biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Czekamy na wszystkich miłośników koni !
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Zakwaterowanie w prawdziwym pałacu!
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • Ktoś lubi jazdę konną? W Runowie można jeździć do woli! !

  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 9-13, 14-17 lat
  CENA OD: 2250.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Czekamy na wszystkich miłośników koni !
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Zakwaterowanie w prawdziwym pałacu!
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • Ktoś lubi jazdę konną? W Runowie można jeździć do woli! !
  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 9-13, 14-17 lat
  CENA OD: 2250.00 PLN

  RUNOWO

  To malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.
  Ośrodek kolonijno wypoczynkowy „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego oraz kompleksu jeździeckiego. W razie niepogody dysponuje halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne, wiatą indiańską 200 m2, wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
  Namioty są 6-osobowe typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  KOLONIA I OBÓZ JEŹDZIECKI


  Kolonia (8-13 lat) i obóz (14-17 lat) organizowane na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem, w skład którego wchodzi Stajnia Pałac Runowo. Jako Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ prowadzi całoroczną naukę jazdy konnej, w tym przygotowania do powszechnych odznak PZJ. Autorski program obejmujący zajęcia teoretyczne i praktyczne został opracowany przez kadrę, w tym instruktorów PZJ, Instruktorów rekreacji ruchowej, zawodników, specjalistów do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Dzięki specjalnie przygotowanym placom treningowym krytej ujeżdżalni, trasom konnym oraz spokojnym koniom, kolonia jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Podczas obozów, prócz dobrej zabawy, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego zawsze wypożyczamy na jazdę atestowany sprzęt jeździecki – kamizelki i kaski jeździeckie.
  W 2018 roku ruszył Mini Cross – specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet" – wzniesienie, przeskok przez kłodę. Obiekty zostały zbudowane na ogrodzonym terenie specjalnie przygotowanym do zajęć konnych dla dzieci i młodzieży (zajęcia dla chętnych).
  Przeszkoliliśmy ponad 2000 dzieci na odznaki!!
   
  PROGRAM

  Ponad 26 godzin Teorii, Praktyki i jazdy w Stajni Pałac Runowo.
  Zajęcia teoretyczne
  prowadzone są przez kadrę ośrodka, w tym specjalistów do spraw hodowli koni lub lekarza weterynarii lub kowala i instruktorów. Obejmują m.in multimedialne wykłady: BHP – zapoznanie się z organizacją stajni i końmi; przydział do opieki i pielęgnacji. Ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wiele innych. Zajęcia przygotowujące do odznaki Jeżdżę Konno PZJ. Dodatkowo uczestnik ma dostęp do zbiorów Biblioteczki konnej oraz dostaje Materiały Szkoleniowe – zeszyt ćwiczeń.
  Zajęcia praktyczne podział na grupy zaawansowania następuje w dniu przyjazdu po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorów
  ośrodka. Zajęcia każdorazowo są dostosowywane do umiejętności uczestników i mogą być modyfikowane.
  Jazdy w siodle – 12 godzin lekcji jeździeckich w siodle podczas obozu. Elementy programu dla grup odbywają się w ciągu całego dnia z podziałem na sekcje:

   

  RAMOWY PROGRAM (dla początkujących i średnio zaawansowanych):
  Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników.
  •  Indywidualne jazdy na lonży.
  Samodzielna nauka jazdy kłusem.
  • Pokonywanie cavaletti.
  Spacery do lasu z asekuracją.
  Wyjazdy w teren, jazdy na oklep, Mini Cross zajęcia na specjalnym torze stępem lub z asekuracją.
  •  Kucykowanie – zabawy z kucykami na specjalnie przygotowanym placu, budowanie relacji – więzi z koniem.


  RAMOWY PROGRAM (dla zaawansowanych):
  Nauka podstaw ujeżdżenia.
  Podstawy skoków przez przeszkody.
  Wyjazdy w teren. Jazdy na oklep.
  Mini cross – specjalny tor (kłus, galop wg. umiejętności), ćwiczenia na oklep, swobodne galopady
  na specjalnym torze.
  Pomoc jeźdźcom początkującym.
  Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod opieką.
  Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka.
  Pomoc instruktorom i kadrze w stajni itp.; budowanie więzi z koniem – „trawkowanie.

  PROGRAM JAZD KONNYCH – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (dla wszystkich stopni zaawansowania):
  Karmienie koni i prace w stajni – zajęcia dodatkowe dla chętnych.
  Udział w konkursie o „Złotą Podkowę” – zabawa.
  Egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno PZJ lub pasowanie na jeźdźca.
  Warsztaty Kowalskie – profesjonale zajęcia z mistrzem kowalstwa, pokaz wytwarzania podków na gorąco i pracy z koniem.
  Mini Cross – specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet" – wzniesienie, przeskok przez kłodę oraz suchy rów.
  Pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia lub przejażdżka wozem po okolicy.
  Zajęcia realizowane są z dbałością o bezpieczeństwo i dostosowane do umiejętności uczestników. W razie niepogody uczestnicy korzystają z Krytej Ujeżdżalni 600 m2.


  PROGRAMY DODATKOWE  (są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os. na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona. Ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):
  MAXI koń – pakiet 5 godz. lekcji dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika dedykowany osobom samodzielnie jeżdżącym. Liczba miejsc ograniczona, koszt 250 zł.
  Lazy Horses
  – pakiet 4 godz. zajęć obejmujący pracę i zabawy z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod naturalnych i gry konne. W programie spacery i rozmowy z końmi i kucykami. Idealny pakiet dla osób zaczynających przygodę z jeździectwem. Ilość miejsc ograniczona, koszt 160 zł.
  Konna sesja fotograficzna - profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę, pamiątkowy kubek i magnes ze zdjęciami, koszt 100 zł.
  Paintball XXL Pakiet
  – 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy
  wiekowej, w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia – odpowiednie dla dzieci młodszych, koszt 250 zł.
  Pakiet Amazonki
  komplet kultowych gadżetów – brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem – do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni, koszt 140 zł.
  Bluza Moro Runowo Team
  – kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... koszt 35 zł.

   

  UWAGA: Ważne informacje dodatkowe:
  Dbając o bezpieczeństwo naszych małych Klientów wprowadzamy nowe zalecenia dotyczące ubioru ochronnego jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle Profesjonalny Obóz Jeździecki. Informujemy, iż wszyscy jeźdźcy są przez Ośrodek Jeździecki, Stajnię Pałac Runowo, wyposażeni w atestowane kaski ochronne, które są nieodpłatnie wypożyczane na zajęcia. Dodatkowo, stajnia dysponuje kamizelkami ochronnymi do jazdy konnej. Nie jest to sprzęt obowiązkowy, jednakże zalecany w szczególności dla osób początkujących. Są one wypożyczane na cały obóz.
  Uczestnik może posiadać własny sprzęt jeździecki. Wyklucza się noszenie toczków z jednopunktowym zapięciem (tzw czapki toczki łowieckie). Stan oraz zgodność z obowiązującymi normami zostanie po przyjeździe zweryfikowana przez instruktorów ośrodka. W razie pytań dotyczących sprzętu oraz jazd konnych, prosimy o kontakt z głównym trenerem Kierownikiem Stajni Pałac Runowo.
  Stajnia oraz organizator zastrzegają sobie prawo mody kacji programu w zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności uczestników oraz stanu ich zdrowia.
  Telefony sa deponowane u wychowawców kolonijnych,  telefon do ośrodka 59 8115149. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej w godz. 13:30 – 14:30.

   

  CO ZABRAĆ:

  Karta kolonijna z możliwością oznaczenia diety, aktualna legitymacja szkolna przy opcji transportu, buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze), kurtkę nieprzemakalną i czapkę, przybory toaletowe i latarkę, klapki i strój  kąpielowy, spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów, rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim.

  UWAGA:
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.
  Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RJTZ/19 24.06 - 04.07.2019 kliknij i zobacz
  02RJTZ/19 05.07 - 16.07.2019 kliknij i zobacz
  03RJTZ/19 17.07 - 28.07.2019 kliknij i zobacz
  04RJTZ/19 29.07 - 09.08.2019 kliknij i zobacz
  05RJTZ/19 10.08 - 20.08.2019 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-04 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. zakwaterowanie domek (ostatnie miejsca dla dziewczynek)
  02RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-17 - 2019-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RJTZ/19 2250.00 PLN 2019-08-10 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01 i 05) w Pałacu w pokojach 3-8 os.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
  • Realizacja programu jeździeckiego wg opisu.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro, wieczorne gry i zabawy tematyczne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku.
  • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
  • Możliwość prania odzieży (każdy, kto zabierze trochę proszku do prania, będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka).
  • Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (tylko dla osób, które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy).
  • Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Maxi koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 250 zł.
  • Lazy Horses – 4 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 160 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Pakiet Amazonki – komplet kultowych gadżetów – 140 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ (cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków) – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).


  RUNOWO - PAŁAC - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI WIEK UCZESTNIKÓW: 9-13, 14-17 lat
  Wakacje w siodle z Odznaką PZJ. CENA OD: 2250.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  KOLONIA I OBÓZ JEŹDZIECKI


  Kolonia (8-13 lat) i obóz (14-17 lat) organizowane na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem, w skład którego wchodzi Stajnia Pałac Runowo. Jako Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ prowadzi całoroczną naukę jazdy konnej, w tym przygotowania do powszechnych odznak PZJ. Autorski program obejmujący zajęcia teoretyczne i praktyczne został opracowany przez kadrę, w tym instruktorów PZJ, Instruktorów rekreacji ruchowej, zawodników, specjalistów do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Dzięki specjalnie przygotowanym placom treningowym krytej ujeżdżalni, trasom konnym oraz spokojnym koniom, kolonia jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Podczas obozów, prócz dobrej zabawy, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego zawsze wypożyczamy na jazdę atestowany sprzęt jeździecki – kamizelki i kaski jeździeckie.
  W 2018 roku ruszył Mini Cross – specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet" – wzniesienie, przeskok przez kłodę. Obiekty zostały zbudowane na ogrodzonym terenie specjalnie przygotowanym do zajęć konnych dla dzieci i młodzieży (zajęcia dla chętnych).
  Przeszkoliliśmy ponad 2000 dzieci na odznaki!!
   
  PROGRAM

  Ponad 26 godzin Teorii, Praktyki i jazdy w Stajni Pałac Runowo.
  Zajęcia teoretyczne
  prowadzone są przez kadrę ośrodka, w tym specjalistów do spraw hodowli koni lub lekarza weterynarii lub kowala i instruktorów. Obejmują m.in multimedialne wykłady: BHP – zapoznanie się z organizacją stajni i końmi; przydział do opieki i pielęgnacji. Ogólna budowa i zasady żywienia konia; maści, rasy i typy koni; podstawowe chody; budowa siodła i ogłowia; prawidłowy dosiad i wiele innych. Zajęcia przygotowujące do odznaki Jeżdżę Konno PZJ. Dodatkowo uczestnik ma dostęp do zbiorów Biblioteczki konnej oraz dostaje Materiały Szkoleniowe – zeszyt ćwiczeń.
  Zajęcia praktyczne podział na grupy zaawansowania następuje w dniu przyjazdu po uprzednim sprawdzeniu umiejętności jeździeckich przez instruktorów
  ośrodka. Zajęcia każdorazowo są dostosowywane do umiejętności uczestników i mogą być modyfikowane.
  Jazdy w siodle – 12 godzin lekcji jeździeckich w siodle podczas obozu. Elementy programu dla grup odbywają się w ciągu całego dnia z podziałem na sekcje:

   

  RAMOWY PROGRAM (dla początkujących i średnio zaawansowanych):
  Nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy (czyszczenie i siodłanie) pod okiem instruktora i jego pomocników.
  •  Indywidualne jazdy na lonży.
  Samodzielna nauka jazdy kłusem.
  • Pokonywanie cavaletti.
  Spacery do lasu z asekuracją.
  Wyjazdy w teren, jazdy na oklep, Mini Cross zajęcia na specjalnym torze stępem lub z asekuracją.
  •  Kucykowanie – zabawy z kucykami na specjalnie przygotowanym placu, budowanie relacji – więzi z koniem.


  RAMOWY PROGRAM (dla zaawansowanych):
  Nauka podstaw ujeżdżenia.
  Podstawy skoków przez przeszkody.
  Wyjazdy w teren. Jazdy na oklep.
  Mini cross – specjalny tor (kłus, galop wg. umiejętności), ćwiczenia na oklep, swobodne galopady
  na specjalnym torze.
  Pomoc jeźdźcom początkującym.
  Indywidualna pielęgnacja konia będącego pod opieką.
  Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka.
  Pomoc instruktorom i kadrze w stajni itp.; budowanie więzi z koniem – „trawkowanie.

  PROGRAM JAZD KONNYCH – ZAJĘCIA TEORETYCZNE (dla wszystkich stopni zaawansowania):
  Karmienie koni i prace w stajni – zajęcia dodatkowe dla chętnych.
  Udział w konkursie o „Złotą Podkowę” – zabawa.
  Egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno PZJ lub pasowanie na jeźdźca.
  Warsztaty Kowalskie – profesjonale zajęcia z mistrzem kowalstwa, pokaz wytwarzania podków na gorąco i pracy z koniem.
  Mini Cross – specjalnie przygotowany tor przeszkód dla konia i jeźdźca. Tor obejmuje przeszkodę wodną, wejście i zejście na "bankiet" – wzniesienie, przeskok przez kłodę oraz suchy rów.
  Pokaz koni i wybór najlepiej przygotowanego konia lub przejażdżka wozem po okolicy.
  Zajęcia realizowane są z dbałością o bezpieczeństwo i dostosowane do umiejętności uczestników. W razie niepogody uczestnicy korzystają z Krytej Ujeżdżalni 600 m2.


  PROGRAMY DODATKOWE  (są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os. na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona. Ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):
  MAXI koń – pakiet 5 godz. lekcji dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika dedykowany osobom samodzielnie jeżdżącym. Liczba miejsc ograniczona, koszt 250 zł.
  Lazy Horses
  – pakiet 4 godz. zajęć obejmujący pracę i zabawy z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod naturalnych i gry konne. W programie spacery i rozmowy z końmi i kucykami. Idealny pakiet dla osób zaczynających przygodę z jeździectwem. Ilość miejsc ograniczona, koszt 160 zł.
  Konna sesja fotograficzna - profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę, pamiątkowy kubek i magnes ze zdjęciami, koszt 100 zł.
  Paintball XXL Pakiet
  – 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy
  wiekowej, w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia – odpowiednie dla dzieci młodszych, koszt 250 zł.
  Pakiet Amazonki
  komplet kultowych gadżetów – brelok, czapka oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem – do wyboru kolor czerwony lub czarny. Idealne dla każdej miłośniczki koni, koszt 140 zł.
  Bluza Moro Runowo Team
  – kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... koszt 35 zł.

   

  UWAGA: Ważne informacje dodatkowe:
  Dbając o bezpieczeństwo naszych małych Klientów wprowadzamy nowe zalecenia dotyczące ubioru ochronnego jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle Profesjonalny Obóz Jeździecki. Informujemy, iż wszyscy jeźdźcy są przez Ośrodek Jeździecki, Stajnię Pałac Runowo, wyposażeni w atestowane kaski ochronne, które są nieodpłatnie wypożyczane na zajęcia. Dodatkowo, stajnia dysponuje kamizelkami ochronnymi do jazdy konnej. Nie jest to sprzęt obowiązkowy, jednakże zalecany w szczególności dla osób początkujących. Są one wypożyczane na cały obóz.
  Uczestnik może posiadać własny sprzęt jeździecki. Wyklucza się noszenie toczków z jednopunktowym zapięciem (tzw czapki toczki łowieckie). Stan oraz zgodność z obowiązującymi normami zostanie po przyjeździe zweryfikowana przez instruktorów ośrodka. W razie pytań dotyczących sprzętu oraz jazd konnych, prosimy o kontakt z głównym trenerem Kierownikiem Stajni Pałac Runowo.
  Stajnia oraz organizator zastrzegają sobie prawo mody kacji programu w zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności uczestników oraz stanu ich zdrowia.
  Telefony sa deponowane u wychowawców kolonijnych,  telefon do ośrodka 59 8115149. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej w godz. 13:30 – 14:30.

   

  CO ZABRAĆ:

  Karta kolonijna z możliwością oznaczenia diety, aktualna legitymacja szkolna przy opcji transportu, buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. kalosze), kurtkę nieprzemakalną i czapkę, przybory toaletowe i latarkę, klapki i strój  kąpielowy, spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów, rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim.

  UWAGA:
  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.
  Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-04 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. zakwaterowanie domek (ostatnie miejsca dla dziewczynek)
  02RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-17 - 2019-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RJTZ/19 2250.00 PLN 2019-08-10 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01 i 05) w Pałacu w pokojach 3-8 os.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
  • Realizacja programu jeździeckiego wg opisu.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro, wieczorne gry i zabawy tematyczne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku.
  • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
  • Możliwość prania odzieży (każdy, kto zabierze trochę proszku do prania, będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka).
  • Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (tylko dla osób, które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy).
  • Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Maxi koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 250 zł.
  • Lazy Horses – 4 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 160 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Pakiet Amazonki – komplet kultowych gadżetów – 140 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ (cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków) – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).

  RUNOWO

  To malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.
  Ośrodek kolonijno wypoczynkowy „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego oraz kompleksu jeździeckiego. W razie niepogody dysponuje halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne, wiatą indiańską 200 m2, wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
  Namioty są 6-osobowe typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-04 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. zakwaterowanie domek (ostatnie miejsca dla dziewczynek)
  02RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-17 - 2019-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RJTZ/19 2250.00 PLN 2019-08-10 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01 i 05) w Pałacu w pokojach 3-8 os.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
  • Realizacja programu jeździeckiego wg opisu.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro, wieczorne gry i zabawy tematyczne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku.
  • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
  • Możliwość prania odzieży (każdy, kto zabierze trochę proszku do prania, będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka).
  • Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (tylko dla osób, które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy).
  • Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Maxi koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 250 zł.
  • Lazy Horses – 4 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 160 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Pakiet Amazonki – komplet kultowych gadżetów – 140 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ (cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków) – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RJTZ/19 RUNOWO 24.06 - 04.07.2019 kliknij i zobacz
  02RJTZ/19 RUNOWO 05.07 - 16.07.2019 kliknij i zobacz
  03RJTZ/19 RUNOWO 17.07 - 28.07.2019 kliknij i zobacz
  04RJTZ/19 RUNOWO 29.07 - 09.08.2019 kliknij i zobacz
  05RJTZ/19 RUNOWO 10.08 - 20.08.2019 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-04 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. zakwaterowanie domek (ostatnie miejsca dla dziewczynek)
  02RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-17 - 2019-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RJTZ/19 2250.00 PLN 2019-08-10 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01 i 05) w Pałacu w pokojach 3-8 os.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
  • Realizacja programu jeździeckiego wg opisu.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro, wieczorne gry i zabawy tematyczne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku.
  • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
  • Możliwość prania odzieży (każdy, kto zabierze trochę proszku do prania, będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka).
  • Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (tylko dla osób, które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy).
  • Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Maxi koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 250 zł.
  • Lazy Horses – 4 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 160 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Pakiet Amazonki – komplet kultowych gadżetów – 140 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ (cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków) – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-04 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. zakwaterowanie domek (ostatnie miejsca dla dziewczynek)
  02RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-17 - 2019-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RJTZ/19 2350.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-09 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RJTZ/19 2250.00 PLN 2019-08-10 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01 i 05) w Pałacu w pokojach 3-8 os.
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
  • Realizacja programu jeździeckiego wg opisu.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, wycieczki piesze nad jezioro, wieczorne gry i zabawy tematyczne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze z plażowaniem i wizyta w Lęborku.
  • Zajęcia twórcze dla chętnych w tym rysowanie koni, lepienie, projektowanie stajni i strojów, nagrywanie wspólnych teledysków.
  • Możliwość prania odzieży (każdy, kto zabierze trochę proszku do prania, będzie mógł skorzystać nieodpłatnie z pralki. Uczestnik musi zgłosić chęć do biura ośrodka).
  • Egzamin i odznaka „Jeżdżę Konno” Polskiego Związku Jeździeckiego (tylko dla osób, które wcześniej prześlą formularz zgłoszeniowy).
  • Na zajęcia zapewniamy BEZPŁATNIE atestowane kaski jeździeckie, kamizelki ochronne oraz materiały szkoleniowe. Kamizelka jest nieodpłatnie wypożyczana przez ośrodek, stanowi podstawowe i obowiązkowe wyposażenie uczestnika obozu.
  • Ubezpieczenie: NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  • Dojazd autokarem, busem lub PKP zgodnie z rozkładem jazdy.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Maxi koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 250 zł.
  • Lazy Horses – 4 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 160 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Pakiet Amazonki – komplet kultowych gadżetów – 140 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.
  • Przygotowanie do Brązowej Odznaki PZJ (cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków) – 300 zł.
  • Egzamin na Brązową Odznakę PZJ – 170 zł (realizowany przy min. 6 osobach i tylko w turnusie 5).