biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Wakacje w pałacu to królewski wypoczynek dla każdegoi!
 • Idealny wyjazd dla wszystkich aktywnych dzieci.
 • Zadania zespołowe, rywalizacja i wiele zabaw, które integrują grupę!
 • Przygoda czeka! Spędź z nami wyjątkowe wakacje!

  RUNOWO - PAŁAC - MALI GIGANCI
  Mali Giganci
  WIEK UCZESTNIKӓW: 7-11 lat
  CENA OD: 1690.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Wakacje w pałacu to królewski wypoczynek dla każdegoi!
 • Idealny wyjazd dla wszystkich aktywnych dzieci.
 • Zadania zespołowe, rywalizacja i wiele zabaw, które integrują grupę!
 • Przygoda czeka! Spędź z nami wyjątkowe wakacje!
  RUNOWO - PAŁAC - MALI GIGANCI
  Mali Giganci
  WIEK UCZESTNIKӓW: 7-11 lat
  CENA OD: 1690.00 PLN

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  W dawnym XVIII-wiecznym pałacu "Pod Bocianim Gniazdem" znajduje się dom wypoczynkowy wraz z ośrodkiem jeździeckim. Pod siodłem jest tutaj prawie 30 koni różnej rasy. 
  Zabytkowy park z fontanną i ślizgami wodnymi, 5 hektarowe tereny zielone, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowska Plaża" – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe i ogniskowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj" mini park linowy, strzelnica, tor paintballowy pozwalają na aktywny wypoczynek. W budynku Pałacu przykuwa uwagę zabytkowy kominek oraz ciekawy wystrój sali jadalnej. W budynku znajduje się 19 pokoi z łazienkami lub umywalkami. Dodatkowe sanitariaty znajdują się na każdej kondygnacji, ponadto w obiekcie jest sala zajęciowa i gabinet medyczny.
  Obiekt posiada wszelkie wpisy do rejestrów w kuratorium, jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej i został odznaczony 3 liśćmi dębu przez Stowarzyszenie Zarządców Obiektów Rekreacyjno Turystycznych.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  MALI GIGANCI


  Specjalnie przygotowany program dla najmłodszych pozwalający bezstresowo poznać świat kolonii, przyrody i odkryć różne swoje umiejętności.  Warsztaty rozwoju osobistego poprzez zabawę wykształcą samodzielność i pewność siebie. Jest to również idealny program dla osób kochających zwierzęta. Elitarna grupa będzie liczyła tylko 15 os. Przyjedź i dołącz do ekipy "MAŁEGO GIGANTA", a znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do świetnej zabawy !
  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłe odznaki, które otrzymasz za wykonanie różnego rodzaju zadań i zostaniesz mistrzem zdobywając tytuł: "MAŁEGO GIGANTA". Będziesz się bawić i uczyć w bogato wyposażonym i dostosowanym kompleksie wypoczynkowym z własną stadniną koni. Pod okiem instruktorów nauczysz się jak kreatywnie spożytkować swoją energię. Mamy boiska sportowe, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę i wspaniałych ludzi, którzy pokażą Tobie niezwykły świat przygody.
   
  Co i gdzie będzie się działo:


  ZINTEGRUJ SIĘ – podczas gier, tańców i zabaw integracyjnych, prowadzonych przez doświadczoną kadrę, poznasz w ciekawy sposób świat kolonii i życia w grupie.
  ZOSTAŃ ARTYSTĄ – weźmiesz w rękę kartkę, kredki, farby, i inne przybory i skomponujesz przepiękne dzieło sztuki, które będzie wystawione na specjalnej wystawie.
  WEJDŹ NA WYŻYNY – poczujesz prawdziwą adrenalinę i wejdziesz na ściankę wspinaczkową oraz most linowy. Podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.
  TRAF DO CELU – poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać z łuku i wiatrówki.
  ZOSTAŃ MASTER CHIEFEM – pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się jakie są rodzaje przypraw, jak ugotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym.
  POZNAJ PIĘKNO KONI – instruktorzy  pokażą Tobie jak jeździ się konno. Odwiedzisz Stajnię Pałac Runowo i sam spróbujesz by dowiedzieć się wszystko o nich. Przejdziesz się Runowskim Tramwajem oraz dosiądziesz wierzchowców.
  ZATAŃCZ Z GWIAZDAMI – stworzysz własną choreografię do wybranego utworu i  zatańczysz podczas kolonijnego Show
  ZOSTAŃ PREPERSEM – poznasz sztukę przetrwania w lesie, budowy schronienia i zdobywania pożywienia nie tylko w lesie pokażemy Ci jak odnaleźć drogę gdy się zgubisz. Nauczysz się jak radzić sobie bez pralki i kochanej Mamy.
  POZNAJ COUNTRY RUNOWO – odwiedzisz kozy, krowy, świnki i kaczki na pobliskim gospodarstwie rolnym. Dowiesz się z czego jest robiony chleb i jak sieje się zboża. Zaopiekujesz się ziołowym ogródkiem szefa kuchni. Podczas "WIEŚ Party” przeżyjesz zabawne przygody
  OKIEŁZNAJ ŻYWIOŁ WODY – przeżyjesz wodne szaleństwa podczas całodniowej wycieczki nad Morze Batyckie, plażowania, spacerów nad jezioro, gier i zabaw .
  SAVOIR VIVRE W ŻYCIU – poznaj dobre maniery na co dzień i od święta, dzięki odgrywanym scenkom z życia, zabawnym ćwiczeniom. Dowiedz się jak  zachowywać się nie tylko przy stole, w sklepie czy podczas różnych imprez.


  CO ZABRAĆ:
  * Karta kolonijna (prosimy o zaznaczenie ewentualnej diety wegetariańskiej) * Aktualna  legitymacja  szkolna * Buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze) * Spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów * Rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim na miejscu * Klapki i strój kąpielowy * Fartuszek * Kurtkę nieprzemakalną i czapeczkę * Przybory  toaletowe i latarkę.

  UWAGA:
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RGDW/18 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RGDW/18 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RGDW/18 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RGDW/18 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RGDW/18 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RGDW/18 1690.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RGDW/18 1690.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w pałacu – pokoje od 3 do 8 osobowe z węzłem sanitarnym, szafami i szafeczkami.
  • Wyżywienie - 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska, uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby.
  • Gry i zabawy sportowo - rekreacyjne.
  • 5  lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów. w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
  • Ubezpieczenie PZU: NNW (10.000 zł). Uwaga: zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od ryzyka związanego z uprawianiem sportów jeździeckich.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.


  RUNOWO - PAŁAC - MALI GIGANCI WIEK UCZESTNIKÓW: 7-11 lat
  Mali Giganci CENA OD: 1690.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  MALI GIGANCI


  Specjalnie przygotowany program dla najmłodszych pozwalający bezstresowo poznać świat kolonii, przyrody i odkryć różne swoje umiejętności.  Warsztaty rozwoju osobistego poprzez zabawę wykształcą samodzielność i pewność siebie. Jest to również idealny program dla osób kochających zwierzęta. Elitarna grupa będzie liczyła tylko 15 os. Przyjedź i dołącz do ekipy "MAŁEGO GIGANTA", a znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz do świetnej zabawy !
  Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłe odznaki, które otrzymasz za wykonanie różnego rodzaju zadań i zostaniesz mistrzem zdobywając tytuł: "MAŁEGO GIGANTA". Będziesz się bawić i uczyć w bogato wyposażonym i dostosowanym kompleksie wypoczynkowym z własną stadniną koni. Pod okiem instruktorów nauczysz się jak kreatywnie spożytkować swoją energię. Mamy boiska sportowe, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę i wspaniałych ludzi, którzy pokażą Tobie niezwykły świat przygody.
   
  Co i gdzie będzie się działo:


  ZINTEGRUJ SIĘ – podczas gier, tańców i zabaw integracyjnych, prowadzonych przez doświadczoną kadrę, poznasz w ciekawy sposób świat kolonii i życia w grupie.
  ZOSTAŃ ARTYSTĄ – weźmiesz w rękę kartkę, kredki, farby, i inne przybory i skomponujesz przepiękne dzieło sztuki, które będzie wystawione na specjalnej wystawie.
  WEJDŹ NA WYŻYNY – poczujesz prawdziwą adrenalinę i wejdziesz na ściankę wspinaczkową oraz most linowy. Podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.
  TRAF DO CELU – poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać z łuku i wiatrówki.
  ZOSTAŃ MASTER CHIEFEM – pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się jakie są rodzaje przypraw, jak ugotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym.
  POZNAJ PIĘKNO KONI – instruktorzy  pokażą Tobie jak jeździ się konno. Odwiedzisz Stajnię Pałac Runowo i sam spróbujesz by dowiedzieć się wszystko o nich. Przejdziesz się Runowskim Tramwajem oraz dosiądziesz wierzchowców.
  ZATAŃCZ Z GWIAZDAMI – stworzysz własną choreografię do wybranego utworu i  zatańczysz podczas kolonijnego Show
  ZOSTAŃ PREPERSEM – poznasz sztukę przetrwania w lesie, budowy schronienia i zdobywania pożywienia nie tylko w lesie pokażemy Ci jak odnaleźć drogę gdy się zgubisz. Nauczysz się jak radzić sobie bez pralki i kochanej Mamy.
  POZNAJ COUNTRY RUNOWO – odwiedzisz kozy, krowy, świnki i kaczki na pobliskim gospodarstwie rolnym. Dowiesz się z czego jest robiony chleb i jak sieje się zboża. Zaopiekujesz się ziołowym ogródkiem szefa kuchni. Podczas "WIEŚ Party” przeżyjesz zabawne przygody
  OKIEŁZNAJ ŻYWIOŁ WODY – przeżyjesz wodne szaleństwa podczas całodniowej wycieczki nad Morze Batyckie, plażowania, spacerów nad jezioro, gier i zabaw .
  SAVOIR VIVRE W ŻYCIU – poznaj dobre maniery na co dzień i od święta, dzięki odgrywanym scenkom z życia, zabawnym ćwiczeniom. Dowiedz się jak  zachowywać się nie tylko przy stole, w sklepie czy podczas różnych imprez.


  CO ZABRAĆ:
  * Karta kolonijna (prosimy o zaznaczenie ewentualnej diety wegetariańskiej) * Aktualna  legitymacja  szkolna * Buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze) * Spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów * Rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim na miejscu * Klapki i strój kąpielowy * Fartuszek * Kurtkę nieprzemakalną i czapeczkę * Przybory  toaletowe i latarkę.

  UWAGA:
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RGDW/18 1690.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RGDW/18 1690.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w pałacu – pokoje od 3 do 8 osobowe z węzłem sanitarnym, szafami i szafeczkami.
  • Wyżywienie - 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska, uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby.
  • Gry i zabawy sportowo - rekreacyjne.
  • 5  lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów. w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
  • Ubezpieczenie PZU: NNW (10.000 zł). Uwaga: zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od ryzyka związanego z uprawianiem sportów jeździeckich.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  W dawnym XVIII-wiecznym pałacu "Pod Bocianim Gniazdem" znajduje się dom wypoczynkowy wraz z ośrodkiem jeździeckim. Pod siodłem jest tutaj prawie 30 koni różnej rasy. 
  Zabytkowy park z fontanną i ślizgami wodnymi, 5 hektarowe tereny zielone, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „Runowska Plaża" – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe i ogniskowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj" mini park linowy, strzelnica, tor paintballowy pozwalają na aktywny wypoczynek. W budynku Pałacu przykuwa uwagę zabytkowy kominek oraz ciekawy wystrój sali jadalnej. W budynku znajduje się 19 pokoi z łazienkami lub umywalkami. Dodatkowe sanitariaty znajdują się na każdej kondygnacji, ponadto w obiekcie jest sala zajęciowa i gabinet medyczny.
  Obiekt posiada wszelkie wpisy do rejestrów w kuratorium, jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej i został odznaczony 3 liśćmi dębu przez Stowarzyszenie Zarządców Obiektów Rekreacyjno Turystycznych.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RGDW/18 1690.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RGDW/18 1690.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w pałacu – pokoje od 3 do 8 osobowe z węzłem sanitarnym, szafami i szafeczkami.
  • Wyżywienie - 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska, uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby.
  • Gry i zabawy sportowo - rekreacyjne.
  • 5  lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów. w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
  • Ubezpieczenie PZU: NNW (10.000 zł). Uwaga: zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od ryzyka związanego z uprawianiem sportów jeździeckich.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RGDW/18 RUNOWO 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RGDW/18 RUNOWO 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RGDW/18 RUNOWO 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RGDW/18 RUNOWO 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RGDW/18 RUNOWO 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RGDW/18 1690.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RGDW/18 1690.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w pałacu – pokoje od 3 do 8 osobowe z węzłem sanitarnym, szafami i szafeczkami.
  • Wyżywienie - 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska, uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby.
  • Gry i zabawy sportowo - rekreacyjne.
  • 5  lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów. w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
  • Ubezpieczenie PZU: NNW (10.000 zł). Uwaga: zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od ryzyka związanego z uprawianiem sportów jeździeckich.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RGDW/18 1690.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RGDW/18 1690.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RGDW/18 1690.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) w pałacu – pokoje od 3 do 8 osobowe z węzłem sanitarnym, szafami i szafeczkami.
  • Wyżywienie - 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Smaczna kuchnia europejska i polska, uwzględnia dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby.
  • Gry i zabawy sportowo - rekreacyjne.
  • 5  lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów. w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
  • Ubezpieczenie PZU: NNW (10.000 zł). Uwaga: zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od ryzyka związanego z uprawianiem sportów jeździeckich.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 160 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.
  • Wypożyczenie kamizelki ochronnej na zajęcia jeździeckie – 50 zł.