biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Bajkowe wakacje dla najmłodszych!
 • Piracka przygoda, zaczarowany las, dzień w dżungli, park linowy...
 • Wiele wycieczek, zabawy i niezapomnianych wrażeń.
 • Spotkanie ze zbójem Madejem - niezapomniana wycieczka autokarowa.
 • A do tego wizyta w JuraParku w Bałtowie!

  SPAŁA – ŁÓDZKIE
  Bajkowe kolonie dla milusińskich.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 6-12 lat
  CENA OD: 1490.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Bajkowe wakacje dla najmłodszych!
 • Piracka przygoda, zaczarowany las, dzień w dżungli, park linowy...
 • Wiele wycieczek, zabawy i niezapomnianych wrażeń.
 • Spotkanie ze zbójem Madejem - niezapomniana wycieczka autokarowa.
 • A do tego wizyta w JuraParku w Bałtowie!
  SPAŁA – ŁÓDZKIE
  Bajkowe kolonie dla milusińskich.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 6-12 lat
  CENA OD: 1490.00 PLN

  SPAŁA

  SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.  OŚRODEK KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWY "ZACISZE"

  Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE”, usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających  po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:

  PROGRAM
  1. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
  2. Wycieczka autokarowa do Bajkowych Sadów Klemensa. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:
  - Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
  - Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
  - Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
  - Leśny tor przeszkód
  - przejazd beczkowozem
  - Gra terenowa „Turlaj owoce”
  - Zaczarowany zakątek
  - Brzozowy labirynt
  - Hop, hop do góry z trzema trampolinami
  - Strachowisko
  3.
  Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki
  4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie,   zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
  5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu,
  6. Wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
  7. Zajęcia z Adrenaliną w tle – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
  8. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
  9. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
  10. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
  11.Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody.
  12. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
  13. Dzień sportu „na wesoło”.
  14. Szkoła dobrych manier
  15. Festiwal Talentów
  16. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

  Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów),  Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

  PROFILE dodatkowo płatne:  (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania – 130 zł.
  2. Niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji w czasie wycieczki autokarowej do Term Uniejowskich i ZOO Safari  Termy Uniejów https://www.termyuniejow.pl/pto wspaniały nowoczesny kompleks termalno-basenowy w którym czekają  baseny zewnętrzne i wewnętrzne: pływackie, rekreacyjne, solankowe, rwąca rzeka, słoneczna łąka, bufet wodny z zatoką, basen dziecięcy z zamkiem, basen lodowy, wyspa jacuzzi, są są też zjeżdżalni,  basen solankowy gorący, basen lodowy, komora śnieżna i inne. Wiele atrakcji czeka też w  Zoo Safari Borysew (https://zoosafari.com.pl),  to wyjątkowe miejsce Tu staniesz twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata!  W Zoo Safari można spotkać zwierzęta z 5 kontynentów, zarówno te groźne, jak złote i białe tygrysy bengalskie, białe lwy czy puma oraz zwierzaki łagodne, np. antylopy, strusie, zebry czy żółwie. Jest też foka o imieniu Dawid. W Świecie Wodnym” zamieszkało już osiem sztuk aligatorów, pelikany, flamingi, żurawie koroniaste oraz liczne gatunki ptactwa wodnego  „Świat Wodny” tworzy kompleks czterech wysp otoczonych sztucznym zbiornikiem wodnym o łącznej powierzchni ponad 1,5 ha! „Świat Wodny” można zwiedzać z mostów otaczających wyspy lub z akwenu. ZOO Safari zwiedzamy jadąc kolejką z lektorem, cena 150 zł/os.
  3. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących  -  w cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – cena 100 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  13:00-
  ok. 12:00
  dojazd własny, 0.00 zł.
  ok. 06:00-
  po południu
  Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  ok. 06:00-
  po południu
  Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  ok. 06:00-
  po południu
  Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  ok. 06:00-
  po południu
  Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  11:00-
  ok. 14:30
  Łódź, parking przy CH Manufaktura
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  80.00 zł.
  09:00-
  ok. 16:00
  Warszawa, Przed budynkiem przy ulicy Niemcewicza 17
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  80.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-11 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 11-dniowa.
  03SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-21 - 2019-07-31 [ zadzwoń ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (4 posiłki dziennie w tym podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dieta wegetariańska bez dopłaty.
  • Dieta bezglutenowa – 60 zł.
  • Imprezy fakultatywne i profile dodatkowe (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! – 130 zł.
  2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących – 150 zł.
  3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – 100 zł.


  SPAŁA – ŁÓDZKIE WIEK UCZESTNIKÓW: 6-12 lat
  Bajkowe kolonie dla milusińskich. CENA OD: 1490.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  Kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających  po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:

  PROGRAM
  1. Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami),
  2. Wycieczka autokarowa do Bajkowych Sadów Klemensa. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:
  - Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
  - Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
  - Gorące piaski – gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
  - Leśny tor przeszkód
  - przejazd beczkowozem
  - Gra terenowa „Turlaj owoce”
  - Zaczarowany zakątek
  - Brzozowy labirynt
  - Hop, hop do góry z trzema trampolinami
  - Strachowisko
  3.
  Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki
  4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr – opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi – bo o to chodzi – o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie,   zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
  5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu,
  6. Wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa,
  7. Zajęcia z Adrenaliną w tle – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników,
  8. Wizyta na pirackim statku – piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat. Festiwal Talentów.
  9. Zaczarowany Las – wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem. Indiańska Wioska – jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
  10. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
  11.Dzień w Dżungli – wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs „Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa – podchody.
  12. Dzień dobrego humoru – konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
  13. Dzień sportu „na wesoło”.
  14. Szkoła dobrych manier
  15. Festiwal Talentów
  16. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

  Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów),  Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

  PROFILE dodatkowo płatne:  (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania – 130 zł.
  2. Niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji w czasie wycieczki autokarowej do Term Uniejowskich i ZOO Safari  Termy Uniejów https://www.termyuniejow.pl/pto wspaniały nowoczesny kompleks termalno-basenowy w którym czekają  baseny zewnętrzne i wewnętrzne: pływackie, rekreacyjne, solankowe, rwąca rzeka, słoneczna łąka, bufet wodny z zatoką, basen dziecięcy z zamkiem, basen lodowy, wyspa jacuzzi, są są też zjeżdżalni,  basen solankowy gorący, basen lodowy, komora śnieżna i inne. Wiele atrakcji czeka też w  Zoo Safari Borysew (https://zoosafari.com.pl),  to wyjątkowe miejsce Tu staniesz twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata!  W Zoo Safari można spotkać zwierzęta z 5 kontynentów, zarówno te groźne, jak złote i białe tygrysy bengalskie, białe lwy czy puma oraz zwierzaki łagodne, np. antylopy, strusie, zebry czy żółwie. Jest też foka o imieniu Dawid. W Świecie Wodnym” zamieszkało już osiem sztuk aligatorów, pelikany, flamingi, żurawie koroniaste oraz liczne gatunki ptactwa wodnego  „Świat Wodny” tworzy kompleks czterech wysp otoczonych sztucznym zbiornikiem wodnym o łącznej powierzchni ponad 1,5 ha! „Świat Wodny” można zwiedzać z mostów otaczających wyspy lub z akwenu. ZOO Safari zwiedzamy jadąc kolejką z lektorem, cena 150 zł/os.
  3. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących  -  w cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – cena 100 zł.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-11 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 11-dniowa.
  03SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-21 - 2019-07-31 [ zadzwoń ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (4 posiłki dziennie w tym podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dieta wegetariańska bez dopłaty.
  • Dieta bezglutenowa – 60 zł.
  • Imprezy fakultatywne i profile dodatkowe (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! – 130 zł.
  2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących – 150 zł.
  3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – 100 zł.

  SPAŁA

  SPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.  OŚRODEK KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWY "ZACISZE"

  Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE”, usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica z piaszczystą plażą.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-11 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 11-dniowa.
  03SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-21 - 2019-07-31 [ zadzwoń ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (4 posiłki dziennie w tym podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dieta wegetariańska bez dopłaty.
  • Dieta bezglutenowa – 60 zł.
  • Imprezy fakultatywne i profile dodatkowe (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! – 130 zł.
  2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących – 150 zł.
  3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – 100 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  13:00 dojazd własny, 0.00 zł. ok. 12:00
  ok. 06:00 Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  ok. 06:00 Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  ok. 06:00 Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  ok. 06:00 Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  11:00 Łódź, parking przy CH Manufaktura
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  80.00 zł. ok. 14:30
  09:00 Warszawa, Przed budynkiem przy ulicy Niemcewicza 17
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  80.00 zł. ok. 16:00
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-11 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 11-dniowa.
  03SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-21 - 2019-07-31 [ zadzwoń ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (4 posiłki dziennie w tym podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dieta wegetariańska bez dopłaty.
  • Dieta bezglutenowa – 60 zł.
  • Imprezy fakultatywne i profile dodatkowe (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! – 130 zł.
  2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących – 150 zł.
  3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – 100 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-11 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 11-dniowa.
  03SHWZ/19 1490.00 PLN 2019-07-21 - 2019-07-31 [ zadzwoń ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (4 posiłki dziennie w tym podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusu.
  • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dieta wegetariańska bez dopłaty.
  • Dieta bezglutenowa – 60 zł.
  • Imprezy fakultatywne i profile dodatkowe (realizowane przy min. 15 uczestnikach):
  1. Poczuj się jak ryba w wodzie! – 130 zł.
  2. Warsztat tenisa ziemnego dla początkujących – 150 zł.
  3. Autokarowa wycieczka do Uniejowa – 150 zł.
  4. Vademecum młodego piłkarza – 100 zł.