KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

RIMINI to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Piękne piaszczyste plaże, liczne centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi, gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. W trakcie podróży krótkie postoje.
2 dzień: Przyjazd do Rimini w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy - zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku - zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Kolacja, nocleg.
3–9 dzień: Program pobytu:
- integracja uczestników;
- plażowanie i kąpiele morskie;
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w.;
- rozgrywki rekreacyjno-sportowe– m.in.: siatkówki plażowej, piłki nożnej;
- kąpiele w basenie;
- gry i zabawy;
- spacery po Rimini – promenada, przystań jachtowa;
- wyjścia do lokalnych dyskotek (wejście dla osób pow. 16 roku życia - dodatkowo płatne);
- konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, gra terenowa;
- możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Przejazd do Mirabilandii – kilkugodzinna zabawa w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Dalsza podróż przez Włochy.
11 dzień: Przejazd przez Austrię i Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

Program fakultatywny dla chętnych, płatne dodatkowo:

AQUAFAN
Pobyt w Park Wodny. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Cena : ok. 35 EUR/os.
WENECJA
Rejs statkiem wzdłuż Laguny. Zwiedzanie Wenecji – Plac św. Marka, bazylika św. Marka, Pałac Dożów (wejście dodatkowo płatne – dla chętnych), Most Westchnień. W godzinach popołudniowych powrót. Cena : ok. 77 EUR/os.
DYSKOTEKA
Wstęp na najlepsze dyskoteki w Rimini m. in. Carnaby, Altro Mondo Studios , PeterPan, Villa delle Rose Cena : ok. 15 EUR/os.
RZYM I WATYKAN
Przejazd do Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra. Następnie spacer po Rzymie, podczas którego zobaczymy m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót w późnych godzinach wieczornych. Cena : ok. 75 EUR/os.
SAN MARINO
Uważa się za najstarszą republikę świata. W mieście zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Gród otaczały mury obronne z licznymi bramami i basztami. Największa z nich jest twierdza La Rocca o Guaita. Znajduje się tu szesnastowieczny kościół p.w. Św. Piotra, ratusz Palazzo Pubblico, siedziba rządu republiki.
Cena : ok. 30 EUR/os.
FLORENCJA
Obejrzymy piękną panoramy miasta z Placu Michała Anioła oraz objaśnienia trasy zwiedzania: Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieżę Giotta, Katedrę Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce. Cena : ok. 70 EUR/os.

WEŹ ZE SOBĄ:
– ważny paszport lub dowód osobisty;
– wypełnioną kartę kwalifikacyjną;
– leki przyjmowane na stałe;
– jedzenie i napoje na drogę do Włoch;
– proponowane kieszonkowe ok. 100 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne;
– zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa. 100.00 zł.

Zakwaterowanie

Hotel *** DIAMOND Położony jest w dzielnicy Bellariva, około 3 km od historycznego centrum Rimini. Plaża publiczna około 150 m od hotelu, serwis na plaży dodatkowo płatny. Do dyspozycji uczestników recepcja, nieodpłatne Wi-Fi w obiekcie, winda, basen.
POKOJE:
Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5 – osobowych z klimatyzacją, każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic lub wanna, suszarka do włosów), TV-SAT oraz balkon. Możliwe łóżka piętrowe.
PLAŻA:
Plaża znajduje się 150 m od hotelu. Długa, piaszczysta, szeroka z łagodnym wejściem do morza. Plaża ma ogromne zaplecze sportowe i rozrywkowe, z których można korzystać za dodatkową dopłatą.

Wyżywienie: FB – śniadanie (do picia - kawa, herbata, sok, mleko i woda) w restauracji hotelowej. Obiad i kolacja (do picia - woda) w restauracji obok (50 m.). Posiłki podawane w formie bufetu – kuchnia włoska.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 28.06-08.07.2023
2). 06.07-16.07.2023
3). 14.07-24.07.2023
4). 22.07-01.08.2023
5). 30.07-09.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Godziny podawane w rozkładach jazdy są godzinami odjazdu autokaru z miejsca podstawienia.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Połączenia antenowe wykonywane są przy min. 6 osobach. Biuro zastrzega sobie prawo do odwołania połączenia gdy ilość osób nie zostanie uzbierana. Istnieje możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości po uprzednim uzgodnieniu z biurem.
• Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. W trakcie przejazdu postoje robione są co 3-4 godziny.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

28.06

-

08.07.2023

01RDSM/23

2599.00

[ zadzwoń ]

06.07

-

16.07.2023

02RDSM/23

2699.00

[ zadzwoń ]

14.07

-

24.07.2023

03RDSM/23

2699.00

[ zadzwoń ]

22.07

-

01.08.2023

04RDSM/23

2699.00

[ zadzwoń ]

30.07

-

09.08.2023

05RDSM/23

2699.00

[ zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów w hotelu Diamond***) i wyżywienie - FB + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN - ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Obligatoryjna kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń – zwracana ostatniego dnia przed wyjazdem).
 • Obligatoryjne opłaty lokalne, taksa klimatyczna, bilet do Mirabilandii – 55 EUR.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników).
 • Dopłata dla osób powyżej 18 lat – 150 zł/os.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – w wysokości 168 zł (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego włącznie z zachorowaniem na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną) + pozytywny wynik testu na COVID – 19 z laboratorium. UWAGA! ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa + 100 zł/os.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa. 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej