KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

11.00-17.00

HISZPANIA - Włochy

hiszpania-wlochy-176-10.jpg

14 - 18 lat

od 2660.00 PLN

Miejsca, które trzeba zobaczyć!

  • Zwiedzisz Barcelonę, Wenecję, Monaco
  • Wypoczniesz w słonecznym kurorcie Hiszpanii - Lloret de Mar
  • zaszalejesz w parku wodnym Gardaland

Gwarancja wspaniałej zabawy!

HISZPANIA – Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.

LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

BARCELONA - jedna z najpiękniejszych stolic Europy, położona bezpośrodnio nad Morzem Śródziemnym, słynąca z modernistycznej architektury Gaudiego. Stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

WENECJA - słynna, jedyna w swoim rodzaju, zbudowana na wodzie i 100 wyspach, uważana za najpiękniejsze miasto świata. Jej symbolem są pływające kanałami gondole, mosty, Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów.

MONACO - to drugie najmniejsze państwo świata. Wśród głównych atrakcji tego miasta-państwa najważniejsze są: Pałac Książęcy, stare miasto, katedra św. Mikołaja, Place du Casino wraz z kasynem, opera w Monte Carlo, ogrody tropikalne, ogrody japońskie i plaża Lavrotto.

Program

HISZPANIA - LLORET DE MAR - BARCELONA - WENECJA - GARDALAND - MONACO


Dzień 1 - Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię.

Dzień 2- Przyjazd do Wenecji - przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum, zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i most Akademii (przewodnik, opłaty miejscowe oraz prom dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 3 - Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3-10 - Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni - 7 noclegów

W trakcie pobytu w programie:

 • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnicas gotycka z Katedrą Św. Eulalii, port, wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 25-28 EUR) wieczorem pokazy grających fontann.
 • wycieczka autokarowa do Blanes - skały Sao Palomera, promenada, port.
 • plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

Program fakultatywny ( dla chętnych, dodatkowo płatny)

 • miasteczko wodne 30-33 EUR
 • dyskoteki  - karnet min 4 dyskoteki - 30-50 EUR, pojedyncze wejście ok 10-15 EUR
 • rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku ok. 25 EUR

Dzień 10 - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00, Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

Dzień 11 - Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki Gardaland ( bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych ), czas pobytu okolo 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.

Dzień 12 - Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy

 

UWAGA :

DO WYJAZDU NA OBÓZ MOŻE BYĆ WYMAGANY WAŻNY EUROPEJSKI CERTYFIKAT COVID-19

(osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy)

---   NA OBLIGATORYJNE BILETY WSTEPY I REALIZACJĘ PROGRAMU (WENECJA, GARDALAND) NALEŻY PRZYGOTOWAĆ 60 - 65 EURO   ---

--- ZALECANE MINIMALNE KIESZONKOWE NA POTRZEBY WŁASNE 70-100 EURO   ---

---   OPŁATA KLIMATYCZNA DLA OSÓB POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA - 10 EURO ZA POBYT  ---

 

Programy fakultatywne

Gwarantowany pokój 2-osobowy ( cena za 1 osobę) 265.00 zł.
Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby tej samej płci, z którą będzie uczestnik zakwaterowany.

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA *** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 30.06-11.07.2022
2). 07.07-18.07.2022
3). 14.07-25.07.2022
4). 21.07-01.08.2022
5). 28.07-08.08.2022
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych oraz kolejek na przejściach granicznych.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
 • Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ 5 DNI PRZED WYJAZDEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

30.06

-

11.07.2022

01HWKM/22

2660.00

[ w trakcie realizacji ]

07.07

-

18.07.2022

02HWKM/22

2660.00

[ w trakcie realizacji ]

14.07

-

25.07.2022

03HWKM/22

2660.00

[ zadzwoń ]

21.07

-

01.08.2022

04HWKM/22

2660.00

[ zadzwoń ]

28.07

-

08.08.2022

05HWKM/22

2660.00

[ zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja) - patrz rozkład jazdy.
 • Zakwaterowanie: nocleg na Costa Brava (7 noclegów) w Lloret de Mar. Wyżywienie wg programu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (20 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (15 000 zł), bagaż (2000 zł).
 • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę pedagogiczną.
 • Obowiązkowa składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł,
 • Podatek VAT.


PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego.
 • Na obligatoryjne bilety wstępu i opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Wenecja, Gardaland) należy przeznaczyć około 60-65 EURO Pozostałe bilety wstępu i imprezy fakultatywne dla chętnych.
 • Zalecane minimalne kieszonkowe 70-100 EUR. UWAGA : Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie.
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje chorób przewlekłych i kwarantanny) - 120 PLN. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, kwarantannę (nie obejmuje chorób przewlekłych) - 145 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Dopłaty za dojazd z niektórych miast - patrz zakładka transport.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy - tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby (cena od osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie uczestnik zakwaterowany.)- 265 PLN.

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarantowany pokój 2-osobowy ( cena za 1 osobę) 265.00 zł.
Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby tej samej płci, z którą będzie uczestnik zakwaterowany.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej