biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Mazury zapraszają wielbicieli wakacji pełnych wrażeń!
 • Obóz sportowo-rekreacyjny, paintballowy lub dla miłośników sportów wodnych,
 • Animacje, gry i zabawy!
 • Tutaj wypoczynek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Będzie aktywnie i wesoło!

  PIECKI - MAZURY - DREAM TEAM
  Żeglarstwo, windsurfing, paintball, survival, archery games.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-12, 13-17 lat
  CENA OD: 1890.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Mazury zapraszają wielbicieli wakacji pełnych wrażeń!
 • Obóz sportowo-rekreacyjny, paintballowy lub dla miłośników sportów wodnych,
 • Animacje, gry i zabawy!
 • Tutaj wypoczynek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Będzie aktywnie i wesoło!
  PIECKI - MAZURY - DREAM TEAM
  Żeglarstwo, windsurfing, paintball, survival, archery games.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 8-12, 13-17 lat
  CENA OD: 1890.00 PLN

  PIECKI - POJEZIERZE MAZURSKIE

  MAZURY – CUD NATURY. Na 10-lecie działalności obozy Dream Team jadą na Mazury. Doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, rozbudowana baza sportowa ośrodka, domowe jedzenie, wysoko oceniana przez rodziców i dzieci kadra Dream Team oraz ciekawy program to pakiet, z którego każdy uczestnik naszego obozu będzie w pełni zadowolony.
  Na jeziorze Wągiel popływamy na  deskach windsurfinowych, Omegach, Optymistach, Dezecie, kajakach oraz motorówce, zaś okoliczne lasy i poligon  wykorzystamy do gier terenowych, survivalu, paintball’a, zajęć quadowych, linowych, czy wycieczek rowerowych. Odwiedzimy również Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Ciekawi przygód wezmą udział w spływie kajakiem jedną z najpiękniejszych rzek – Krutynią.  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "OSTRÓW PIECKOWSKI"

  Zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 4-osobowych (dwa łóżka pojedyncze i jedno piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym i widokiem na jezioro.

  Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  DREAM TEAM


  PROFILE OBOZÓW (UCZESTNIK WYBIERA JEDEN PROFIL):

  SPORTOWO – REKREACYJNY
  Żeglarstwo, windsurfing, zajęcia linowe, gry terenowe, survival, paintball, quady, gry sportowe, archery games, łucznictwo, wycieczka rowerowa oraz zajęcia edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej.
  SPORTÓW WODNYCH
  Żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, rowery wodne, pływanie, rejs motorówką, zajęcia linowe, gry terenowe, survival, paintball, quady, gry sportowe, archery games, łucznictwo, wycieczka rowerowa oraz zajęcia edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej.
  SURVIVALOWY (tylko w turnusach 01, 02 i 03)
  Codziennie 2 godziny zajęć z różnych technik przetrwania od zdobywania pożywienia w lesie i nad wodą, rozpalania ognisk różnymi metodami, przygotowania posiłków poprzez posługiwanie się niezbędnikiem survivalowym. W programie również dwa zajęcia paintballowe, dwa zajęcia quadowe, zajęcia linowe, wycieczka rowerowa, żeglarstwo, łucznictwo, archery games, ratownictwo wodne, pierwsza pomoc, gry terenowe i sportowe, kajakarstwo.
  Profil survivalowy (konieczne śpiwory), w terminie obozu młodzieżowego śpiwór + namiot.
  PAINTBALLOWY
  Osiem bloków po 2 godziny zajęć paintballowych na poligonie z budynkami, desantem z łodzi motorowej, akcją Kambodża w ostępach leśnych i bagiennych, zajęcia linowe, quadowe oraz z samoobrony, survivalu, gry terenowe, archery games, łucznictwo oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej, wycieczka rowerowa. Do dyspozycji uczestników będzie 1500 kulek. Istnieje możliwość dokupienia kulek (100 sztuk – 20 zł)
   

  Rekreacyjne formy aktywności przeplatane ekstremalnymi zadaniami będą integrować i relaksować grupę. Każdego dnia młodzież będzie odkrywała coś nowego, znajdzie czas na współzawodnictwo i relaks, będzie się zajmowała różnymi formami aktywności sportowej i artystycznej.
  W terminie 4 młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 zł).
   

  ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE DLA WSZYSTKICH PROFILII

  Qulturka: to czas burzy mózgów przy grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich
  Disco-teka: mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek: przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
  Mazury, czyli cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i dynamicznie.
  Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy.
  Plażowanie: zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka – wybór należy do Ciebie!
  Pierwsza pomoc: brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
  Podstawy ratownictwa: nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
  Pożegnanie z Mazurami: Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez, ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

   

  OPIS ZAJĘĆ NA POSZCZEGÓLNYCH PROFILACH:

  Żeglarstwo (profile: sportowo – rekreacyjny, sportów wodnych)
  Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z Was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega i Optymist pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

  Windsurfing (profile: sportowo – rekreacyjny, sportów wodnych)
  Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z Was nie spadnie z deski…? Następnie deska i żagiel – bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!

  Kajakarstwo (profile: sportów wodnych)
  Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel. Jak zrobić tratwę z kajaków? W jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.

  Rejs motorówką (profile: sporów wodnych)
  To odmiana dla żeglarzy jachtowych przy wieczornej flaucie. Poczujecie wiatr we włosach, lecz tym razem przy warkocie silnika motorówki.

  Quady (wszystkie profile)
  1 zajęcia po 2 godz w grupie, ok. 20 min. jazdy, dzieci do 13 roku życia jeżdżą z instruktorem,

  Gry sportowe i rekreacyjne (profile: sportowo rekreacyjny, sportów wodnych, survivalowy)
  Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton – to wszystko jest wam doskonale znane. Tu macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta  świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.

  Gry terenowe (wszystkie profile)
  Biegi na orientację, podchody, przekradanka, flagi, czyli elementy team buildingu, orienteeringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

  Survival (wszystkie profile)
  Nauka posługiwania się kompasem, busolą, rozpalanie ogniska, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach – to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

  Paintball (wszystkie profile)
  "Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy: deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack,  polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju! Na terenie ośrodka znajduje się profesjonalne ogrodzone pole paintballowe z bunkrami i ziemiankami.

  Zajęcia linowe (wszystkie profile)
  Specjalnie dla Was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Przejście przez rzekę po cienkiej linie to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać strach i w bezpieczny sposób wypełnisz wszystkie wyzwania!

  Samoobrona (profile: paintballowy)
  Warto poznać kilka sposobów odparcia niespodziewanych ataków w walce wręcz. Po dobrej rozgrzewce zajęcia na matach umożliwią wam poznanie sposobów na obronę przed silniejszym i liczniejszym przeciwnikiem wykorzystując elementy Aikido, Karate, czy Krav Magi.

  Wycieczka rowerowa (wszystkie profile)
  To nowa atrakcja, która umożliwi nam dotarcie do schowanych w lesie, krystalicznie czystych oczek wodnych i jezior lobeliowych. Odkrywamy nowe miejsca nieznane turystyce masowej.

  Wycieczka na rowerach wodnych (profile: sportów wodnych)
  Pełen relaks, kąpiele słoneczne i integracja z rówieśnikami przebiegają idealnie. Rekreacja polecana w przerwie między zajęciami typowo sportowymi.

  Rejs motorówką (profile: sportów wodnych)
  Trzymajcie się mocno, bo usiądziecie w kokpicie naprawdę szybkiej motorówki. To nie wszystko! Czyżby ciąganie na bananie? Kto z Was utrzyma się na kole czy bananie za rufą przy prędkości 50km/h?

  Pływanie (profile: sportów wodnych)
  Profil wodny przeznaczony dla tych, którzy kochają przebywać w wodzie i pod jej taflą. Popływamy na kąpielisku, poskaczemy do wody z desek i rowerków wodnych, przećwiczymy desant z łodzi motorowej wzorem Navy Seals ;) Ale najpierw przeprowadzimy sprawdzian z pływania, zajęcia z ratownictwa wodnego: skoki ratownicze, holowanie i pierwsza pomoc :)

  Archery games (wszystkie profile)
  Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

  Łucznictwo (wszystkie profile)
  Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood!

  NOWOŚĆ! WYCIECZKA DO PARKU DZIKICH ZWIERZĄT W KADZIDŁOWIE (wszystkie profile)
  Udamy się do Puszczy Piskiej w której na śródleśnych łąkach bytują zwierzęta zaprzyjaźnione z człowiekiem, dzięki czemu będziemy mogli podziwiać je z bliska, nakarmić, czy pogłaskać. Przewodnik przybliży ich zwyczaje oraz naturę.

  Przykładowy plan dnia:

  Pobudka 7.45

  Gimnastyka poranna 8.00

  Toaleta poranna 8.15

  Śniadanie 8.30

  Zajęcia w grupach

  GRUPA I

  GRUPA II

  GRUPA III

  GRUPA IV

  BLOK I

  9.30-11.15

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Paintball

  Gry terenowe/
  Survival

  Wycieczka rowerowa

  BLOK II

  11.15-13.00

  Wycieczka rowerowa

  Gry terenowe/
  Survival

  Paintball

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Obiad 13.30

  Przerwa poobiednia do 15.30

  BLOK III

  15.30-17.00

  Paintball

  Wycieczka rowerowa

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Gry terenowe/
  Survival

  BLOK IV

  17.00-18.30

  Gry terenowe/
  Survival

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Wycieczka rowerowa

  Paintball

  Kolacja 19.00

  BLOK V

  20.00-21.15

  Zajęcia w grupach łączonych.

  Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

   

  ZAJĘCIA EDUKACYJNE I REKREACYJNE  DLA WSZYSTKICH PROFILII

  Qulturka: to czas burzy mózgów przy grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich
  Disco-teka: mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek – przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
  Mazury, czyli cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i dynamicznie.
  Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy.
  Plażowanie: zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka – wybór należy do Ciebie!
  Pierwsza pomoc: brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
  Podstawy ratownictwa: nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
  Pożegnanie z Mazurami: Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  -
  dojazd własny, 0.00 zł.
  09.00 (do potw.)-
  16.00 (do potw.)
  Gdańsk,
  Tylko w turnusie 1 i 4.
  150.00 zł.
  07.00-
  Warszawa, Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.
  Uwaga: zbiórka w Warszawie o godzinie 6:30.
  0.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SDMW/18 1890.00 PLN 2018-06-23 - 2018-07-03 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  02SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-14 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  03SDMW/18 1890.00 PLN 2018-07-14 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  04SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-24 - 2018-08-04 [ zakończona ]
  W tym turnusie profil survivalowy nie odbywa się. Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN. W tym terminie młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 PLN).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie - 10 noclegów (turnusy 01 i 03) lub 11 noclegów (turnusy 02 i 04).
  • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - obiad w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
  • Transport autokarem z Warszawy.
  • Zajęcia programowe (w zależności od profilu).
  • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
  • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Profil paintballowy (dopłata 160 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Spływ kajakowy Krutynią z noclegiem (konieczne śpiwory i namioty) - tylko w turnusie 4 młodzież 13-17 lat (dopłata 100 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.


  PIECKI - MAZURY - DREAM TEAM WIEK UCZESTNIKÓW: 8-12, 13-17 lat
  Żeglarstwo, windsurfing, paintball, survival, archery games. CENA OD: 1890.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  DREAM TEAM


  PROFILE OBOZÓW (UCZESTNIK WYBIERA JEDEN PROFIL):

  SPORTOWO – REKREACYJNY
  Żeglarstwo, windsurfing, zajęcia linowe, gry terenowe, survival, paintball, quady, gry sportowe, archery games, łucznictwo, wycieczka rowerowa oraz zajęcia edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej.
  SPORTÓW WODNYCH
  Żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, rowery wodne, pływanie, rejs motorówką, zajęcia linowe, gry terenowe, survival, paintball, quady, gry sportowe, archery games, łucznictwo, wycieczka rowerowa oraz zajęcia edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej.
  SURVIVALOWY (tylko w turnusach 01, 02 i 03)
  Codziennie 2 godziny zajęć z różnych technik przetrwania od zdobywania pożywienia w lesie i nad wodą, rozpalania ognisk różnymi metodami, przygotowania posiłków poprzez posługiwanie się niezbędnikiem survivalowym. W programie również dwa zajęcia paintballowe, dwa zajęcia quadowe, zajęcia linowe, wycieczka rowerowa, żeglarstwo, łucznictwo, archery games, ratownictwo wodne, pierwsza pomoc, gry terenowe i sportowe, kajakarstwo.
  Profil survivalowy (konieczne śpiwory), w terminie obozu młodzieżowego śpiwór + namiot.
  PAINTBALLOWY
  Osiem bloków po 2 godziny zajęć paintballowych na poligonie z budynkami, desantem z łodzi motorowej, akcją Kambodża w ostępach leśnych i bagiennych, zajęcia linowe, quadowe oraz z samoobrony, survivalu, gry terenowe, archery games, łucznictwo oraz zajęcia rozrywkowe, edukacyjne i rekreacyjne zawarte w opisie poniżej, wycieczka rowerowa. Do dyspozycji uczestników będzie 1500 kulek. Istnieje możliwość dokupienia kulek (100 sztuk – 20 zł)
   

  Rekreacyjne formy aktywności przeplatane ekstremalnymi zadaniami będą integrować i relaksować grupę. Każdego dnia młodzież będzie odkrywała coś nowego, znajdzie czas na współzawodnictwo i relaks, będzie się zajmowała różnymi formami aktywności sportowej i artystycznej.
  W terminie 4 młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 zł).
   

  ZAJĘCIA EDUKACYJNE, ROZRYWKOWE i REKREACYJNE DLA WSZYSTKICH PROFILII

  Qulturka: to czas burzy mózgów przy grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich
  Disco-teka: mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek: przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
  Mazury, czyli cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i dynamicznie.
  Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy.
  Plażowanie: zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka – wybór należy do Ciebie!
  Pierwsza pomoc: brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
  Podstawy ratownictwa: nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
  Pożegnanie z Mazurami: Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez, ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

   

  OPIS ZAJĘĆ NA POSZCZEGÓLNYCH PROFILACH:

  Żeglarstwo (profile: sportowo – rekreacyjny, sportów wodnych)
  Budowa jachtu, róża wiatrów, nauka ostrzenia, odpadania, taklowanie, trymowanie; trochę teorii i wypływamy z portu! Każdy z Was posteruje w półwietrze, bagsztagu, bajdewindzie i w kursie fordewind. Zwrot z wiatrem, na wiatr to wszystko pestka. Jezioro Wągiel to raj zarówno dla początkujących żeglarzy jachtowych i wytrawnych wilków morskich. Podszkolicie kunszt żeglarski na jachtach Omega i Optymist pod okiem wytrawnych i znających specyfikę akwenów instruktorów. Nie zabraknie również abordaży i wypraw na Wyspę Piratów. Nie groźny nam żaden szkwał i przechył!

  Windsurfing (profile: sportowo – rekreacyjny, sportów wodnych)
  Skoro żeglarstwo jachtowe to i windsurfing! Mnóstwo zabaw na deskach, ćwiczenia równowagi, tratwy i wyścigi. Kto z Was nie spadnie z deski…? Następnie deska i żagiel – bajdewind, półwiatr i bagsztag, a na koniec powrót do portu fordewindem. Każdy, kto był już na naszych obozach wie, jak prosty jest zwrot na wiatr i z wiatrem!

  Kajakarstwo (profile: sportów wodnych)
  Nauka manewrowania kajakiem, zwroty, wycieczka wzdłuż brzegów jeziora Wągiel. Jak zrobić tratwę z kajaków? W jaki sposób wejść na wywrócony kajak? Na te pytania i nie tylko odpowiemy oraz zademonstrujemy w praktyce.

  Rejs motorówką (profile: sporów wodnych)
  To odmiana dla żeglarzy jachtowych przy wieczornej flaucie. Poczujecie wiatr we włosach, lecz tym razem przy warkocie silnika motorówki.

  Quady (wszystkie profile)
  1 zajęcia po 2 godz w grupie, ok. 20 min. jazdy, dzieci do 13 roku życia jeżdżą z instruktorem,

  Gry sportowe i rekreacyjne (profile: sportowo rekreacyjny, sportów wodnych, survivalowy)
  Siatkówka, piłka nożna, koszykówka, ringo, kwadrant, golf, badminton – to wszystko jest wam doskonale znane. Tu macie możliwość zademonstrowania swoich umiejętności w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami, ale nie zapomnimy o meczach „kadra kontra reszta  świata”, czyli pojedynków doświadczenia z energią i wigorem.

  Gry terenowe (wszystkie profile)
  Biegi na orientację, podchody, przekradanka, flagi, czyli elementy team buildingu, orienteeringu. Współdziałanie w grupie, orientacja w terenie, kreatywne pomysły i szybkość działania pozwala na powodzenie akcji i zwycięstwo w grze. Słuchajcie uważnie instruktorów, gdyż nabytą wiedzę i umiejętności terenowe i survivalowe wykorzystacie w kilkuetapowej terenowej grze strategicznej Osada.

  Survival (wszystkie profile)
  Nauka posługiwania się kompasem, busolą, rozpalanie ogniska, sposoby na przetrwanie w trudnych warunkach pogodowych, a także pokonywanie przeszkód terenowych. Do tego rozpoznawanie roślin i tropów zwierząt, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach – to właśnie sztuka przetrwania, którą wam przybliżymy.

  Paintball (wszystkie profile)
  "Behind the enemy lines". Strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z odmiennymi scenariuszami realizowane będą przez zespoły w różnych warunkach terenowych. Nie opuścimy terenu działań bojowych, póki nie rozegramy następujących scenariuszy: deadmatch, deadmatch drużynowy, obrona Częstochowy, VIP, capture the flag, blackjack,  polowanie na Czerwony Październik, zwiad, akcja ratunkowa, ochrona prezydenta, terminator, podchody do snajpera. Każda drużyna stworzy kamuflaż, zbuduje swoją bazę i linię obrony, opracuje taktykę ataku i do boju! Na terenie ośrodka znajduje się profesjonalne ogrodzone pole paintballowe z bunkrami i ziemiankami.

  Zajęcia linowe (wszystkie profile)
  Specjalnie dla Was zbudujemy Park Adrenaliny. Zjazd na tyrolce, swobodny lot i wahadło między drzewami podnosi ciśnienie! Przejście przez rzekę po cienkiej linie to nie lada wyzwanie, a wspinaczka po pajęczej sieci to misja dla prawdziwych twardzieli. Nie ma się czego bać, instruktorzy pomogą Ci pokonać strach i w bezpieczny sposób wypełnisz wszystkie wyzwania!

  Samoobrona (profile: paintballowy)
  Warto poznać kilka sposobów odparcia niespodziewanych ataków w walce wręcz. Po dobrej rozgrzewce zajęcia na matach umożliwią wam poznanie sposobów na obronę przed silniejszym i liczniejszym przeciwnikiem wykorzystując elementy Aikido, Karate, czy Krav Magi.

  Wycieczka rowerowa (wszystkie profile)
  To nowa atrakcja, która umożliwi nam dotarcie do schowanych w lesie, krystalicznie czystych oczek wodnych i jezior lobeliowych. Odkrywamy nowe miejsca nieznane turystyce masowej.

  Wycieczka na rowerach wodnych (profile: sportów wodnych)
  Pełen relaks, kąpiele słoneczne i integracja z rówieśnikami przebiegają idealnie. Rekreacja polecana w przerwie między zajęciami typowo sportowymi.

  Rejs motorówką (profile: sportów wodnych)
  Trzymajcie się mocno, bo usiądziecie w kokpicie naprawdę szybkiej motorówki. To nie wszystko! Czyżby ciąganie na bananie? Kto z Was utrzyma się na kole czy bananie za rufą przy prędkości 50km/h?

  Pływanie (profile: sportów wodnych)
  Profil wodny przeznaczony dla tych, którzy kochają przebywać w wodzie i pod jej taflą. Popływamy na kąpielisku, poskaczemy do wody z desek i rowerków wodnych, przećwiczymy desant z łodzi motorowej wzorem Navy Seals ;) Ale najpierw przeprowadzimy sprawdzian z pływania, zajęcia z ratownictwa wodnego: skoki ratownicze, holowanie i pierwsza pomoc :)

  Archery games (wszystkie profile)
  Paintball, łucznictwo, zbijak w jednym! Z wykorzystaniem przeszkód naturalnych i sztucznych poczujecie pojedynki łuczników na własnej skórze.

  Łucznictwo (wszystkie profile)
  Połączenie siły z delikatnością oraz precyzją. Tu poczujesz się jak Robin Hood!

  NOWOŚĆ! WYCIECZKA DO PARKU DZIKICH ZWIERZĄT W KADZIDŁOWIE (wszystkie profile)
  Udamy się do Puszczy Piskiej w której na śródleśnych łąkach bytują zwierzęta zaprzyjaźnione z człowiekiem, dzięki czemu będziemy mogli podziwiać je z bliska, nakarmić, czy pogłaskać. Przewodnik przybliży ich zwyczaje oraz naturę.

  Przykładowy plan dnia:

  Pobudka 7.45

  Gimnastyka poranna 8.00

  Toaleta poranna 8.15

  Śniadanie 8.30

  Zajęcia w grupach

  GRUPA I

  GRUPA II

  GRUPA III

  GRUPA IV

  BLOK I

  9.30-11.15

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Paintball

  Gry terenowe/
  Survival

  Wycieczka rowerowa

  BLOK II

  11.15-13.00

  Wycieczka rowerowa

  Gry terenowe/
  Survival

  Paintball

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Obiad 13.30

  Przerwa poobiednia do 15.30

  BLOK III

  15.30-17.00

  Paintball

  Wycieczka rowerowa

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Gry terenowe/
  Survival

  BLOK IV

  17.00-18.30

  Gry terenowe/
  Survival

  Żeglarstwo/

  Windsurfing

  Wycieczka rowerowa

  Paintball

  Kolacja 19.00

  BLOK V

  20.00-21.15

  Zajęcia w grupach łączonych.

  Zajęcia rozrywkowe, rekreacyjne i edukacyjne.

   

  ZAJĘCIA EDUKACYJNE I REKREACYJNE  DLA WSZYSTKICH PROFILII

  Qulturka: to czas burzy mózgów przy grach planszowych i innych rozgrywkach towarzyskich
  Disco-teka: mega zabawa przy dźwiękach muzyki, którą sami wybierzecie.
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek – przy blasku księżyca i iskrach z ogniska stworzymy fantastyczną atmosferę wspólnej zabawy.
  Mazury, czyli cud natury. Konkurs na najfajniejsze zdjęcie turnusu. Fotografujcie wszystko, byleby było ciekawie, niepowtarzalnie i dynamicznie.
  Filmoteka młodego człowieka. Wspólnie wybierzemy repertuar filmowy.
  Plażowanie: zasłużony czas na odpoczynek między zajęciami. Skoki do wody na strzeżonym kąpielisku, ślizgi na zjeżdżalni, plażing nad skąpanym w słońcu jeziorze Wągiel, a może siatkówka plażowa lub kometka – wybór należy do Ciebie!
  Pierwsza pomoc: brzmi bardzo poważnie, bo to poważny temat. Chcemy Wam uświadomić, że pierwsze trzy minuty decydują o ludzkim życiu i chcemy, byście to życie potrafili ratować.
  Podstawy ratownictwa: nauczycie się skoków ratunkowych, holowania oraz posługiwania się rzutką ratowniczą. Bez teorii nie ma praktyki, czyli zajęcia z podstaw meteorologii i ratownictwa. Wszystko po to, aby bezpiecznie pływać i miło wypoczywać.
  Pożegnanie z Mazurami: Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podsumowanie wspólnie spędzonych dni. Trochę łez i ale i dużo śmiechu. Wymiana kontaktów mailowych i telefonicznych. Początek wspaniałych przyjaźni, czasami trwających wiele lat. Rozdanie nagród i dyplomów. No i do zobaczenia za rok!

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SDMW/18 1890.00 PLN 2018-06-23 - 2018-07-03 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  02SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-14 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  03SDMW/18 1890.00 PLN 2018-07-14 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  04SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-24 - 2018-08-04 [ zakończona ]
  W tym turnusie profil survivalowy nie odbywa się. Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN. W tym terminie młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 PLN).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie - 10 noclegów (turnusy 01 i 03) lub 11 noclegów (turnusy 02 i 04).
  • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - obiad w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
  • Transport autokarem z Warszawy.
  • Zajęcia programowe (w zależności od profilu).
  • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
  • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Profil paintballowy (dopłata 160 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Spływ kajakowy Krutynią z noclegiem (konieczne śpiwory i namioty) - tylko w turnusie 4 młodzież 13-17 lat (dopłata 100 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.

  PIECKI - POJEZIERZE MAZURSKIE

  MAZURY – CUD NATURY. Na 10-lecie działalności obozy Dream Team jadą na Mazury. Doskonałe warunki przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego, rozbudowana baza sportowa ośrodka, domowe jedzenie, wysoko oceniana przez rodziców i dzieci kadra Dream Team oraz ciekawy program to pakiet, z którego każdy uczestnik naszego obozu będzie w pełni zadowolony.
  Na jeziorze Wągiel popływamy na  deskach windsurfinowych, Omegach, Optymistach, Dezecie, kajakach oraz motorówce, zaś okoliczne lasy i poligon  wykorzystamy do gier terenowych, survivalu, paintball’a, zajęć quadowych, linowych, czy wycieczek rowerowych. Odwiedzimy również Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Ciekawi przygód wezmą udział w spływie kajakiem jedną z najpiękniejszych rzek – Krutynią.  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "OSTRÓW PIECKOWSKI"

  Zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 4-osobowych (dwa łóżka pojedyncze i jedno piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym i widokiem na jezioro.

  Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, trenerów i wychowawców posiadającej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas bloków zajęć korzystamy ze sprawdzonego sprzętu spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SDMW/18 1890.00 PLN 2018-06-23 - 2018-07-03 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  02SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-14 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  03SDMW/18 1890.00 PLN 2018-07-14 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  04SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-24 - 2018-08-04 [ zakończona ]
  W tym turnusie profil survivalowy nie odbywa się. Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN. W tym terminie młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 PLN).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie - 10 noclegów (turnusy 01 i 03) lub 11 noclegów (turnusy 02 i 04).
  • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - obiad w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
  • Transport autokarem z Warszawy.
  • Zajęcia programowe (w zależności od profilu).
  • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
  • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Profil paintballowy (dopłata 160 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Spływ kajakowy Krutynią z noclegiem (konieczne śpiwory i namioty) - tylko w turnusie 4 młodzież 13-17 lat (dopłata 100 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  dojazd własny, 0.00 zł.
  09.00 (do potw.) Gdańsk,
  Tylko w turnusie 1 i 4.
  150.00 zł. 16.00 (do potw.)
  07.00 Warszawa, Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.
  Uwaga: zbiórka w Warszawie o godzinie 6:30.
  0.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SDMW/18 1890.00 PLN 2018-06-23 - 2018-07-03 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  02SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-14 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  03SDMW/18 1890.00 PLN 2018-07-14 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  04SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-24 - 2018-08-04 [ zakończona ]
  W tym turnusie profil survivalowy nie odbywa się. Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN. W tym terminie młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 PLN).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie - 10 noclegów (turnusy 01 i 03) lub 11 noclegów (turnusy 02 i 04).
  • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - obiad w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
  • Transport autokarem z Warszawy.
  • Zajęcia programowe (w zależności od profilu).
  • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
  • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Profil paintballowy (dopłata 160 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Spływ kajakowy Krutynią z noclegiem (konieczne śpiwory i namioty) - tylko w turnusie 4 młodzież 13-17 lat (dopłata 100 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01SDMW/18 1890.00 PLN 2018-06-23 - 2018-07-03 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  02SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-03 - 2018-07-14 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  03SDMW/18 1890.00 PLN 2018-07-14 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN.
  04SDMW/18 1990.00 PLN 2018-07-24 - 2018-08-04 [ zakończona ]
  W tym turnusie profil survivalowy nie odbywa się. Dopłata do profilu paintballowego + 160 PLN. W tym terminie młodzież (13-17 lat) bierze udział w spływie Krutynią z noclegiem pod namiotem (+100 PLN).
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie - 10 noclegów (turnusy 01 i 03) lub 11 noclegów (turnusy 02 i 04).
  • Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - obiad w dniu wyjazdu. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.
  • Transport autokarem z Warszawy.
  • Zajęcia programowe (w zależności od profilu).
  • Całodobową opiekę wychowawców, instruktorów, opiekę ratownika na kąpielisku.
  • Ubezpieczenie NNW 5000zł w SIGNAL IDUNA.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Profil paintballowy (dopłata 160 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Spływ kajakowy Krutynią z noclegiem (konieczne śpiwory i namioty) - tylko w turnusie 4 młodzież 13-17 lat (dopłata 100 PLN - prosimy zaznaczyć przy rezerwacji).
  • Dodatkowe kulki paintballowe (100 kulek) - 20 zł.