biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Dwa dni zabawy w MIRABILANDII !

  WŁOCHY - RIMINI Hotel MARIKA***
  WŁOSKIE WAKACJE: Mirabilandia, Wenecja, plaża.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Dwa dni zabawy w MIRABILANDII !
  WŁOCHY - RIMINI Hotel MARIKA***
  WŁOSKIE WAKACJE: Mirabilandia, Wenecja, plaża.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  WŁOCHY: RIMINI - MARIKA

  Rimini to jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kuszący piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Od lat należy do ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko Włochów. Turystów przyciągają doskonale zagospodarowane plaże, nadmorskie promenady z licznymi sklepikami, kafejkami, pizzeriami, restauracjami i dyskotekami. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.  HOTEL*** MARIKA

  Hotel *** MARIKA  www.hotel-marika.it  – bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (niektóre bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie) i TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna  – ok. 10 EUR/pokój/doba.

   

  WYŻYWIENIE

  3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. W turnusie 15.08.-24.08.2019 – 2 posiłki dziennie.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  PROGRAM "WŁOSKIE WAKACJE"


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
  2 dzień 
  – Spacer po Wenecji (należy posiadać 25 EUR na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
  2–9
  – Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
  Leniwie:
  – Plażing, Smażing i Relaksing, czyli opalanie i kąpiele w morzu,
  – spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
  Aktywnie:
  – turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
  zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus ok. 7 EUR),
  – gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego,

  – wycieczki fakultatywne dla chętnych,
  Imprezowo:
  – wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne).
  – nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie,
  – ostatniego dnia pobytu w Rimini: Park Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 35 EUR). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie – bilet na 2 dni. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90 m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.
  9 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia – drugi dzień zabawy na całego.  Lunch w Mirabilandii. Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
  10 dzień Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (realizowany przy min. 15 osobach chętnych):
  Rzym całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – ok. 65 EUR.
  Republika San Marinopół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).ok. 20 EUR.
  Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini:
  Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat – 25 EUR/karnet na 3 wstępy,
  Altromondo
  nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj-e, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – ok. 17 EUR/wstęp,
  Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek w Europie
  od ok. 17 EUR/wstęp,     

  Peter Pan – usytuowany na wzgórzu w przepięknej lokalizacji, jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy, zaliczany jest do czołówki najpopularniejszych klubów włoskich – ok. 17 EUR/wstęp,

  Villa delle Rose – po zachodzie słońca na wzgórzach Riccione możemy ujrzeć tylko i wyłącznie światła reflektorów, które oświetlają kolejną perełkę na mapie dyskotekowego wybrzeża – ok. 17 EUR/wstęp, Aquafan – Park Wodny najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie. Super zabawa gwarantowana. ok. 25 EUR.

  Mirabeach –  to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez ten Aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 15 Euro.

  UWAGA:
  Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
  Sprawdzone miejsce, dobrze dobrana i doświadczona kadra, wyjątkowa atmosfera i gwarantowana pogoda.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Krakowa, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  06.00-
  20.25
  Białystok, Dworzec Biacomex Boh. Monte Cassino
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  250.00 zł.
  18.40-
  08.30
  Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolny poziom
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  60.00 zł.
  19.00-
  08.00
  Cieszyn, Stacja benzynowa Orlen przed granicą ul. Graniczna 50
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  60.00 zł.
  14.15-
  12.30
  Częstochowa, Parking przy Mc Donalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży
  trasa główna
  70.00 zł.
  04.50-
  22.00
  Gdańsk, Dworzec PKP- naprzeciw kas biletowych
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł.
  16.30-
  10.15
  Gliwice, Mc Donalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315
  trasa główna
  50.00 zł.
  17.45-
  8.55
  Gorzyczki, Stacja Moya, ul.Raciborska 1
  trasa główna
  0.00 zł.
  17.30-
  09.10
  Jastrzębie Zdr., Stacja BP, ul. Wodzisławska 1
  trasa główna
  20.00 zł.
  16.00-
  10.45
  Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, al. Górnośląska, autostrada A4 (kierunek Wrocław)
  trasa główna
  50.00 zł.
  12.30-
  14.15
  Kielce, Parking pod stadionem Korony, ul. Ściegiennego
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł.
  14.30-
  12.15
  Kraków, Ul. Pasternik 66, stacja paliwe Arge w kierunku Katowic
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł.
  09.30-
  17.30
  Lublin, Al. Zygmuntowskie, pod Halą MOSiR
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł.
  12.00-
  14.30
  Łódź, ul.Służbowa, parking obok DW PKP Łódz- Widzew
  trasa główna
  100.00 zł.
  13.05-
  12.30
  Opole, Dworzec PKS -1go Maja 4, stanowisko 12
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  130.00 zł.
  13.00-
  13.30
  Piotrków Tryb., ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  trasa główna
  90.00 zł.
  09.00-
  17.00
  Poznań, McDonald obok IKEA, ul. Franowo
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  170.00 zł.
  10.30-
  16.30
  Puławy, Parking hotelu Izabella ul. Lubelska 1
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł.
  11.30-
  15.30
  Radom, Stacja benzynowa Lukoil, McDonalds ul. Wernera 52
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  130.00 zł.
  11.00-
  16.00
  Rzeszów, Plac Dworcowy przy dworcu PKP
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł.
  05.40-
  18.15
  Szczecin, DW PKP - przed wejściem głównym
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  250.00 zł.
  12.30-
  14.30
  Tarnów, ul. Kościuszki 10, parking przed hotelem Tarnovia
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł.
  08.00-
  18.00
  Toruń, Dworzec PKP- właściwy peron
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  170.00 zł.
  09.00-
  17.30
  Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  trasa główna
  130.00 zł.
  11.30-
  14.00
  Wrocław, Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS, stanowisko 10/11/12
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł.
  17.00-
  09.40
  Żory, Stacja LOTOS- Autostrada A1 (MOP Rowień Zachów) kierunek Czechy/ Stacja BP- kierunek Gliwice- Autostrada A1 (MOP ROwień Zachód)- powrót
  trasa główna
  30.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WMHM/19 1599.00 PLN 2019-06-27 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  02WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-04 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  03WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  04WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-18 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  05WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-25 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  06WMHM/19 1649.00 PLN 2019-08-01 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  07WMHM/19 1599.00 PLN 2019-08-08 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  08WMHM/19 1499.00 PLN 2019-08-15 - 2019-08-24 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa, 2 posiłki dziennie.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Funkcję pilota pełni kierownik imprezy.
  • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 15000 PLN) i bagaż (1000 PLN).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 80 EUR + 35 EUR – obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii na 2 dni i posiłek + 25 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
  • Opłata miejscowa – 15 EUR.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
  Uwaga: Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.


  WŁOCHY - RIMINI Hotel MARIKA*** WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  WŁOSKIE WAKACJE: Mirabilandia, Wenecja, plaża. CENA OD: 1499.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM "WŁOSKIE WAKACJE"


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
  2 dzień 
  – Spacer po Wenecji (należy posiadać 25 EUR na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
  2–9
  – Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
  Leniwie:
  – Plażing, Smażing i Relaksing, czyli opalanie i kąpiele w morzu,
  – spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
  Aktywnie:
  – turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
  zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus ok. 7 EUR),
  – gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego,

  – wycieczki fakultatywne dla chętnych,
  Imprezowo:
  – wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne).
  – nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie,
  – ostatniego dnia pobytu w Rimini: Park Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 35 EUR). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie – bilet na 2 dni. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90 m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.
  9 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia – drugi dzień zabawy na całego.  Lunch w Mirabilandii. Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
  10 dzień Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (realizowany przy min. 15 osobach chętnych):
  Rzym całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – ok. 65 EUR.
  Republika San Marinopół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).ok. 20 EUR.
  Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini:
  Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat – 25 EUR/karnet na 3 wstępy,
  Altromondo
  nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj-e, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – ok. 17 EUR/wstęp,
  Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek w Europie
  od ok. 17 EUR/wstęp,     

  Peter Pan – usytuowany na wzgórzu w przepięknej lokalizacji, jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy, zaliczany jest do czołówki najpopularniejszych klubów włoskich – ok. 17 EUR/wstęp,

  Villa delle Rose – po zachodzie słońca na wzgórzach Riccione możemy ujrzeć tylko i wyłącznie światła reflektorów, które oświetlają kolejną perełkę na mapie dyskotekowego wybrzeża – ok. 17 EUR/wstęp, Aquafan – Park Wodny najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie. Super zabawa gwarantowana. ok. 25 EUR.

  Mirabeach –  to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez ten Aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 15 Euro.

  UWAGA:
  Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
  Sprawdzone miejsce, dobrze dobrana i doświadczona kadra, wyjątkowa atmosfera i gwarantowana pogoda.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WMHM/19 1599.00 PLN 2019-06-27 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  02WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-04 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  03WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  04WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-18 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  05WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-25 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  06WMHM/19 1649.00 PLN 2019-08-01 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  07WMHM/19 1599.00 PLN 2019-08-08 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  08WMHM/19 1499.00 PLN 2019-08-15 - 2019-08-24 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa, 2 posiłki dziennie.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Funkcję pilota pełni kierownik imprezy.
  • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 15000 PLN) i bagaż (1000 PLN).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 80 EUR + 35 EUR – obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii na 2 dni i posiłek + 25 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
  • Opłata miejscowa – 15 EUR.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
  Uwaga: Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

  WŁOCHY: RIMINI - MARIKA

  Rimini to jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kuszący piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Od lat należy do ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko Włochów. Turystów przyciągają doskonale zagospodarowane plaże, nadmorskie promenady z licznymi sklepikami, kafejkami, pizzeriami, restauracjami i dyskotekami. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.  HOTEL*** MARIKA

  Hotel *** MARIKA  www.hotel-marika.it  – bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami (niektóre bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie) i TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna  – ok. 10 EUR/pokój/doba.

   

  WYŻYWIENIE

  3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. W turnusie 15.08.-24.08.2019 – 2 posiłki dziennie.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WMHM/19 1599.00 PLN 2019-06-27 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  02WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-04 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  03WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  04WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-18 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  05WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-25 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  06WMHM/19 1649.00 PLN 2019-08-01 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  07WMHM/19 1599.00 PLN 2019-08-08 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  08WMHM/19 1499.00 PLN 2019-08-15 - 2019-08-24 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa, 2 posiłki dziennie.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Funkcję pilota pełni kierownik imprezy.
  • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 15000 PLN) i bagaż (1000 PLN).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 80 EUR + 35 EUR – obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii na 2 dni i posiłek + 25 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
  • Opłata miejscowa – 15 EUR.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
  Uwaga: Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Krakowa, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  06.00 Białystok, Dworzec Biacomex Boh. Monte Cassino
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  250.00 zł. 20.25
  18.40 Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolny poziom
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  60.00 zł. 08.30
  19.00 Cieszyn, Stacja benzynowa Orlen przed granicą ul. Graniczna 50
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  60.00 zł. 08.00
  14.15 Częstochowa, Parking przy Mc Donalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży
  trasa główna
  70.00 zł. 12.30
  04.50 Gdańsk, Dworzec PKP- naprzeciw kas biletowych
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł. 22.00
  16.30 Gliwice, Mc Donalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315
  trasa główna
  50.00 zł. 10.15
  17.45 Gorzyczki, Stacja Moya, ul.Raciborska 1
  trasa główna
  0.00 zł. 8.55
  17.30 Jastrzębie Zdr., Stacja BP, ul. Wodzisławska 1
  trasa główna
  20.00 zł. 09.10
  16.00 Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, al. Górnośląska, autostrada A4 (kierunek Wrocław)
  trasa główna
  50.00 zł. 10.45
  12.30 Kielce, Parking pod stadionem Korony, ul. Ściegiennego
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł. 14.15
  14.30 Kraków, Ul. Pasternik 66, stacja paliwe Arge w kierunku Katowic
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł. 12.15
  09.30 Lublin, Al. Zygmuntowskie, pod Halą MOSiR
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł. 17.30
  12.00 Łódź, ul.Służbowa, parking obok DW PKP Łódz- Widzew
  trasa główna
  100.00 zł. 14.30
  13.05 Opole, Dworzec PKS -1go Maja 4, stanowisko 12
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  130.00 zł. 12.30
  13.00 Piotrków Tryb., ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  trasa główna
  90.00 zł. 13.30
  09.00 Poznań, McDonald obok IKEA, ul. Franowo
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  170.00 zł. 17.00
  10.30 Puławy, Parking hotelu Izabella ul. Lubelska 1
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł. 16.30
  11.30 Radom, Stacja benzynowa Lukoil, McDonalds ul. Wernera 52
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  130.00 zł. 15.30
  11.00 Rzeszów, Plac Dworcowy przy dworcu PKP
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł. 16.00
  05.40 Szczecin, DW PKP - przed wejściem głównym
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  250.00 zł. 18.15
  12.30 Tarnów, ul. Kościuszki 10, parking przed hotelem Tarnovia
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł. 14.30
  08.00 Toruń, Dworzec PKP- właściwy peron
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  170.00 zł. 18.00
  09.00 Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  trasa główna
  130.00 zł. 17.30
  11.30 Wrocław, Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS, stanowisko 10/11/12
  Trasa antenowa (przejazd bus, Polski Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł. 14.00
  17.00 Żory, Stacja LOTOS- Autostrada A1 (MOP Rowień Zachów) kierunek Czechy/ Stacja BP- kierunek Gliwice- Autostrada A1 (MOP ROwień Zachód)- powrót
  trasa główna
  30.00 zł. 09.40
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WMHM/19 1599.00 PLN 2019-06-27 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  02WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-04 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  03WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  04WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-18 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  05WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-25 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  06WMHM/19 1649.00 PLN 2019-08-01 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  07WMHM/19 1599.00 PLN 2019-08-08 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  08WMHM/19 1499.00 PLN 2019-08-15 - 2019-08-24 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa, 2 posiłki dziennie.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Funkcję pilota pełni kierownik imprezy.
  • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 15000 PLN) i bagaż (1000 PLN).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 80 EUR + 35 EUR – obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii na 2 dni i posiłek + 25 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
  • Opłata miejscowa – 15 EUR.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
  Uwaga: Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WMHM/19 1599.00 PLN 2019-06-27 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  02WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-04 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  03WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  04WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-18 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  05WMHM/19 1649.00 PLN 2019-07-25 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  06WMHM/19 1649.00 PLN 2019-08-01 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  07WMHM/19 1599.00 PLN 2019-08-08 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa.
  08WMHM/19 1499.00 PLN 2019-08-15 - 2019-08-24 [ zakończona ]
  Impreza 10-dniowa, 2 posiłki dziennie.
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Zakwaterowanie (7 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Funkcję pilota pełni kierownik imprezy.
  • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (do 10000 EUR), NNW (do 15000 PLN) i bagaż (1000 PLN).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 80 EUR + 35 EUR – obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii na 2 dni i posiłek + 25 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
  • Opłata miejscowa – 15 EUR.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
  Uwaga: Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.