godziny pracy

GODZ. 11-18

SPORTOWO-REKREACYJNY

mazury-oboz-sportowo-rekreacyjny-68-10.png

13 - 17 lat

od 1920.00 PLN

Mazury zapraszają wielbicieli wakacji pełnych wrażeń!

 • obóz sportowo-rekreacyjny z mnóstwem atrakcji
 • żeglarstwo, paintball, windsurfing, łucznictwo
 • quady, survival i jeszcze więcej

Tutaj wypoczynek nabiera zupełnie nowego wymiaru!

Piecki - wszystko co najlepsze w jednym miejscu: bogaty i urozmaicony program, domowe jedzenie, nowe domki i rozbudowana baza sportowo-rekreacyjna ośrodka, doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a przede wszystkim profesjonalna, wyselekcjonowana kadra Dream Team, czuwająca nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą uczestników.

Program

PROFIL SPORTOWO REKREACYJNY
Chcesz spróbować różnorodnych zajeć na lądzie i w wodzie? Rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach?
Na tym profilu będziemy jeździć na rowerach, uczestniczyć w grach zespołowych i trenowych. Pożeglujemy na różnych jachtach, popływamy na windsurfingu, kajakach, rowerach wodnych oraz postrzelamy w paintball i pojeździmy na quadach. Będziemy się wspinać i zjeżdżać na tyrolkach w parku linowym oraz grać w archery games - połączneie zbijaka, łucznictwa i paintballa. Weźmiemy udział w olimpiadzie sportowej i quathlonie (pływanie, jazda na rowerze, bieg i strzelanie).

Profil sportowo-rekreacyjny obejmuje: wycieczki rowerowe (4 zajęcia po 2 godz.), żeglarstwo (5 zajęć po 2 godz.), windsurfing (5 zajęć po 2 godz.), kajakarstwo i rowery wodne (2 zajęcia po 2 godz.), park linowy (1 zajęcia po 2 godz.), zajęcia quadowe (1 zajęcia po 2 godz.), gry sportowe i terenowe (5 zajęć po 2 godz.), paintball (1 zajęcia 2,5 godz.), gry sportowe (7 zajęć po 2 godz.), archery games (1 zajęcia po 2 godz.), łucznictwo (1 zajęcia po 2 godz.) oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne.

ŻEGLARSTWO 
Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych jak i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega, Optymist i większych jednostkach dwumasztowych pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!
WINDSURFING 
Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z Was nie da się zrzucić z deski…? Następnie deska i żagiel - bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach już wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!
KAJAKARSTWO 
Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel, przeprawa na Wągiel Mały i zwiedzanie okolicznych wysp. Jak zrobić tratwę z kajaków, w jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.
WYCIECZKI ROWEROWE 
Ścieżki edukacyjne i rowerowe Mazurskiego Parku Krajobrazowego otwierają nowe możliwości. Podczas wycieczek rowerowych poczujecie we włosach powiew przygody zwiedzając Mazury z innej perspektywy.
GRY SPORTOWE I REKREACYJNE 
Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton oraz to wszystko jest wam doskonale znane. W tym roku dorzucamy NOWOŚĆ Beach Tennis - połączenie tenisa i piłki plażowej Tu macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.
GRY TERENOWE 
Biegi na orientację, podchody, przekradanka, czyli elementy teambuildingu, orienteringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.
SURVIVAL 
Budowanie tratw, poznawanie różnych sposobów połowu ryb, posługiwanie się GPS-em, busolą, rozpalanie ognisk krzesiwem, lupą, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach - to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.
PAINTBALL 
"Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą, zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych.Deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack, polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju!
QUADY 
W tym sezonie startujemy z nowym torem quadowym i sprawdzimy nasz sprzęt quadowy o pojemności 200 cm! Przetestujesz go samodzielnie.
ZAJĘCIA LINOWE 
Specjalnie dla Was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Pokonanie szeregu przeszkód na wysokości to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Wam pokonać jedną z wybranych tras abyście mogli w bezpieczny sposób wypełnić wszystkie wyzwania!
ARCHERY GAMES 
Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.
ŁUCZNICTWO
Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood! 
NOWOŚĆ WODNA KATAPULTA :)

ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE

Qulturka. To czas burzy mózgów przy grach fabularnych, grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich, których scenariusze wymyślamy sami, a udział w niej bierze cały obóz wraz z kadrą.
Disco-teka i karaoke. Mega zabawa przy dźwiękach muzyki, animacje i nauka tańca zna plaży z instruktorami.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
Mazury - cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i niekoniecznie dynamicznie.
Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy od filmów przygodowych przez obyczajowe po komedie.
Plażowanie. Zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka - wybór należy do Ciebie!
Pierwsza pomoc. Brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
Podstawy ratownictwa. Nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
Pożegnanie z Mazurami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

- Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej  doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nazywanej przez rodziców i dzieci Dream Teamem.
- Uczestnicy są zakwaterowani według prósb rodziców i i wiekowo (+/-1) rok urodzenia. To samo dotyczy podziału na grupy wychowawcze.
- Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
- Na terenie ośrodka znajdują się: stoły do tenisa stołowego, plac zabaw, małpi gaj, kąpielisko strzeżone przez ratownika oraz sklepik.

Programy fakultatywne

 • Spływ kajakowy rzeką Krutynią (kajaki, pontony), 3-godzinny - bez względu za wiek. Chęć udziału w wycieczce należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji (nie dotyczy terminu 05 - zawarty w cenie) - 100 zł.
 • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.

Zakwaterowanie

OW OSTRÓW PIECKOWSKI oferuje zakwaterowanie w nowych, drewnianych domkach parterowych, trzypokojowych, 6,7 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym i widokiem na jezioro.
Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców, posiadającej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 27.06-06.07.2021
2). 06.07-16.07.2021
3). 16.07-27.07.2021
4). 27.07-07.08.2021
5). 27.07-08.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

27.06

-

06.07.2021

01PRDZ/21

1920.00

[ zadzwoń ]

06.07

-

16.07.2021

02PRDZ/21

2120.00

[ zadzwoń ]

16.07

-

27.07.2021

03PRDZ/21

2230.00

[ zadzwoń ]

27.07

-

07.08.2021

04PRDZ/21

2230.00

[ zadzwoń ]

27.07

-

08.08.2021

05PRDZ/21

2390.00

[ zadzwoń ]
1 noc pod namiotami na biwaku.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), śniadania i kolacje w formie bufetu.
 • Transport autokarem z Warszawy.
 • Zajęcia programowe - żeglarstwo, windsurfing, survival, kajakarstwo, gry sportowe i terenowe oraz paintball (200 kulek), zajęcia linowe, quadowe, wycieczki rowerowe.
 • Zajęcia edukacyjne, rekreacyjne i rozrywkowe wymienione w ofercie.
 • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
 • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 95 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Spływ kajakowy rzeką Krutynią (kajaki, pontony), 3-godzinny - bez względu za wiek. Chęć udziału w wycieczce należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji (nie dotyczy terminu 05 / zawarty w cenie) - 100 zł.
 • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.
 • Dopłata do diety specjalnej : bezglutenowa, bez laktozowa , wegańska itp. - 100 zł.
 • Dopłata do diety wegetariańskiej - 50 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej