biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Szukających mocnych wrażeń zapraszamy na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • nocne podchody szpiegów i komandosów
 • walka z żywiołem jakim jest woda - nurkowanie, spływy na samodzielnie zbudowanych łodziach
 • W programie będą także elementy survivalu i off-road!

  RUNOWO - PAŁAC - PAINTBALL XXL
  Elitarny obóz Paintball XXL - Arrow TAG.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-17 lat
  CENA OD: 1550.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Szukających mocnych wrażeń zapraszamy na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • nocne podchody szpiegów i komandosów
 • walka z żywiołem jakim jest woda - nurkowanie, spływy na samodzielnie zbudowanych łodziach
 • W programie będą także elementy survivalu i off-road!
  RUNOWO - PAŁAC - PAINTBALL XXL
  Elitarny obóz Paintball XXL - Arrow TAG.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-17 lat
  CENA OD: 1550.00 PLN

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII-wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym położony jest  na 5 – hektarach na skraju Rezerwatu Przyrody Grodzisko Runowo. Młodzież może korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.
   
  ZAKWATEROWANIE
  Namioty są 6 osobowe – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajduje się miejsce ogniskowe, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska. Cały teren obozowiska jest oświetlony z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.
   

  Obozowisko namiotowe jest bezpieczne, bez zadrzewienia. W razie występowania trudnych warunków atmosferycznych uczestnicy mają możliwość przenocowania w budynku.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PAINTBALL XXL - ARROW TAG


  Jedyny taki paintballowy obóz na wysokich obrotach z wieloma atrakcjami dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Podczas obozu poznasz co to są rozgrywki rebellowe, jakie są rodzaje paintballa oraz odbędziesz szkolenie sportowe na profesjonalnym polu. Jest ono najnowocześniejsze na pomorzu z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami.

  Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej uczestników w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia.

  Każdy uczestnik ma do dyspozycji specjalny strój i sprzęt ochronny a dzięki naszej kadrze pozna co to bezpieczna dawka zabawy !

  PROGRAM

  Razem z profesjonalnymi sędziami paintbolowymi federacji EPBF sędziującymi na całym świecie oraz graczami czołowych polskich drużyn paintballowych, poznasz różne odmiany tego sportu. Cała grupa stworzy niepowtarzalny scenariusz na specjalnie zbudowanym polu.

  Weźmiesz udział w jedynych w Polsce zajęciach z Arrow TAG dla młodzieży. Jest to najnowsza forma rywalizacji sportowej polegająca na strzelaniu z łuku, o zmniejszonej sile naciągu, specjalnymi strzałami zakończonymi miękką pianką. Zajęcia są w pełni bezpieczne i odbywają się pod okiem ekspertów. Każde trafienie jest bezbolesne i można je porównać do uderzenia miekką piłeczką. Zadaniem jest zdobycie punktów trafiając w specjalną tarczę.

  Paintball ponad 1000 kul na osobę – od BHP po historię współczesnych Kowboi, czyli wszystko, co musisz wiedzieć i o co chcesz się zapytać. Poznaj rodzaje rozgrywek, przykładowe markery - pojedyncze, elektro, pompki, splatmastery ( sprzęt dostosowany do wieku uczestników).
  • Stworzysz własny poligon do speedballa i rozegrasz 5 gier scenariuszowych na 2 polach.
  6 godz. zajęć z ARROW TAG.  Podczas gry każdy z uczestników otrzymuje łuk, maskę ochronną oraz ochraniacz przedramienia.
  • Wyjścia nad jezioro z ratownikiem, zajęcia wspinaczkowe na mostach linowych i ściankach.
  • Wyprawy do lasu, zajęcia z maskowania, zajęcia animacyjne i integracyjne.

  Podczas obozu grupa będzie miała zajęcia na terenie ośrodka jak i na Polu Paintballowym Poligon Delta.


  PROGRAMY DODATKOWE

  (dodatkowe zajęcia w formie zorganizowanej, realizowane przy zebraniu min. 6 os. i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników; ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  MINI KOŃ- 160 zł  5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika , do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.

  PAINTBALL TEAM – 250 zł obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności.

   

  UWAGA
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  Potrzebne wyposażenie uczestnika kolonii:  Karta kolonijna, podpisana zgoda rodziców na zajęcia. Aktualna  legitymacja  szkolna (opcja z transportem). Strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka, karimata, śpiwór, poduszka – jasiek. Wygodne ubranie 2 - 3 komplety; wygodne buty na zmianę - obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki. Stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach np. dresy itp.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RPMW/18 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RPMW/18 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RPMW/18 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RPMW/18 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RPMW/18 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RPMW/18 1550.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  02RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  03RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  04RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RPMW/18 1550.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w namiotach typu NS wg opisu.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów survivalu oraz zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka.
  • Możliwość prania odzieży.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Rabat dla każdego uczestnika 20 % na zakupy w sklepie urbanhunter.pl
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.


  RUNOWO - PAŁAC - PAINTBALL XXL WIEK UCZESTNIKÓW: 13-17 lat
  Elitarny obóz Paintball XXL - Arrow TAG. CENA OD: 1550.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PAINTBALL XXL - ARROW TAG


  Jedyny taki paintballowy obóz na wysokich obrotach z wieloma atrakcjami dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Podczas obozu poznasz co to są rozgrywki rebellowe, jakie są rodzaje paintballa oraz odbędziesz szkolenie sportowe na profesjonalnym polu. Jest ono najnowocześniejsze na pomorzu z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami.

  Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej uczestników w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia.

  Każdy uczestnik ma do dyspozycji specjalny strój i sprzęt ochronny a dzięki naszej kadrze pozna co to bezpieczna dawka zabawy !

  PROGRAM

  Razem z profesjonalnymi sędziami paintbolowymi federacji EPBF sędziującymi na całym świecie oraz graczami czołowych polskich drużyn paintballowych, poznasz różne odmiany tego sportu. Cała grupa stworzy niepowtarzalny scenariusz na specjalnie zbudowanym polu.

  Weźmiesz udział w jedynych w Polsce zajęciach z Arrow TAG dla młodzieży. Jest to najnowsza forma rywalizacji sportowej polegająca na strzelaniu z łuku, o zmniejszonej sile naciągu, specjalnymi strzałami zakończonymi miękką pianką. Zajęcia są w pełni bezpieczne i odbywają się pod okiem ekspertów. Każde trafienie jest bezbolesne i można je porównać do uderzenia miekką piłeczką. Zadaniem jest zdobycie punktów trafiając w specjalną tarczę.

  Paintball ponad 1000 kul na osobę – od BHP po historię współczesnych Kowboi, czyli wszystko, co musisz wiedzieć i o co chcesz się zapytać. Poznaj rodzaje rozgrywek, przykładowe markery - pojedyncze, elektro, pompki, splatmastery ( sprzęt dostosowany do wieku uczestników).
  • Stworzysz własny poligon do speedballa i rozegrasz 5 gier scenariuszowych na 2 polach.
  6 godz. zajęć z ARROW TAG.  Podczas gry każdy z uczestników otrzymuje łuk, maskę ochronną oraz ochraniacz przedramienia.
  • Wyjścia nad jezioro z ratownikiem, zajęcia wspinaczkowe na mostach linowych i ściankach.
  • Wyprawy do lasu, zajęcia z maskowania, zajęcia animacyjne i integracyjne.

  Podczas obozu grupa będzie miała zajęcia na terenie ośrodka jak i na Polu Paintballowym Poligon Delta.


  PROGRAMY DODATKOWE

  (dodatkowe zajęcia w formie zorganizowanej, realizowane przy zebraniu min. 6 os. i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników; ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):

  MINI KOŃ- 160 zł  5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika , do wykupienia w ośrodku w miarę wolnych miejsc.

  PAINTBALL TEAM – 250 zł obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności.

   

  UWAGA
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  Potrzebne wyposażenie uczestnika kolonii:  Karta kolonijna, podpisana zgoda rodziców na zajęcia. Aktualna  legitymacja  szkolna (opcja z transportem). Strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka, karimata, śpiwór, poduszka – jasiek. Wygodne ubranie 2 - 3 komplety; wygodne buty na zmianę - obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki. Stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach np. dresy itp.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RPMW/18 1550.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  02RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  03RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  04RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RPMW/18 1550.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w namiotach typu NS wg opisu.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów survivalu oraz zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka.
  • Możliwość prania odzieży.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Rabat dla każdego uczestnika 20 % na zakupy w sklepie urbanhunter.pl
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Ośrodek kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII-wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym położony jest  na 5 – hektarach na skraju Rezerwatu Przyrody Grodzisko Runowo. Młodzież może korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowskiej Plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego.
   
  ZAKWATEROWANIE
  Namioty są 6 osobowe – typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajduje się miejsce ogniskowe, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska. Cały teren obozowiska jest oświetlony z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.
   

  Obozowisko namiotowe jest bezpieczne, bez zadrzewienia. W razie występowania trudnych warunków atmosferycznych uczestnicy mają możliwość przenocowania w budynku.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RPMW/18 1550.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  02RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  03RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  04RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RPMW/18 1550.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w namiotach typu NS wg opisu.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów survivalu oraz zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka.
  • Możliwość prania odzieży.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Rabat dla każdego uczestnika 20 % na zakupy w sklepie urbanhunter.pl
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RPMW/18 RUNOWO 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RPMW/18 RUNOWO 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RPMW/18 RUNOWO 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RPMW/18 RUNOWO 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RPMW/18 RUNOWO 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RPMW/18 1550.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  02RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  03RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  04RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RPMW/18 1550.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w namiotach typu NS wg opisu.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów survivalu oraz zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka.
  • Możliwość prania odzieży.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Rabat dla każdego uczestnika 20 % na zakupy w sklepie urbanhunter.pl
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RPMW/18 1550.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  02RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  03RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  04RPMW/18 1550.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RPMW/18 1550.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Promocja Survival obowiązuje w przypadku rezerwacji do 15.05.2018.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w namiotach typu NS wg opisu.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów survivalu oraz zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka.
  • Możliwość prania odzieży.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Rabat dla każdego uczestnika 20 % na zakupy w sklepie urbanhunter.pl
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.