biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Ruszamy na żagle, czyli najlepszy pomysł na nadchodzące wakacje!
 • Na takim obozie szkoleniowym zdobędziecie duuużo interesującej wiedzy!
 • Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji!
 • Super kadra, która sprawi, że nie będziecie się nudzić!
 • Czekamy na Was!

  MAZURY - SZKOLENIOWY OBÓZ ŻEGLARSKI
  Obóz stacjonarny.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 14-16 lat
  CENA OD: 1790.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Ruszamy na żagle, czyli najlepszy pomysł na nadchodzące wakacje!
 • Na takim obozie szkoleniowym zdobędziecie duuużo interesującej wiedzy!
 • Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji!
 • Super kadra, która sprawi, że nie będziecie się nudzić!
 • Czekamy na Was!
  MAZURY - SZKOLENIOWY OBÓZ ŻEGLARSKI
  Obóz stacjonarny.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 14-16 lat
  CENA OD: 1790.00 PLN

  RUCIANE NIDA, JEZIORO NIDZKIE

  Nauczysz się zwrotów, węzłów, manewrowania jachtem pod żaglami i na silniku, poznasz tajniki meteorologii czy teorii żeglowania i staniesz się prawdziwym żeglarzem. Podczas obozu nasza kadra przeprowadzi Cię w miłej atmosferze przez program szkolenia na patent żeglarza jachtowego. Dobra baza szkoleniowa i sprzęt gwarantują uczestnikom wysoki poziom szkolenia, a przede wszystkim udane wakacje pod żaglami.  OŚRODEK "KLIWER CAMP"

  W sezonie 2016 na naszych uczestników czekają nowe, przytulne i dostosowane do potrzeb młodzieży domki. Obozowicze zakwaterowani są w 4-osobowych domkach z łazienkami (możliwe łóżka piętrowe), położonych na skarpie nad jeziorem Nidzkim, w sercu Pojezierza Mazurskiego i Puszczy Piskiej. Na terenie ośrodka znajduje się szeroka plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, stołówka, świetlica, kawiarnia z widokiem na jezioro, boisko do siatkówki, stoły do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka, smaczne domowe jedzenie, dostosowane do gustów dzieci i młodzieży.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  OBÓZ SZKOLENIOWY STACJONARNY


  Podczas obozu nauczysz się samodzielnie sterować jachtem, pracować żaglami, dowodzić załogą, cumować do nabrzeża, pływać pod żaglami i na silniku. Spróbujesz swoich sił zarówno na jachtach kabinowych jak i otwartopokładowych. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne by stać się żeglarzem i rozwijać wspaniałą pasję. Obóz zakończony jest egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Wykwalifikowana z uprawnieniami instruktorskimi, zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty, a przede wszystkim zaangażowana, lubiąca pracę z młodzieżą i zawsze uśmiechnięta. Jeden instruktor-wychowawca ma pod opieką 5 uczestników.

  W programie:
  Budowa jachtu – Kursanci poznają podstawowe części jachtu śródlądowego, zasady bezpiecznego posługiwania się instalacjami jachtowymi, a także podstawowe elementy i obsługę współczesnego jachtowego silnika przyczepnego.
  Przepisy – Uczestnicy nauczą się wybranych przepisów żeglugowych obowiązujących na śródlądowych drogach wodnych odnoszących się do żeglugi jachtowej, poznają prawo drogi, sygnały wzrokowe i dźwiękowe, sygnały wzywania pomocy, znaki żeglugowe, elementarne wiadomości o przepisach obowiązujących na wodach morskich, przepisy portowe, a także niezwykle ważną etykietę jachtową – zasady zachowania się na jachcie i obyczaje żeglarskie.
  Teoria żeglowania – zajęcia z teorii żeglowania odpowiedzą na pytania, czy jacht może płynąć pod wiatr, czym różni się wiatr pozorny od rzeczywistego, jak działa ster i wiele innych dotyczących wiatru, wody, żagli, sił działających na jacht.
  Locja – poznacie oznakowanie szlaków wodnych, dowiecie się jak jak działa śluza, jak wygląda koryto rzeki oraz poznacie podstawy locji morskiej.
  Ratownictwo – poznacie środki bezpieczeństwa i sposoby posługiwania się nimi, zasady zachowania się po wywrotce jachtu, wiadomości o ratownictwie na wodach śródlądowych i podstawowe informacje o ratownictwie na wodach morskich i podstawy pomocy przedmedycznej w najczęściej występujących obrażeniach na jachcie i w czasie rejsów.
  Teoria manewrowania – czyli wstęp do praktyki. Uczestnicy nauczą się zasad wykonywania i planowania manewrów żeglarskich, a także wyboru drogi jachtu.
  Meteorologia – czyli to, o czym dobry żeglarz nie może nigdy zapomnieć. Podczas zajęć Uczestnicy zdobędą podstawowe wiadomości o wiatrach, poznają skalę Beauforte’a, niebezpieczne dla żeglarzy zjawiska pogodowe i ich oznaki, a także dowiedzą się skąd zdobywać komunikaty meteorologiczne i jak je interpretować.
  Praktyka – obejmuje eksploatację jachtu śródlądowego, taklowanie i klar jachtu, obsługę żagli, osprzętu i podstawowych urządzeń na jachcie, zasady cumowania jachtu, umiejętność wiosłowania, obsługę silnika zaburtowego, a także umiejętność sprawdzenia stanu technicznego jachtu żaglowego.
  Prace bosmańskie – Uczestnicy nauczą się wiązania podstawowych węzłów żeglarskich, a także podstawowych napraw jachtu i osprzętu.
  Manewrowanie – Uczestnicy będą na własnej skórze odkrywać teorię w praktyce. Sami będą wykonywać manewry takie, jak: zwrot przez sztag, przez rufę, odejście i dojście do nabrzeża, alarm „człowiek za burtą”, a także stawanie i zejście z kotwicy, zarówno na żaglach jak i na silniku.
  Szanty – po dniu spędzonym na wodzie Uczestnicy będą mieli okazję przy wieczornych ogniskach i dźwiękach gitary uczyć się najfajniejszych szant i przyśpiewek żeglarskich.
  Relaks i zabawa – podczas obozu żyjemy nie tylko szkoleniem, z pewnością znajdzie się czas na kąpiele w jeziorze, plażowanie, grę w piłkę czy tenisa stołowego. Nie zabraknie także konkursów między załogami, mini regat czy żeglarskiej olimpiady.

  Program ma charakter wstępny i może być modyfikowany w zależności od pogody i innych czynników warunkujących jego realizację. Program zajęć może być również dostosowywany indywidualnie przez KWŻ kursu.
  Program szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego na stopień żeglarza jachtowego www.szkolenie.pya.org.pl/patenty/zeglarz_jachtowy/program_szkolenia

  Atrakcje i wycieczki fakultatywne:
  Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami – 100 zł.
  Śmiganie na bananie – dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką – 30 zł.

  CO ZABRAĆ?
  Zeszyt, podręcznik, zdjęcie do patentu, oświadczenie rodziców i nr PESEL (w karcie kwalifikacyjnej), legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 100 zł).
  Strój do kąpieli, ręcznik, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (1-2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem. 

  WYMAGANIA EGZAMINACYJNE
  Ukończone 14 lat, znajomość własnego numeru PESEL, oświadczenie – zgoda obojga rodziców na uprawianie żeglarstwa (na specjalnym druku PZŻ), wniesienie opłaty za egzamin (125 zł). Po egzaminie wniesienie opłaty za wydanie patentu (25 zł) + zdjęcie do patentu.

  Świadczenia dodatkowe
  – podręcznik "Żeglarz Jachtowy" Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.

  TRANSPORT PKP LUB AUTOKAR

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Cena za transport jest zawsze naliczana w obie strony i nie ulega obniżeniu przy wyborze transportu tylko w jednym kierunku. Rezerwacja miejsc w autokarze dokonywana jest przez centralę, w zależności od kolejności
   zgłoszeń. Posiadanie dokumentów uprawniających do zniżki na podróżowanie PKP lub PKS. Za brak ważnej legitymacji szkolnej dopłata 100 zł.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  03.30-
  21.00
  CZĘSTOCHOWA, McDonald w kierunku jazdy, przy trasie Warszawa-Katowice
  (PKS lub PKP) + autokar
  150.00 zł.
  -
  dojazd własny,
  zbiórka uczestników w OTW PTTK Ruciane Nida, al. Wczasów 17, o godz.: 13:00 przy budynku recepcji.
  0.00 zł.
  10.00-
  17.04
  GDYNIA, dworzec PKP, Gdynia Główna Osobowa, na odpowiednim peronie
  PKP + autokar
  180.00 zł.
  02.00-
  22.00
  KATOWICE, dworzec PKP, na odpowiednim peronie
  (PKS lub PKP) + autokar
  180.00 zł.
  01.00-
  23.30
  KRAKÓW, parking przed hotelem Krakovia, róg al. 3 Maja i ul. Fosza
  (PKS lub PKP) + autokar
  180.00 zł.
  04.00-
  22.00
  LUBLIN, przystanek vis a vis Cerkwi, ul. Ruska
  bus + autokar
  150.00 zł.
  05.00-
  20.00
  ŁÓDŹ, parking przed Centrum Zdrowia Matki Polki
  (PKS lub PKP) + autokar
  140.00 zł.
  09.00-
  19.20
  POZNAŃ, dworzec PKP Poznań Główny, na odpowiednim peronie
  PKP + bus
  170.00 zł.
  08.00-
  18.00
  WARSZAWA, parking przed B.T Kliwer, ul. Belgradzka 52 (Ursynów)
  autokar
  120.00 zł.
  06.20-
  22.15
  WROCŁAW, dworzec PKP Wrocław Głowny, McDonald
  PKP + bus
  190.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01OZPW/16 1790.00 PLN 2016-06-25 - 2016-07-07 [ zakończona ]
  02OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-07 - 2016-07-19 [ zakończona ]
  03OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-19 - 2016-07-31 [ zakończona ]
  04OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-31 - 2016-08-12 [ zakończona ]
  05OZPW/16 1790.00 PLN 2016-08-12 - 2016-08-24 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w ośrodku zgodnie z opisem.
  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
  • Realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
  • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (do 5.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd wg planu transportu (patrz rozkład jazdy).
  • Podręcznik 'Żeglarz Jachtowy' A. Kolaszewski, P. Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.
  • Wniesienie opłaty za egzamin – 125 zł.
  • Wniesienie opłaty za wydanie patentu (po egzaminie)– 25 zł.
  • Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
  – Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
  – Śmiganie na bananie - dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką –30 zł.


  MAZURY - SZKOLENIOWY OBÓZ ŻEGLARSKI WIEK UCZESTNIKÓW: 14-16 lat
  Obóz stacjonarny. CENA OD: 1790.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  OBÓZ SZKOLENIOWY STACJONARNY


  Podczas obozu nauczysz się samodzielnie sterować jachtem, pracować żaglami, dowodzić załogą, cumować do nabrzeża, pływać pod żaglami i na silniku. Spróbujesz swoich sił zarówno na jachtach kabinowych jak i otwartopokładowych. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne by stać się żeglarzem i rozwijać wspaniałą pasję. Obóz zakończony jest egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Wykwalifikowana z uprawnieniami instruktorskimi, zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty, a przede wszystkim zaangażowana, lubiąca pracę z młodzieżą i zawsze uśmiechnięta. Jeden instruktor-wychowawca ma pod opieką 5 uczestników.

  W programie:
  Budowa jachtu – Kursanci poznają podstawowe części jachtu śródlądowego, zasady bezpiecznego posługiwania się instalacjami jachtowymi, a także podstawowe elementy i obsługę współczesnego jachtowego silnika przyczepnego.
  Przepisy – Uczestnicy nauczą się wybranych przepisów żeglugowych obowiązujących na śródlądowych drogach wodnych odnoszących się do żeglugi jachtowej, poznają prawo drogi, sygnały wzrokowe i dźwiękowe, sygnały wzywania pomocy, znaki żeglugowe, elementarne wiadomości o przepisach obowiązujących na wodach morskich, przepisy portowe, a także niezwykle ważną etykietę jachtową – zasady zachowania się na jachcie i obyczaje żeglarskie.
  Teoria żeglowania – zajęcia z teorii żeglowania odpowiedzą na pytania, czy jacht może płynąć pod wiatr, czym różni się wiatr pozorny od rzeczywistego, jak działa ster i wiele innych dotyczących wiatru, wody, żagli, sił działających na jacht.
  Locja – poznacie oznakowanie szlaków wodnych, dowiecie się jak jak działa śluza, jak wygląda koryto rzeki oraz poznacie podstawy locji morskiej.
  Ratownictwo – poznacie środki bezpieczeństwa i sposoby posługiwania się nimi, zasady zachowania się po wywrotce jachtu, wiadomości o ratownictwie na wodach śródlądowych i podstawowe informacje o ratownictwie na wodach morskich i podstawy pomocy przedmedycznej w najczęściej występujących obrażeniach na jachcie i w czasie rejsów.
  Teoria manewrowania – czyli wstęp do praktyki. Uczestnicy nauczą się zasad wykonywania i planowania manewrów żeglarskich, a także wyboru drogi jachtu.
  Meteorologia – czyli to, o czym dobry żeglarz nie może nigdy zapomnieć. Podczas zajęć Uczestnicy zdobędą podstawowe wiadomości o wiatrach, poznają skalę Beauforte’a, niebezpieczne dla żeglarzy zjawiska pogodowe i ich oznaki, a także dowiedzą się skąd zdobywać komunikaty meteorologiczne i jak je interpretować.
  Praktyka – obejmuje eksploatację jachtu śródlądowego, taklowanie i klar jachtu, obsługę żagli, osprzętu i podstawowych urządzeń na jachcie, zasady cumowania jachtu, umiejętność wiosłowania, obsługę silnika zaburtowego, a także umiejętność sprawdzenia stanu technicznego jachtu żaglowego.
  Prace bosmańskie – Uczestnicy nauczą się wiązania podstawowych węzłów żeglarskich, a także podstawowych napraw jachtu i osprzętu.
  Manewrowanie – Uczestnicy będą na własnej skórze odkrywać teorię w praktyce. Sami będą wykonywać manewry takie, jak: zwrot przez sztag, przez rufę, odejście i dojście do nabrzeża, alarm „człowiek za burtą”, a także stawanie i zejście z kotwicy, zarówno na żaglach jak i na silniku.
  Szanty – po dniu spędzonym na wodzie Uczestnicy będą mieli okazję przy wieczornych ogniskach i dźwiękach gitary uczyć się najfajniejszych szant i przyśpiewek żeglarskich.
  Relaks i zabawa – podczas obozu żyjemy nie tylko szkoleniem, z pewnością znajdzie się czas na kąpiele w jeziorze, plażowanie, grę w piłkę czy tenisa stołowego. Nie zabraknie także konkursów między załogami, mini regat czy żeglarskiej olimpiady.

  Program ma charakter wstępny i może być modyfikowany w zależności od pogody i innych czynników warunkujących jego realizację. Program zajęć może być również dostosowywany indywidualnie przez KWŻ kursu.
  Program szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego na stopień żeglarza jachtowego www.szkolenie.pya.org.pl/patenty/zeglarz_jachtowy/program_szkolenia

  Atrakcje i wycieczki fakultatywne:
  Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami – 100 zł.
  Śmiganie na bananie – dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką – 30 zł.

  CO ZABRAĆ?
  Zeszyt, podręcznik, zdjęcie do patentu, oświadczenie rodziców i nr PESEL (w karcie kwalifikacyjnej), legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 100 zł).
  Strój do kąpieli, ręcznik, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (1-2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem. 

  WYMAGANIA EGZAMINACYJNE
  Ukończone 14 lat, znajomość własnego numeru PESEL, oświadczenie – zgoda obojga rodziców na uprawianie żeglarstwa (na specjalnym druku PZŻ), wniesienie opłaty za egzamin (125 zł). Po egzaminie wniesienie opłaty za wydanie patentu (25 zł) + zdjęcie do patentu.

  Świadczenia dodatkowe
  – podręcznik "Żeglarz Jachtowy" Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01OZPW/16 1790.00 PLN 2016-06-25 - 2016-07-07 [ zakończona ]
  02OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-07 - 2016-07-19 [ zakończona ]
  03OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-19 - 2016-07-31 [ zakończona ]
  04OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-31 - 2016-08-12 [ zakończona ]
  05OZPW/16 1790.00 PLN 2016-08-12 - 2016-08-24 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w ośrodku zgodnie z opisem.
  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
  • Realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
  • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (do 5.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd wg planu transportu (patrz rozkład jazdy).
  • Podręcznik 'Żeglarz Jachtowy' A. Kolaszewski, P. Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.
  • Wniesienie opłaty za egzamin – 125 zł.
  • Wniesienie opłaty za wydanie patentu (po egzaminie)– 25 zł.
  • Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
  – Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
  – Śmiganie na bananie - dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką –30 zł.

  RUCIANE NIDA, JEZIORO NIDZKIE

  Nauczysz się zwrotów, węzłów, manewrowania jachtem pod żaglami i na silniku, poznasz tajniki meteorologii czy teorii żeglowania i staniesz się prawdziwym żeglarzem. Podczas obozu nasza kadra przeprowadzi Cię w miłej atmosferze przez program szkolenia na patent żeglarza jachtowego. Dobra baza szkoleniowa i sprzęt gwarantują uczestnikom wysoki poziom szkolenia, a przede wszystkim udane wakacje pod żaglami.  OŚRODEK "KLIWER CAMP"

  W sezonie 2016 na naszych uczestników czekają nowe, przytulne i dostosowane do potrzeb młodzieży domki. Obozowicze zakwaterowani są w 4-osobowych domkach z łazienkami (możliwe łóżka piętrowe), położonych na skarpie nad jeziorem Nidzkim, w sercu Pojezierza Mazurskiego i Puszczy Piskiej. Na terenie ośrodka znajduje się szeroka plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, stołówka, świetlica, kawiarnia z widokiem na jezioro, boisko do siatkówki, stoły do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce ośrodka, smaczne domowe jedzenie, dostosowane do gustów dzieci i młodzieży.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01OZPW/16 1790.00 PLN 2016-06-25 - 2016-07-07 [ zakończona ]
  02OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-07 - 2016-07-19 [ zakończona ]
  03OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-19 - 2016-07-31 [ zakończona ]
  04OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-31 - 2016-08-12 [ zakończona ]
  05OZPW/16 1790.00 PLN 2016-08-12 - 2016-08-24 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w ośrodku zgodnie z opisem.
  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
  • Realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
  • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (do 5.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd wg planu transportu (patrz rozkład jazdy).
  • Podręcznik 'Żeglarz Jachtowy' A. Kolaszewski, P. Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.
  • Wniesienie opłaty za egzamin – 125 zł.
  • Wniesienie opłaty za wydanie patentu (po egzaminie)– 25 zł.
  • Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
  – Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
  – Śmiganie na bananie - dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką –30 zł.

  TRANSPORT PKP LUB AUTOKAR

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Cena za transport jest zawsze naliczana w obie strony i nie ulega obniżeniu przy wyborze transportu tylko w jednym kierunku. Rezerwacja miejsc w autokarze dokonywana jest przez centralę, w zależności od kolejności
   zgłoszeń. Posiadanie dokumentów uprawniających do zniżki na podróżowanie PKP lub PKS. Za brak ważnej legitymacji szkolnej dopłata 100 zł.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  03.30 CZĘSTOCHOWA, McDonald w kierunku jazdy, przy trasie Warszawa-Katowice
  (PKS lub PKP) + autokar
  150.00 zł. 21.00
  dojazd własny,
  zbiórka uczestników w OTW PTTK Ruciane Nida, al. Wczasów 17, o godz.: 13:00 przy budynku recepcji.
  0.00 zł.
  10.00 GDYNIA, dworzec PKP, Gdynia Główna Osobowa, na odpowiednim peronie
  PKP + autokar
  180.00 zł. 17.04
  02.00 KATOWICE, dworzec PKP, na odpowiednim peronie
  (PKS lub PKP) + autokar
  180.00 zł. 22.00
  01.00 KRAKÓW, parking przed hotelem Krakovia, róg al. 3 Maja i ul. Fosza
  (PKS lub PKP) + autokar
  180.00 zł. 23.30
  04.00 LUBLIN, przystanek vis a vis Cerkwi, ul. Ruska
  bus + autokar
  150.00 zł. 22.00
  05.00 ŁÓDŹ, parking przed Centrum Zdrowia Matki Polki
  (PKS lub PKP) + autokar
  140.00 zł. 20.00
  09.00 POZNAŃ, dworzec PKP Poznań Główny, na odpowiednim peronie
  PKP + bus
  170.00 zł. 19.20
  08.00 WARSZAWA, parking przed B.T Kliwer, ul. Belgradzka 52 (Ursynów)
  autokar
  120.00 zł. 18.00
  06.20 WROCŁAW, dworzec PKP Wrocław Głowny, McDonald
  PKP + bus
  190.00 zł. 22.15
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01OZPW/16 1790.00 PLN 2016-06-25 - 2016-07-07 [ zakończona ]
  02OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-07 - 2016-07-19 [ zakończona ]
  03OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-19 - 2016-07-31 [ zakończona ]
  04OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-31 - 2016-08-12 [ zakończona ]
  05OZPW/16 1790.00 PLN 2016-08-12 - 2016-08-24 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w ośrodku zgodnie z opisem.
  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
  • Realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
  • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (do 5.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd wg planu transportu (patrz rozkład jazdy).
  • Podręcznik 'Żeglarz Jachtowy' A. Kolaszewski, P. Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.
  • Wniesienie opłaty za egzamin – 125 zł.
  • Wniesienie opłaty za wydanie patentu (po egzaminie)– 25 zł.
  • Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
  – Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
  – Śmiganie na bananie - dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką –30 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01OZPW/16 1790.00 PLN 2016-06-25 - 2016-07-07 [ zakończona ]
  02OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-07 - 2016-07-19 [ zakończona ]
  03OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-19 - 2016-07-31 [ zakończona ]
  04OZPW/16 1790.00 PLN 2016-07-31 - 2016-08-12 [ zakończona ]
  05OZPW/16 1790.00 PLN 2016-08-12 - 2016-08-24 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w ośrodku zgodnie z opisem.
  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka.
  • Realizację programu szkolenia (uwzględniając warunki atmosferyczne).
  • Opiekę doświadczonej kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (do 5.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd wg planu transportu (patrz rozkład jazdy).
  • Podręcznik 'Żeglarz Jachtowy' A. Kolaszewski, P. Świdwiński (odbiór podręcznika na miejscu w dniu rozpoczęcia obozu) – 50 zł.
  • Wniesienie opłaty za egzamin – 125 zł.
  • Wniesienie opłaty za wydanie patentu (po egzaminie)– 25 zł.
  • Atrakcji i wycieczek fakultatywnych:
  – Rejs żeglarski – rejs z noclegiem na jachcie, poszukiwaniem skarbu, biwakowaniem i ogniskiem z kiełbaskami, szantami i żeglarskimi opowieściami +100 zł.
  – Śmiganie na bananie - dodatkowa przejażdżka na bananie lub oponce za motorówką –30 zł.