biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu


 

Wakacje dla miłośników mocnych wrażeń!
 • paintballowa rywalizacja i Off Road
 • mnóstwo wrażeń na wysokości i na ziemi :)
 • super wycieczka do Term Bania
 • Czeka na Was wiele niezapomnianych przygód !

  RABKA - POWER CAMP
  Off-road 4x4, survival, quady!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-16 lat
  CENA OD: 1549.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Wakacje dla miłośników mocnych wrażeń!
 • paintballowa rywalizacja i Off Road
 • mnóstwo wrażeń na wysokości i na ziemi :)
 • super wycieczka do Term Bania
 • Czeka na Was wiele niezapomnianych przygód !
  RABKA - POWER CAMP
  Off-road 4x4, survival, quady!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-16 lat
  CENA OD: 1549.00 PLN

  RABKA

  RABKA ZDRÓJ to uzdrowisko położone w Beskidach Zachodnich, u podnóża Gorców, na wysokości około 500 - 560 m n.p.m. Największym skarbem tej miejscowości jest klimat – jednocześnie łagodny i bodźcowy oraz liczne źródła leczniczych solanek, które czynią Rabkę doskonałym uzdrowiskiem, w którym zabiegi medyczne uzupełniane są leczeniem klimatycznym.  WILLA PROMIENNA

  „Willa Promienna” usytuowana jest w znacznej odległości od ulicy, dzięki czemu panuje tu spokój i cisza, a także nie ma zagrożenia dla bawiących się dzieci. Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Cała willa do dyspozycji dzieci. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.willapromienna.pl
  DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: duży plac zabaw z szałasem, boisko, miejsce na ognisko i grilla, świetlica i sala TV, sala dyskotekowa, ping-pong, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, ścianka wspinaczkowa.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  POWER CAMP


  POCZUJ SMAK PRZYGODY Z SURVIVALEM – CZYLI DUŻO EMOCJI, ZABAWY I ŚMIECHU
  Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów mających kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo kadra instruktorska składa się z absolwentów uczelni pedagogicznych (AWF Kraków, UP Kraków). Sprzęt, którym się posługujemy spełnia wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiada wymagane  atesty.

  PROGRAM:
  ZABAWY LINOWE

  Czeka na nas szereg zabaw linowych. Spróbujemy wspinaczki na sztucznej ściance, podczas wdrapywania się na kontenerową wieżę wyłonimy najlepszego budowniczego kolonii, a tyrolka i zjazd na linie ponad rzeką Rabą dostarczą nam zapierające dech w piersiach emocje.
  PAINTBALL
  Spróbujemy jak najlepiej zakamuflować drużynę by być niewidocznym na froncie. Stworzymy poligon i w pocie czoła (ale na wesoło) będziemy przygotowywać się do walki z wrogiem: pokonamy paintballowy tor przeszkód (slalom, czołganie, konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, strzelanie do celu stałego i ruchomego). Ponad to zapoznamy się z techniką i taktyką strzelania dynamicznego oraz statycznego, a pokonanie specjalnie przygotowanego toru pomoże wyłonić  króla strzelców.
  INTEGRACYJNIE I DRUŻYNOWO
  Aby nasze drużyny mogły się scalić oraz poznać swoje mocne i słabe strony czeka na nas szereg zabaw podczas których zostanie wystawiona na próbę nasza pomysłowość, spryt oraz sprawność fizyczna. Wśród zabaw m.in: uparta rura, inżynier, wyścigi na skrzynkach, wyścigi na wieloosobowych nartach.
  NOCNA WYPRAWA Z LATARKAMI
  Podążając wyznaczonymi tropami niedźwiedzia  dotrzemy do zaginionego skarbu w środku ciemnego lasu. Każdy z uczestników wyprawy będzie mógł się wykazać podczas samodzielnego prowadzenia grupy do wyznaczonego celu, prawdziwa próba odwagi!
  INDIAŃSKA WIOSKA
  Czeka nas budowa szałasu, indiańskiego tipi, przygotowanie ogniska, które zapłonie od jednej zapałki, własnoręczne przygotowanie indiańskich naszyjników. Każdy otrzyma indiańskie imię przynależy do plemienia. Przebierzemy się w barwne indiańskie stroje, opaski z piórami i pióropusze…a na koniec zrobimy zdjęcie w objęciach wodza! Podczas indiańskiego dnia weźmiemy udział w konkursie strzelania z łuków, wykonanych przez plemiennych myśliwych (z pomocą instruktorów), konkursie na najbardziej wytrzymały, funkcjonalny i szczelny schron. Na koniec sprawdzimy które plemię rozpali ognisko od jednej zapałki?
  „WYPRAWA MŁODYCH EKOLOGÓW"
  W programie czeka na nas przeprawa górskim potokiem po specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacyjno-przygodowych, w drodze do pokonania drewniane mosty, drabinki, na trasie Eko-tablice informacyjne, barierki, rozwieszone liny; nauka rozpoznawania tropów zwierząt, gatunków drzew i roślin, jak przewidywać pogodę, odczytywać zachowania zwierząt, wyczuwać zagrożenie w lesie, stanowiska z zadaniami – sposoby filtrowania wody, zasady zdobywania pożywienia, omówimy podstawy survivalu w różnych warunkach.
  OFF-ROAD 4x4
  Weźmiemy udział w ekscytującej jeździe samochodami terenowymi w ciężkim terenie – błoto, strome podjazdy, zapierające dech w piersiach zjazdy, to tylko przedsmak wielkiej przygody!
  WYPRAWA NA LUBOŃ WIELKI (1022 m n.p.m.)
  Czeka na nas wspinaczka po skałkach naturalnych, podczas której posłuchamy historii i legend dotyczących góry, wejdziemy na szczyt (schronisko PTTK), skąd rozciąga się panorama Beskidu Wyspowego i Gorców, omówimy techniki i zasady bezpieczeństwa podczas rozpalania ogniska. Będziemy też mieli czas na gry i zabawy terenowe, konkurs wiedzy z poznanych zagadnień (pierwsza pomoc, orientacja w terenie, krajoznawstwo, posługiwanie się mapą i kompasem, itp.)
  JAZDA NA QUADACH
  Wraz z instruktorem wybierzemy się na ekstremalną przejażdżkę quadem w trudny teren, gdzie będą czekały na nas różne przeszkody do pokonania m.in strome zbocza, przejazd przez rzekę, balans na krawędziach wąwozu Potoku Królewskiego! Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek w górskim szałasie! Po zakończeniu zajęć z programu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom.
  Nocleg w Bacówce w środku lasu!
  Udamy się do bacówki, znajdującej się w środku dzikiego lasu. Poznamy tajniki budowy i funkcji bacówek w górach. Przygotujemy regionalne potrawy m.in. bryjkę, hałuski, oscypki z ogniska, moskole; spędzimy wspólny wieczór i wszyscy razem zaśniemy w prawdziwej pasterskiej chacie. Rano udamy się na leśny spacer w poszukiwaniu drogi do domu.
  PODWODNY ŚWIAT – Terma Bania
  Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.
  Całodzienna wizyta w Rabkolandzie – dostęp do atrakcji no limit!
  Zwiedzimy największy w Małopolsce Park Rozrywki. Będziemy się bawić m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car  i innych.
  Inne wycieczki piesze:
  W zależności od kondycji uczestników zaproponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Rabka – Bania (617 m.n.p.m.), Rabka – Maciejowa (852 m.n.p.m.) i inne.
  Inne atrakcje:
  dyskoteki, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzest i śluby kolonijne, randka w ciemno, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami i inne.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych): 
  ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
  Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas:
  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie
  ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
  TSUNAMI DROPPER
  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
  A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
  Cena: 99 zł *
  Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.
  UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
   

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  UWAGA: terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. PKP na trasie Gdynia – Chabówka – Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  -
  dojazd własny,
  Przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  0.00 zł.
  wieczorem-
  rano
  Gdańsk, 160.00 zł.
  rano*-
  po południu*
  Kraków,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  70.00 zł.
  rano*-
  po południu*
  Łódź,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu, antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach
  110.00 zł.
  wieczrem-
  rano
  Toruń, 120.00 zł.
  rano*-
  wieczorem*
  Warszawa,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu. Wyjazd antenowy, realizowany przy min. 3 uczestnikach.
  110.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-24 [ zakończona ]
  02RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-08-07 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika.
  • Program kolonii, wstępy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).


  RABKA - POWER CAMP WIEK UCZESTNIKÓW: 8-16 lat
  Off-road 4x4, survival, quady! CENA OD: 1549.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  POWER CAMP


  POCZUJ SMAK PRZYGODY Z SURVIVALEM – CZYLI DUŻO EMOCJI, ZABAWY I ŚMIECHU
  Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów mających kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo kadra instruktorska składa się z absolwentów uczelni pedagogicznych (AWF Kraków, UP Kraków). Sprzęt, którym się posługujemy spełnia wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiada wymagane  atesty.

  PROGRAM:
  ZABAWY LINOWE

  Czeka na nas szereg zabaw linowych. Spróbujemy wspinaczki na sztucznej ściance, podczas wdrapywania się na kontenerową wieżę wyłonimy najlepszego budowniczego kolonii, a tyrolka i zjazd na linie ponad rzeką Rabą dostarczą nam zapierające dech w piersiach emocje.
  PAINTBALL
  Spróbujemy jak najlepiej zakamuflować drużynę by być niewidocznym na froncie. Stworzymy poligon i w pocie czoła (ale na wesoło) będziemy przygotowywać się do walki z wrogiem: pokonamy paintballowy tor przeszkód (slalom, czołganie, konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, strzelanie do celu stałego i ruchomego). Ponad to zapoznamy się z techniką i taktyką strzelania dynamicznego oraz statycznego, a pokonanie specjalnie przygotowanego toru pomoże wyłonić  króla strzelców.
  INTEGRACYJNIE I DRUŻYNOWO
  Aby nasze drużyny mogły się scalić oraz poznać swoje mocne i słabe strony czeka na nas szereg zabaw podczas których zostanie wystawiona na próbę nasza pomysłowość, spryt oraz sprawność fizyczna. Wśród zabaw m.in: uparta rura, inżynier, wyścigi na skrzynkach, wyścigi na wieloosobowych nartach.
  NOCNA WYPRAWA Z LATARKAMI
  Podążając wyznaczonymi tropami niedźwiedzia  dotrzemy do zaginionego skarbu w środku ciemnego lasu. Każdy z uczestników wyprawy będzie mógł się wykazać podczas samodzielnego prowadzenia grupy do wyznaczonego celu, prawdziwa próba odwagi!
  INDIAŃSKA WIOSKA
  Czeka nas budowa szałasu, indiańskiego tipi, przygotowanie ogniska, które zapłonie od jednej zapałki, własnoręczne przygotowanie indiańskich naszyjników. Każdy otrzyma indiańskie imię przynależy do plemienia. Przebierzemy się w barwne indiańskie stroje, opaski z piórami i pióropusze…a na koniec zrobimy zdjęcie w objęciach wodza! Podczas indiańskiego dnia weźmiemy udział w konkursie strzelania z łuków, wykonanych przez plemiennych myśliwych (z pomocą instruktorów), konkursie na najbardziej wytrzymały, funkcjonalny i szczelny schron. Na koniec sprawdzimy które plemię rozpali ognisko od jednej zapałki?
  „WYPRAWA MŁODYCH EKOLOGÓW"
  W programie czeka na nas przeprawa górskim potokiem po specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacyjno-przygodowych, w drodze do pokonania drewniane mosty, drabinki, na trasie Eko-tablice informacyjne, barierki, rozwieszone liny; nauka rozpoznawania tropów zwierząt, gatunków drzew i roślin, jak przewidywać pogodę, odczytywać zachowania zwierząt, wyczuwać zagrożenie w lesie, stanowiska z zadaniami – sposoby filtrowania wody, zasady zdobywania pożywienia, omówimy podstawy survivalu w różnych warunkach.
  OFF-ROAD 4x4
  Weźmiemy udział w ekscytującej jeździe samochodami terenowymi w ciężkim terenie – błoto, strome podjazdy, zapierające dech w piersiach zjazdy, to tylko przedsmak wielkiej przygody!
  WYPRAWA NA LUBOŃ WIELKI (1022 m n.p.m.)
  Czeka na nas wspinaczka po skałkach naturalnych, podczas której posłuchamy historii i legend dotyczących góry, wejdziemy na szczyt (schronisko PTTK), skąd rozciąga się panorama Beskidu Wyspowego i Gorców, omówimy techniki i zasady bezpieczeństwa podczas rozpalania ogniska. Będziemy też mieli czas na gry i zabawy terenowe, konkurs wiedzy z poznanych zagadnień (pierwsza pomoc, orientacja w terenie, krajoznawstwo, posługiwanie się mapą i kompasem, itp.)
  JAZDA NA QUADACH
  Wraz z instruktorem wybierzemy się na ekstremalną przejażdżkę quadem w trudny teren, gdzie będą czekały na nas różne przeszkody do pokonania m.in strome zbocza, przejazd przez rzekę, balans na krawędziach wąwozu Potoku Królewskiego! Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek w górskim szałasie! Po zakończeniu zajęć z programu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom.
  Nocleg w Bacówce w środku lasu!
  Udamy się do bacówki, znajdującej się w środku dzikiego lasu. Poznamy tajniki budowy i funkcji bacówek w górach. Przygotujemy regionalne potrawy m.in. bryjkę, hałuski, oscypki z ogniska, moskole; spędzimy wspólny wieczór i wszyscy razem zaśniemy w prawdziwej pasterskiej chacie. Rano udamy się na leśny spacer w poszukiwaniu drogi do domu.
  PODWODNY ŚWIAT – Terma Bania
  Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.
  Całodzienna wizyta w Rabkolandzie – dostęp do atrakcji no limit!
  Zwiedzimy największy w Małopolsce Park Rozrywki. Będziemy się bawić m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car  i innych.
  Inne wycieczki piesze:
  W zależności od kondycji uczestników zaproponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Rabka – Bania (617 m.n.p.m.), Rabka – Maciejowa (852 m.n.p.m.) i inne.
  Inne atrakcje:
  dyskoteki, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzest i śluby kolonijne, randka w ciemno, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami i inne.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych): 
  ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
  Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas:
  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie
  ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
  TSUNAMI DROPPER
  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
  A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
  Cena: 99 zł *
  Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.
  UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.
   

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-24 [ zakończona ]
  02RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-08-07 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika.
  • Program kolonii, wstępy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  RABKA

  RABKA ZDRÓJ to uzdrowisko położone w Beskidach Zachodnich, u podnóża Gorców, na wysokości około 500 - 560 m n.p.m. Największym skarbem tej miejscowości jest klimat – jednocześnie łagodny i bodźcowy oraz liczne źródła leczniczych solanek, które czynią Rabkę doskonałym uzdrowiskiem, w którym zabiegi medyczne uzupełniane są leczeniem klimatycznym.  WILLA PROMIENNA

  „Willa Promienna” usytuowana jest w znacznej odległości od ulicy, dzięki czemu panuje tu spokój i cisza, a także nie ma zagrożenia dla bawiących się dzieci. Pokoje 2, 3, 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Cała willa do dyspozycji dzieci. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: http://www.willapromienna.pl
  DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: duży plac zabaw z szałasem, boisko, miejsce na ognisko i grilla, świetlica i sala TV, sala dyskotekowa, ping-pong, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, ścianka wspinaczkowa.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-24 [ zakończona ]
  02RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-08-07 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika.
  • Program kolonii, wstępy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  UWAGA: terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. PKP na trasie Gdynia – Chabówka – Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  dojazd własny,
  Przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  0.00 zł.
  wieczorem Gdańsk, 160.00 zł. rano
  rano* Kraków,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  70.00 zł. po południu*
  rano* Łódź,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu, antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach
  110.00 zł. po południu*
  wieczrem Toruń, 120.00 zł. rano
  rano* Warszawa,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu. Wyjazd antenowy, realizowany przy min. 3 uczestnikach.
  110.00 zł. wieczorem*
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-24 [ zakończona ]
  02RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-08-07 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika.
  • Program kolonii, wstępy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-07-11 - 2019-07-24 [ zakończona ]
  02RCCZ/19 1549.00 PLN 2019-08-07 - 2019-08-20 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (11 noclegów) i wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika.
  • Program kolonii, wstępy.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).