KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

11.00-17.00

BAŁKAŃSKA IMPREZA

balkanska-impreza-84-1.jpg

12 - 19 lat

od 1719.00 PLN

Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie
  • dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu

Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!

ZŁOTE PIASKI są położone o ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

Program

1 dzień: Wyjazd i przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry. Po południu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-10 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach popołudniowych. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek kolacja, zakwaterowanie w pokojach od godziny 16:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem: zapoznanie z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Podział na grupy. Kolacja, spacer, nocleg.
3–9 dzień: Pobyt w Bułgarii. Realizacja programu:
- Całodniowa wycieczka do Neseberu. Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie.
Wycieczka do KLASZTORU SKALNEGO AŁADŻA - Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
- SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
- SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie.
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!).
- GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
- REALIZACJA PROGRAMU FAKULTATYWNEGO.
10 dzień: Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.
11 dzień: Przejazd przez Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Powrót zgodnie z rozkładem jazdy.

Uwagi: 
- obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
- wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny programów są z 2020 r. i mogą ulec nieznacznej zmianie.

Zakwaterowanie

NOWOCZESNY Hotel Serdika***+ (w naszej ocenie HOTEL ZASŁUGUJE NA 4*) położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 oraz jeden apartament 6 osobowy. Wszystkie pokoje z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW NA MIEJSCU: DUŻY ODKRYTY BASEN Z MINI AQUAPARKIEM i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany walut, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

Wyżywienie: w hotelu All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!!! Suchy prowiant na drogę powrotną.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 02.07-12.07.2021
2). 10.07-20.07.2021
3). 18.07-28.07.2021
4). 26.07-05.08.2021
5). 03.08-13.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

02.07

-

12.07.2021

01BSHM/21

1719.00

[ zakończona ]

10.07

-

20.07.2021

02BSHM/21

1819.00

[ zakończona ]

18.07

-

28.07.2021

03BSHM/21

1819.00

[ zakończona ]

26.07

-

05.08.2021

04BSHM/21

1819.00

[ zakończona ]

03.08

-

13.08.2021

05BSHM/21

1819.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, DVD i barkiem.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie - All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
 • Obligatoryjna taksa klimatyczn płatna na miejscu 10 EUR.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 60 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 110 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
  - Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej