biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Wakacje dla miłośników mocnych wrażeń!
 • paintballowa rywalizacja i Off Road
 • mnóstwo wrażeń na wysokości
 • wyprawa do indiańskiej wioski
 • Czeka Was także super wycieczka do TATRALANDII, a dla chętnych wyjazd do ENERGYLANDII – świetnego Parku Rozrywki z rollercoasterami!

  RABKA - AKADEMIA PRZYGODY I MOCNYCH WRAŻEŃ
  Quady, off-road, paintball. Tatralandia i Energylandia.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-11, 12-14 lat
  CENA OD: 1559.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Wakacje dla miłośników mocnych wrażeń!
 • paintballowa rywalizacja i Off Road
 • mnóstwo wrażeń na wysokości
 • wyprawa do indiańskiej wioski
 • Czeka Was także super wycieczka do TATRALANDII, a dla chętnych wyjazd do ENERGYLANDII – świetnego Parku Rozrywki z rollercoasterami!
  RABKA - AKADEMIA PRZYGODY I MOCNYCH WRAŻEŃ
  Quady, off-road, paintball. Tatralandia i Energylandia.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-11, 12-14 lat
  CENA OD: 1559.00 PLN

  RABKA

  Rabka Zdrój – to jedna z piękniej położonych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowo-uzdrowiskowych w Polsce. Specyficzny górski mikroklimat oraz liczne źródła leczniczych wód zostały uznane za szczególnie sprzyjające dzieciom, stąd od lat uzdrowisko to odwiedzają głównie młodzi wczasowicze. To dla nich stworzono również wiele atrakcji: Rodzinny Park Rozrywki „Rabkoland” – jedno z największych w Polsce wesołych miasteczek, Skansen Kolejowy w Chabówce, Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci oraz jedyne na świecie Muzeum Orderu Uśmiechu. Od 1996 roku Rabka jest "Miastem Dzieci Świata"!



  DW KARABELA

  Dom Wczasowy Karabela oferuje pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe każdy z łazienką, balkonem i TV. Na miejscu znajduje się duża stołówka, sala TV-Sat-Video, świetlica, sala dyskotekowa, sala bilardowa, sala do ćwiczeń z siłownią, stół do tenisa, piłkarzyki, boiska sportowe, plac zabaw, miejsce na ognisko. Teren jest ogrodzony, oświetlony. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie tras turystycznych u podnóża góry Luboń Wielki (1022 m n.p.m.), jest więc znakomitą bazą wypadową dla osób, które chcą poznać Rabkę i jej okolice. Okolica i piękno górskiej przyrody oraz specyficzny rabczański klimat zachęcają do górskich wędrówek oraz spacerów alejkami Parku Zdrojowego. Na terenie ośrodka planuje się uruchomić przed wakacjami basen letni.
   


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  AKADEMIA PRZYGODY I MOCNYCH WRAŻEŃ


  Akademia przygody i mocnych wrażeń w Rabce jest fantastycznym wyjazdem dla wszystkich miłośników niezapomnianych przygód! Z nami pokonasz niejedną przeszkodę, sprawdzisz jak się jeździ quadami oraz samochodami terenowymi. Ponadto weźmiesz udział w rywalizacji paintballowej i nie raz będziesz mógł się sprawdzić na wysokościach!


  OFF ROAD  4x4 – ekscytująca jazda samochodami terenowymi z instruktorem, w urozmaiconym, trudnym  terenie (wzniesienia,  skarpy, błoto,  zakręty, strome zjazdy). Wrażenia gwarantowane!
  PAINTBALL – uczestnicy po zapoznaniu się ze sprzętem, wezmą udział w rozgrywkach scenariuszowych by pokonać przeciwnika. Będzie paintballowy tor przeszkód (slalom, czołganie, konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, strzelanie do celu stałego i ruchomego). To wspaniały sprawdzian refleksu i współdziałania w grupie.
  QUADY – umożliwiają bezpieczne poruszanie się w każdym,  nawet w trudnym terenie.  Poznacie ich niezwykłe możliwości podczas przejazdu  przez  niewielką rzekę i zjazdach po wzniesieniach, skarpach, stromych  zboczach. Pasjonujący przejazd po specjalnym terenie odbywał się  będzie z instruktorem. 
  SLACKLINE – zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi  podczas chodzenia i wykonywania tricków na taśmie  o szerokości 3 cm rozwieszonej i napiętej między dwoma punktami, na niewielkiej wysokości nad ziemią.
  MOST LINOWY – to wyzwanie dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Czterdziestometrowa przeprawa na wysokości 10 m nad potokiem. Niesamowite widoki!
  INDIAŃSKA WIOSKA – przebierzecie się w indiańskie stroje, opaski z piórami i pióropusze, nadacie imiona swoim plemionom,  rozpalicie ognisko od jednej zapałki,  zbudujecie indiański szałas.
  WSPINACZKA PO KONTENEROWEJ PIRAMIDZIE – osoby z grupy pomagają wspinającemu się podając wskazówki dotyczące wejścia i kolejne skrzynki. Jest to zajęcie integrujące zespół, polepszające komunikację w grupie. Uczestnicy wyposażeni są w kaski i asekurowani za pomocą liny.
  STRZELANIE Z ŁUKU – odbędzie się podczas dnia indiańskiego, pod nadzorem instruktora. Konkurs na najlepszego strzelca.
  ŚCIANKA WSPINACZKOWA – spróbujemy pokonać grawitację wspinając się na ściankę wspinaczkową o 3 stopniach trudności. Dla każdego, przy odrobinie wysiłku i precyzji szczyt będzie osiągalny!

  Nie zabraknie też rozrywek:

  Wizyta w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND – odwiedzimy jeden z najzabawniejszych parków rozrywki w Polsce. Będziemy bawić się m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car i innych. Uwaga! Każdy uczestnik ma do dyspozycji 3 żetony uprawniające do korzystania z dowolnych atrakcji.
  Zwiedzanie Muzeum Orderu Uśmiechu.
  Wyprawa na Luboń Wielki – wycieczka górska z przewodnikiem połączona ze wspinaczką po naturalnych gołoborzach. Ze szczytu góry rozciąga się piękna panorama Beskidu Wyspowego i Gorców. Poznacie zasady bezpiecznego poruszania się po szlakach, rozpalania ognisk w górach, udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkurs wiedzy z poznanych zagadnień.
  Kąpiele w basenie (2 x w turnusie).
  Możliwość korzystania z siłowni.
  Skansen kolejowy w Chabówce.

  Piesze wycieczki do Parku Zdrojowego i tężni rabczańskiej.
  Zabawy integracyjne: wyścigi na wieloosobowych nartach, przeciąganie liny, wyścig na skrzynkach, fasolki, uparta rura.

  Na koniec kolonii przyznamy sprawności ZDOBYWCY 2016.

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
  Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?

   
  PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

  WYCIECZKA DO ENERGYLANDII
  Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 5 "piekielnych machin". Są także trzy gigantyczne rollercoastery (Egipt, Formuła 1, Mexico), Aztec Swing i kino 7D – oj będzie się działo!

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl.Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

      
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RMDW/16 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02RMDW/16 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03RMDW/16 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04RMDW/16 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RMDW/16 1559.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RMDW/16 1559.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Opiekę wychowawców, przewodnika.
  • Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Wycieczka do Energylandii – 120 zł.



  RABKA - AKADEMIA PRZYGODY I MOCNYCH WRAŻEŃ WIEK UCZESTNIKÓW: 8-11, 12-14 lat
  Quady, off-road, paintball. Tatralandia i Energylandia. CENA OD: 1559.00 PLN

  AKADEMIA PRZYGODY I MOCNYCH WRAŻEŃ


  Akademia przygody i mocnych wrażeń w Rabce jest fantastycznym wyjazdem dla wszystkich miłośników niezapomnianych przygód! Z nami pokonasz niejedną przeszkodę, sprawdzisz jak się jeździ quadami oraz samochodami terenowymi. Ponadto weźmiesz udział w rywalizacji paintballowej i nie raz będziesz mógł się sprawdzić na wysokościach!


  OFF ROAD  4x4 – ekscytująca jazda samochodami terenowymi z instruktorem, w urozmaiconym, trudnym  terenie (wzniesienia,  skarpy, błoto,  zakręty, strome zjazdy). Wrażenia gwarantowane!
  PAINTBALL – uczestnicy po zapoznaniu się ze sprzętem, wezmą udział w rozgrywkach scenariuszowych by pokonać przeciwnika. Będzie paintballowy tor przeszkód (slalom, czołganie, konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, strzelanie do celu stałego i ruchomego). To wspaniały sprawdzian refleksu i współdziałania w grupie.
  QUADY – umożliwiają bezpieczne poruszanie się w każdym,  nawet w trudnym terenie.  Poznacie ich niezwykłe możliwości podczas przejazdu  przez  niewielką rzekę i zjazdach po wzniesieniach, skarpach, stromych  zboczach. Pasjonujący przejazd po specjalnym terenie odbywał się  będzie z instruktorem. 
  SLACKLINE – zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi  podczas chodzenia i wykonywania tricków na taśmie  o szerokości 3 cm rozwieszonej i napiętej między dwoma punktami, na niewielkiej wysokości nad ziemią.
  MOST LINOWY – to wyzwanie dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Czterdziestometrowa przeprawa na wysokości 10 m nad potokiem. Niesamowite widoki!
  INDIAŃSKA WIOSKA – przebierzecie się w indiańskie stroje, opaski z piórami i pióropusze, nadacie imiona swoim plemionom,  rozpalicie ognisko od jednej zapałki,  zbudujecie indiański szałas.
  WSPINACZKA PO KONTENEROWEJ PIRAMIDZIE – osoby z grupy pomagają wspinającemu się podając wskazówki dotyczące wejścia i kolejne skrzynki. Jest to zajęcie integrujące zespół, polepszające komunikację w grupie. Uczestnicy wyposażeni są w kaski i asekurowani za pomocą liny.
  STRZELANIE Z ŁUKU – odbędzie się podczas dnia indiańskiego, pod nadzorem instruktora. Konkurs na najlepszego strzelca.
  ŚCIANKA WSPINACZKOWA – spróbujemy pokonać grawitację wspinając się na ściankę wspinaczkową o 3 stopniach trudności. Dla każdego, przy odrobinie wysiłku i precyzji szczyt będzie osiągalny!

  Nie zabraknie też rozrywek:

  Wizyta w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji RABKOLAND – odwiedzimy jeden z najzabawniejszych parków rozrywki w Polsce. Będziemy bawić się m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car i innych. Uwaga! Każdy uczestnik ma do dyspozycji 3 żetony uprawniające do korzystania z dowolnych atrakcji.
  Zwiedzanie Muzeum Orderu Uśmiechu.
  Wyprawa na Luboń Wielki – wycieczka górska z przewodnikiem połączona ze wspinaczką po naturalnych gołoborzach. Ze szczytu góry rozciąga się piękna panorama Beskidu Wyspowego i Gorców. Poznacie zasady bezpiecznego poruszania się po szlakach, rozpalania ognisk w górach, udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkurs wiedzy z poznanych zagadnień.
  Kąpiele w basenie (2 x w turnusie).
  Możliwość korzystania z siłowni.
  Skansen kolejowy w Chabówce.

  Piesze wycieczki do Parku Zdrojowego i tężni rabczańskiej.
  Zabawy integracyjne: wyścigi na wieloosobowych nartach, przeciąganie liny, wyścig na skrzynkach, fasolki, uparta rura.

  Na koniec kolonii przyznamy sprawności ZDOBYWCY 2016.

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
  Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?

   
  PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

  WYCIECZKA DO ENERGYLANDII
  Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 5 "piekielnych machin". Są także trzy gigantyczne rollercoastery (Egipt, Formuła 1, Mexico), Aztec Swing i kino 7D – oj będzie się działo!

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RMDW/16 1559.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RMDW/16 1559.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Opiekę wychowawców, przewodnika.
  • Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Wycieczka do Energylandii – 120 zł.


  RABKA

  Rabka Zdrój – to jedna z piękniej położonych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowo-uzdrowiskowych w Polsce. Specyficzny górski mikroklimat oraz liczne źródła leczniczych wód zostały uznane za szczególnie sprzyjające dzieciom, stąd od lat uzdrowisko to odwiedzają głównie młodzi wczasowicze. To dla nich stworzono również wiele atrakcji: Rodzinny Park Rozrywki „Rabkoland” – jedno z największych w Polsce wesołych miasteczek, Skansen Kolejowy w Chabówce, Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci oraz jedyne na świecie Muzeum Orderu Uśmiechu. Od 1996 roku Rabka jest "Miastem Dzieci Świata"!



  DW KARABELA

  Dom Wczasowy Karabela oferuje pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe każdy z łazienką, balkonem i TV. Na miejscu znajduje się duża stołówka, sala TV-Sat-Video, świetlica, sala dyskotekowa, sala bilardowa, sala do ćwiczeń z siłownią, stół do tenisa, piłkarzyki, boiska sportowe, plac zabaw, miejsce na ognisko. Teren jest ogrodzony, oświetlony. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie tras turystycznych u podnóża góry Luboń Wielki (1022 m n.p.m.), jest więc znakomitą bazą wypadową dla osób, które chcą poznać Rabkę i jej okolice. Okolica i piękno górskiej przyrody oraz specyficzny rabczański klimat zachęcają do górskich wędrówek oraz spacerów alejkami Parku Zdrojowego. Na terenie ośrodka planuje się uruchomić przed wakacjami basen letni.
   


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RMDW/16 1559.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RMDW/16 1559.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Opiekę wychowawców, przewodnika.
  • Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Wycieczka do Energylandii – 120 zł.


  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl.Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

      
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RMDW/16 RABKA 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02RMDW/16 RABKA 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03RMDW/16 RABKA 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04RMDW/16 RABKA 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RMDW/16 1559.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RMDW/16 1559.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Opiekę wychowawców, przewodnika.
  • Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Wycieczka do Energylandii – 120 zł.


  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RMDW/16 1559.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RMDW/16 1559.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RMDW/16 1559.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Opiekę wychowawców, przewodnika.
  • Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz rozkład jazdy.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Wycieczka do Energylandii – 120 zł.