KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

HISZPANIA – kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.

LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

BARCELONA - jedna z najpiękniejszych stolic Europy, położona bezpośrodnio nad Morzem Śródziemnym, słynąca z modernistycznej architektury Gaudiego. Stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

WENECJA - słynna, jedyna w swoim rodzaju, zbudowana na wodzie i 100 wyspach, uważana za najpiękniejsze miasto świata. Jej symbolem są pływające kanałami gondole, mosty, Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów.

MONACO - to drugie najmniejsze państwo świata. Wśród głównych atrakcji tego miasta-państwa najważniejsze są: Pałac Książęcy, stare miasto, katedra św. Mikołaja, Place du Casino wraz z kasynem, opera w Monte Carlo, ogrody tropikalne, ogrody japońskie i plaża Lavrotto.

Program

HISZPANIA - Costa Brava - Lloret de Mar
Wenecja - Lloret de Mar - Barcelona - Monaco - Gardaland

Dzień 1 - Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 - Przyjazd do Wenecji - przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum, zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i most Akademii (przewodnik, opłaty miejscowe oraz prom dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3 - Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3-10 - Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni - 7 noclegów.
W trakcie pobytu w programie:

 • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka z Katedrą Św. Eulalii, port, wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 25-28 EUR) wieczorem pokazy grających fontann.
 • wycieczka autokarowa do Blanes - skały Sao Palomera, promenada, port.
 • plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

Program fakultatywny (dla chętnych, dodatkowo płatny na miejscu):

 • miasteczko wodne - ok. 35 EUR
 • karnet na dyskoteki  (min. 4 wejścia, dla osób od 16 lat) - 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście ok. 15-18 EUR
 • rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 EUR

Dzień 10 - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11 - Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki Gardaland (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu okolo 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
Dzień 12 - Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy

UWAGA: Do wyjazdu na obóz na dzień sporządzenia oferty tj. 20.12.2022 nie jest wymagany Europejski Certyfikat Covid-19 ani konieczność wykonywania testów.
Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

 • Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (wydatki programowe: Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok. 75-80 EUR. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.
 • Zalecane kieszonkowe ok. 100 EUR.
 • Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 10 EUR za pobyt.
 • W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę) 299.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie.

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK / SAMBA / DON JUAN RESORT***/**** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 29.06-10.07.2023
2). 06.07-17.07.2023
3). 13.07-24.07.2023
4). 20.07-31.07.2023
5). 27.07-07.08.2023
6). 03.08-14.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych oraz kolejek na przejściach granicznych.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
 • Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ 5 DNI PRZED WYJAZDEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

29.06

-

10.07.2023

01HWKM/23

3099.00

[ zadzwoń ]

06.07

-

17.07.2023

02HWKM/23

3099.00

[ zadzwoń ]

13.07

-

24.07.2023

03HWKM/23

3099.00

[ zadzwoń ]

20.07

-

31.07.2023

04HWKM/23

3099.00

[ zadzwoń ]

27.07

-

07.08.2023

05HWKM/23

3199.00

[ zadzwoń ]

03.08

-

14.08.2023

06HWKM/23

3199.00

[ zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd komfortowym autokarem (WC, barek, TV, klimatyzacja) - patrz rozkład jazdy.
 • Zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii. Wyżywienie Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (20 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (15 000 zł), bagaż (2000 zł).
 • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę pedagogiczną.
 • Obowiązkowa składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł,
 • Podatek VAT.


PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny.
 • Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (wydatki programowe: Wenecja oraz Gardaland) należy przeznaczyć ok. 75-80 EUR. Pozostałe bilety wstępu i imprezy fakultatywne dla chętnych.
 • Zalecane minimalne kieszonkowe min. 100 EUR. Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 10 EUR za pobyt.
 • Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje chorób przewlekłych) - 150 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19 oraz choroby przewlekłe) - 200 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Dopłaty za dojazd z niektórych miast - patrz zakładka transport.
 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa - 99 PLN/os.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy w hotelu w Hiszpanii - tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby (cena od osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie) - 299 PLN.

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę) 299.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej