KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

11.00-17.00

MIRABILANDIA I WENECJA

park-rozrywki-mirabilandia-i-wenecja-82-1.jpg

12 - 19 lat

od 1769.00 PLN

Nadmorska stolica zabawy zaprasza!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • będzie też czas dla lubiących plażowanie i kąpiele
  • najsłynniejsze dyskoteki nad Morzem Adriatyckim

A także szalona zabawa w MIRABILANDII!

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami. Od lat należy do ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko Włochów. Turystów przyciągają doskonale zagospodarowane plaże, nadmorskie promenady z licznymi sklepikami, kafejkami, pizzeriami, restauracjami i dyskotekami.

Program

Impreza 10 dni – pobyt we Włoszech 8 dni (7 noclegów).
1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
2 dzień: Spacer po Wenecji (należy posiadać 35 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
3–8 dzień: Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
Leniwie:
- Plażing, Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu.
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
Aktywnie:
- turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 7 EUR).
- gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego.
- wycieczki fakultatywne dla chętnych.
Imprezowo:
- wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne).
- nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.
9 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 35 EUR). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Lunch w Mirabilandii. Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
10 dzień: Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

Uwagi:
Wychowawcy w autokarze pobierają kaucję zwrotną w wysokości 20 EUR/os., obejmującą ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników. Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem. Proponowane kieszonkowe: ok. 100 EUR + wycieczki i atrakcje fakultatywne. Obowiązki pilota pełni kierownik.

Zakwaterowanie

Hotel *** MARIKA bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie), TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 30.06-09.07.2021
2). 07.07-16.07.2021
3). 14.07-23.07.2021
4). 21.07-30.07.2021
5). 28.07-06.08.2021
6). 04.08-13.08.2021
7). 11.08-20.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

30.06

-

09.07.2021

01WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

07.07

-

16.07.2021

02WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

14.07

-

23.07.2021

03WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

21.07

-

30.07.2021

04WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

28.07

-

06.08.2021

05WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

04.08

-

13.08.2021

06WMHM/21

1819.00

[ zakończona ]

11.08

-

20.08.2021

07WMHM/21

1769.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie - 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Klimatyzacja dodatkowo płatna - ok. 10 EUR/pokój/doba.
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR + 35 EUR obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii + 35 EUR obligatoryjna opłata na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
 • Obligatoryjna opłata miejscowa - 15 EUR.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 65 EUR), San Marino (ok. 20 EUR), Aquafan (ok. 25 EUR), Mirabeach (ok. 15 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 10-20 EUR/wstęp.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 60 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 110 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej