KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-18.00

ROWY - PLASTYKA I ZABAWA

rowy-plastyka-i-zabawa-308-6.jpg

8 - 13 lat

od 2599.00 PLN

Plenerowe rysunki, malunki, pamiątki i świetna zabawa!

 • Piana Party - maga frajda i pyszna pizza!
 • Plażowanie w najlepszym wydaniu!
 • Wycieczki przyrodnicze, a dla chętnych do Doliny Charlotty!
 • Basen na terenie pensjonatu!

Młodzi artyści zapraszamy Was! Chcemy Was poznać :)

Hej młodzi artyści i artystki! Wykorzystajmy wakacyjną pogodę i idźmy w plener!

Połączymy Wasze talenty z ekstra zabawą! Farby, kredki, kolorowe papiery i duuużo kreatywnych pomysłów zabierzemy na plenerowe zajęcia plastyczne :) Wyobraźcie sobie jak rysujecie piękny krajobraz plaży i morza prosto z latarni morskiej! Wszystko co stworzycie możecie zabrać ze sobą na pamiątkę. Jaka będzie Wasza ulubiona? Nam się wydaje, że koszulki będą ekstra!

Plenerowe zajęcia plastyczne dają uczestnikom szansę czerpania inspiracji bezpośrednio z otaczającej przyrody. Drzewa, kwiaty, krajobrazy, a nawet sam dźwięk środowiska mogą być źródłem twórczych pomysłów.
Podczas zajęć uczestnicy mogą skupić się na rysowaniu pejzaży, obserwować i przenosić na papier różnorodne elementy natury. Ta wyjątkowa propozycja zajęć integruje sztukę z naturą i pobudza wyobraźnię w nietypowy sposób.

Oczywiście nie zabraknie zabaw i śmiechu! Zaplanowaliśmy dla Was czas w Bawi Raju, Luna Parku i a nawet wyjątkową Piana Party!

Program

Zajęcia plastyczne i kreatywne – rysunek, malarstwo, origami, zajęcia z quillingu, stempelki własnej roboty, komiksów, malowanie kamieni.
Twoja kolonijna koszulka – zabierzcie ze sobą białe T-shirty, a na zajęciach namalujemy na nich specjalnymi farbami do tkanin co tylko wyobraźnia przyniesie! Będziecie mieli cudną pamiątkę z wakacji!
• Kolaże i pejzaże – Twoja pamiątka znad morza – kamyczki, patyczki, muszelki, bursztynki – tworzymy wspólne dzieło. A kredki i farby zabieramy na plażę!
Kolonijny wernisaż prac – Wasze dzieła muszą być podziwiane! Niech to zobaczą!
• Wycieczka do Doliny Charlotty z ZOO Wodnym Safari i Fokarium – to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwować foki także pod wodą!
Wycieczka piesza szlakami Słowińskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Gardno (wieża widokowa).
Piana Party – magiczny świat piany, czyli Bąbelki w bąbelkach :) mega zabawa z maszynką do tworzenia piany!
Pizzunia dla Szkrabunia!  Cogito stawia pizzę :)
ABC pływania – szkolenie – porozmawiamy o bezpieczeństwie, rozgrzewce, sprzęcie i technikach pływania.
Zajęcia plastyczno - kreatywne.
Wielki Quiz Morski – Skąd się biorą fale? Dlaczego woda jest mokra? Czy w Morzu Bałtyckim mieszka wieloryb?
• Dodatkowo dla chętnych: rejs statkiem, Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – pokusa, której nie oprze się żadne dziecko! • Aquapark 3 Fale w Słupsku – jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą. • Wycieczka do Czołpina, spacer po ruchomych piaskach i wejście na latarnię morską.

PONADTO:

• Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika oraz w basenie na terenie ośrodka!
• Budowa zamków z piasku oraz zabawy na plaży – malowanie kamykami i... kamyków oraz synchroniczne malowanie na piasku... rękami :)
• Gry i zabawy sportowe – mini olimpiada kolonijna.
• Zabawy z chustą animacyjną metodą KLANZY – ruch, taniec, integracja, praca w grupie.
• "Pewnego razu..." – stworzymy własną piracką opowieść.
• Ognisko/grill kolonijny.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

ZABIERZCIE ZE SOBĄ BIAŁE T-SHIRTY!


TUTAJ BĘDĄ OPINIE uczestników :)

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE, LICZYMY NA WASZE ZADOWOLENIE, KTÓRYM BĘDZIEMY MOGLI SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ W KOLEJNYM ROKU :) ZAPRASZAMY!

Programy fakultatywne

Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska. 90.00 zł.
W Słupsku znajduje się jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.
Baw Raj + Bajkolandia 70.00 zł.
Bawi Raj – park zabaw w Rowach – dmuchane zamki, kule wodne, mini dmuchane motorówki. Bajkolandia – czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy – karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka – to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej.
Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko. 80.00 zł.
Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim w pirackim stylu oraz Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – 3 żetony.
Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam dietę: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

ROWY położone są na Pomorzu Środkowym i mają charakter typowo wypoczynkowy. Jest tu dostęp zarówno do pięknych i szerokich plaż, jak i wielu bardzo ciekawych atrakcji. Jedną z pozytywnych zalet Rowów jest cisza i spokój, który jest bardzo ważny dla wypoczynku. Jest to niewielka miejscowość, bardzo spokojna, odpowiednia dla maluszków. Nawet w szczycie sezonu, gdy turystów jest najwięcej, dzięki rozległej i długiej plaży każdy bez problemów znajdzie miejsce, żeby się poopalać czy przemierzać szlaki pięknego Słowińskiego Parku Narodowego. Najbliższa okolica – wybrzeże klifowe (na zachód od Rowów) i Słowiński Park Narodowy (na wschód) sprawią, ze oprócz plażowania, możecie Państwo spędzać czas na zwiedzaniu okolicy.

PENSJONAT MICHAŁEK oferuje wysoki standard zakwaterowania, pokoje 2-3-4 osobowe, smaczną domową kuchnię i pizzę z własnego pieca :) Do tego odkryty basen, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej, miejsce na ognisko, bilard, ping-pong, świetlica, plac zabaw, wiata grillowa. Mieści się pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 14.07-24.07.2024
2). 25.07-04.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

14.07

-

24.07.2024

02RPCZ/24

2899.00

[ w trakcie realizacji ]

25.07

-

04.08.2024

03RPCZ/24

2599.00

2899.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2599 zł.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni śniadanie + suchy prowiant.
 • Program wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Programy fakultatywne

Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska. 90.00 zł.
W Słupsku znajduje się jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.
Baw Raj + Bajkolandia 70.00 zł.
Bawi Raj – park zabaw w Rowach – dmuchane zamki, kule wodne, mini dmuchane motorówki. Bajkolandia – czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy – karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka – to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej.
Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko. 80.00 zł.
Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim w pirackim stylu oraz Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – 3 żetony.
Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam dietę: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej