biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Bogaty program turystyczny!

  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL***
  Rimini z Wenecją, plaża i dyskoteki.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1749.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Bogaty program turystyczny!
  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL***
  Rimini z Wenecją, plaża i dyskoteki.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1749.00 PLN

  WŁOCHY: RIMINI - CONSUL

  Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże, liczne centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.  Hotel CONSUL***

  Hotel CONSUL***  położony w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny (ok. 3 EUR/os.). Pokoje 3-,4-,5-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (prysznic, WC), klimatyzacją w cenie, balkonem. W hotelu: recepcja, klimatyzowana jadalnia, obszerny taras, świetlica.  W pobliżu wiele dyskotek, restauracji, sklepów.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
  2 dzień 
  – Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia, miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Pierwszy posiłek obiad. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Czas na odpoczynek po podróży. Kolacja, nocleg.
  3–9 dzień
  – Wypoczynek we Włoszech: 
  – zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.,
  – słodkie lenistwo, czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  – spacery po Rimini,
  – gry i zabawy na plaży – turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej,
  – quizy, gry i zabawy integracyjne,
  – konkursy z nagrodami – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Carnaby, Altromondo (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  – możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych,
  – spotkanie pożegnalne – podsumowanie obozu, rozstrzygnięcie konkursów, wręczenie nagród.
  10 dzień – Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Chioggi, rejs statkiem wzdłuż „laguny weneckiej”. Spacer po Wenecji, podczas którego zobaczymy Plac św. Marka wraz z Bazyliką św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnicę św. Marka i Wieżę Zegarową, Most Westchnień. Spacer nad kanałami do Mostu Rialto malowniczo przerzuconego nad Canale Grande, Bazylika Santa Maria della Salute. Zwiedzanie obiektów odbywa się z zewnątrz.  Czas wolny na zakup pamiątek itp. Powrót statkiem do Chioggi, dalsza podróż przez Włochy.
  11 dzieńPrzejazd przez Austrię i Czechy. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Rzym – cena ok. 60 EUR
  Całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po Rzymie, gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.
  Florencja z Pizą – cena ok. 55 EUR
  Całodzienna wycieczka. Przejazd do Pizy – wizyta na Placu Cudów, gdzie uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zobaczyć najsłynniejszą Krzywą Wieżę, Katedrę, Baptysterium oraz Campo Santo. Następnie przejazd do Florencji – miasta marzeń w którym zwiedzimy Plac Michała Anioła, Ponte Vecchio, Galeria Uffizzi, Piazza della Signoria z Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce – Katedrę z najsłynniejszymi grobowcami.
  Republika San Marino – cena ok. 20 EUR
  Pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale. Czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).
  Aquafun
  – cena ok. 25 EUR
  To najsłynniejszy park wodny w Europie. Tutaj, wśród pieniących się fal, zjeżdżalni i basenów zatopionych w zieleni, dzieci będą mogły spędzić niezapomniane chwile. Posiada pięć dużych, zawsze ogrzewanych basenów, największy jest oceanem w miniaturze o pow. 2,8 tys. ², ze zjeżdżalniami wielkimi jak rzeki. Łącznie aż 3 km zjeżdżalni! Aquakid (wydzielona przestrzeń dla dzieci) z teatrzykiem, żłobkiem, Wzgórzem Bajek. Aquasport z salą gimnastyczną, beach volley, beach basket, beach football, rollerblade. Całodzienna zabawa gwarantowana!
  Mirabilandia
  – cena ok. 30 EUR
  Jeden z największych Parków Wodnych w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych: Bimboboli – gdzie znajdują się atrakcje dla dzieci, Adventureland – z atrakcjami przygodowymi, La citta di Sian Ka'an – atrakcje z Krainy Majów, La vecchia Europa – tradycyjne wesołe miasteczko, Motorworld – atrakcje związane z pojazdami wodnymi, drogowymi i szynowymi, Dolcevita Studios, Mirabilandia Beach – plaża z basenami i zjeżdżalniami. 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie: Katun i iSpeed, pokazy animatorskie), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów).
  Wstęp na dyskotekę
  – cena ok. 10-13 EUR.
  Najsłynniejsi Dj'e, przeboje znane z światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym trabantem na dachu, gdzie z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat – cena 11 EUR/wstęp. Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – cena 13 EUR/wstęp.

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - pierwszym i ostatnim posiłkiem jest lunch + suchy prowiant na drogę powrotną.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.  Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  16.00-
  Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  16.00-
  Bielsko- Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  13.30-
  Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  03.00-
  GDAŃSK, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  14.30-
  GLIWICE, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  17.00-
  Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  15.00-
  KATOWICE, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  12.00-
  KIELCE, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  14.00-
  KRAKÓW, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  09.00-
  LUBLIN, McDonalds ul. Puławska 40
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  09.00-
  ŁÓDŹ, Stacja paliw Orlen ul. Rokicińska 142
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  13.30-
  OPOLE, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00-
  PIOTRKÓW TRYB., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  07.30-
  Poznań, McDonalds koło OBI ul. Szwedzka 2
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  10.00-
  RADOM, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  16.00-
  Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  11.00-
  RZESZÓW, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.30-
  TARNÓW, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  05.00-
  TORUŃ, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  09.00-
  WARSZAWA, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.00-
  WROCŁAW, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WRSO/18 1749.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-05 [ zakończona ]
  02WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-13 [ zakończona ]
  03WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-11 - 2018-07-21 [ zakończona ]
  04WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  05WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-06 [ zakończona ]
  06WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-04 - 2018-08-14 [ zakończona ]
  07WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-22 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 53 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + za zwiedzanie Wenecji - obowiązkowa opłata za rejs i przewodnika w Wenecji 20 EUR/os.
  • Opłata klimatyczna (obligatoryjnie 10,50 EUR/pobyt /osoby pow. 14 roku życia/, 4,90 EUR /osoby do 14 roku życia/); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.


  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL*** WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  Rimini z Wenecją, plaża i dyskoteki. CENA OD: 1749.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
  2 dzień 
  – Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia, miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Pierwszy posiłek obiad. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Czas na odpoczynek po podróży. Kolacja, nocleg.
  3–9 dzień
  – Wypoczynek we Włoszech: 
  – zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.,
  – słodkie lenistwo, czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  – spacery po Rimini,
  – gry i zabawy na plaży – turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej,
  – quizy, gry i zabawy integracyjne,
  – konkursy z nagrodami – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Carnaby, Altromondo (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  – możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych,
  – spotkanie pożegnalne – podsumowanie obozu, rozstrzygnięcie konkursów, wręczenie nagród.
  10 dzień – Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Chioggi, rejs statkiem wzdłuż „laguny weneckiej”. Spacer po Wenecji, podczas którego zobaczymy Plac św. Marka wraz z Bazyliką św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnicę św. Marka i Wieżę Zegarową, Most Westchnień. Spacer nad kanałami do Mostu Rialto malowniczo przerzuconego nad Canale Grande, Bazylika Santa Maria della Salute. Zwiedzanie obiektów odbywa się z zewnątrz.  Czas wolny na zakup pamiątek itp. Powrót statkiem do Chioggi, dalsza podróż przez Włochy.
  11 dzieńPrzejazd przez Austrię i Czechy. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Rzym – cena ok. 60 EUR
  Całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po Rzymie, gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.
  Florencja z Pizą – cena ok. 55 EUR
  Całodzienna wycieczka. Przejazd do Pizy – wizyta na Placu Cudów, gdzie uczestnicy wycieczki będą mieli okazję zobaczyć najsłynniejszą Krzywą Wieżę, Katedrę, Baptysterium oraz Campo Santo. Następnie przejazd do Florencji – miasta marzeń w którym zwiedzimy Plac Michała Anioła, Ponte Vecchio, Galeria Uffizzi, Piazza della Signoria z Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce – Katedrę z najsłynniejszymi grobowcami.
  Republika San Marino – cena ok. 20 EUR
  Pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale. Czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).
  Aquafun
  – cena ok. 25 EUR
  To najsłynniejszy park wodny w Europie. Tutaj, wśród pieniących się fal, zjeżdżalni i basenów zatopionych w zieleni, dzieci będą mogły spędzić niezapomniane chwile. Posiada pięć dużych, zawsze ogrzewanych basenów, największy jest oceanem w miniaturze o pow. 2,8 tys. ², ze zjeżdżalniami wielkimi jak rzeki. Łącznie aż 3 km zjeżdżalni! Aquakid (wydzielona przestrzeń dla dzieci) z teatrzykiem, żłobkiem, Wzgórzem Bajek. Aquasport z salą gimnastyczną, beach volley, beach basket, beach football, rollerblade. Całodzienna zabawa gwarantowana!
  Mirabilandia
  – cena ok. 30 EUR
  Jeden z największych Parków Wodnych w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych: Bimboboli – gdzie znajdują się atrakcje dla dzieci, Adventureland – z atrakcjami przygodowymi, La citta di Sian Ka'an – atrakcje z Krainy Majów, La vecchia Europa – tradycyjne wesołe miasteczko, Motorworld – atrakcje związane z pojazdami wodnymi, drogowymi i szynowymi, Dolcevita Studios, Mirabilandia Beach – plaża z basenami i zjeżdżalniami. 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie: Katun i iSpeed, pokazy animatorskie), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów).
  Wstęp na dyskotekę
  – cena ok. 10-13 EUR.
  Najsłynniejsi Dj'e, przeboje znane z światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym trabantem na dachu, gdzie z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat – cena 11 EUR/wstęp. Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – cena 13 EUR/wstęp.

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - pierwszym i ostatnim posiłkiem jest lunch + suchy prowiant na drogę powrotną.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WRSO/18 1749.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-05 [ zakończona ]
  02WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-13 [ zakończona ]
  03WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-11 - 2018-07-21 [ zakończona ]
  04WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  05WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-06 [ zakończona ]
  06WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-04 - 2018-08-14 [ zakończona ]
  07WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-22 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 53 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + za zwiedzanie Wenecji - obowiązkowa opłata za rejs i przewodnika w Wenecji 20 EUR/os.
  • Opłata klimatyczna (obligatoryjnie 10,50 EUR/pobyt /osoby pow. 14 roku życia/, 4,90 EUR /osoby do 14 roku życia/); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.

  WŁOCHY: RIMINI - CONSUL

  Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże, liczne centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.  Hotel CONSUL***

  Hotel CONSUL***  położony w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny (ok. 3 EUR/os.). Pokoje 3-,4-,5-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (prysznic, WC), klimatyzacją w cenie, balkonem. W hotelu: recepcja, klimatyzowana jadalnia, obszerny taras, świetlica.  W pobliżu wiele dyskotek, restauracji, sklepów.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WRSO/18 1749.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-05 [ zakończona ]
  02WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-13 [ zakończona ]
  03WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-11 - 2018-07-21 [ zakończona ]
  04WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  05WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-06 [ zakończona ]
  06WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-04 - 2018-08-14 [ zakończona ]
  07WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-22 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 53 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + za zwiedzanie Wenecji - obowiązkowa opłata za rejs i przewodnika w Wenecji 20 EUR/os.
  • Opłata klimatyczna (obligatoryjnie 10,50 EUR/pobyt /osoby pow. 14 roku życia/, 4,90 EUR /osoby do 14 roku życia/); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.  Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  16.00 Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  16.00 Bielsko- Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  13.30 Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  03.00 GDAŃSK, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  14.30 GLIWICE, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  17.00 Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  15.00 KATOWICE, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  12.00 KIELCE, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  14.00 KRAKÓW, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  09.00 LUBLIN, McDonalds ul. Puławska 40
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  09.00 ŁÓDŹ, Stacja paliw Orlen ul. Rokicińska 142
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  13.30 OPOLE, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00 PIOTRKÓW TRYB., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  07.30 Poznań, McDonalds koło OBI ul. Szwedzka 2
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  10.00 RADOM, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  16.00 Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  11.00 RZESZÓW, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.30 TARNÓW, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  05.00 TORUŃ, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  09.00 WARSZAWA, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.00 WROCŁAW, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WRSO/18 1749.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-05 [ zakończona ]
  02WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-13 [ zakończona ]
  03WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-11 - 2018-07-21 [ zakończona ]
  04WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  05WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-06 [ zakończona ]
  06WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-04 - 2018-08-14 [ zakończona ]
  07WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-22 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 53 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + za zwiedzanie Wenecji - obowiązkowa opłata za rejs i przewodnika w Wenecji 20 EUR/os.
  • Opłata klimatyczna (obligatoryjnie 10,50 EUR/pobyt /osoby pow. 14 roku życia/, 4,90 EUR /osoby do 14 roku życia/); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WRSO/18 1749.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-05 [ zakończona ]
  02WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-13 [ zakończona ]
  03WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-11 - 2018-07-21 [ zakończona ]
  04WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  05WRSO/18 1749.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-06 [ zakończona ]
  06WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-04 - 2018-08-14 [ zakończona ]
  07WRSO/18 1749.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-22 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 53 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + za zwiedzanie Wenecji - obowiązkowa opłata za rejs i przewodnika w Wenecji 20 EUR/os.
  • Opłata klimatyczna (obligatoryjnie 10,50 EUR/pobyt /osoby pow. 14 roku życia/, 4,90 EUR /osoby do 14 roku życia/); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.