biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

V ZLOT FANDOMÓW - Zakopane 2018!
 • tutaj spotkasz swoich przyjaciół z Twittera!
 • świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem - nie tylko online
 • Fandomy - to jedyny taki zlot w Polsce! Have fun!

  ZAKOPANE - V OBÓZ FANDOMÓW 2018
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-15, 16-18 lat
  CENA OD: 1529.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  V ZLOT FANDOMÓW - Zakopane 2018!
 • tutaj spotkasz swoich przyjaciół z Twittera!
 • świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem - nie tylko online
 • Fandomy - to jedyny taki zlot w Polsce! Have fun!
  ZAKOPANE - V OBÓZ FANDOMÓW 2018
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-15, 16-18 lat
  CENA OD: 1529.00 PLN

  ZAKOPANE

  Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.  WILLA PIOTR

  Ośrodek Willa "Piotr" w Zakopanem to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja w pobliżu dzielnicy Olcza i Harendy to największe atuty ośrodka. Stąd jest blisko do centrum i szlaków turystycznych. Pokoje 2-3-4-5-osobowe z łazienkami i TV, w większości z balkonami. Do dyspozycji uczestników: przestronna jadalnia, boiska sportowe, plac zabaw, góralska altana, miejsce na ognisko lub grill, ping-pong, piłkarzyki.
  www.willapiotr.pl


  V OBÓZ FANDOMÓW


  Obóz fandomów 2018 to już kolejny wakacyjny wyjazd wirtualnych przyjaciół, którego z ogromną satysfakcją jesteśmy organizatorami! To świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem – nie tylko online oraz zabrania do domu mnóstwo nowych wrażeń, wspomnień, zdjęć i filmów, o których będzie można godzinami nawijać i nawijać... Zakopane po raz kolejny zaprasza wszystkich na obóz z programem zaplanowanym specjalnie dla Was! Beliebers, Directioners, Smilers, PotterHead, Lovatics, Kwiatonators, Mixers i inni – czekamy na Was!

   

  PS. Drogi Twitterowiczu,

  jeżeli trafiłeś tutaj i zastanawiasz się czy to jest to wydarzenie, o którym mówili wszyscy oznaczając to hashtagiem "#obóztwitterowiczów" to jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Dzieli Cię tylko jeszcze jeden krok od spotkania swoich przyjaciół – zarezerwuj miejsce już teraz!

  Twoja @Ilysm_tt (Magdalena Kubicka)

   

  Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie?
  – najsłynniejsza ulica Zakopanego, czyli gwarne, kolorowe i tętniące życiem Krupówki (czas wolny na zakup pamiątek i oscypków),
  Muzeum Tatrzańskie, Kalatówki, Obiekty Skoczni Wielkiej Krokwi (wjazd kolejką krzesełkową na punkt widokowy na Zakopane),
  – trasa turystyczna piesza Ścieżką Pod Reglami,
  relaks na Gubałówce, wjazd wagonikiem na górę, spacer szlakiem do Butorowego Wierchu, skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr.
  Wieczory filmowe – dobór filmów w zależności od preferencji zainteresowanych.
  Kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na południu Polski! Odbędziemy tam emocjonujące zawody, tutaj liczy się precyzja!
  Idol w Zakopanem – stworzymy papierowe maski z twarzami idoli – każdy po jednej dla siebie. Cechą wspólną będzie dodanie góralskich elementów, np. kapelusze, chustki, pióra itp. Przy okazji zaczerpiemy trochę wiedzy ze strojów regionalnych i historii tego regionu. Na pamiątkę zrobimy zdjęcia z maskami na tle górskich widoków.
  Podchody Fandomów – każda grupa przygotuje w kopertach kilka zadań dla innej grupy, następnie ukryje koperty w różnych miejscach na terenie ośrodka. Stworzy mapę i przy pomocy np. kolorowych wstążek z bibuły oznaczy charakterystyczne punkty odniesienia. Wyznaczy kryetria oceniania wykonanych zadań i oceni je według ustalonej punktacji. Podejmie się zadań przygotowanych przez inną grupę dokumentując wykonanie zdjęciami i nagraniami video.
  Spotkania dyskusyjne przy zimnej lemoniadzie – pyszna zimna lemoniada może umilić letnie spotkania, a spotykać się warto, ponieważ w dobie internetu pośród młodych osób często ta forma utrzymywania relacji zanika... Wszystko odbywa się za pośrednictwem czatów, komunikatorów oraz mediów społecznościowych. Ale czy szybko i wygodnie zawsze oznacza dobrze? Zorganizowanie kilku takich spotkań w trakcie obozu pozwoliłoby poruszyć intrygujące tematy, podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami (także w tematyce fandomów).
  Challenge – łap wyzwanie! – ostatnio pojawiła się moda na różnego rodzaju wyzwania. Osoba, która je wykona ma możliwość nominowania następnych.
  Przykładowe wyzwania:
  7 second challenge – odpowiadasz na pytania w 2 sekund
  Chubby Bunny – wkładasz do buzi pianki – ile wlezie
  Not my arms challenge – ktoś robi coś za ciebie, nie twoimi rękami.
  Cytrus challenge – zjadasz coś bardzo kwaśnego, nie możesz się skrzywić!
  Innuendo Bingo – polega na wzięciu wody do ust i nie uleganiu rożśmieszaniu np. zabawnymi filmikami, muzyką itp.
  Whisper challenge – jedna osoba zakłada słuchawki z muzyką (nic nie słyszy), druga do niej mówi. Osoba ze słuchawkami próbuje odgadnąć, co się do niej mówi i powtarza to na głos.
  • Wspólna pamiątkowa sesja zdjęciowa i nagrywanie pamiątkowych filmików z obozu.
  • Quizy, dyskoteki, karaoke, ognisko z gitarą oraz wspólnym śpiewaniem.

  A ponadto w ramach obozu proponujemy: chwile zapomnienia się w tysiącu sklepików na deptakach, dobrą zabawę i przede wszystkim super towarzystwo!

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):
  ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK
  Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i jacuzzi. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami – tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, lub po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.
  ADVENTURE PARK PRZYGODY
  To wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Czekają na Ciebie stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy.
  KINO LETNIE W PLENERZE
  Idealnym pomysłem na letni wieczór jest wyjście do kina w plenerze. W Zakopanem podczas wakacji organizowane są seanse filmowe na świeżym powietrzu na Polach Krupowych. Być może uda nam się załapać na jeden z nich!
  PAPUGARNIA EGZOTYCZNE ZAKOPANE
  Zakopane od nieco innej strony, dotąd raczej nieznanej – egzotycznej. Można pooglądać, dotknąć i pogłaskać, a nawet pogadać – kakadu salomońskie, kakadu różowe, ary szlachetne, ary araruny, lorysy wielkie, lorysy górskie tęczowe i wiele, wiele innych papug czeka tylko na zachętę do zabawy. Szczególnym wabikiem jest karma, która jak magnes przyciąga ptaki.
  DOM DO GÓRY NOGAMI
  Chętnym zwiedzenia nietypowej atrakcji Zakopanego jaką jest dom stojący na dachu błędnik daje się we znaki. Prócz tego, że dom stoi do góry nogami, to  jeszcze lekko z ukosa, dzięki czemu wszystko wygląda inaczej...
  ESCAPE ROOM – GODZINNA UCIECZKA Z POKOJU:
   W samym sercu Zakopanego przeżyjecie niezapomnianą, pełną emocji ucieczkę z niezwykłego pokoju. Macie 1 godzinę, aby popróbować swoich sił i razem z grupą wydostać się z tego tajemniczego pomieszczenia...! Ucieczka dotyczy jednej wybranej tematyki – wybór nastąpi na miejscu, liczba osób min. 6.
   “ALICJA W KRAINIE CUDÓW” Chociaż w oryginale to Alicja zasnęła, w tym pokoju Wy będziecie musieli zbudzić się ze snu, podążając za białym króliczkiem do Króliczej Nory...
   UCIECZKA ZE SHAWSHANK" Podanie środków nasennych sprawiło, że strażnik na moment stracił czujność? To jedyna okazja, aby spróbować wydostać się ze strzeżonego więzienia! Macie niewiele czasu. Przemyślcie każdy ruch!
   

  Drodzy Rodzice!

  Dlaczego warto wysłać dziecko na nasz ZLOT FANDOMÓW?

  • Podczas wyjazdu młodzież będzie miała okazję miło i bezpiecznie spędzić czas. Profesjonalna kadra składa się z osób, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.
  • To szansa do poznania nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach.
  • Przygotowany przez specjalistów program animacyjny sprawi, że będą to niezapomniane wakacje, a różnorodność atrakcji nikomu nie pozwoli się nudzić.
  • Każdy ma możliwosć poznania ciekawych form spędzania czasu, pracy w grupie oraz zdobycia nowych doświadczeń.
  • Jest to doskonała okazja nauczenia się samodzielności, gospodarowania pieniędzmi i przestrzegania zasad.

  Mnóstwo niezapomnianych wspomnień i bezpieczny powrót z uśmiechem na buzi to najlepsza inwestycja! Nasza firma znajduje się od wielu lat na rynku. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną opiekę nad młodzieżą.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

   
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  04ZFMW/18 28.07 - 07.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/18 1529.00 PLN 2018-07-28 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Escape Room – 20 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 30 zł.
  • Zabawa w Adventure Parku Przygody – 30 zł.
  • Papugarnia Egzotyczne Zakopane – 17 zł + 3 zł karma.
  • Dom do góry nogami – 7 zł/os.


  ZAKOPANE - V OBÓZ FANDOMÓW 2018 WIEK UCZESTNIKÓW: 12-15, 16-18 lat
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA. CENA OD: 1529.00 PLN

  V OBÓZ FANDOMÓW


  Obóz fandomów 2018 to już kolejny wakacyjny wyjazd wirtualnych przyjaciół, którego z ogromną satysfakcją jesteśmy organizatorami! To świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem – nie tylko online oraz zabrania do domu mnóstwo nowych wrażeń, wspomnień, zdjęć i filmów, o których będzie można godzinami nawijać i nawijać... Zakopane po raz kolejny zaprasza wszystkich na obóz z programem zaplanowanym specjalnie dla Was! Beliebers, Directioners, Smilers, PotterHead, Lovatics, Kwiatonators, Mixers i inni – czekamy na Was!

   

  PS. Drogi Twitterowiczu,

  jeżeli trafiłeś tutaj i zastanawiasz się czy to jest to wydarzenie, o którym mówili wszyscy oznaczając to hashtagiem "#obóztwitterowiczów" to jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Dzieli Cię tylko jeszcze jeden krok od spotkania swoich przyjaciół – zarezerwuj miejsce już teraz!

  Twoja @Ilysm_tt (Magdalena Kubicka)

   

  Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie?
  – najsłynniejsza ulica Zakopanego, czyli gwarne, kolorowe i tętniące życiem Krupówki (czas wolny na zakup pamiątek i oscypków),
  Muzeum Tatrzańskie, Kalatówki, Obiekty Skoczni Wielkiej Krokwi (wjazd kolejką krzesełkową na punkt widokowy na Zakopane),
  – trasa turystyczna piesza Ścieżką Pod Reglami,
  relaks na Gubałówce, wjazd wagonikiem na górę, spacer szlakiem do Butorowego Wierchu, skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr.
  Wieczory filmowe – dobór filmów w zależności od preferencji zainteresowanych.
  Kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na południu Polski! Odbędziemy tam emocjonujące zawody, tutaj liczy się precyzja!
  Idol w Zakopanem – stworzymy papierowe maski z twarzami idoli – każdy po jednej dla siebie. Cechą wspólną będzie dodanie góralskich elementów, np. kapelusze, chustki, pióra itp. Przy okazji zaczerpiemy trochę wiedzy ze strojów regionalnych i historii tego regionu. Na pamiątkę zrobimy zdjęcia z maskami na tle górskich widoków.
  Podchody Fandomów – każda grupa przygotuje w kopertach kilka zadań dla innej grupy, następnie ukryje koperty w różnych miejscach na terenie ośrodka. Stworzy mapę i przy pomocy np. kolorowych wstążek z bibuły oznaczy charakterystyczne punkty odniesienia. Wyznaczy kryetria oceniania wykonanych zadań i oceni je według ustalonej punktacji. Podejmie się zadań przygotowanych przez inną grupę dokumentując wykonanie zdjęciami i nagraniami video.
  Spotkania dyskusyjne przy zimnej lemoniadzie – pyszna zimna lemoniada może umilić letnie spotkania, a spotykać się warto, ponieważ w dobie internetu pośród młodych osób często ta forma utrzymywania relacji zanika... Wszystko odbywa się za pośrednictwem czatów, komunikatorów oraz mediów społecznościowych. Ale czy szybko i wygodnie zawsze oznacza dobrze? Zorganizowanie kilku takich spotkań w trakcie obozu pozwoliłoby poruszyć intrygujące tematy, podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami (także w tematyce fandomów).
  Challenge – łap wyzwanie! – ostatnio pojawiła się moda na różnego rodzaju wyzwania. Osoba, która je wykona ma możliwość nominowania następnych.
  Przykładowe wyzwania:
  7 second challenge – odpowiadasz na pytania w 2 sekund
  Chubby Bunny – wkładasz do buzi pianki – ile wlezie
  Not my arms challenge – ktoś robi coś za ciebie, nie twoimi rękami.
  Cytrus challenge – zjadasz coś bardzo kwaśnego, nie możesz się skrzywić!
  Innuendo Bingo – polega na wzięciu wody do ust i nie uleganiu rożśmieszaniu np. zabawnymi filmikami, muzyką itp.
  Whisper challenge – jedna osoba zakłada słuchawki z muzyką (nic nie słyszy), druga do niej mówi. Osoba ze słuchawkami próbuje odgadnąć, co się do niej mówi i powtarza to na głos.
  • Wspólna pamiątkowa sesja zdjęciowa i nagrywanie pamiątkowych filmików z obozu.
  • Quizy, dyskoteki, karaoke, ognisko z gitarą oraz wspólnym śpiewaniem.

  A ponadto w ramach obozu proponujemy: chwile zapomnienia się w tysiącu sklepików na deptakach, dobrą zabawę i przede wszystkim super towarzystwo!

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):
  ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK
  Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i jacuzzi. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami – tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, lub po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.
  ADVENTURE PARK PRZYGODY
  To wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Czekają na Ciebie stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy.
  KINO LETNIE W PLENERZE
  Idealnym pomysłem na letni wieczór jest wyjście do kina w plenerze. W Zakopanem podczas wakacji organizowane są seanse filmowe na świeżym powietrzu na Polach Krupowych. Być może uda nam się załapać na jeden z nich!
  PAPUGARNIA EGZOTYCZNE ZAKOPANE
  Zakopane od nieco innej strony, dotąd raczej nieznanej – egzotycznej. Można pooglądać, dotknąć i pogłaskać, a nawet pogadać – kakadu salomońskie, kakadu różowe, ary szlachetne, ary araruny, lorysy wielkie, lorysy górskie tęczowe i wiele, wiele innych papug czeka tylko na zachętę do zabawy. Szczególnym wabikiem jest karma, która jak magnes przyciąga ptaki.
  DOM DO GÓRY NOGAMI
  Chętnym zwiedzenia nietypowej atrakcji Zakopanego jaką jest dom stojący na dachu błędnik daje się we znaki. Prócz tego, że dom stoi do góry nogami, to  jeszcze lekko z ukosa, dzięki czemu wszystko wygląda inaczej...
  ESCAPE ROOM – GODZINNA UCIECZKA Z POKOJU:
   W samym sercu Zakopanego przeżyjecie niezapomnianą, pełną emocji ucieczkę z niezwykłego pokoju. Macie 1 godzinę, aby popróbować swoich sił i razem z grupą wydostać się z tego tajemniczego pomieszczenia...! Ucieczka dotyczy jednej wybranej tematyki – wybór nastąpi na miejscu, liczba osób min. 6.
   “ALICJA W KRAINIE CUDÓW” Chociaż w oryginale to Alicja zasnęła, w tym pokoju Wy będziecie musieli zbudzić się ze snu, podążając za białym króliczkiem do Króliczej Nory...
   UCIECZKA ZE SHAWSHANK" Podanie środków nasennych sprawiło, że strażnik na moment stracił czujność? To jedyna okazja, aby spróbować wydostać się ze strzeżonego więzienia! Macie niewiele czasu. Przemyślcie każdy ruch!
   

  Drodzy Rodzice!

  Dlaczego warto wysłać dziecko na nasz ZLOT FANDOMÓW?

  • Podczas wyjazdu młodzież będzie miała okazję miło i bezpiecznie spędzić czas. Profesjonalna kadra składa się z osób, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.
  • To szansa do poznania nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach.
  • Przygotowany przez specjalistów program animacyjny sprawi, że będą to niezapomniane wakacje, a różnorodność atrakcji nikomu nie pozwoli się nudzić.
  • Każdy ma możliwosć poznania ciekawych form spędzania czasu, pracy w grupie oraz zdobycia nowych doświadczeń.
  • Jest to doskonała okazja nauczenia się samodzielności, gospodarowania pieniędzmi i przestrzegania zasad.

  Mnóstwo niezapomnianych wspomnień i bezpieczny powrót z uśmiechem na buzi to najlepsza inwestycja! Nasza firma znajduje się od wielu lat na rynku. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną opiekę nad młodzieżą.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/18 1529.00 PLN 2018-07-28 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Escape Room – 20 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 30 zł.
  • Zabawa w Adventure Parku Przygody – 30 zł.
  • Papugarnia Egzotyczne Zakopane – 17 zł + 3 zł karma.
  • Dom do góry nogami – 7 zł/os.

  ZAKOPANE

  Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.  WILLA PIOTR

  Ośrodek Willa "Piotr" w Zakopanem to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja w pobliżu dzielnicy Olcza i Harendy to największe atuty ośrodka. Stąd jest blisko do centrum i szlaków turystycznych. Pokoje 2-3-4-5-osobowe z łazienkami i TV, w większości z balkonami. Do dyspozycji uczestników: przestronna jadalnia, boiska sportowe, plac zabaw, góralska altana, miejsce na ognisko lub grill, ping-pong, piłkarzyki.
  www.willapiotr.pl


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/18 1529.00 PLN 2018-07-28 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Escape Room – 20 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 30 zł.
  • Zabawa w Adventure Parku Przygody – 30 zł.
  • Papugarnia Egzotyczne Zakopane – 17 zł + 3 zł karma.
  • Dom do góry nogami – 7 zł/os.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

   
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  04ZFMW/18 ZAKOPANE I OKOLICE 28.07 - 07.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/18 1529.00 PLN 2018-07-28 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Escape Room – 20 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 30 zł.
  • Zabawa w Adventure Parku Przygody – 30 zł.
  • Papugarnia Egzotyczne Zakopane – 17 zł + 3 zł karma.
  • Dom do góry nogami – 7 zł/os.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/18 1529.00 PLN 2018-07-28 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Escape Room – 20 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 30 zł.
  • Zabawa w Adventure Parku Przygody – 30 zł.
  • Papugarnia Egzotyczne Zakopane – 17 zł + 3 zł karma.
  • Dom do góry nogami – 7 zł/os.