KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

TATRY Z RODZICAMI

tatry-z-rodzicami-222-1.jpg

18 - 99 lat

od 1799.00 PLN

Połączenie rodzinnych wakacji z kolonią!

  • Atrakcyjne programy tematyczne dla uczestników
  • Twoje dziecko uczestniczy w ciekawych zajęciach
  • Masz czas dla siebie !

Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice - to jest to!

ZAKOPANEGO reklamować nie trzeba – stolica Tatr co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów. Zakopane zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach (kąpielisko "Szymoszkowa"), do Aquaparku, na wiele otwartych imprez muzycznych i filmowych, do bazarków i sklepików z produktami regionalnymi oraz licznych kawiarenek o niepowtarzalnym klimacie.

Program

"Kolonia z rodzicami" to impreza przeznaczona dla rodziców i dzieci, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na wakacje samodzielnie. Łączy w sobie zalety typowych rodzinnych wczasów (dziecko mieszka w pokoju razem z rodzicami) oraz kolonii z bogatym programem zajęć dla dzieci. Rodzice, w zależności od chęci i potrzeb przekazują dziecko pod opiekę wychowawców kolonijnych na zajęcia albo spędzają czas samodzielnie ze swoimi pociechami. Uczestnictwo dziecka w programie kolonijnym należy zgłosić kierownikowi turnusu, po zapoznaniu się z planem zajęć.

Podana w niniejszej ofercie cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie jednego rodzica, wg zasad i w porach realizowanych przez grupę. Warunkiem uczestnictwa jest wyjazd co najmniej jednego dziecka w wieku 7-12 lat z opiekunem.

Rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach kolonijnych i wycieczkach oraz nie korzystają ze zorganizowanego transportu na miejscu (chyba że zaznaczono inaczej w ofercie "Kolonii z rodzicami").

UWAGA
Rodzic / opiekun dokonuje rezerwacji niniejszej oferty KOLONIE z RODZICAMI i wypełniając formularz rezerwacyjny dla siebie w uwagach wpisuje imię i nazwisko dziecka.

Miejsce dla dziecka należy zarezerwować na kolonii –
kliknij ---> KIERUNEK PRZYGODA
kliknij ---> BLISKO TATR

Tym z Państwa, którzy pragną spędzić czas aktywnie podpowiadamy:

Wjazd kolejką na Gubałówkę- wycieczka warta zachodu - fantastyczna panorama na Zakopane i góry. Na Gubałówce można wstąpić do restauracji, zjeść oscypka lub po prostu napawać się widokiem Tatr. Zejść możemy pieszo do Butorowego Wierchu lub skorzystać z kolejki. Wspaniałą zabawą dla dużych i małych jest zjeżdżalnia grawitacyjna, wiatr we włosach gwarantowany!

Wielka Krokiew - możliwość zwiedzania skoczni to niewątpliwie gratka dla fanów sportów zimowych. Na zbudowaną w 1925 roku skocznię imienia Stanisława Marusarza dostaniemy się wyciągiem krzesełkowym, a rzut oka w dół uświadomi nam, co czują skoczkowie tuż przed zjazdem. Jest to największa skocznia narciarska w Polsce. Na obiekcie tym odbyło się wiele zawodów sportowych w tym zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Muzeum Tatrzańskie - punkt programu, który koniecznie trzeba zrealizować - być w Zakopanem i nie zapoznać się z sztuką ludową i lokalną kulturą? Poznamy również faunę, florę i geologię Tatr.

Papugarnia - "Halo", "Dzień dobry", "Kocham Cię" - takie czułości usłyszymy od papug, których jest ponad 100 w Papugarni Egzotyczne Zakopane. Atrakcja zaskakująca jak na zimową stolicę Polski, ale plotka głosi, że warto:). Kakadu,Lorysy Górskie, Aleksandry, Ary - wszystkie kolory tęczy...I można karmić papugi!

Termy Chochołowskie - baseny, sauny, SPA, restauracje,gejzery, rwąca rzeka, sztuczna fala, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczysta plaża i wodny plac zabaw na zewnątrz. Do tego zjeżdżalnia z zapadnią, dwie zjeżdżalnie pontonowe oraz Grota Solna- warto również odpocząć w komorze normobarycznej. Gorąco zachęcamy do wypadu na baseny oraz skorzystania z masaży w strefie SPA...bez dzieci. Odpocznijcie - a my zajmiemy się Waszymi pociechami!

Wycieczka do Morskiego Oka, na Kasprowy Wierch czy spokojny spacer do Doliny Kościeliskiej? A może szybki wypad na Słowację na spacer w koronach drzew w Bachledce lub do Aquaparku w Popradzie?  W Zakopanem jest wiele atrakcji - możesz pracować zdalnie, ale możesz też NAPRAWDĘ odpocząć, nie martwiąc się o dzieci!

 

Programy fakultatywne

Zamawiam - dieta bezglutenowa. 50.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

Willa Tatra to ośrodek atrakcyjnie położony w Olczy – dzielnicy Zakopanego, w odległości ok. 3 km od centrum. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do wspaniałych podtatrzańskich term! Nieopodal mieści się restauracja McDonalds, park oraz ogólnodostępna siłownia. Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje pokoje 3-4-5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także balkonami, z których rozpościerają się widoki na panoramę Tatr. Uczestnicy będą mogli korzystać także z: jadalni serwującej domowe posiłki, sali rozrywkowej z bilardem, piłkarzykami i stołem do ping-ponga. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

 

 

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 14.07-23.07.2023
2). 24.07-02.08.2023
3). 03.08-12.08.2023
4). 13.08-22.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

14.07

-

23.07.2023

03ZRCZ/23

1799.00

2149.00

rezerwuję
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 1799 zł.

24.07

-

02.08.2023

04ZRCZ/23

1799.00

2149.00

[ zadzwoń ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 1799 zł.

03.08

-

12.08.2023

05ZRCZ/23

1799.00

2149.00

rezerwuję
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 1799 zł.

13.08

-

22.08.2023

06ZRCZ/23

2149.00

[ zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.
  • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

 

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

  • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
  • Programy i świadczenia fakultatywne.

Programy fakultatywne

Zamawiam - dieta bezglutenowa. 50.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej