KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami. Od lat należy do ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko Włochów. Turystów przyciągają doskonale zagospodarowane plaże, nadmorskie promenady z licznymi sklepikami, kafejkami, pizzeriami, restauracjami i dyskotekami.

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień: Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku- zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Kolacja, nocleg.
3-8 dzień: 
– integracja uczestników;
– plażowanie i kąpiele morskie;
– zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.;
– rozgrywki rekreacyjno-sportowe– m.in. siatkówki plażowej, piłki nożnej;
– wyjścia na pobliski basen z opiekunami;
– spacer po Rimini – promenada, przystań jachtowa;
– wycieczka do San Marino;
– wyjścia do lokalnych dyskotek (wejście dla osób pow. 16 roku życia dodatkowo płatne);
– konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło;
– możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
9 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Mirabilandii – kilkugodzinna zabawa w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Dalsza podróż przez Włochy.
10 dzień: Przejazd przez Austrię i Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

WEŹ ZE SOBĄ
– ważny paszport lub dowód osobisty.
– wypełnioną kartę kwalifikacyjną.
– leki przyjmowane na stałe.
– jedzenie i napoje na drogę do Włoch.
– proponowane kieszonkowe ok. 100 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
– zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Programy fakultatywne

 • RZYM I WATYKAN
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Wiecznego Miasta – duchowej i kulturowej stolicy zachodniego świata. Zwiedzanie rozpoczniemy od najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra. Następnie spacer po Rzymie, podczas którego zobaczymy m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych (śniadanie i kolacja w formie „suchego prowiantu”) ok. 65 EUR/os.
 • AQUAFAN
  Jest to wycieczka całodniowa, wyjazd zaraz po śniadaniu. Aquafan jest to największy Park Wodny Europy, ponad 150 tys. metrów kwadratowych wodnych atrakcji, boisk do koszykówki, siatkówki, restauracji i sklepów sportowych oraz z pamiątkami. Co roku Aquafan zaskakuje swoich Gości nowymi Atrakcjami. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie biletu. Powrót na kolację, obiad w formie „suchego prowiantu” ok. 25 EUR/os.
 • FLORENCJA
  Przejazd do stolicy Toskanii – Florencji. Pobyt we Florencji rozpoczynamy od obejrzenia pięknej panoramy miasta z Placu Michała Anioła oraz objaśnienia trasy zwiedzania, czyli: Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieżę Giotta, Katedrę Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce – Katedra z najsłynniejszymi grobowcami. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych na kolację ok. 60 EUR/os.
 • WENECJA
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Chioggi na statek. Rejs wzdłuż Laguny gdzie pilot już rozpoczyna swą opowieść. W programie zwiedzanie najciekawszych miejsc Wenecji, często nazywanej muzeum architektury pod gołym niebem: Plac św. Marka, bazylika św. Marka, zbudowana 1000 lat temu, Pałac Dożów (wejście dodatkowo płatne – dla chętnych), Most Westchnień. Czas wolny. W godzinach popołudniowych odpływamy statkiem do Chioggi. Powrót do hotelu na kolację ok. 60 EUR/os.

Zakwaterowanie

HOTEL CONSUL***
Położony jest w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny (ok. 3 EUR/os.). Do dyspozycji uczestników – recepcja, klimatyzowana jadalnia, bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie, pobliski basen.

ATUTY
– hotel blisko plaży i promenady;
– długa i szeroka piaszczysta plaża;
– wycieczka do San Marino;
– pobyt w Mirabilandii;
– wyjścia na basen;
– Wi- Fi w całym obiekcie bezpłatnie;

POKOJE
Pokoje 3-,4-,5-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (prysznic, WC), klimatyzacją i Wi-Fi w cenie, balkonem, TV.

WYŻYWIENIE
FB – śniadania w formie bufetu, obiad (1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy), kolacja (2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc) – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda.

PLAŻA
Długa, piaszczysta i szeroka plaża z łagodnym wejściem do morza znajduje się 150 m od hotelu. Serwis na plaży płatny dodatkowo.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 25.06-04.07.2021
2). 02.07-11.07.2021
3). 09.07-18.07.2021
4). 16.07-25.07.2021
5). 23.07-01.08.2021
6). 30.07-08.08.2021
7). 06.08-15.08.2021
8). 13.08-22.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

25.06

-

04.07.2021

01WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

02.07

-

11.07.2021

02WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

09.07

-

18.07.2021

03WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

16.07

-

25.07.2021

04WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

23.07

-

01.08.2021

05WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

30.07

-

08.08.2021

06WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

06.08

-

15.08.2021

07WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

13.08

-

22.08.2021

08WRSM/21

1799.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:
– Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie FB i dodatkowy obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
– Transport autokarem LUX (wc, video, klimatyzacja).
– Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, włoską opiekę medyczną.
– Ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami).
– Realizację programu z wycieczką do San Marino, wyjścia na pobliski basen z opiekunami.
– Pobyt w Mirabilandii.
– Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
– Wycieczki fakultatywne.
– Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 4,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną).
– Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 5,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną) + kwarantanna.UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
– Ciepły posiłek podczas drogi – ok. 5-7 EUR.

OBOWIĄZKOWO PŁATNE
– Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
– Kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
– Opłata klimatyczno-administracyjna i obligatoryjne bilety wstępów płatne na miejscu 45 EUR.
– Obowiązkowy ważny paszport lub dowód osobisty.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej