biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić swoje możliwości?Przyjeżdżaj na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody
 • W programie również elementy survivalu i off-road!

  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1799.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić swoje możliwości?Przyjeżdżaj na obóz!
 • będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
 • wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
 • nauczymy się walczyć z żywiołem wody
 • W programie również elementy survivalu i off-road!
  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-17 lat
  CENA OD: 1799.00 PLN

  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych, 6–8 osobowych, nowo wybudowanych domków znajduje się 150 m od Pałacu. Domki wyposażono w łóżka, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy. Przed domkami znajduje się „Runowska Plaża” – piaszczyste boisko do piłki plażowej i ławki wraz z parasolami. Dodatkowo obok znajduje się łaźnia wraz z WC i natryskami.

   


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  ADRENALINA TEAM


  Obóz z elementami survivalu to propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu w nowo wybudowanych domkach lub namiotach typu NS, uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W lesie z mapą, na poligonie paintballowym czy na torze quadowym czekać ich będzie wspaniała zabawa. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Po zdobyciu kompletu sprawności otrzyma kultowy prezent - Bluzę Moro Adrenalina Team.

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody, Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć poznając tajniki nurkowania, pływania i spływania na zbudowanych przez nas tratwach i kajakach. Do naszej dyspozycji jest pobliskie jezioro, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa i bezpieczna rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę do Łeby, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wielu wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to w "Małpim gaju" – parku linowym, na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy wieży skrzynkowej poznamy tajniki alpinizmu.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina także podczas spływu rzeką.  
  WALKA ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Poznaj podstawy ratownictwa medycznego podczas kursu z pierwszej pomocy,  naucz się technik samoobrony z instruktorem lub pokonywaj własne słabości na zajęciach wodnych na jeziorze.

  Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie, ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej podczas której wraz z kolegami i kolezankami będziesz mógł się sprawdzić.

   

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE  (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności koszt 250 zł.

  Konna sesja fotograficzna - profesjonalna sesja z ulubionymi końmi oraz kubek pamiątkowy koszt 100 zł.


  CO ZABRAĆ: 
  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :). W wypadku zakwaterowania w namiocie: karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek.

  UWAGA:

  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu W terminie Rozkład jazdy
  01RAMW/18 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RAMW/18 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RAMW/18 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RAMW/18 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RAMW/18 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/18 1799.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  04RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RAMW/18 1799.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 11 noclegów ) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team". Odznaki za sprawności.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -349 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 180 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.  RUNOWO - PAŁAC - ADRENALINA TEAM WIEK UCZESTNIKÓW: 10-13, 14-17 lat
  Dla spragnionych wrażeń i wyzwań. CENA OD: 1799.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  ADRENALINA TEAM


  Obóz z elementami survivalu to propozycja dla młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu w nowo wybudowanych domkach lub namiotach typu NS, uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W lesie z mapą, na poligonie paintballowym czy na torze quadowym czekać ich będzie wspaniała zabawa. Każdy uczestnik zdobywać będzie odznaki Adrenalina Team I, II i III stopnia. Po zdobyciu kompletu sprawności otrzyma kultowy prezent - Bluzę Moro Adrenalina Team.

  Kultowy program przygotowany został z myślą o młodzieży 10-17 lat. Poszczególne zadania integrują, wyłaniają liderów grup, pozwalają uwierzyć w siebie.
  • STRZAŁ  ADRENALINY – Ognia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
  NOC ADRENALINY – Ciemność, las, misja i… Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w role szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
  LAS ADRENALINY – Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody, Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania Adrenaliny.
  MORZE ADRENALINY – Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć poznając tajniki nurkowania, pływania i spływania na zbudowanych przez nas tratwach i kajakach. Do naszej dyspozycji jest pobliskie jezioro, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa i bezpieczna rzeka. W trakcie obozu wyjedziemy na wycieczkę do Łeby, aby na nadmorskiej plaży odpocząć i zregenerować siły.
  GÓRA ADRENALINY – Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wielu wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to w "Małpim gaju" – parku linowym, na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy wieży skrzynkowej poznamy tajniki alpinizmu.
  EKSPEDYCJA ADRENALINY – Całodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina także podczas spływu rzeką.  
  WALKA ADRENALINY – Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Poznaj podstawy ratownictwa medycznego podczas kursu z pierwszej pomocy,  naucz się technik samoobrony z instruktorem lub pokonywaj własne słabości na zajęciach wodnych na jeziorze.

  Pierwsza Pomoc Adrenaliny - Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie, ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej podczas której wraz z kolegami i kolezankami będziesz mógł się sprawdzić.

   

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


  PROGRAMY DODATKOWE  (ze względów czasowych nie nalezy ich łączyć):
  Paintball Team – obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności koszt 250 zł.

  Konna sesja fotograficzna - profesjonalna sesja z ulubionymi końmi oraz kubek pamiątkowy koszt 100 zł.


  CO ZABRAĆ: 
  Karta kolonijna, aktualna  legitymacja  szkolna, strój kąpielowy, kurtka nieprzemakalna, czapka, przybory  toaletowe, latarka,  wygodne ubranie 2 – 3 komplety, wygodne buty na zmianę – obuwie trekkingowe za kostkę, trampki, klapki, stare ubranie do wyrzucenia po zajęciach w błocie :). W wypadku zakwaterowania w namiocie: karimata lub inne posłanie, śpiwór, poduszka – jasiek.

  UWAGA:

  Prosimy o podanie numeru PESEL dziecka w karcie kolonijnej uczestnika kolonii/obozu w Runowie.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/18 1799.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  04RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RAMW/18 1799.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 11 noclegów ) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team". Odznaki za sprawności.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -349 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 180 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.


  RUNOWO

  To miejscowość położona na Kaszubach ok. 14 km od Lęborka i 40 km od Łeby. Usytuowana jest na skraju lasu, w którym znajduje się XIII w. grodzisko Runowo, oznakowane szlaki turystyczne oraz liczne czyste potoki i jeziorka. Na jednym z nich urządzono kąpielisko. „Pałac pod Bocianim Gniazdem” to kompleks wypoczynkowy z bogatą infrastrukturą i ośrodkiem jeździeckim. Zabytkowy park, 5 – hektarowe tereny zielone pozwalają na czynny i aktywny kontakt z naturą. Do dyspozycji gości są wszelkiego rodzaju boiska, „Runowska Plaża – piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym,  place zabaw, „Wioska Indiańska”, „Traperska Osada”, wiaty zajęciowe, ścianka wspinaczkowa, "Małpi Gaj – mini park linowy". Posiłki dzieci jedzą w klimatyzowanej sali jadalnej Pałacu.  O. W-K. "PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM"

  Domki: Kompleks 5 drewnianych, 6–8 osobowych, nowo wybudowanych domków znajduje się 150 m od Pałacu. Domki wyposażono w łóżka, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy. Przed domkami znajduje się „Runowska Plaża” – piaszczyste boisko do piłki plażowej i ławki wraz z parasolami. Dodatkowo obok znajduje się łaźnia wraz z WC i natryskami.

   


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/18 1799.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  04RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RAMW/18 1799.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 11 noclegów ) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team". Odznaki za sprawności.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -349 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 180 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.


  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

       
  Kod terminu Jedziemy do W terminie Rozkład jazdy
  01RAMW/18 RUNOWO 25.06 - 06.07.2018 kliknij i zobacz
  02RAMW/18 RUNOWO 07.07 - 18.07.2018 kliknij i zobacz
  03RAMW/18 RUNOWO 19.07 - 30.07.2018 kliknij i zobacz
  04RAMW/18 RUNOWO 31.07 - 11.08.2018 kliknij i zobacz
  05RAMW/18 RUNOWO 12.08 - 23.08.2018 kliknij i zobacz

  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/18 1799.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  04RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RAMW/18 1799.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 11 noclegów ) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team". Odznaki za sprawności.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -349 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 180 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.


  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RAMW/18 1799.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  03RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-19 - 2018-07-30 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc.
  04RAMW/18 1799.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  05RAMW/18 1799.00 PLN 2018-08-12 - 2018-08-23 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa. Last Minute obowiązuje od 18.06 do 25.06 lub do wyczerpania miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 11 noclegów ) w nowych, w pełni wyposażonych domkach lub w namiotach NS (upust).
  • Wyżywienie – 4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę (opcja z transportem). Posiłki mogą uwzględniać dietę wegetariańską.
  • Opiekę wychowawców-instruktorów, ratownika na kąpielisku, pielęgniarki.
  • Dyskoteki, ogniska, grill.
  • Gry i zabawy sportowo-rekreacyjne.
  • Jednodniową wycieczkę nad morze.
  • Bluza moro "Adrenalina Team". Odznaki za sprawności.
  • Ubezpieczenie NNW PZU (10.000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Upust za zakwaterowanie w namiotach NS – -349 PLN.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE (płatne na miejscu):
  • Mini koń – 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych – 180 zł.
  • Paintball Team – 8 godzin zajęć – 250 zł.