KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-18.00

HISZPANIA + RZYM + PARYŻ

hiszpania-rzym-paryz-318-3.jpg

14 - 18 lat

od 4199.00 PLN

Costa Brava – wybrzeże pełne zabawy!

  • Odkryj wieczne miasto Rzym pełne historii!
  • Zanurz się w romantycznej atmosferze miasta świateł – Paryżu.
  • Słoneczny kurort Hiszpanii na Costa Brava – Lloret de Mar.

Gwarancja wspaniałej zabawy przez 14 dni!

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki.
RZYM – Wieczne miasto – stolica kultury, kolebka europejskiej cywilizacji. Przyciąga ludzi z całego świata. Piękno Wiecznego Miasta można podziwiać w historycznych budynkach, placach, fontannach czy muzeach, a także w magicznych zakątkach
HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava/Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.
LLORET DE MAR – to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

Program

HISZPANIA – LLORET de MAR – BARCELONA
WŁOCHY: RZYM – FRANCJA: PARYŻ – CARCASSONNE

1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię.
2 dzień – Przyjazd pod Rzym w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu na obrzeżach Rzymu, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień – Śniadanie kontynentalne. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do Watykanu – zwiedzanie Placu Św. Piotra, Bazyliki Św. Piotra oraz krypty, gdzie znajduje się grób Jana Pawła II, następnie zwiedzanie centrum Rzymu – m.in.: Koloseum, Kapitol, Piazza Venezia, Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański (zwiedzanie odbywa się środkami komunikacji miejskiej). W trakcie zwiedzania obiadokolacja w restauracji (płatna z wydatków programowych). Wieczorem wyjazd do Hiszpanii, przejazd nocny przez Włochy, Francję.
4 dzieńŚniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do Lloret de Mar w godz. popołudniowych, obiadokolacja, zakwaterowanie.
4-11 dzień – Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów).
W trakcie pobytu w programie:
Barcelona. Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalli, Łuk Triumfalny, Stadion FC Barcelona (z powodu remontu tylko z zewnątrz), budowle Gaudiego Casa Milla (z zewnątrz) oraz Casa Batllo (z zewnątrz).
– wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys
– gra miejska, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu

Program fakultatywny (dla chętnych, płatne dodatkowo na miejscu):

 • miasteczko wodne Waterworld – ok. 35-40 EUR
 • dyskoteki – karnet (minimum 4 wejścia – dla osób powyżej 16 lat) cena 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście ok. 15-18 EUR
 • rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 35 EUR

11 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Wieczorem przyjazd do Francji – zwiedzanie Carcassonne (zamek i twierdza). Przejazd nocny do Paryża.
12 dzieńŚniadanie we własnym zakresie. Przejazd do Paryża, całodzienne zwiedzanie. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok. 15-20 EUR), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr (z zewnątrz), Plac Inwalidów, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w ramach wydatków programowych). Zwiedzanie Paryża* odbywa się pieszo oraz środkami komunikacji miejskiej (bilety będą płatne w ramach opłaty programowej). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu sieciowym Formule 1 lub Premiere Classe (pokoje 3-6-osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach).
13 dzień – Śniadanie kontynentalne. Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie przejazd do Reims, zwiedzanie katedry koronacyjnej monarchów francuskich – wspaniałe dzieło gotyku francuskiego. Przejazd przez Niemcy.
14 dzień – Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

*UWAGA: OLIMPIADA PARYŻ 2024. Drodzy Klienci. W dniach 26.07.-11.08.2024 w stolicy Francji będą odbywały się Letnie Igrzyska Olimpijskie. W związku z przygotowaniami do igrzysk oraz w ich trakcie, należy się liczyć z pewnymi utrudnieniami lub czasowymi ograniczeniami w dostępie do atrakcji turystycznych oraz komunikacji publicznej. W takim wypadku, program zwiedzania w Paryżu zostanie zmodyfikowany i mogą zostać wprowadzone inne atrakcje turystyczne w stolicy lub bliskich jej okolicach.
Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

 • Podczas podróży wyżywienie we własnym zakresie.
 • Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty wjazdowe do Paryża i Rzymu, komunikację lokalną w Rzymie i Paryżu należy przeznaczyć kwotę 90-100 EUR.
 • Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR.
 • Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 EUR /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania i Francja (cena za 1 osobę). 499.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA*** / DON JUAN RESORT***/**** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami, z klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Włochy: 2 obiadokolacje (jedna w hotelu w cenie obozu, druga w ramach opłaty za program), 1 śniadanie kontynentalne, Francja: 1 gorąca obiadokolacja (w ramach opłaty za program), 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 24.07-06.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych oraz kolejek na przejściach granicznych.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, PKP lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
 • Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu.
 • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 •  POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ 5 DNI PRZED WYJAZDEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

24.07

-

06.08.2024

01HRKM/24

4199.00

[ lista rezerwowa - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd komfortowym autokarem (WC, barek, TV, klimatyzacja) – patrz rozkład jazdy.
 • Zakwaterowanie: 1 nocleg w Rzymie, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret de Mar.
 • Wyżywienie wg programu + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Ubezpieczenie WIENER TU S.A. – KL (30 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (3 500 EUR), bagaż (400 EUR).
 • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę pedagogiczną.
 • Obowiązkowa składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz do Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł.
 • Podatek VAT marża.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty wjazdowe do Paryża i Rzymu, komunikację lokalną w Rzymie i Paryżu należy przeznaczyć kwotę 90-100 EUR. 
 • Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR. UWAGA: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie.
 • Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 EUR/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.
 • Ubezpieczenia Wiener TU S.A. od kosztów rezygnacj z uczestnictwa w imprezie turystycznej do dnia rozpoczęcia imprezy i uwzględniające choroby przewlekłe – 150 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Dopłaty za dojazd z niektórych miast – patrz zakładka transport.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy – tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie – Hiszpania i Francja (cena za 1 osobę) – 499 PLN.
 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa – 99 PLN.

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania i Francja (cena za 1 osobę). 499.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej