biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

IV ZLOT FANDOMÓW - Zakopane 2017!
 • tutaj spotkasz swoich przyjaciół z Twittera!
 • świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem - nie tylko online
 • Fandomy - to jedyny taki zlot w Polsce! Have fun!

  ZAKOPANE - IV OBÓZ FANDOMÓW 2017
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-14, 15-18 lat
  CENA OD: 1299.00 PLN

  IV ZLOT FANDOMÓW - Zakopane 2017!
 • tutaj spotkasz swoich przyjaciół z Twittera!
 • świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem - nie tylko online
 • Fandomy - to jedyny taki zlot w Polsce! Have fun!
  ZAKOPANE - IV OBÓZ FANDOMÓW 2017
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-14, 15-18 lat
  CENA OD: 1299.00 PLN

  ZAKOPANE

  Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – niedawno otwarte kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.  OŚRODEK KOLONIJNO-WCZASOWY ELŻBIETA

  Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta w Poroninie k. Zakopanego to znakomite miejsce na kolonię. Czyste, świeże powietrze, górski klimat oraz piękne widoki na Tatry polskie oraz słowackie stwarzają idealne warunki do wypoczynku.
  Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: przestronna jadalnia, basen letni, boiska do gier zespołowych, sala dyskotekowa oraz animacyjna.  IV OBÓZ FANDOMÓW


  Obóz fandomów 2017 to już kolejny wakacyjny wyjazd wirtualnych przyjaciół, którego z ogromną satysfakcją jesteśmy organizatorami! To świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem – nie tylko online, oraz zabrania do domu mnóstwo nowych wrażeń, wspomnień, zdjęć i filmów, o których będzie można godzinami nawijać i nawijać... Zakopane po raz kolejny zaprasza wszystkich na obóz z programem zaplanowanym specjalnie dla Was! Beliebers, Directioners, Smilers, PotterHead, Lovatics, Kwiatonators, Mixers i inni – czekamy na Was!

   

  PS. Drogi Twitterowiczu,

  jeżeli trafiłeś tutaj i zastanawiasz się czy to jest to wydarzenie, o którym mówili wszyscy oznaczając to hashtagiem "#obóztwitterowiczów" to jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Dzieli Cię tylko jeszcze jeden krok od spotkania swoich przyjaciół – zarezerwuj miejsce już teraz!

  Twoja @Ilysm_tt (Magdalena Kubicka)

   

  Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie?
  –  najsłynniejsza ulica Zakopanego czyli gwarne, kolorowe i tętniące życiem Krupówki (czas wolny na zakup pamiątek i oscypków),
  Muzeum Tatrzańskie, Kalatówki, Obiekty Skoczni Wielkiej Krokwi (wjazd kolejką krzesełkową na punkt widokowy na Zakopane),
  – trasa turystyczna piesza Ścieżką Pod Reglami,
  relaks na Gubałówce, wjazd wagonikiem na górę, spacer szlakiem do Butorowego Wierchu skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr.
  Filmomania i kino letnie – miłośnicy filmu wezmą udział w wieczornej imprezie plenerowej „noc hitów kinowych” (seans na świeżym powietrzu na Polach Krupowych)!
  Kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na południu Polski! Odbędziemy tam emocjonujące zawody, tutaj liczy się precyzja!
  Mashup – łączenie piosenek w najlepszym stylu! Odkryjemy, kto ma najlepszy gust...
  YouTube director – może nakręcimy coś razem? Nie musimy być profesjonalistami – wystarczy poczucie humoru i kreatywność. Taki film to świetna pamiątka!
  Kolażowanie widokówek – każdy w głębi duszy jest artystą. Ty też, udowodnimy Ci to!
  Lip dub – teledysk, playback i umiejętności aktorskie!
  Spontan time – flash mob, spontan Odysei Umysłu, Innuendo Bingo, czyli wszystko, co przyniesie mnóstwo śmiechu w najmniej oczekiwanym momencie..
  • Wspólna pamiątkowa sesja zdjęciowa i nagrywanie pamiątkowych filmików z obozu.
  •  Wieczory filmowe, quizy, dyskoteki, karaoke, ognisko z gitarą oraz wspólnym śpiewaniem.

  A ponadto w ramach obozu proponujemy: chwile zapomnienia się w tysiącu sklepików na deptakach, dobrą zabawę i przede wszystkim super towarzystwo!

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):

  ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK

  Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i jacuzzi. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami – tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, lub po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.
  PARK LINOWY
  To wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Czekają na Ciebie stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy.
  WYCIECZKA AUTOKAROWA DO KRAKOWA (wymagane zebranie grupy min. 25 osób)
  Pospacerujemy po Starym Mieście, odwiedzimy Podziemia Rynku, zwiedzimy Muzeum Miasta Krakowa, a także zobaczymy Sukiennice i Kościół Mariacki. 

  PAKIET ACTIV MAXX

  Dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „Activ Maxx”. Atrakcyjny i różnorodny program zajęć dodatkowych zapewni maksymalną ilość wrażeń i spełni oczekiwania każdego z Was! Rodzaj i czas zajęć będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia odbywać się będą na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym terenie.
  Slackline – zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi podczas chodzenia po specjalnej taśmie.
  Ścianka wspinaczkowa – o różnym poziomie dróg do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji. 
  Paintball – strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp.). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.
  Aquazorbing (kula wodna) – zabawa polega na „chodzeniu” po wodzie w przezroczystej kuli o średnicy 2m. Trudno się nie uśmiechnąć :)
  Przejażdżka samochodem terenowym 4x4 – przejażdżka jako pasażer samochodem terenowym z napędem na 4 koła po specjalnie wybranej trasie. Niesamowite przeżycia i skok adrenaliny zapewnione! Wszyscy pasażerowie przypięci pasami, kierowca jest jednocześnie instruktorem.

   

  Drodzy Rodzice!

  Dlaczego warto wysłać dziecko na nasz ZLOT FANDOMÓW?

  • Podczas wyjazdu młodzież będzie miała okazję miło i bezpiecznie spędzić czas. Profesjonalna kadra składa się z osób, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.
  • To szansa do poznania nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach.
  • Przygotowany przez specjalistów program animacyjny sprawi, że będą to niezapomniane wakacje, a różnorodność atrakcji nikomu nie pozwoli się nudzić.
  • Każdy ma możliwosć poznania ciekawych form spędzania czasu, pracy w grupie oraz zdobycia nowych doświadczeń.
  • Jest to doskonała okazja nauczenia się samodzielności, gospodarowania pieniędzmi i przestrzegania zasad.

  Mnóstwo niezapomnianych wspomnień i bezpieczny powrót z uśmiechem na buzi to najlepsza inwestycja! Nasza firma znajduje się od wielu lat na rynku. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną opiekę nad młodzieżą.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

   
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  04ZFMW/17 01.08 - 12.08.2017 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/17 1299.00 PLN 2017-08-01 - 2017-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Activ Maxx – 130 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 25 zł.
  • Zabawa w Parku Linowym ADVENTURE – 30 zł.
  • Wycieczka autokarowa do Krakowa – 100 zł.
  • Góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" – 35 zł/os.


  ZAKOPANE - IV OBÓZ FANDOMÓW 2017 WIEK UCZESTNIKÓW: 12-14, 15-18 lat
  Obóz FANDOMÓW i użytkowników TWITTERA. CENA OD: 1299.00 PLN

  IV OBÓZ FANDOMÓW


  Obóz fandomów 2017 to już kolejny wakacyjny wyjazd wirtualnych przyjaciół, którego z ogromną satysfakcją jesteśmy organizatorami! To świetna okazja do poznania się na żywo, spędzenia czasu razem – nie tylko online, oraz zabrania do domu mnóstwo nowych wrażeń, wspomnień, zdjęć i filmów, o których będzie można godzinami nawijać i nawijać... Zakopane po raz kolejny zaprasza wszystkich na obóz z programem zaplanowanym specjalnie dla Was! Beliebers, Directioners, Smilers, PotterHead, Lovatics, Kwiatonators, Mixers i inni – czekamy na Was!

   

  PS. Drogi Twitterowiczu,

  jeżeli trafiłeś tutaj i zastanawiasz się czy to jest to wydarzenie, o którym mówili wszyscy oznaczając to hashtagiem "#obóztwitterowiczów" to jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Dzieli Cię tylko jeszcze jeden krok od spotkania swoich przyjaciół – zarezerwuj miejsce już teraz!

  Twoja @Ilysm_tt (Magdalena Kubicka)

   

  Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie?
  –  najsłynniejsza ulica Zakopanego czyli gwarne, kolorowe i tętniące życiem Krupówki (czas wolny na zakup pamiątek i oscypków),
  Muzeum Tatrzańskie, Kalatówki, Obiekty Skoczni Wielkiej Krokwi (wjazd kolejką krzesełkową na punkt widokowy na Zakopane),
  – trasa turystyczna piesza Ścieżką Pod Reglami,
  relaks na Gubałówce, wjazd wagonikiem na górę, spacer szlakiem do Butorowego Wierchu skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr.
  Filmomania i kino letnie – miłośnicy filmu wezmą udział w wieczornej imprezie plenerowej „noc hitów kinowych” (seans na świeżym powietrzu na Polach Krupowych)!
  Kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na południu Polski! Odbędziemy tam emocjonujące zawody, tutaj liczy się precyzja!
  Mashup – łączenie piosenek w najlepszym stylu! Odkryjemy, kto ma najlepszy gust...
  YouTube director – może nakręcimy coś razem? Nie musimy być profesjonalistami – wystarczy poczucie humoru i kreatywność. Taki film to świetna pamiątka!
  Kolażowanie widokówek – każdy w głębi duszy jest artystą. Ty też, udowodnimy Ci to!
  Lip dub – teledysk, playback i umiejętności aktorskie!
  Spontan time – flash mob, spontan Odysei Umysłu, Innuendo Bingo, czyli wszystko, co przyniesie mnóstwo śmiechu w najmniej oczekiwanym momencie..
  • Wspólna pamiątkowa sesja zdjęciowa i nagrywanie pamiątkowych filmików z obozu.
  •  Wieczory filmowe, quizy, dyskoteki, karaoke, ognisko z gitarą oraz wspólnym śpiewaniem.

  A ponadto w ramach obozu proponujemy: chwile zapomnienia się w tysiącu sklepików na deptakach, dobrą zabawę i przede wszystkim super towarzystwo!

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):

  ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK

  Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i jacuzzi. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami – tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, lub po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.
  PARK LINOWY
  To wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Czekają na Ciebie stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy.
  WYCIECZKA AUTOKAROWA DO KRAKOWA (wymagane zebranie grupy min. 25 osób)
  Pospacerujemy po Starym Mieście, odwiedzimy Podziemia Rynku, zwiedzimy Muzeum Miasta Krakowa, a także zobaczymy Sukiennice i Kościół Mariacki. 

  PAKIET ACTIV MAXX

  Dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „Activ Maxx”. Atrakcyjny i różnorodny program zajęć dodatkowych zapewni maksymalną ilość wrażeń i spełni oczekiwania każdego z Was! Rodzaj i czas zajęć będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia odbywać się będą na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym terenie.
  Slackline – zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi podczas chodzenia po specjalnej taśmie.
  Ścianka wspinaczkowa – o różnym poziomie dróg do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji. 
  Paintball – strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp.). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.
  Aquazorbing (kula wodna) – zabawa polega na „chodzeniu” po wodzie w przezroczystej kuli o średnicy 2m. Trudno się nie uśmiechnąć :)
  Przejażdżka samochodem terenowym 4x4 – przejażdżka jako pasażer samochodem terenowym z napędem na 4 koła po specjalnie wybranej trasie. Niesamowite przeżycia i skok adrenaliny zapewnione! Wszyscy pasażerowie przypięci pasami, kierowca jest jednocześnie instruktorem.

   

  Drodzy Rodzice!

  Dlaczego warto wysłać dziecko na nasz ZLOT FANDOMÓW?

  • Podczas wyjazdu młodzież będzie miała okazję miło i bezpiecznie spędzić czas. Profesjonalna kadra składa się z osób, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.
  • To szansa do poznania nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach.
  • Przygotowany przez specjalistów program animacyjny sprawi, że będą to niezapomniane wakacje, a różnorodność atrakcji nikomu nie pozwoli się nudzić.
  • Każdy ma możliwosć poznania ciekawych form spędzania czasu, pracy w grupie oraz zdobycia nowych doświadczeń.
  • Jest to doskonała okazja nauczenia się samodzielności, gospodarowania pieniędzmi i przestrzegania zasad.

  Mnóstwo niezapomnianych wspomnień i bezpieczny powrót z uśmiechem na buzi to najlepsza inwestycja! Nasza firma znajduje się od wielu lat na rynku. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną opiekę nad młodzieżą.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/17 1299.00 PLN 2017-08-01 - 2017-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Activ Maxx – 130 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 25 zł.
  • Zabawa w Parku Linowym ADVENTURE – 30 zł.
  • Wycieczka autokarowa do Krakowa – 100 zł.
  • Góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" – 35 zł/os.

  ZAKOPANE

  Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – niedawno otwarte kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.  OŚRODEK KOLONIJNO-WCZASOWY ELŻBIETA

  Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta w Poroninie k. Zakopanego to znakomite miejsce na kolonię. Czyste, świeże powietrze, górski klimat oraz piękne widoki na Tatry polskie oraz słowackie stwarzają idealne warunki do wypoczynku.
  Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: przestronna jadalnia, basen letni, boiska do gier zespołowych, sala dyskotekowa oraz animacyjna.  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/17 1299.00 PLN 2017-08-01 - 2017-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Activ Maxx – 130 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 25 zł.
  • Zabawa w Parku Linowym ADVENTURE – 30 zł.
  • Wycieczka autokarowa do Krakowa – 100 zł.
  • Góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" – 35 zł/os.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

   
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  04ZFMW/17 Zakopane i okolice 01.08 - 12.08.2017 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/17 1299.00 PLN 2017-08-01 - 2017-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Activ Maxx – 130 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 25 zł.
  • Zabawa w Parku Linowym ADVENTURE – 30 zł.
  • Wycieczka autokarowa do Krakowa – 100 zł.
  • Góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" – 35 zł/os.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  04ZFMW/17 1299.00 PLN 2017-08-01 - 2017-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjny wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Pakiet Activ Maxx – 130 zł.
  Płatne na miejscu, realizowane przy min. 10 osobach:
  • Zakopiański AQUAPARK (1,5 h.) – 25 zł.
  • Zabawa w Parku Linowym ADVENTURE – 30 zł.
  • Wycieczka autokarowa do Krakowa – 100 zł.
  • Góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" – 35 zł/os.