biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić swoje możliwości?Przyjeżdżaj na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody
 • W programie również elementy survivalu i pierwszej pomocy!

  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1899.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić swoje możliwości?Przyjeżdżaj na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody
 • W programie również elementy survivalu i pierwszej pomocy!
  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1899.00 PLN

  RUNOWO - obóz z elementami buschtraftu

  To malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

  Ośrodek kolonijno wypoczynkowy „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno – sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw. W razie niepogody dysponuje halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne, wiatą indiańską 200 m2, wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
  Namioty są 6-osobowe typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

  Wyżywienie All Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):
  * śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę i gorącą herbatę!)
  * stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
  * stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych
  * suchy prowiant na drogę (przy transporcie)
  * możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (w uwagach podczas rezerwacji)
   


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  ADRENALINA TEAM


  Kultowa kolonia i obóz młodzieżowy z elementami survivalu  to propozycja dla dzieci i młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W nagrodę po wykonaniu zadania dostaną odznakę za sprawność. W lesie z mapą, na poligonie z paintballem, na wodzie w kajaku i tratwie czekać ich będzie wspaniała zabawa. Program idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych survivalowców ;)

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć niczym na WYSPIE PRZETRWANIA, poznając tajniki pływania na zbudowanych przez nas tratwach bądź kajakach.  Do naszej dyspozycji jest wodny basen, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wielu wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy Małpim Raju poznamy tajniki alpinizmu. Będziesz miał możliwość poćwiczyć na różnych ściankach wspinacznkowych najciekawsze tajniki wspinaczki.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina dla każdego survival experta rodem z Wyspy Przetrwania.
  WALKA ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Naucz się technik samoobrony z instruktorami. Dowiedz się jak należy zachować się w trudnych sytuacjach. Naucz się musztry i taktyki.
  Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej, podczas której wraz z kolegami i kolezankami będziesz mógł się sprawdzić.

   

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE  (są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os. na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona. Ze względów czasowych nie należy ich łączyć):
  Lazy Horses – pakiet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem lub poruszających się samodzielnie tylko w stępie; program obejmuje rozszerzone zajęcia praktyczne z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod naturalnych, zajęcia z trawkowania, podstaw woltyżerki oraz rozszerzone zajęcia z pielęgnacji (pakiet dodatkowych 5h lekcyjnych ponad programem podstawowym), koszt 200 zł.
  Konna sesja fotograficzna – profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę ze zdjęciami, pamiątkowy kubek i magnes, koszt 100 zł.
  Paintball XXL Pakiet
  – 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy
  wiekowej, w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia – odpowiednie dla dzieci młodszych, koszt 250 zł.
  Bluza Moro Runowo Team – kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... koszt 35 zł.


  CO ZABRAĆ: 
  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :). W wypadku zakwaterowania w namiocie: karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek.

  UWAGA:

  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.
  Telefony podczas obozu są deponowane u wychowawców. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej w godz. 14:30 – 15:30.
  Przy przyjmowaniu dziecka na obóz wymagana jest katra kwalifikacyjna oraz dodatkowe zgody np. na panitball.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RATZ/20 29.06 - 09.07.2020 kliknij i zobacz
  02RATZ/20 10.07 - 21.07.2020 kliknij i zobacz
  03RATZ/20 22.07 - 02.08.2020 kliknij i zobacz
  04RATZ/20 03.08 - 14.08.2020 kliknij i zobacz
  05RATZ/20 15.08 - 24.08.2020 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RATZ/20 1899.00 PLN 2020-06-29 - 2020-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-10 - 2020-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-22 - 2020-08-02 [ zadzwoń ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-03 - 2020-08-14 rezerwuję
  zostały 1-2 miejsca
  Impreza 12-dniowa.
  05RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 rezerwuję
  Impreza 10-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01, 9 w turnusie 05) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (Namioty dla dzieci od 11 roku życia, upust, według oferty oznaczenie przy rezerwacji).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską, bezglutenową i inne (koniecznie należy zgłosić to przy rezerwacji). Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne zgodnie z programem, w tym paintball 200 kul na osobę. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro Runowo Team.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -300 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Lazy Horses – 5 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 200 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.


  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM WIEK UCZESTNIKÓW: 10-13, 14-17 lat
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań. CENA OD: 1899.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  ADRENALINA TEAM


  Kultowa kolonia i obóz młodzieżowy z elementami survivalu  to propozycja dla dzieci i młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W nagrodę po wykonaniu zadania dostaną odznakę za sprawność. W lesie z mapą, na poligonie z paintballem, na wodzie w kajaku i tratwie czekać ich będzie wspaniała zabawa. Program idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych survivalowców ;)

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć niczym na WYSPIE PRZETRWANIA, poznając tajniki pływania na zbudowanych przez nas tratwach bądź kajakach.  Do naszej dyspozycji jest wodny basen, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wielu wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy Małpim Raju poznamy tajniki alpinizmu. Będziesz miał możliwość poćwiczyć na różnych ściankach wspinacznkowych najciekawsze tajniki wspinaczki.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina dla każdego survival experta rodem z Wyspy Przetrwania.
  WALKA ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Naucz się technik samoobrony z instruktorami. Dowiedz się jak należy zachować się w trudnych sytuacjach. Naucz się musztry i taktyki.
  Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej, podczas której wraz z kolegami i kolezankami będziesz mógł się sprawdzić.

   

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE  (są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os. na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona. Ze względów czasowych nie należy ich łączyć):
  Lazy Horses – pakiet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem lub poruszających się samodzielnie tylko w stępie; program obejmuje rozszerzone zajęcia praktyczne z końmi, zabawy na łące połączone z nauką podstaw metod naturalnych, zajęcia z trawkowania, podstaw woltyżerki oraz rozszerzone zajęcia z pielęgnacji (pakiet dodatkowych 5h lekcyjnych ponad programem podstawowym), koszt 200 zł.
  Konna sesja fotograficzna – profesjonalna konna sesja zdjęciowa w plenerze, uczestnik dostaje płytę ze zdjęciami, pamiątkowy kubek i magnes, koszt 100 zł.
  Paintball XXL Pakiet
  – 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy
  wiekowej, w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia – odpowiednie dla dzieci młodszych, koszt 250 zł.
  Bluza Moro Runowo Team – kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny.... koszt 35 zł.


  CO ZABRAĆ: 
  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :). W wypadku zakwaterowania w namiocie: karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek.

  UWAGA:

  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.
  Telefony podczas obozu są deponowane u wychowawców. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej w godz. 14:30 – 15:30.
  Przy przyjmowaniu dziecka na obóz wymagana jest katra kwalifikacyjna oraz dodatkowe zgody np. na panitball.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RATZ/20 1899.00 PLN 2020-06-29 - 2020-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-10 - 2020-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-22 - 2020-08-02 [ zadzwoń ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-03 - 2020-08-14 rezerwuję
  zostały 1-2 miejsca
  Impreza 12-dniowa.
  05RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 rezerwuję
  Impreza 10-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01, 9 w turnusie 05) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (Namioty dla dzieci od 11 roku życia, upust, według oferty oznaczenie przy rezerwacji).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską, bezglutenową i inne (koniecznie należy zgłosić to przy rezerwacji). Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne zgodnie z programem, w tym paintball 200 kul na osobę. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro Runowo Team.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -300 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Lazy Horses – 5 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 200 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.

  RUNOWO - obóz z elementami buschtraftu

  To malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

  Ośrodek kolonijno wypoczynkowy „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno – sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw. W razie niepogody dysponuje halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne, wiatą indiańską 200 m2, wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 6-7 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
  Namioty są 6-osobowe typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową.

  Wyżywienie All Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):
  * śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę i gorącą herbatę!)
  * stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
  * stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych
  * suchy prowiant na drogę (przy transporcie)
  * możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (w uwagach podczas rezerwacji)
   


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RATZ/20 1899.00 PLN 2020-06-29 - 2020-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-10 - 2020-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-22 - 2020-08-02 [ zadzwoń ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-03 - 2020-08-14 rezerwuję
  zostały 1-2 miejsca
  Impreza 12-dniowa.
  05RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 rezerwuję
  Impreza 10-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01, 9 w turnusie 05) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (Namioty dla dzieci od 11 roku życia, upust, według oferty oznaczenie przy rezerwacji).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską, bezglutenową i inne (koniecznie należy zgłosić to przy rezerwacji). Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne zgodnie z programem, w tym paintball 200 kul na osobę. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro Runowo Team.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -300 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Lazy Horses – 5 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 200 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RATZ/20 RUNOWO 29.06 - 09.07.2020 kliknij i zobacz
  02RATZ/20 RUNOWO 10.07 - 21.07.2020 kliknij i zobacz
  03RATZ/20 RUNOWO 22.07 - 02.08.2020 kliknij i zobacz
  04RATZ/20 RUNOWO 03.08 - 14.08.2020 kliknij i zobacz
  05RATZ/20 RUNOWO 15.08 - 24.08.2020 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RATZ/20 1899.00 PLN 2020-06-29 - 2020-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-10 - 2020-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-22 - 2020-08-02 [ zadzwoń ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-03 - 2020-08-14 rezerwuję
  zostały 1-2 miejsca
  Impreza 12-dniowa.
  05RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 rezerwuję
  Impreza 10-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01, 9 w turnusie 05) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (Namioty dla dzieci od 11 roku życia, upust, według oferty oznaczenie przy rezerwacji).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską, bezglutenową i inne (koniecznie należy zgłosić to przy rezerwacji). Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne zgodnie z programem, w tym paintball 200 kul na osobę. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro Runowo Team.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -300 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Lazy Horses – 5 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 200 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RATZ/20 1899.00 PLN 2020-06-29 - 2020-07-09 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  02RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-10 - 2020-07-21 [ w trakcie realizacji ]
  Impreza 12-dniowa.
  03RATZ/20 1899.00 PLN 2020-07-22 - 2020-08-02 [ zadzwoń ]
  Impreza 12-dniowa.
  04RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-03 - 2020-08-14 rezerwuję
  zostały 1-2 miejsca
  Impreza 12-dniowa.
  05RATZ/20 1899.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 rezerwuję
  Impreza 10-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów, 10 w turnusie 01, 9 w turnusie 05) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (Namioty dla dzieci od 11 roku życia, upust, według oferty oznaczenie przy rezerwacji).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską, bezglutenową i inne (koniecznie należy zgłosić to przy rezerwacji). Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
  • Opiekę wychowawców, animatorów i instruktorów zajęć tematycznych, ratownika na kąpielisku, całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne zgodnie z programem, w tym paintball 200 kul na osobę. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Na zajęcia wypożyczna jest kultowa Bluza moro Runowo Team.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem i wizytą w Lęborku.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -300 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Lazy Horses – 5 godzinny program dodatkowych zajęć z końmi – 200 zł.
  • Konna sesja fotograficzna – 100 zł.
  • Paintball XXL Pakiet – 500 kul do wykorzystania – 250 zł.
  • Bluza Moro Runowo Team – 35 zł.