KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

MegaWaterTour! Aquaparki!

mega-water-tour-szal-parkow-wodnych-234-6.jpg

12 - 17 lat

od 2390.00 PLN

Maksimum wodnego szaleństwa! Odwiedzimy:

 • POLSKA: Energylandia, Termy Chochołowskie, Rafting Dunajcem!
 • SŁOWACJA: Tatralandia, Aquacity Poprad!
 • A do tego: Zakopane, Pieniny, Chopok!
 • Wszystkie bilety w cenie!

Wyjazd przepełniony doskonałymi wrażeniami :) Sami byśmy pojechali!

Ten wyjazd jest niepowtarzalny! Dajcie się porwać wodnemu szaleństwu - podczas 6-dniowego pobytu będziemy w aż 4 rekordowo odwiedzanych Aquaparkach i Parkach rozrywki - Energylandii, Tatralandii, Aquacity w Popradzie, Termach Chochołowskich, a może spłyniemy też pontonami Dunajcem?

Każdy dzień dostarczy Wam epickiej ilości emocji i wrażeń :) Zabierzcie ze sobą kilka kompletów strojów kąpielowych - przydadzą się ;)

Program

1 DZIEŃ - wyjazd - podróż do Zatoru, gdzie zanocujemy, aby od raniutka drugiego dnia cieszyć się atrakcjami Energylandii. Wieczorem integracja :)

2 DZIEŃ - całodniowy pobyt w Energylandii: tamtejsza strefa wodna to powierzchnia aż 2 hektarów! Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. A zjeżdżalnia taka jak Exotik Fun jest jedyna w kraju! Do dyspozycji jest aż 150 pontonów 1- i 2-osobowych oraz ogromna plaża z leżakami. Najnowsza otworzona w 2022 roku strefa Bamboo Bay to kolejne 16 zjeżdżalni! Ponadto Exotic Island, Aqualantis - Królestwo Oceanu, Smoczy Gród oraz Strefa Ekstremalna! Kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5G! W tej strefie bezsprzecznie królują Hyperion - najwyższy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Water Coaster Speed - światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów. Na zasłużony nocleg i obiadokolację pojedziemy do Zakopanego.

3 DZIEŃ - rozpoczniemy wycieczką na Gubałówkę: wjazd kolejką, a dla chętnych krótka rozrywka w Adventure Park Gubałówka - do wyboru jedna z 4 atrakcji - park linowy, skok z wieży 14 m, ścianka wspinaczkowa lub tyrolka (koszt dodatkowy około 40zł ). Po zjeździe na dół spacer i shopping na Krupówkach :) Następnie pojedziemy do Chochołowa - gdzie spędzimy 3 godziny na basenach Term Chochołowskich. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czekają: zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe ;) Kolejną noc spędzimy już w słowackim Holiday Village Tatralandia w Tatry Mountain Resort. Czy dacie radę zasnąć widząc, co czeka was następnego dnia?

4 DZIEŃ - TAK ! To jest dzień TATRALANDII ! Calutki :) Prawie 2 kilometry zjeżdżalni, 4 baseny z wodą morską w strefie Tropical Paradise, Surf Waves - kompleks z indoorowym symulatorem surfingu, wody termalne i widok na Tatry Słowackie - REWELACJA to za mało powiedziane! Wasze domki noclegowe położone są nad niewielkim jeziorkiem, w samym kompleksie Tatralandii.

5 DZIEŃ - skoro jesteśmy w Tatrach... po zapierające dech widoki wjedziemy kolejką na CHOPOK ! Tam spędzimy chwilkę i kiedy już obfocicie się w tych przepięknych okolicznościach przypomnimy Wam, że jeśli za chwilkę nie wyjedziemy, to nie zdążymy do Aquacity w Popradzie ! 350 atrakcji wodnych - baseny Blue Sapphire, Blue Diamond, Jacuzzi Treasure Island, Fire&Water, zjeżdżalnie Kamikadze, Twister, Czarna Dziura i wiele innych! Czy ktoś z Was próbował już Aquazorbingu? Dzień zakończymy przejazdem do Polski na nocleg w Pieninach.

6 DZIEŃ - spacer po Szczawnicy - popularnym kurorcie malowniczo położonym w dolinie potoku Grajcarek. Promenada spacerowa, Park Zdrojowy z muszlą koncertową, zegar i figury zwierząt z kwiatów (ulubione miejsca na fotki). Chętnych dodatkowych wrażeń zabierzemy na rewelacyjny spływ pontonowy Dunajcem w samym sercu Pienin. Tak tak, to prawdziwy RAFTING w nieprzeciętnych okolicznościach - spływ przełomem Dunajca to atrakcja na skalę europejską! Ściany skalne sięgają 300 m wysokości! Jeśli chcesz wziąć udział w tym spływie - wybierz fakultet "Spływ pontonowy Dunajcem".

Ahhh i jak tu wracać... ale tak, to już nasz ostatni dzień w raju i czas na powrót. Uprzedźcie rodziców i znajomych, że muszą zarezerwować sporo czasu na Wasze opowieści i wrażenia !

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY ORAZ LEGITYMACJA SZKOLNA!

Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Programy fakultatywne

Spływ pontonowy Dunajcem 100.00 zł.
Spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

Noclegi zaplanowane są w Polsce i na Słowacji. Po polskiej stronie w Zakopanem oraz w Pieninach (Niedzica/Szczawnica), po słowackiej - w Tatralandii.

Wyżywienie - zapewniamy śniadania i obiadokolacje. Posiłki w ciągu dnia oraz na trasie we własnym zakresie.

 

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 10.07-15.07.2023
2). 17.07-22.07.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

10.07

-

15.07.2023

01AWCM/23

2390.00

2549.00

rezerwuję
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2199 zł.

17.07

-

22.07.2023

02AWCM/23

2390.00

2549.00

[ zadzwoń ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2199 zł.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (2 posiłki dziennie), śniadania i obiadokolacje. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Opiekę wychowawców, instruktorów, przewodnika, opiekę medyczną.
 • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: Polska NNW (do 5000 zł), Słowacja NNW (15 000 zł) oraz KL 20 000 Euro.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE :

 • Posiłki inne niż śniadania i obiadokolacje.
 • Dodatkowe Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A. od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę. Wybór ubezpieczenia jest możliwy w trakcie dokonywania rezerwacji.

Programy fakultatywne

Spływ pontonowy Dunajcem 100.00 zł.
Spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej