biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Czekamy na wszystkich miłośników jazdy konnej! Zaawansowani i początkujący - zapraszamy!
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Zakwaterowanie w prawdziwym pałacu! Dokładniej w Pałacu pod Bocianim Gniazdem
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • A do tego, dyskoteki, gry, oraz pełna integracja!

  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 9-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1759.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Czekamy na wszystkich miłośników jazdy konnej! Zaawansowani i początkujący - zapraszamy!
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Zakwaterowanie w prawdziwym pałacu! Dokładniej w Pałacu pod Bocianim Gniazdem
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • A do tego, dyskoteki, gry, oraz pełna integracja!
  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 9-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1759.00 PLN

  RUNOWO

  Miejscowość położona na Kaszubach, ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. Piękne, urozmaicone tereny, atmosfera ziemskiej posiadłości oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska zapewniają udany pobyt pasjonatom koni.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII – wieczny kompleks położony na 5 – hektarach terenów zielonych. Goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” – piaszczystego boiska wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.
  Stajnia Pałac Runowo jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Około 30 spokojnych koni, profesjonalnie przygotowane parkury i malownicze trasy konne zostały specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży.
  Pałac: dwukondygnacyjny budynek składa się z: dużej i stylowej klimatyzowanej sali jadalnej, holu z zabytkowym kominkiem, obszernych pokoi od 3 do 8 os. (z łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami lub umywalkami), dodatkowych sanitariatów na końcach werandy, sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany i posiada Wi-Fi oraz klimatyzowane sale. Kuchnia serwuje gościom zróżnicowane dania polskie i europejskie z uwzględnieniem diety wegetariańskiej.
  Namioty (w niższej cenie, dla wieku 14-17 lat): są 6 osobowe – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie. Obok znajduje się miejsce na ognisko, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska.

  UWAGA: W turnusie 01i 02RKKW zakwaterowanie dostępne jest albo w Pałacu, albo w namiotach NS z upustem 300 zł – prosimy zaznaczyć ten wybór podczas rezerwacji.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  KOLONIA I OBÓZ JEŹDZIECKI


  Na terenie ośrodka znajduje się Stajnia Pałac Runowo będąca Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim PZJ, która prowadzi profesjonalną naukę jazdy konnej, włącznie z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego. Kadrę stanowią instruktorzy i specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Program jest dostosowywany do umiejętności uczestników i realizowany po konsultacji z instruktorami. Na miejscu działa sklep jeździecki. Obóz "Wakacje w siodle" umożliwia zdobycie odznaki Jeżdżę Konno PZJ oraz opcjonalnie „Brązowej Odznaki” PZJ.

  Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez specjalistów do spraw hodowli koni, lekarza weterynarii, kowala i instruktorów. W programie m.in. BHP – zapoznanie się z organizacją stajni i końmi – przydział do opieki i pielęgnacji. Multimedialne wykłady: ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wiele innych. Każdy uczestnik otrzymuje Wewnętrzne Materiały Szkoleniowe – drukowany zeszyt ćwiczeń.
  Zajęcia praktyczne odbywają się w ciągu całego dnia. Podział na grupy według zaawansowania następuje po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorów ośrodka. Na zajęciach zapewniamy dla chętnych atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz profesjonalne materiały szkoleniowe.

   

  RAMOWY PROGRAM (dla początkujących):
  Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników.
  Nauka jazdy na lonży.
  Nauka jazdy kłusem z asekuracją.
  Samodzielna nauka jazdy kłusem na placu.
  Pokonywanie cavaletti stępem i kłusem.
  Spacery do lasu z asekuracją.

  RAMOWY PROGRAM (dla zaawansowanych):
  Nauka podstaw ujeżdżenia.
  Nauka skoków przez przeszkody.
  Wyjazdy w teren. Jazdy na oklep.
  Mini cross – skoki w terenie.
  Pomoc jeźdźcom początkującym.
  Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod opieką.
  Elementy jazdy sportowej.

  PROGRAM JAZD KONNYCH – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (dla wszystkich stopni zaawansowania):
  Zapoznanie się z zasadami organizacji w stajni.
  Omówienie zasad BHP oraz bezpiecznego zachowania się przy pracy z końmi – spotkanie zapoznawcze.
  Zapoznanie się z końmi – przydział koni do opieki, pielęgnacji i jazdy.
  Zawody jeździeckie o „Złotą Podkowę”.
  Pasowanie na jeźdźca.
  Pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia – zajęcia w sekcjach.
  Karmienie koni i prace w stajni – zajęcia dodatkowe dla chętnych.
  Przejażdżka wozem po okolicy.
  Multimedialne wykłady:
  Ogólna budowa anatomiczna konia.
  Budowa układu pokarmowego i zasady żywienia koni.
  Maści koni.
  Rasy i typy użytkowe koni.
  Podstawowe chody koni.
  Budowa siodła i ogłowia.
  Budowa uprzęży, rodzaje zaprzęgów.
  Podstawowe figury na ujeżdżalni.
  Prawidłowy dosiad i używanie pomocy.

  CO ZABRAĆ:

  Karta kolonijna z możliwością oznaczenia diety, aktualna legitymacja szkolna przy opcji transportu, buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze), kurtkę nieprzemakalną i czapkę, przybory toaletowe i latarkę, klapki i strój  kąpielowy, spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów, rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim.


  PROGRAMY DODATKOWE  (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika – 160 zł, do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności koszt 220 zł.
  Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć quadowo – paintballowych podczas obozu, w tym 250 kul oraz łączone gry i zadania sprawnościowe na quadach – koszt 250 zł.

  UWAGA: Ważne informacje dodatkowe:
  Dbając o bezpieczeństwo naszych małych Klientów wprowadzamy nowe zalecenia dotyczące ubioru ochronnego jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle Profesjonalny Obóz Jeździecki. Informujemy, iż wszyscy jeźdźcy są przez Ośrodek Jeździecki, Stajnię Pałac Runowo, wyposażeni w atestowane kaski ochronne, które są nieodpłatnie wypożyczane na zajęcia. Dodatkowo, stajnia dysponuje kamizelkami ochronnymi do jazdy konnej. Nie jest to sprzęt obowiązkowy, jednakże zalecany w szczególności dla osób początkujących. Są one wypożyczane na cały obóz, koszt ryczałtowy to 50 zł płatny na miejscu. Uczestnik może posiadać własny sprzęt jeździecki. Wyklucza się noszenie toczków z jednopunktowym zapięciem (tzw czapki toczki łowieckie). Stan oraz zgodność z obowiązującymi normami zostanie po przyjeździe zweryfikowana przez instruktorów ośrodka. W razie pytań dotyczących sprzętu oraz jazd konnych, prosimy o kontakt z głównym trenerem Kierownikiem Stajni Pałac Runowo.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RKKW/16 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02RKKW/16 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03RKKW/16 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04RKKW/16 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz
  05RKKW/16 14.08 - 25.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RKKW/16 1799.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO NAMIOT. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  02RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  03RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RKKW/16 1799.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RKKW/16 1759.00 PLN 2016-08-14 - 2016-08-25 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w Pałacu w pokojach 3-8 os. lub opcjonalnie w namiotach NS (dla wieku 14-17 lat, turnusy 01 i 02RKKW – upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Realizacja programu wg wyboru – minimum 13 lekcji jeździeckich.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Czapkę Stajnia Pałac Runowo lub Odznakę Jeżdżę Konno PZJ.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 300 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.


  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI WIEK UCZESTNIKÓW: 9-13, 14-17 lat
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ. CENA OD: 1759.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  KOLONIA I OBÓZ JEŹDZIECKI


  Na terenie ośrodka znajduje się Stajnia Pałac Runowo będąca Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim PZJ, która prowadzi profesjonalną naukę jazdy konnej, włącznie z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego. Kadrę stanowią instruktorzy i specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Program jest dostosowywany do umiejętności uczestników i realizowany po konsultacji z instruktorami. Na miejscu działa sklep jeździecki. Obóz "Wakacje w siodle" umożliwia zdobycie odznaki Jeżdżę Konno PZJ oraz opcjonalnie „Brązowej Odznaki” PZJ.

  Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez specjalistów do spraw hodowli koni, lekarza weterynarii, kowala i instruktorów. W programie m.in. BHP – zapoznanie się z organizacją stajni i końmi – przydział do opieki i pielęgnacji. Multimedialne wykłady: ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wiele innych. Każdy uczestnik otrzymuje Wewnętrzne Materiały Szkoleniowe – drukowany zeszyt ćwiczeń.
  Zajęcia praktyczne odbywają się w ciągu całego dnia. Podział na grupy według zaawansowania następuje po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorów ośrodka. Na zajęciach zapewniamy dla chętnych atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz profesjonalne materiały szkoleniowe.

   

  RAMOWY PROGRAM (dla początkujących):
  Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników.
  Nauka jazdy na lonży.
  Nauka jazdy kłusem z asekuracją.
  Samodzielna nauka jazdy kłusem na placu.
  Pokonywanie cavaletti stępem i kłusem.
  Spacery do lasu z asekuracją.

  RAMOWY PROGRAM (dla zaawansowanych):
  Nauka podstaw ujeżdżenia.
  Nauka skoków przez przeszkody.
  Wyjazdy w teren. Jazdy na oklep.
  Mini cross – skoki w terenie.
  Pomoc jeźdźcom początkującym.
  Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod opieką.
  Elementy jazdy sportowej.

  PROGRAM JAZD KONNYCH – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (dla wszystkich stopni zaawansowania):
  Zapoznanie się z zasadami organizacji w stajni.
  Omówienie zasad BHP oraz bezpiecznego zachowania się przy pracy z końmi – spotkanie zapoznawcze.
  Zapoznanie się z końmi – przydział koni do opieki, pielęgnacji i jazdy.
  Zawody jeździeckie o „Złotą Podkowę”.
  Pasowanie na jeźdźca.
  Pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia – zajęcia w sekcjach.
  Karmienie koni i prace w stajni – zajęcia dodatkowe dla chętnych.
  Przejażdżka wozem po okolicy.
  Multimedialne wykłady:
  Ogólna budowa anatomiczna konia.
  Budowa układu pokarmowego i zasady żywienia koni.
  Maści koni.
  Rasy i typy użytkowe koni.
  Podstawowe chody koni.
  Budowa siodła i ogłowia.
  Budowa uprzęży, rodzaje zaprzęgów.
  Podstawowe figury na ujeżdżalni.
  Prawidłowy dosiad i używanie pomocy.

  CO ZABRAĆ:

  Karta kolonijna z możliwością oznaczenia diety, aktualna legitymacja szkolna przy opcji transportu, buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze), kurtkę nieprzemakalną i czapkę, przybory toaletowe i latarkę, klapki i strój  kąpielowy, spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów, rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim.


  PROGRAMY DODATKOWE  (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika – 160 zł, do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności koszt 220 zł.
  Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć quadowo – paintballowych podczas obozu, w tym 250 kul oraz łączone gry i zadania sprawnościowe na quadach – koszt 250 zł.

  UWAGA: Ważne informacje dodatkowe:
  Dbając o bezpieczeństwo naszych małych Klientów wprowadzamy nowe zalecenia dotyczące ubioru ochronnego jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle Profesjonalny Obóz Jeździecki. Informujemy, iż wszyscy jeźdźcy są przez Ośrodek Jeździecki, Stajnię Pałac Runowo, wyposażeni w atestowane kaski ochronne, które są nieodpłatnie wypożyczane na zajęcia. Dodatkowo, stajnia dysponuje kamizelkami ochronnymi do jazdy konnej. Nie jest to sprzęt obowiązkowy, jednakże zalecany w szczególności dla osób początkujących. Są one wypożyczane na cały obóz, koszt ryczałtowy to 50 zł płatny na miejscu. Uczestnik może posiadać własny sprzęt jeździecki. Wyklucza się noszenie toczków z jednopunktowym zapięciem (tzw czapki toczki łowieckie). Stan oraz zgodność z obowiązującymi normami zostanie po przyjeździe zweryfikowana przez instruktorów ośrodka. W razie pytań dotyczących sprzętu oraz jazd konnych, prosimy o kontakt z głównym trenerem Kierownikiem Stajni Pałac Runowo.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RKKW/16 1799.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO NAMIOT. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  02RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  03RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RKKW/16 1799.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RKKW/16 1759.00 PLN 2016-08-14 - 2016-08-25 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w Pałacu w pokojach 3-8 os. lub opcjonalnie w namiotach NS (dla wieku 14-17 lat, turnusy 01 i 02RKKW – upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Realizacja programu wg wyboru – minimum 13 lekcji jeździeckich.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Czapkę Stajnia Pałac Runowo lub Odznakę Jeżdżę Konno PZJ.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 300 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  RUNOWO

  Miejscowość położona na Kaszubach, ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. Piękne, urozmaicone tereny, atmosfera ziemskiej posiadłości oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska zapewniają udany pobyt pasjonatom koni.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII – wieczny kompleks położony na 5 – hektarach terenów zielonych. Goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” – piaszczystego boiska wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.
  Stajnia Pałac Runowo jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Około 30 spokojnych koni, profesjonalnie przygotowane parkury i malownicze trasy konne zostały specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży.
  Pałac: dwukondygnacyjny budynek składa się z: dużej i stylowej klimatyzowanej sali jadalnej, holu z zabytkowym kominkiem, obszernych pokoi od 3 do 8 os. (z łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami lub umywalkami), dodatkowych sanitariatów na końcach werandy, sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany i posiada Wi-Fi oraz klimatyzowane sale. Kuchnia serwuje gościom zróżnicowane dania polskie i europejskie z uwzględnieniem diety wegetariańskiej.
  Namioty (w niższej cenie, dla wieku 14-17 lat): są 6 osobowe – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie. Obok znajduje się miejsce na ognisko, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska.

  UWAGA: W turnusie 01i 02RKKW zakwaterowanie dostępne jest albo w Pałacu, albo w namiotach NS z upustem 300 zł – prosimy zaznaczyć ten wybór podczas rezerwacji.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RKKW/16 1799.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO NAMIOT. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  02RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  03RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RKKW/16 1799.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RKKW/16 1759.00 PLN 2016-08-14 - 2016-08-25 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w Pałacu w pokojach 3-8 os. lub opcjonalnie w namiotach NS (dla wieku 14-17 lat, turnusy 01 i 02RKKW – upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Realizacja programu wg wyboru – minimum 13 lekcji jeździeckich.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Czapkę Stajnia Pałac Runowo lub Odznakę Jeżdżę Konno PZJ.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 300 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RKKW/16 RUNOWO 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02RKKW/16 RUNOWO 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03RKKW/16 RUNOWO 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04RKKW/16 RUNOWO 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz
  05RKKW/16 RUNOWO 14.08 - 25.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RKKW/16 1799.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO NAMIOT. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  02RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  03RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RKKW/16 1799.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RKKW/16 1759.00 PLN 2016-08-14 - 2016-08-25 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w Pałacu w pokojach 3-8 os. lub opcjonalnie w namiotach NS (dla wieku 14-17 lat, turnusy 01 i 02RKKW – upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Realizacja programu wg wyboru – minimum 13 lekcji jeździeckich.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Czapkę Stajnia Pałac Runowo lub Odznakę Jeżdżę Konno PZJ.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 300 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RKKW/16 1799.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. OSTATNIE MIEJSCA TYLKO NAMIOT. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  02RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. W wypadku zakwaterowania w namiotach upust 300 zł.
  03RKKW/16 1799.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RKKW/16 1799.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RKKW/16 1759.00 PLN 2016-08-14 - 2016-08-25 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w Pałacu w pokojach 3-8 os. lub opcjonalnie w namiotach NS (dla wieku 14-17 lat, turnusy 01 i 02RKKW – upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Realizacja programu wg wyboru – minimum 13 lekcji jeździeckich.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Czapkę Stajnia Pałac Runowo lub Odznakę Jeżdżę Konno PZJ.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 300 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.