biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Program iedalny dla chłopców i dziewczyn lubiących morze, piasek i słońce!
 • Poznamy prawdziwe marynarskie życie!
 • Dowiemy się, co to jest kodeks pirata!
 • Wizyta na bezludnej wyspie, bitwa morska - to tylko niektóre z niespodzianek!
 • Łapcie wiatr w żagle i ruszajcie z nami!

  USTKA - 10 W SKALI BEAUFORTA!
  Piraci i piratki - przybywajcie!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 6-9 i 10-13 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Program iedalny dla chłopców i dziewczyn lubiących morze, piasek i słońce!
 • Poznamy prawdziwe marynarskie życie!
 • Dowiemy się, co to jest kodeks pirata!
 • Wizyta na bezludnej wyspie, bitwa morska - to tylko niektóre z niespodzianek!
 • Łapcie wiatr w żagle i ruszajcie z nami!
  USTKA - 10 W SKALI BEAUFORTA!
  Piraci i piratki - przybywajcie!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 6-9 i 10-13 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  USTKA

  Jedno z najpopularniejszych miast nadmorskich. Portowy klimat oraz uzdrowisko z kąpieliskiem morskim sprawiają, że czas tutaj spędzony to cudowne chwile. Miasto posiada urokliwą starówkę z zabytkowymi kamieniczkami, kościołami i latarnią morską oraz słynną nadmorską promenadę, na której latem odbywa się wiele imprez i zabaw. Znajdujące się w obrębie miasta wydmy nadmorskie kryją wiele tajemnic związanych z budową tzw. Twierdzy Ustka. W Ustce co roku odbywają się Mistrzostwa Polski w Beach Soccer oraz Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu "Złoto Bałtyku". Warto też zajrzeć do Muzeum Chleba oraz Muzeum Minerałów. W Ustce uruchomiono latem 2015 r. Park Wodny z wieloma basenami, zjeżdżalniami oraz z pełną gamą atrakcji.  O.W. "NIEZAPOMINAJKA"

   


   

   

   

   

   

             

  Obiekt o bardzo dobrym standardzie, położony wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta. Teren ośrodka (2,5 ha) jest ładnie zagospodarowany – dużo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony i bezpieczny. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, kawiarnia i sala kinowa z multimediami, bilard, gry zręcznościowe, miejsce do organizowania ognisk i grillowania.
  Aktywny wypoczynek umożliwiają: dwa boiska do siatkówki plażowej, boiska do
  Beach Soccera, koszykówki, kometki, sala rekreacyjna wyposażona w stoły do ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe i inne. W ośrodku znajduje się równiez sala kinowa, zaś zaraz obok został uruchomiony w 2015 r. Park Wodny z wieloma basenami, zjeżdżalniami oraz z pełną gamą atrakcji. Pokoje2-4 osobowe z łazienkami i TV.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  10 W SKALI BEAUFORTA!


  Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.

  • Wodne ABC –  bezpieczeństwo w wodzie, gry i konkursy.
  Gry plażowe (wyścig rzędów, dwa ognie, piłka plażowa), zamki z piasku.
  Poznawanie miasta i portu rybackiego.
  Wstęp do nowo otwartego Aquaparku Lubicz.
  • Rejs statkiem.
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
  •  Będziemy mieli okazję w niezwykłym Muzeum Minerałów zobaczyć m.in. kolekcję amonitów, szkielet i jajo dinozaura, kolekcję muszli i pokaźne zbiory kryształów – min. jeden z największych kryształów górskich.

   

  PROGRAM KOLONII "10 W SKALI BEAUFORTA" (przykładowe zajęcia):
  To program dla chłopców i dziewczyn lubiących morze, piasek i słońce!

  Bosmański wieczór, czyli prawdziwy marynarski los. Zabawy, podczas których poznamy, jak faktycznie wygląda życie na morzu. Dowiemy się co to jest węzeł bosmański oraz co faktycznie znajduje się na dnie morza. Przy tym pełna integracja! Zobaczymy, kto pierwszy zapamięta wszystkie imiona...
  Piratki i Marynarze, czyli krótka opowieść o największych morskich spryciarzach. Mary Read – słynna irlandzka piratka kontra Hajraddin Barbarossa – turecki kaper!
  Kodeks Pirata – bo na pełnym morzu trzeba znać zasady! Opowiemy, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą oraz jak zostać prawdziwym piratem! Dlaczego wodni rozbójnicy nosili opaskę na oku? Dlaczego ich szabla jest zakrzywiona? Dziewczyna-pirat? To możliwe..
  Bitwa morska, gdzie musicie wystawić najcięższe działa Waszego talentu! Załogi poszczególnych statków będą rywalizowały ze sobą w najprzeróżniejszych konkurencjach! Od syreniego śpiewu do budowania szałasu dla rozbitków!
  Pirackie rzemiosło – prawdziwy morski styl! Dziewczęta – piratki zrobią prawdziwą biżuterię, która będzie lśnić w promieniach usteckiego słońca! Chłopcy natomiast będą mogli popisać się fantastycznymi morskimi tatuażami! Takie gadżety to niesamowita atrakcja nadająca klimatu całej zabawie!
  Marynarz w porcie i jego portowa orzystań! Ustka to idealne miejsce, aby zobaczyć, jak nadmorskie miasto tętni życiem!
  Piracka stocznia, czyli wyzwanie dla architektów i konstruktorów! Zobaczymy, która załoga zbuduje najsolidniejszy statek, a który zatonie jako pierwszy! Styropian, prześcieradła i gałęzie – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Poczujemy prawdziwy wiatr w żaglach!
  • Wyprawa po skarb Piratów z Karaibów, bo zwykłe podchody to nuda! Zorganizujemy niespotykane poszukiwania skarbów! Nakreślimy fantastyczne mapy i staniemy przed wyzwaniem odkrycia wielkiej tajemnicy!
  Bezludna wyspa – to okazja, aby sprawdzić się w roli Robinsona Crusoe! Jak znaleźć pożywienie, jak rozpalić ogień, jak wezwać pomoc? Ta szkoła przetrwania udowodni Wam, że wszystko jest możliwe!
  Podbój Twierdzy Ustka, bo prawdziwy pirat i marynarz uwielbia zdobywać! Odszukamy schrony z czasów II Wojny Światowej i urządzimy w ich pobliżu niesamowite zawody. Czy uda Wam się obronić własną twierdzę i jednocześnie zdobyć inną! Załogi pirackie i marynarskie! Przygotujcie się!
  Muzyczny Sztorm, bo taniec najlepiej odpręża po długiej żegludze. Przy szantowych melodiach wygłupów nigdy dość! Na takich dyskotekach zawiera się przyjaźnie na całe życie! Będzie także okazja, aby pośpiewać – wyłonimy piracką piosenkarkę i piosenkarza kolonii!
  Olimpiada Neptuna, czyli Wielki Finał! Staniecie do fantastycznych zawodów, gdzie współpraca i intuicja to podstawa. Zawiązane oczy, nogi w wielkim worku oraz wiele innych konkurencji, które zaskoczą z pewnością wszystkich!

  A na koniec kolonii przyznamy sprawności PIRATA / PIRATKI 2016!  

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  WYCIECZKA DO DOLINY CHARLOTTY
  Dolina Charlotty z ZOO Wodnym Safari, parkiem linowym i Fokarium - to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwować foki także pod wodą!
  W parku linowym na pewno też nie zabraknie emocjonujących przeszkód.

   

  PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

  WARSZTATY PLASTYCZNE
  W ciągu 12 godzin zajęć warsztatowych dzieci poznają różne techniki malarskie, poeksperymentują z nietypowymi materiałami plastycznymi, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki, mąka...), poznają papieroplastykę, origami oraz nauczą się pracy z plasteliną i ciastoliną. Najmłodsi artyści będą mieli możliwość zaprezentowania po raz pierwszy swoich dzieł na kolonijnej wystawie.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

      
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01UBDW/16 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02UBDW/16 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03UBDW/16 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04UBDW/16 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01UBDW/16 1499.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02UBDW/16 1499.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03UBDW/16 1499.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04UBDW/16 1499.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Wstęp do Aquaparku Lubicz.
  • Wycieczkę do Doliny Charlotty.
  • Rejs statkiem.
  • Bilety wstępu do Twierdzy Ustka i Muzeum Minerałów.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  PROGRAM GWARANCJA AKLIMATYZACJI: Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – koszt 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd autokarem lub busem – patrz rozkład jazdy.
  • Dopłata za warsztaty plastyczne – 60 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Bilard, piłkarzyki – ok. 2 zł/gra.
  • Dodatkowy wstęp do Parku Wodnego w Ustce – ok. 15 zł/h.


  USTKA - 10 W SKALI BEAUFORTA! WIEK UCZESTNIKÓW: 6-9 i 10-13 lat
  Piraci i piratki - przybywajcie! CENA OD: 1499.00 PLN

  10 W SKALI BEAUFORTA!


  Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.

  • Wodne ABC –  bezpieczeństwo w wodzie, gry i konkursy.
  Gry plażowe (wyścig rzędów, dwa ognie, piłka plażowa), zamki z piasku.
  Poznawanie miasta i portu rybackiego.
  Wstęp do nowo otwartego Aquaparku Lubicz.
  • Rejs statkiem.
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
  •  Będziemy mieli okazję w niezwykłym Muzeum Minerałów zobaczyć m.in. kolekcję amonitów, szkielet i jajo dinozaura, kolekcję muszli i pokaźne zbiory kryształów – min. jeden z największych kryształów górskich.

   

  PROGRAM KOLONII "10 W SKALI BEAUFORTA" (przykładowe zajęcia):
  To program dla chłopców i dziewczyn lubiących morze, piasek i słońce!

  Bosmański wieczór, czyli prawdziwy marynarski los. Zabawy, podczas których poznamy, jak faktycznie wygląda życie na morzu. Dowiemy się co to jest węzeł bosmański oraz co faktycznie znajduje się na dnie morza. Przy tym pełna integracja! Zobaczymy, kto pierwszy zapamięta wszystkie imiona...
  Piratki i Marynarze, czyli krótka opowieść o największych morskich spryciarzach. Mary Read – słynna irlandzka piratka kontra Hajraddin Barbarossa – turecki kaper!
  Kodeks Pirata – bo na pełnym morzu trzeba znać zasady! Opowiemy, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą oraz jak zostać prawdziwym piratem! Dlaczego wodni rozbójnicy nosili opaskę na oku? Dlaczego ich szabla jest zakrzywiona? Dziewczyna-pirat? To możliwe..
  Bitwa morska, gdzie musicie wystawić najcięższe działa Waszego talentu! Załogi poszczególnych statków będą rywalizowały ze sobą w najprzeróżniejszych konkurencjach! Od syreniego śpiewu do budowania szałasu dla rozbitków!
  Pirackie rzemiosło – prawdziwy morski styl! Dziewczęta – piratki zrobią prawdziwą biżuterię, która będzie lśnić w promieniach usteckiego słońca! Chłopcy natomiast będą mogli popisać się fantastycznymi morskimi tatuażami! Takie gadżety to niesamowita atrakcja nadająca klimatu całej zabawie!
  Marynarz w porcie i jego portowa orzystań! Ustka to idealne miejsce, aby zobaczyć, jak nadmorskie miasto tętni życiem!
  Piracka stocznia, czyli wyzwanie dla architektów i konstruktorów! Zobaczymy, która załoga zbuduje najsolidniejszy statek, a który zatonie jako pierwszy! Styropian, prześcieradła i gałęzie – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Poczujemy prawdziwy wiatr w żaglach!
  • Wyprawa po skarb Piratów z Karaibów, bo zwykłe podchody to nuda! Zorganizujemy niespotykane poszukiwania skarbów! Nakreślimy fantastyczne mapy i staniemy przed wyzwaniem odkrycia wielkiej tajemnicy!
  Bezludna wyspa – to okazja, aby sprawdzić się w roli Robinsona Crusoe! Jak znaleźć pożywienie, jak rozpalić ogień, jak wezwać pomoc? Ta szkoła przetrwania udowodni Wam, że wszystko jest możliwe!
  Podbój Twierdzy Ustka, bo prawdziwy pirat i marynarz uwielbia zdobywać! Odszukamy schrony z czasów II Wojny Światowej i urządzimy w ich pobliżu niesamowite zawody. Czy uda Wam się obronić własną twierdzę i jednocześnie zdobyć inną! Załogi pirackie i marynarskie! Przygotujcie się!
  Muzyczny Sztorm, bo taniec najlepiej odpręża po długiej żegludze. Przy szantowych melodiach wygłupów nigdy dość! Na takich dyskotekach zawiera się przyjaźnie na całe życie! Będzie także okazja, aby pośpiewać – wyłonimy piracką piosenkarkę i piosenkarza kolonii!
  Olimpiada Neptuna, czyli Wielki Finał! Staniecie do fantastycznych zawodów, gdzie współpraca i intuicja to podstawa. Zawiązane oczy, nogi w wielkim worku oraz wiele innych konkurencji, które zaskoczą z pewnością wszystkich!

  A na koniec kolonii przyznamy sprawności PIRATA / PIRATKI 2016!  

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  WYCIECZKA DO DOLINY CHARLOTTY
  Dolina Charlotty z ZOO Wodnym Safari, parkiem linowym i Fokarium - to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwować foki także pod wodą!
  W parku linowym na pewno też nie zabraknie emocjonujących przeszkód.

   

  PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):

  WARSZTATY PLASTYCZNE
  W ciągu 12 godzin zajęć warsztatowych dzieci poznają różne techniki malarskie, poeksperymentują z nietypowymi materiałami plastycznymi, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki, mąka...), poznają papieroplastykę, origami oraz nauczą się pracy z plasteliną i ciastoliną. Najmłodsi artyści będą mieli możliwość zaprezentowania po raz pierwszy swoich dzieł na kolonijnej wystawie.


  USTKA

  Jedno z najpopularniejszych miast nadmorskich. Portowy klimat oraz uzdrowisko z kąpieliskiem morskim sprawiają, że czas tutaj spędzony to cudowne chwile. Miasto posiada urokliwą starówkę z zabytkowymi kamieniczkami, kościołami i latarnią morską oraz słynną nadmorską promenadę, na której latem odbywa się wiele imprez i zabaw. Znajdujące się w obrębie miasta wydmy nadmorskie kryją wiele tajemnic związanych z budową tzw. Twierdzy Ustka. W Ustce co roku odbywają się Mistrzostwa Polski w Beach Soccer oraz Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu "Złoto Bałtyku". Warto też zajrzeć do Muzeum Chleba oraz Muzeum Minerałów. W Ustce uruchomiono latem 2015 r. Park Wodny z wieloma basenami, zjeżdżalniami oraz z pełną gamą atrakcji.  O.W. "NIEZAPOMINAJKA"

   


   

   

   

   

   

             

  Obiekt o bardzo dobrym standardzie, położony wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta. Teren ośrodka (2,5 ha) jest ładnie zagospodarowany – dużo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony i bezpieczny. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, kawiarnia i sala kinowa z multimediami, bilard, gry zręcznościowe, miejsce do organizowania ognisk i grillowania.
  Aktywny wypoczynek umożliwiają: dwa boiska do siatkówki plażowej, boiska do
  Beach Soccera, koszykówki, kometki, sala rekreacyjna wyposażona w stoły do ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe i inne. W ośrodku znajduje się równiez sala kinowa, zaś zaraz obok został uruchomiony w 2015 r. Park Wodny z wieloma basenami, zjeżdżalniami oraz z pełną gamą atrakcji. Pokoje2-4 osobowe z łazienkami i TV.  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

      
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01UBDW/16 Ustka 27.06 - 08.07.2016 kliknij i zobacz
  02UBDW/16 Ustka 09.07 - 20.07.2016 kliknij i zobacz
  03UBDW/16 Ustka 21.07 - 01.08.2016 kliknij i zobacz
  04UBDW/16 Ustka 02.08 - 13.08.2016 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01UBDW/16 1499.00 PLN 2016-06-27 - 2016-07-08 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02UBDW/16 1499.00 PLN 2016-07-09 - 2016-07-20 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03UBDW/16 1499.00 PLN 2016-07-21 - 2016-08-01 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04UBDW/16 1499.00 PLN 2016-08-02 - 2016-08-13 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Wstęp do Aquaparku Lubicz.
  • Wycieczkę do Doliny Charlotty.
  • Rejs statkiem.
  • Bilety wstępu do Twierdzy Ustka i Muzeum Minerałów.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
  PROGRAM GWARANCJA AKLIMATYZACJI: Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – koszt 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazd autokarem lub busem – patrz rozkład jazdy.
  • Dopłata za warsztaty plastyczne – 60 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Bilard, piłkarzyki – ok. 2 zł/gra.
  • Dodatkowy wstęp do Parku Wodnego w Ustce – ok. 15 zł/h.