godziny pracy

GODZ. 11-18

ZAJĘCIA PO POŁUDNIU

zajecia-po-poludniu-89-3.jpg

8 - 12 lat

od 549.00 PLN

Popołudniowe wiosenne warsztaty po szkole!

    • zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice - to jest to!
    • drukarki 3D, robotyka, gogle VR, majsterkowanie
    • zabawy na placu zabaw, zabawy ruchowe
    • zajęcia w małej grupie

Dzień szybko zleci z warsztatami COGITO!

Wiosna, ach to Ty! Znowu dzień jest cieplejszy i dłuższy, starczy czasu nie tylko na szkołę! Zapraszamy po lekcjach do Cogito na warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat. W  lokalu posiadamy wyznaczoną i dostosowaną przestrzeń do prowadzenia zajęć oraz warsztatów tematycznych.

Dość siedzenia w domu! Będziemy wychodzić na świeże powietrze do parku oraz na place zabaw, by móc bawić się, rozwijać i poznawać. Będą wycieczki rowerowe, gry terenowe i dużo aktywności na dworzu. Z nami nie ma nudy!

Na niepogodę przygotowaliśmy warsztaty z robotyki, drukowanie 3D, gogle VR, majsterkowanie oraz warsztaty mające na celu rozwój umiejętności. Będą planszówki, eksperymenty, doświadczenia i sporo dobrej zabawy. To co, widzimy się? ;-)

Kiedy dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach, Ty masz czas dla siebie. Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice – to jest to!

Uwaga: Ilość miejsc baaardzo ograniczona z uwagi na konieczność dostosowania się do wymagań sanitarnych!

Prosimy dokonywać rezerwacji telefonicznie (tel. 530 438 909 lub 22/ 838 20 61) albo mailowo (e-mail: biuro@obozy.pl). Ostateczne potwierdzenie rezerwacji przez COGITO nastąpi do piątku poprzedzającego zajęcia. Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia w godz. 12.30-13.00. Odbiór dzieci w godz. 17.30-18.00.

Program

Wycieczka rowerowa – rowerowa wyprawa do Fortów Bema. 2-godzinny rajd rowerowy pośród zabudowań fortecznych po parku, w którym wybudowano alejki, ścieżki rowerowe i drewniane kładki.

Gra terenowa
– mapa, kompas i zadania-pytania ukryte na terenie parku lub placu zabaw. Po każdym zadaniu otrzymasz jeden kawałek mapy, na której gdzieś będzie ukryty skarb. Gotowi na poszukiwania zimowego skarbu?

Wiosna w powietrzu – wszyscy lubimy słońce, więc jak tylko pogoda pozwoli wybierzemy się na pobliski plac zabaw. Nasze wiosenne zmagania będą polegały na wykonaniu szeregu zadań sprawnościowych z dużą ilością humoru. Sprawdzimy, kto z Was jest najsprytniejszym, a kto najweselszym uczestnikiem naszej zabawy.

Gra miejska – odkryjemy tajemnice Warszawy, bo każdy z Was zna Łazienki albo Pałac w Wilanowie, ale nie każdy przechadzał się nieznanymi ściażkami najsłynniejszych warszawskich terenów. Do zabawy potrzebujesz jedynie biletu miejskiego ;)

Drukarki 3D – nowoczesne projekty 3D. Będziesz mieć okazję spróbować za pomocą laptopa stworzyć indywidualny projekt i zabrać wydrukowany pomysł do domu po zakończeniu turnusu. Może właśnie w takich zajęciach odkryjesz swoje technologiczne powołanie?

Warsztaty z robotyki – przez zabawę zgłębisz tajniki matematyki, fizyki i informatyki. Poznasz podstawy konstrukcji maszyn oraz techniki programowania robotów tak, by potrafiły się poruszać, komunikować z otoczeniem, ale przede wszystkim, by dostarczały mnóstwo frajdy!

Gogle VR – dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii przeniesiemy się tam, gdzie aktualnie nie możemy być. Nasza podróż odbywa się po nieznanych terenach kuli ziemskiej, jak również możemy polecieć w kosmos. A jak już skończymy podróż, to zagramy w gry!!!

Warsztaty z majsterkowania – cięcie, wiercenie i ozdabianie – każdy znajdzie coś dla siebie. Na czas zajęć otrzymasz swój zestaw narzędzi i zaczniesz przygodę z majsterkowaniem. Może to będzie notes, który przyda Ci się w nowym roku,  podpórka do książek lub wieszak?

Warsztaty Umiejętności Przyszłości – nauczono nas mówić, a nie komunikować się. Tu nauczysz się, jak to robić, jak słuchać aktywnie. Szkoła wymaga od nas, aby uczyć się dobrze, my pokażemy Ci, jak efektywnie tego dokonać. Podzielimy się wiedzą, jak ze sobą współpracować, a nie rywalizować. Dobra zabawa gwarantowana!

Eksperymenty na wesoło – dowiesz się co jest cięższe, jak to jest, że niektóre substancje się nie mieszają i dlaczego kolory się mieszają lub nie. Spokojnie, wszystkie doświadczenia możesz wykonać także w domu. Podczas naszych eksperymentów spróbujemy również połączyć i rozdzielić dwa przedmioty nie używając rąk! Da się? Przekonaj się!

Planszówki i jeszcze więcej planszówek – w wolnych chwilach będzie czas na relaks przy naszych grach. Zrobimy turniej planszówkomaniaka oraz stworzymy wszyscy razem grę, a zasady razem wymyślimy.

LEGOmaniacy – pewnie miałeś już niejedną okazję układać przeróżne budowle z tych małych klocków. Ale czy próbowałeś zrobić z nich swoje imię, plac zabaw albo smoka? To właśnie będzie Twoim zadaniem.

Zajęcia w czasie COVID-19:
* Nasza sala jest regularnie wietrzona, a przedmioty użytkowane przez dzieci czyszczone z użyciem detergentu lub innych środków dezynfekujących.
* Podczas warsztatów obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk wodą z mydłem, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust. Udostępniamy toaletę na wyłączność dzieci, wyposażoną w mydło w płynie i płyn do dezynfekcji.
* W warsztatach mogą uczestniczyć dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych, przyprowadzane i odbierane przez zdrowych rodziców / opiekunów.
* Prosimy, aby uczestnicy posiadali indywidualne osłony nosa i ust.

UWAGA:
* Kolejność i zawartość zajęć może ulec zmiane w poszczególnych terminach. Opis zawiera przykładowe zajęcia, decyzja o wyborze zajęć jest podejmowana na bieżąco.
* Prosimy o zgłoszenie, jeśli dziecko ma alergię pokarmową lub jest na diecie. Posiłek (catering/podwieczorek) będzie podawany w jednorazowych opakowaniach, z użyciem jednorazowych sztućców oraz kubków. Dziecko może przynieść z domu własny posiłek oraz napój, powinny być one wówczas w pojemnikach prywatnych, z których będą spożywane.
* Wycieczka rowerowa jest realizowana pod warunkiem udziału całej grupy, na własnych rowerach uczestników. Obowiązkowy kask!
* Do udziału w grze miejskiej wymagany jest bilet komunikacji zbiorowej.
* Warsztaty z druku 3D odbywają się na własnych laptopach dzieci (pracujemy w aplikacji on-line, wymagana jest działająca karta sieciowa oraz system Windows lub MAC), prosimy także o zabranie myszki. Odbiór wydrukowanych przedmiotów następuje w terminie 7 dni po warsztatach.
* Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia w godz. 12.30 - 13.00. Odbiór dzieci w godz. 17:30 - 18.00.
* Każdy uczestnik zajęć powinien mieć obuwie na zmianę, ew. odzież na wypadek przemoczenia (zmoknięcia) oraz odzież, która może ulec zabrudzeniu podczas zajęć warsztatowych, a także dobry humor :)

Programy fakultatywne

* Dopłata za posiłek - catering (obiad z deserem) - 150 zł/5 dni.
* Dopłata za podwieczorek (słodka bułka/wafelek/baton + owoc) - 50 zł/5 dni.
* Dopłata do diety (np. bezglutenowej, wegetariańskiej i innej). Prosimy podać rodzaj diety w uwagach - 50 zł/5 dni.

Zakwaterowanie

Zajęcia odbywają się w przystosowanym do zajęć z dziećmi lokalu, mieszczącym się przy ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 01.03-05.03.2021
2). 08.03-12.03.2021
3). 15.03-19.03.2021
4). 22.03-26.03.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia w godz. 12.30 - 13.00. Odbiór dzieci w godz. 17:30 - 18.00.
Adres: ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa

Jeśli byłyby jakiekolwiek problemy z transportem dzieci na i/lub z zajęć prosimy o kontakt :)

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

01.03

-

05.03.2021

01ZWCM/21

549.00

[ zakończona ]

08.03

-

12.03.2021

02ZWCM/21

549.00

[ zakończona ]

15.03

-

19.03.2021

03ZWCM/21

549.00

[ zakończona ]

22.03

-

26.03.2021

04ZWCM/21

549.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:
* Opiekę animatora/instruktora w godzinach 12.30-18.00.
* 5-dni zajęć i warsztatów. Do warsztatów z druku 3D wymagany własny laptop i myszka. Przy wycieczce rowerowej wymagany własny rower i kask.
* Woda niegazowana, herbata.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:
* Dopłata za posiłek - catering (obiad z deserem) - 150 zł/5 dni.
* Dopłata za podwieczorek (słodka bułka/wafelek/baton + owoc) - 50 zł/5 dni.
* Dopłata do diety (np. bezglutenowej, wegetariańskiej i innej). Prosimy podać rodzaj diety w uwagach - 50 zł/5 dni.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej