KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

Półkolonie dla warszawskich dzieci z codziennym wyjazdem poza granice miasta!
Codziennie coś nowego, codziennie coś innego!

Spotykamy się rano na miejscu zbiórki i ruszamy w trasę. Będą wycieczki rowerowe do Kampinoskiego Parku Narodowego i Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Pojawimy się  na podwarszawskich kąpieliskach, gdzie wodnej zabawy będzie pod dostatkiem oraz pojedziemy do nowo otwartego Park of Poland SUNTAGO!  W kolejnych dniach odbędą się wycieczki do średniowiecznego zamku, owianej legendami twierdzy i parków, gdzie pod okiem instruktorów zagramy w grę terenową. Całodzienne emocje czekają na Was również podczas wycieczek do Bałtowa, na Farmę Iluzji czy Western City. I oczywiście będą również wycieczki piesze po Warszawie, ale dzięki nim poznacie "Warszawę Nieznaną", czyli pójdziemy do miejsc, o których wcześniej nie słyszeliście. A jak już będziemy w Warszawie to oczywiście pojawimy się w parku linowym, na ściankach wspinaczkowych, kręgielni, torze gokartowym czy na trampolinach.

Całą wesołą gromadkę dzieci w wieku 7-12 lat zapraszamy na półkolonie inne niż wszystkie.
Dość siedzenia w domu!

Program

Dzień 1
Wycieczka rowerowa jak lato to rower, jak wakacje to przygoda! Koniec siedzenia w domu, czas wyjść na świeże powietrze, a najlepszym sposobem na całodzienną rekreację będzie wycieczka rowerowa. Bezpieczne wycieczki rowerowe po ścieżkach rowerowych i mało ruchliwych drogach będą prowadziły nas nad Jezioro Zegrzyńskie, do Kampinoskiego Parku Narodowego, Mazowieckiego Parku Krajobrazowego czy Konstancina. Bezpieczeństwo to dla nas podstawa, ale stawiamy również na dobrą zabawę i uśmiech dziecka podczas gier i zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Pojedziemy również na znane kąpieliska wodne pod Warszawą, gdzie pod opieką ratownika będziecie mogli się pluskać do woli. Wykorzystajmy wakacje na kąpiele wodne i słoneczne. Po wakacjach każdy chciałby być choć troszkę opalony, jakby wrócił z zagranicznych wojaży.
Ten dzień będzie bardzo, bardzo aktywny!

Dzień 2
Wodne szaleństwa - 
lato, słońce, zabawa i woda - czy to nie najlepsza definicja wakacji? Mamy dla Was przygotowaną całodniową wycieczkę do największego parku wodnego w Polsce i w Europie - PARK OF POLAND SUNTAGO w Mszczonowie. Będziecie mieli do dyspozycji baseny mniejsze i większe, wyspy tropikalne i kilkadziesiąt zjeżdżalni. A wszystko to pośród palm, dzikich rzek i tysięcy leżaków do wykorzystania. Jeśli będzie słoneczna pogoda będziecie mogli bawić się na odkrytym wodnym placu zabaw na świeżym powietrzu. Na zjeżdżalni Green Mamba na pontonie możecie zjeżdżać w cztery osoby, a na szybkiej Jaw Drop zjedżacie 55 metrów pionowo!  W Jamango  na zjeżdżalni Rainbow Race, możecie ścigać się na 8 torowej zjeżdżalni po równoległych torach.
Uwaga: w wypadku gdyby uczestnicy nie zdecydowali o zakupie wyjazdu do Suntago odwiedzimy jedno z podwarszawskich lub warszawskich kąpielisk.
Ten dzień będzie pod znakiem wodnych wrażeń!

Dzień 3
Gry terenowe
mapa, kompas i zadania do wykonania na terenie zamku, twierdzy czy pięknego parku. W małych grupach wspólnie połączycie swoje siły i spróbujecie odnaleźć miejsce, gdzie będzie na Was czekało rozwiązanie zagadki. Ale nie będzie łatwo - tego dnia będziecie pracowali wspólnie z przyjaciółmi. Wasze umysły będą wykorzystane do granic możliwości! Mnóstwo tajemnic i zagadek do rozwiązania. Czy się Wam uda? Zobaczymy!!!
Twierdza Modlin, Zamek w Czersku oraz Ogrody Arkadii czekają na uczestników gry terenowej. Nie zastanawiajcie się dłużej.
Ten dzień będzie mocno kreatywny!

Dzień 4
Podróże małe i duże
wszyscy lubimy wycieczki, a najlepsze są te z COGITO! My łączymy dobrą zabawę z edukacją na wesoło. Dużo, dużo i jeszcze raz meeeeeega dużo niespodzianek czeka na Was na Farmie Iluzji, w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym oraz w wiosce niczym ze znanych Wam westernów - Western City! Co będziemy tam robić? Oczywiście eksperymentować, poznawać prawa fizyki, prawa przyrody oraz walczyć z uciekinierami z Dzikiego Zachodu. Cały dzień zajęć z instruktorami i wychowawcami, którzy będą pomagać w warsztatach tematycznych oraz przywoływać uśmiech na Waszych twarzach.
Ten dzień będzie baaardzo zabawny!

Dzień 5
Warszawa NIEZNANA -
wycieczki piesze po nieznanych miejscach w Warszawie. Myślicie, że byliście już wszędzie? O nie, my mamy dla Was specjalne wycieczki, o których będziecie opowiadali swoim najbliższym z zapartym tchem. Poznacie nieznane Wam wcześniej legendy i historie związane z danym miejscem. W drugiej części dnia pójdziemy zaszaleć w parku linowym, kręgielni, pojeździć na gokartach czy poskakać się w parku trampolin. Bo przecież są wakacje, a jak są wakacje trzeba odpoczywać i zbierać energię przed nowym rokiem szkolnym, o którym nikt z Was pewnie nie chce rozmawiać kiedy jest wolneeee!

Uwagi:
- Podany wyżej program poszczególnych dni może ulegać zmianom i zamianom w zależności od np. warunków pogodowych lub wieku uczestników. Wyboru atrakcji w danym dniu dokonuje Biuro. W przypadku niepogody uniemożliwiającej wycieczki w terenie, Biuro zapewni alternatywne atrakcje w ramach opłaconych świadczeń.
- Wycieczka rowerowa jest realizowana na własnych rowerach uczestników. Obowiązkowy kask! W wypadku braku prosimy o kontakt - coś zaradzimy :)
- Do udziału w dniu "Warszawa NIEZNANA" wymagany ulgowy bilet komunikacji zbiorowej i legitymacja.
- Każdy uczestnik powinien posiadać prowiant na cały dzień w pojemnikach (o ile nie zostały wykupione obiady cateringowe), z których będzie spożywany, ewentualnie odzież na wypadek przemoczenia (zmoknięcia), legitymację szkolną.

- W przypadku rezygnacji z udziału w półkoloniach w danym dniu, koszt turnusu nie jest rozliczany.

Zajęcia w czasie COVID-19:
* Przedmioty użytkowane przez dzieci czyszczone z użyciem detergentu lub innych środków dezynfekujących.
* Podczas półkolonii obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk wodą z mydłem lub dezynfekcja środkami dezynfekującymi, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.
* W półkoloniach mogą uczestniczyć dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych, przyprowadzane i odbierane przez zdrowych rodziców / opiekunów.
* Prosimy, aby uczestnicy posiadali indywidualne osłony nosa i ust.

Programy fakultatywne

  • Dopłata do wstępu PARK OF POLAND SUNTAGO w Mszczonowie - 79 zł.
  • Dopłata za posiłek obiadowy - catering (prosty, ciepły posiłek z deserem) - 125 zł/5 dni. 
  • Dopłata do diety (np. bezglutenowej, wegetariańskiej i innej). Prosimy podać rodzaj diety w uwagach - 50 zł/5 dni.

Zakwaterowanie

Zajęcia będą odbywać się na terenie województwa mazowieckiego. Zbiórka codziennie na skwerze osiedlowym przy ul. Zgrupowania AK Żmija 4/3. Prosimy o przyprowadzenie dzieci na godz. 08.00. Odbiór dzieci o godz. 17.30.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 05.07-09.07.2021
2). 12.07-16.07.2021
3). 19.07-23.07.2021
4). 26.07-30.07.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

Zbiórka codziennie na skwerze osiedlowym przy ul. Zgrupowania AK Żmija 4/3 (za wyjątkiem dnia wycieczki rowerowej).
Prosimy o przyprowadzenie dzieci na godz. 08.00. Odbiór dzieci o godz. 17.30.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

05.07

-

09.07.2021

01PWCM/21

789.00

[ zakończona ]
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

12.07

-

16.07.2021

02PWCM/21

789.00

[ zakończona ]
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

19.07

-

23.07.2021

03PWCM/21

789.00

[ zakończona ]
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

26.07

-

30.07.2021

04PWCM/21

789.00

[ zakończona ]
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

  • Opiekę wychowawcy/instruktora w godzinach 8.00-17.30
  • 5-cio dniowy program półkolonii zgodnie z ofertą. Uwaga: Przy wycieczce rowerowej wymagany własny rower i kask. W wypadku braku prosimy o kontakt - coś zaradzimy :). W dniu "Warszawa NIEZNANA" wymagany ulgowy bilet komunikacji zbiorowej i legitymacja.
  •  Nagrody.
  •  Woda niegazowana.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych):

  • Dopłata do wstępu PARK OF POLAND SUNTAGO w Mszczonowie - 79 zł.
  • Dopłata za posiłek obiadowy - catering (prosty, ciepły posiłek z deserem) - 125 zł/5 dni. 
  • Dopłata do diety (np. bezglutenowej, wegetariańskiej i innej). Prosimy podać rodzaj diety w uwagach - 50 zł/5 dni.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej