biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

To propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny, chcącej sprawdzić swoje możliwości.
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody – będziemy nurkować i spływać na samodzielnie zbudowanych łodziach.
 • W programie również elementy survivalu i off-road – zapraszamy na spotkanie z przygodą!

  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń: paintball, wspinaczka, emocje.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  To propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny, chcącej sprawdzić swoje możliwości.
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody – będziemy nurkować i spływać na samodzielnie zbudowanych łodziach.
 • W programie również elementy survivalu i off-road – zapraszamy na spotkanie z przygodą!
  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń: paintball, wspinaczka, emocje.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1499.00 PLN

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych, 6–8 osobowych, nowo wybudowanych domków znajduje się 150 m od Pałacu. Domki wyposażono w łóżka, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy. Przed domkami znajduje się „Runowska Plaża” – piaszczyste boisko do piłki plażowej i ławki wraz z parasolami. Dodatkowo obok znajduje się łaźnia wraz z WC i natryskami.
  Namioty są 6 osobowe (cena niższa o 449 zł) – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie. Obok znajduje się miejsce ogniskowe oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska.
  UWAGA:
  W turnusie 01RAMW/15 zakwaterowanie dostępne jest tylko w namiotach NS, a w turnusach 04 i 05RAMW/15 tylko w domkach – prosimy zaznaczyć ten wybór podczas rezerwacji.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  ADRENALINA TEAM


  Obóz z elementami survivalu to propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu w nowo wybudowanych domkach lub namiotach typu NS, uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W lesie z mapą, na poligonie paintballowym czy na torze quadowym czekać ich będzie wspaniała zabawa.

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody, Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć poznając tajniki nurkowania, pływania i spływania na zbudowanych przez nas tratwach i kajakach. Do naszej dyspozycji jest pobliskie jezioro, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa i bezpieczna rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę do Łeby, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wiele wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to w "Małpim gaju" - parku linowym, na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy wieży skrzynkowej poznamy tajniki alpinizmu.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina także podczas spływu rzeką.  
  Walka ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Poznaj podstawy ratownictwa medycznego podczas kursu z pierwszej pomocy,  naucz się technik samoobrony z instruktorem lub pokonywaj własne słabości na spływie rzeką. Wyawalcz kultową bluzę "Adrenalina Team".

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE
    (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika – 160 zł, do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Maxi koń – 10 godzinny program obejmuje jazdę konną, powożenie zaprzęgami 1 i 2 konnymi, lonżowanie, elementy woltyżerki, podstawy kadryla – 300 zł,
  do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności – koszt 220 zł.
  Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć quadowo – paintballowych podczas obozu, w tym 250 kul oraz łączone gry i zadania sprawnościowe na quadach – koszt 250 zł.

  CO ZABRAĆ:  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :), karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek (w wypadku zakwaterowania w namiocie).

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RAMW/15 28.06 - 09.07.2015 kliknij i zobacz
  02RAMW/15 10.07 - 21.07.2015 kliknij i zobacz
  03RAMW/15 22.07 - 02.08.2015 kliknij i zobacz
  04RAMW/15 03.08 - 14.08.2015 kliknij i zobacz
  05RAMW/15 15.08 - 26.08.2015 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/15 1499.00 PLN 2015-06-28 - 2015-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w namiotach NS (upust 449 zł).
  02RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-10 - 2015-07-21 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-22 - 2015-08-02 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-03 - 2015-08-14 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  05RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-15 - 2015-08-26 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team".
  • Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 449 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.


  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM WIEK UCZESTNIKÓW: 10-13, 14-17 lat
  Dla spragnionych wrażeń: paintball, wspinaczka, emocje. CENA OD: 1499.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  ADRENALINA TEAM


  Obóz z elementami survivalu to propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu w nowo wybudowanych domkach lub namiotach typu NS, uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W lesie z mapą, na poligonie paintballowym czy na torze quadowym czekać ich będzie wspaniała zabawa.

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody, Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć poznając tajniki nurkowania, pływania i spływania na zbudowanych przez nas tratwach i kajakach. Do naszej dyspozycji jest pobliskie jezioro, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa i bezpieczna rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę do Łeby, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wiele wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to w "Małpim gaju" - parku linowym, na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy wieży skrzynkowej poznamy tajniki alpinizmu.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina także podczas spływu rzeką.  
  Walka ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Poznaj podstawy ratownictwa medycznego podczas kursu z pierwszej pomocy,  naucz się technik samoobrony z instruktorem lub pokonywaj własne słabości na spływie rzeką. Wyawalcz kultową bluzę "Adrenalina Team".

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE
    (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika – 160 zł, do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Maxi koń – 10 godzinny program obejmuje jazdę konną, powożenie zaprzęgami 1 i 2 konnymi, lonżowanie, elementy woltyżerki, podstawy kadryla – 300 zł,
  do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności – koszt 220 zł.
  Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć quadowo – paintballowych podczas obozu, w tym 250 kul oraz łączone gry i zadania sprawnościowe na quadach – koszt 250 zł.

  CO ZABRAĆ:  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :), karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek (w wypadku zakwaterowania w namiocie).

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/15 1499.00 PLN 2015-06-28 - 2015-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w namiotach NS (upust 449 zł).
  02RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-10 - 2015-07-21 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-22 - 2015-08-02 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-03 - 2015-08-14 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  05RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-15 - 2015-08-26 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team".
  • Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 449 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych, 6–8 osobowych, nowo wybudowanych domków znajduje się 150 m od Pałacu. Domki wyposażono w łóżka, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy. Przed domkami znajduje się „Runowska Plaża” – piaszczyste boisko do piłki plażowej i ławki wraz z parasolami. Dodatkowo obok znajduje się łaźnia wraz z WC i natryskami.
  Namioty są 6 osobowe (cena niższa o 449 zł) – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie. Obok znajduje się miejsce ogniskowe oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska.
  UWAGA:
  W turnusie 01RAMW/15 zakwaterowanie dostępne jest tylko w namiotach NS, a w turnusach 04 i 05RAMW/15 tylko w domkach – prosimy zaznaczyć ten wybór podczas rezerwacji.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/15 1499.00 PLN 2015-06-28 - 2015-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w namiotach NS (upust 449 zł).
  02RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-10 - 2015-07-21 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-22 - 2015-08-02 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-03 - 2015-08-14 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  05RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-15 - 2015-08-26 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team".
  • Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 449 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  TRANSPORT

  Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta. Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem na www.obozy.pl. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RAMW/15 RUNOWO 28.06 - 09.07.2015 kliknij i zobacz
  02RAMW/15 RUNOWO 10.07 - 21.07.2015 kliknij i zobacz
  03RAMW/15 RUNOWO 22.07 - 02.08.2015 kliknij i zobacz
  04RAMW/15 RUNOWO 03.08 - 14.08.2015 kliknij i zobacz
  05RAMW/15 RUNOWO 15.08 - 26.08.2015 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/15 1499.00 PLN 2015-06-28 - 2015-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w namiotach NS (upust 449 zł).
  02RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-10 - 2015-07-21 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-22 - 2015-08-02 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-03 - 2015-08-14 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  05RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-15 - 2015-08-26 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team".
  • Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 449 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/15 1499.00 PLN 2015-06-28 - 2015-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w namiotach NS (upust 449 zł).
  02RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-10 - 2015-07-21 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RAMW/15 1499.00 PLN 2015-07-22 - 2015-08-02 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-03 - 2015-08-14 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  05RAMW/15 1499.00 PLN 2015-08-15 - 2015-08-26 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Zakwaterowanie tylko w domkach.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team".
  • Ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – 449 PLN.
  • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) – 52 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 220 zł.
  • Mocne wrażenia – 8 godzin zajęć – 250 zł.