biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Bogaty program turystyczny!

  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL***
  Rimini, plaża i dyskoteki.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1699.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Nadmorskie, tętniące życiem miasto zaprasza!
 • bogaty program aktywno-imprezowy
 • znajdzie się też coś dla lubiących plażowanie i kąpiele
 • wiele rozrywek i atrakcji
 • Bogaty program turystyczny!
  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL***
  Rimini, plaża i dyskoteki.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1699.00 PLN

  WŁOCHY: RIMINI - CONSUL

  Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże, liczne centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.  Hotel CONSUL***

  Hotel CONSUL***  położony w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny (ok. 3 EUR/os.). Pokoje 3-,4-,5-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (prysznic, WC), klimatyzacją i Wi-Fi w cenie, balkonem, TV. Do dyspozycji uczestników: recepcja, klimatyzowana jadalnia, bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie, pobliski basen.  W pobliżu wiele dyskotek, restauracji, sklepów.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
  2 dzień 
  – Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy – zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynki – zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Kolacja, nocleg.
  3–9 dzień
  – Program pobytu:
  – zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.,
  – słodkie lenistwo, czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  – rozgrywki rekreacyjno-sportowe – m.in.: siatkówki plażowej, piłki nożnej, mecz kadra kontra obozowicze,
  – wyjścia na pobliski basen z opiekunami, zabawy w basenie – m.in.: water polo,
  – spacery po Rimini – promenada, przystań jachtowa,
  – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Carnaby, Altromondo (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  – konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  – możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Mirabilandii – kilkugodzinna zabawa w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Dalsza podróż przez Włochy.
  11 dzieńPrzejazd przez Austrię i Czechy. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Rzym i Watykan – cena ok. 60 EUR
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Wiecznego Miasta – duchowej i kulturowej stolicy zachodniego świata. Zwiedzanie rozpoczniemy od najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra. Następnie spacer po Rzymie, podczas którego zobaczymy m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych (śniadanie i kolacja w formie „suchego prowiantu”).
  Wenecja – cena ok. 60 EUR
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Chioggi na statek. Rejs wzdłuż Laguny gdzie pilot już rozpoczyna swą opowieść. W programie zwiedzanie najciekawszych miejsc Wenecji, często nazywanej muzeum architektury pod gołym niebem: Plac św. Marka, bazylika św. Marka, zbudowana 1000 lat temu, Pałac Dożów (wejście dodatkowo płatne – dla chętnych), Most Westchnień. Czas wolny. W godzinach popołudniowych odpływamy statkiem do Chioggi. Powrót do hotelu na kolację.
  Florencja – cena ok. 60 EUR
  Przejazd do stolicy Toskanii – Florencji. Pobyt we Florencji rozpoczynamy od obejrzenia pięknej panoramy miasta z Placu Michała Anioła oraz objaśnienia trasy zwiedzania, czyli: Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieżę Giotta, Katedrę Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce – Katedra z najsłynniejszymi grobowcami. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych na kolację, (śniadanie w formie „suchego prowiantu”).
  Republika San Marino – cena ok. 20 EUR
  Przejazd do najstarszej Republiki Świata, zwiedzanie obejmuje: Bramę św. Franciszka, Ogrody, Grotę Łuczników, Bazylikę św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale. Czas wolny przeznaczony na zakupy pamiątek. Wycieczka do San Marino odbywa się rano lub po południu.
  Aquafun
  – cena ok. 25 EUR
  Jest to wycieczka całodniowa, wyjazd zaraz po śniadaniu. Aquafan jest to największy Park Wodny Europy, ponad 150 tys. metrów kwadratowych wodnych atrakcji, boisk do koszykówki, siatkówki, restauracji i sklepów sportowych oraz z pamiątkami. Co roku Aquafan zaskakuje swoich Gości nowymi Atrakcjami. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie biletu. Powrót na kolację, obiad w formie „suchego prowiantu”
  Wstęp na dyskotekę
  – cena ok. 10-13 EUR.
  Najsłynniejsi Dj'e, przeboje znane z światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym trabantem na dachu, gdzie z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat – cena 11 EUR/wstęp. Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – cena 13 EUR/wstęp.

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - zalecamy zabranie karty EKUZ.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  16.00-
  Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  16.00-
  Bielsko - Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  13.30-
  Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  03.00-
  Gdańsk, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  14.30-
  Gliwice, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  17.00-
  Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  15.00-
  Katowice, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  12.00-
  Kielce, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  14.00-
  Kraków, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  09.00-
  Lublin, McDonalds ul. Puławska 40
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  09.00-
  Łódź, ul. Kątna 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  13.30-
  Opole, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00-
  Piotrków Tryb., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00-
  Radom, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  16.00-
  Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  11.00-
  Rzeszów, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.30-
  Tarnów, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  05.15-
  Toruń, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  09.00-
  Warszawa, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.00-
  Wrocław, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WCSM/19 1699.00 PLN 2019-06-25 - 2019-07-05 [ zakończona ]
  02WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-03 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ zakończona ]
  04WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-19 - 2019-07-29 [ zakończona ]
  05WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-27 - 2019-08-06 [ zakończona ]
  06WCSM/19 1759.00 PLN 2019-08-04 - 2019-08-14 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wychowawców, włoską opiekę medyczną.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
  • Bilet wstępu do Parku Rozrywki Mirabiandia 25 EUR.
  • Opłata klimatyczno-administracyjna (obligatoryjnie 15 EUR • płatne w autokarze); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.
  • Ciepły posiłek podczas drogi ok. 5-7 EUR.


  WŁOCHY - RIMINI Hotel CONSUL*** WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  Rimini, plaża i dyskoteki. CENA OD: 1699.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
  2 dzień 
  – Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy – zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynki – zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Kolacja, nocleg.
  3–9 dzień
  – Program pobytu:
  – zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.,
  – słodkie lenistwo, czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  – rozgrywki rekreacyjno-sportowe – m.in.: siatkówki plażowej, piłki nożnej, mecz kadra kontra obozowicze,
  – wyjścia na pobliski basen z opiekunami, zabawy w basenie – m.in.: water polo,
  – spacery po Rimini – promenada, przystań jachtowa,
  – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Carnaby, Altromondo (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  – konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  – możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Mirabilandii – kilkugodzinna zabawa w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Dalsza podróż przez Włochy.
  11 dzieńPrzejazd przez Austrię i Czechy. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Rzym i Watykan – cena ok. 60 EUR
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Wiecznego Miasta – duchowej i kulturowej stolicy zachodniego świata. Zwiedzanie rozpoczniemy od najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra. Następnie spacer po Rzymie, podczas którego zobaczymy m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych (śniadanie i kolacja w formie „suchego prowiantu”).
  Wenecja – cena ok. 60 EUR
  Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Chioggi na statek. Rejs wzdłuż Laguny gdzie pilot już rozpoczyna swą opowieść. W programie zwiedzanie najciekawszych miejsc Wenecji, często nazywanej muzeum architektury pod gołym niebem: Plac św. Marka, bazylika św. Marka, zbudowana 1000 lat temu, Pałac Dożów (wejście dodatkowo płatne – dla chętnych), Most Westchnień. Czas wolny. W godzinach popołudniowych odpływamy statkiem do Chioggi. Powrót do hotelu na kolację.
  Florencja – cena ok. 60 EUR
  Przejazd do stolicy Toskanii – Florencji. Pobyt we Florencji rozpoczynamy od obejrzenia pięknej panoramy miasta z Placu Michała Anioła oraz objaśnienia trasy zwiedzania, czyli: Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieżę Giotta, Katedrę Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce – Katedra z najsłynniejszymi grobowcami. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych na kolację, (śniadanie w formie „suchego prowiantu”).
  Republika San Marino – cena ok. 20 EUR
  Przejazd do najstarszej Republiki Świata, zwiedzanie obejmuje: Bramę św. Franciszka, Ogrody, Grotę Łuczników, Bazylikę św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale. Czas wolny przeznaczony na zakupy pamiątek. Wycieczka do San Marino odbywa się rano lub po południu.
  Aquafun
  – cena ok. 25 EUR
  Jest to wycieczka całodniowa, wyjazd zaraz po śniadaniu. Aquafan jest to największy Park Wodny Europy, ponad 150 tys. metrów kwadratowych wodnych atrakcji, boisk do koszykówki, siatkówki, restauracji i sklepów sportowych oraz z pamiątkami. Co roku Aquafan zaskakuje swoich Gości nowymi Atrakcjami. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie biletu. Powrót na kolację, obiad w formie „suchego prowiantu”
  Wstęp na dyskotekę
  – cena ok. 10-13 EUR.
  Najsłynniejsi Dj'e, przeboje znane z światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym trabantem na dachu, gdzie z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat – cena 11 EUR/wstęp. Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – cena 13 EUR/wstęp.

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - zalecamy zabranie karty EKUZ.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WCSM/19 1699.00 PLN 2019-06-25 - 2019-07-05 [ zakończona ]
  02WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-03 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ zakończona ]
  04WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-19 - 2019-07-29 [ zakończona ]
  05WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-27 - 2019-08-06 [ zakończona ]
  06WCSM/19 1759.00 PLN 2019-08-04 - 2019-08-14 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wychowawców, włoską opiekę medyczną.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
  • Bilet wstępu do Parku Rozrywki Mirabiandia 25 EUR.
  • Opłata klimatyczno-administracyjna (obligatoryjnie 15 EUR • płatne w autokarze); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.
  • Ciepły posiłek podczas drogi ok. 5-7 EUR.

  WŁOCHY: RIMINI - CONSUL

  Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże, liczne centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.  Hotel CONSUL***

  Hotel CONSUL***  położony w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny (ok. 3 EUR/os.). Pokoje 3-,4-,5-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (prysznic, WC), klimatyzacją i Wi-Fi w cenie, balkonem, TV. Do dyspozycji uczestników: recepcja, klimatyzowana jadalnia, bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie, pobliski basen.  W pobliżu wiele dyskotek, restauracji, sklepów.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WCSM/19 1699.00 PLN 2019-06-25 - 2019-07-05 [ zakończona ]
  02WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-03 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ zakończona ]
  04WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-19 - 2019-07-29 [ zakończona ]
  05WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-27 - 2019-08-06 [ zakończona ]
  06WCSM/19 1759.00 PLN 2019-08-04 - 2019-08-14 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wychowawców, włoską opiekę medyczną.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
  • Bilet wstępu do Parku Rozrywki Mirabiandia 25 EUR.
  • Opłata klimatyczno-administracyjna (obligatoryjnie 15 EUR • płatne w autokarze); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.
  • Ciepły posiłek podczas drogi ok. 5-7 EUR.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  16.00 Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  16.00 Bielsko - Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  13.30 Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  03.00 Gdańsk, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  14.30 Gliwice, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  17.00 Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  15.00 Katowice, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  12.00 Kielce, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  14.00 Kraków, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  09.00 Lublin, McDonalds ul. Puławska 40
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  09.00 Łódź, ul. Kątna 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  13.30 Opole, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00 Piotrków Tryb., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  10.00 Radom, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  16.00 Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  11.00 Rzeszów, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.30 Tarnów, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  05.15 Toruń, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  09.00 Warszawa, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  12.00 Wrocław, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WCSM/19 1699.00 PLN 2019-06-25 - 2019-07-05 [ zakończona ]
  02WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-03 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ zakończona ]
  04WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-19 - 2019-07-29 [ zakończona ]
  05WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-27 - 2019-08-06 [ zakończona ]
  06WCSM/19 1759.00 PLN 2019-08-04 - 2019-08-14 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wychowawców, włoską opiekę medyczną.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
  • Bilet wstępu do Parku Rozrywki Mirabiandia 25 EUR.
  • Opłata klimatyczno-administracyjna (obligatoryjnie 15 EUR • płatne w autokarze); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.
  • Ciepły posiłek podczas drogi ok. 5-7 EUR.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01WCSM/19 1699.00 PLN 2019-06-25 - 2019-07-05 [ zakończona ]
  02WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-03 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ zakończona ]
  04WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-19 - 2019-07-29 [ zakończona ]
  05WCSM/19 1759.00 PLN 2019-07-27 - 2019-08-06 [ zakończona ]
  06WCSM/19 1759.00 PLN 2019-08-04 - 2019-08-14 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
  • Dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą – patrz rozkład jazdy.
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad /1 ciepłe danie oraz bufet sałatkowy/, kolacja /2 ciepłe dania, bufet sałatkowy, deser lub owoc/ – kuchnia włoska, do obiadu oraz kolacji podawana jest woda) + prowiant na drogę powrotną. Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wychowawców, włoską opiekę medyczną.
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Ubezpieczenie NNW 15.000 zł, KL 10.000 EUR i bagaż 800 zł – SIGNAL IDUNA (obejmuje choroby przewlekłe).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
  • Bilet wstępu do Parku Rozrywki Mirabiandia 25 EUR.
  • Opłata klimatyczno-administracyjna (obligatoryjnie 15 EUR • płatne w autokarze); kaucja zwrotna 20 EUR/os (na wypadek ewentualnych zniszczeń); wycieczki fakultatywne.
  • Ciepły posiłek podczas drogi ok. 5-7 EUR.