biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Obóz konny dla każdego! Czas na wakacje pełne aktywności!
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne dla jeżdżących konno!
 • Znakomita kadra, doświadczeni instruktorzy!
 • Wyjazd z wielkimi tradycjami - wszyscy chcą tu wracać!
 • Tylko na Ciebie czekamy!

  NOWĘCIN k. ŁEBY – OBÓZ KONNY
  OBÓZ KONNY
  WIEK UCZESTNIKӓW: 11-18 lat
  CENA OD: 1740.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Obóz konny dla każdego! Czas na wakacje pełne aktywności!
 • Zajęcia praktyczne i teoretyczne dla jeżdżących konno!
 • Znakomita kadra, doświadczeni instruktorzy!
 • Wyjazd z wielkimi tradycjami - wszyscy chcą tu wracać!
 • Tylko na Ciebie czekamy!
  NOWĘCIN k. ŁEBY – OBÓZ KONNY
  OBÓZ KONNY
  WIEK UCZESTNIKӓW: 11-18 lat
  CENA OD: 1740.00 PLN

  NOWĘCIN k. ŁEBY – MORZE BAŁTYCKIE

  Profesjonalne szkolenie dla początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych lub jeździeckie ABC.
  Obozy jeździeckie w Nowęcinie organizujemy już ponad 20 lat.
  Zajęcia odbywają się w Stadninie „SENNY”, ośrodek certyfikowany przez Polski Związek Jeździecki (II kategoria). Stadnina posiada ponad 30 koni. Dzięki krytej ujeżdżalni zajęcia są prowadzone bez względu na pogodę.
  Dobrze przygotowana kadra, bardzo dobrze ujeżdżone konie pozwalają na naukę na każdym poziomie. Polecamy tę stajnię szczególnie dla osób mających zacięcie sportowe, gdyż nauka skoków i ujeżdżenia na koniach startujących w zawodach jeździeckich w skokach LL i L oraz doświadczona kadra pozwoli na korektę błędów i podniesienie umiejętności sportowych. W każdym turnusie organizowane są egzaminy na odznakę brązową i srebrną "Jeżdżę konno". Egzaminy mogą prowadzić tylko certyfikowane stadniny, w tym stadnina „Senny”. Wyjazdy w teren i galopy po plaży zadowolą najbardziej wymagających. Dla początkujących gwarantujemy bezpieczne szkolenie pod okiem kwalifikowanych instruktorów.  PENSJONAT "ŁEBSKA ROMA"

  NOWĘCIN k. Łeby – miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza ok. 2 km.
  Pensjonat „Łebska Roma” dysponuje pokojami 3, 4, 5 – osobowymi z łazienkami. Posiada także świetlicę z TV i stołem do ping-ponga, stołówkę, boisko sportowe. Do morza jest stąd ok. 1500 metrów, do jeziora i stadniny ok. 900 metrów.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  OBÓZ KONNY


  OBÓZ KONNY:
  Nauka jazdy konnej pod opieką kwalifikowanych instruktorów wg następujących programów:

  PROGRAMY OBOZÓW KONNYCH:
  O zakwalifikowaniu do danej grupy decyduje szkoleniowiec prowadzący zajęcia, kwalifikacja zależy od umiejętności uczestnika i prowadzona jest w 4 grupach.
  A/ dla początkujących (nauka od podstaw): 8 godz. 20 minut
  1. Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach – 1 godzina, opieka i pielęgnacja koni – 2 godziny, nauka siodłania – 2 godziny).
  2. Zajęcia praktyczne:
  nauka jazdy na lonży – 5 lekcji po 40 minut (nauka jazdy na lonży pozwoli opanować umiejętności anglezowania i kierowania koniem. Kolejnym krokiem po opanowaniu tej umiejętności jest przejście do grupy samodzielnie jeżdżącej na ujeżdżalni).
  samodzielna jazda na ujeżdżalni – 5 godz.

  B/ dla średnio zaawansowanych – (przeznaczony dla osób mających podstawy jeździectwa, umiejętność poprawnego anglezowania – nauka galopu od podstaw, istnieje możliwość zdobycia odznaki „Jeżdżę konno”, koszt odznaki 50 PLN)
  1.Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach – 1 godzina, obsługa i pielęgnacja koni – 1 godziny, nauka siodłania – 2 godziny, nauka lonżowania – 1 godzina).
  2.Zajęcia praktyczne – 10 godzin:
  samodzielna jazda na ujeżdżalni (korekta dosiadu i nauka półsiadu) – 4 godz.
  jazda na ujeżdżalni, nauka galopu – 4 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie (dopiero po opanowaniu umiejętności prawidłowego galopu na padoku) – 2 godz.

  C/ dla zaawansowanych – (dla osób jeżdżących dobrze konno, umiejętność galopu – wyjazdy na galopy w terenie, nauka skoków, dodatkowo istnieje możliwość wyjazdu na rajd nad morzem)
  1. Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach, opieka i pielęgnacja – 1 godz., doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz., praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz.).
  2. Zajęcia praktyczne – 10 godzin:
  jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 5 godz.
  nauka skoków na ujeżdżalni – 2 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie – 3 godz.

  D/ grupa szkoleniowo-sportowa – warunkiem uczestnictwa w tej grupie jest umiejętność poprawnego galopu i podstaw w skokach, co jest sprawdzane w pierwszym dniu przez trenera. W przypadku akceptacji trenera na przesunięcie do grupy D, należy uiścić na miejscu dodatkowy koszt w wysokości 300 PLN. Grupa D jest przygotowywana do zdania egzaminu Polskiego Związku Jeździeckiego na odznakę brązową lub srebrną. Egzamin komisyjny jest przeprowadzany na terenie Ośrodka „Senny” po zdaniu egzaminu wewnętrznego.
  Program grupy D:
  1. Zajęcia teoretyczne – 8 godzin (w tym: BHP przy koniach, opieka i pielęgnacja konia – 1 godz., doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz., praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz., przygotowanie do egzaminu na odznakę – 3 godz.
  2. Zajęcia praktyczne – 12 godzin:
  jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 2 godz.
  doskonalenie umiejętności skoków – 3 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie – 2 godz.
  przygotowanie do egzaminu z ujeżdżania i skoków – 3 godz.
  egzamin wewnętrzny – 1 godz.
  egzamin przed komisją PZJ – 1 godz.
  Po zdaniu egzaminu komisyjnego uczestnik otrzymuje brązową lub srebrną odznakę wystawiona przez Polski Związek Jeździecki w Warszawie (koszt odznaki 100 PLN).

  PROGRAM OBOZU Z JEŹDZIECKIM ABC:

  Zajęcia praktyczne – 5 godzin jazdy konnej i 2 godziny jazdy bryczką, zajęcia teoretyczne – 5 godzin (pielęgnacja konia, nauka siodłania, nauka lonżowania).
  Każdy uczestnik powinien posiadać sportowy ubiór: dres, obuwie sportowe itp.

  Pobyt uzupełniony jest o następujące zajęcia rekreacyjno-krajoznawcze (dla wszystkich):
  Program zajęć rekreacyjnych (wspólny dla wszystkich grup obozu konnego):
  – zajęcia w Parku Linowym w Łebie,
  – wizyta  w Sea Park Sarbsk w największym na północy  Polski parku rozrywki,
  – zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, dyskoteki, konkursy, ogniska.

  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z:
  1. Dodatkowych lekcji nauki jazdy konnej w cenie ok. 40 zł/godz.
  2. 6-godzinnego kursu nauki powożenia w cenie 70 PLN.
  3. Zdobycia odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu 50 PLN.
  4. 3-godzinnego rajdu nad morze w cenie 100 PLN.
  Powyższe świadczenia płatne na miejscu.

  Imprezy fakultatywne (realizowane przy min. 15 osobach):
  1. Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 PLN.
  2. Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 PLN.
  3. Wakacyjny kurs gokartowy – w ramach szkółki POWER RACING ACADEMY w POWER PARK ŁEBA (2 x 3 godz.). Program: teoria: zasady bezpieczeństwa na torze, znaczenie flag sygnalizacyjnych, przepisy sportu kartingowego, budowa i obsługa gokarta, praktyka: wolne jazdy (określenie umiejętności), przyspieszanie-hamowanie, pokonywanie zakrętów, strategie jazdy, jazdy na czas, wyścigi. Zapewniamy instruktora kursu, profesjonalny sprzęt (dysponujemy 3 modelami kartów różnej wielkości) oraz wyposażenie dla uczestników kursu (kaski, ochraniacze, balaklawy, rękawice). Po zakończeniu kursu każdy otrzymuje imienny certyfikat oraz kartę zniżkową na tor. Zajęcia na torze gokartowym dają możliwość kontaktu ze sportem motorowym w jego najbezpieczniejszej postaci, a przy tym poprzez dobrą zabawę uczą inteligentnego zachowania, rozwijają koordynację i refleks. Karting to również koleżeństwo, dyscyplina i szacunek – 200 PLN.
  4. Football bungee – super zabawa, gra bijąca rekordy popularności, a u nas zupełnie nieznana. Bungee Football to połączenie prawdziwego futbolu i skoków na bungee, ale również piłkarzyków i wspinaczki wysokogórskiej. Niby wszystkie ruchy dozwolone, ale ogranicza Cię wystający z Twoich pleców pałąk przytwierdzony na sprężynującej linie do sufitu. Istne szaleństwo!!! – 30 PLN.

  Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników.

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Trasa główna: Warszawa – Lębork – Nowęcin – wyjazd pociągiem rano w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót wieczorem w dniu zakończenia turnusu; na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP – przejazd autokarem. Trasy antenowe: PKP lub Polski Bus lub PKS. Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób, W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  rano-
  po południu
  Białystok,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Bydgoszcz,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł.
  rano-
  po południu
  Częstochowa,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Katowice,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Kielce,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Kraków,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Lublin,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Łódź,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł.
  rano-
  po południu
  Olsztyn,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Poznań,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Rzeszów,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  rano-
  po południu
  Toruń,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł.
  rano-
  po południu
  Warszawa,
  Trasa główna: przejazd PKP + autokar.
  100.00 zł.
  rano-
  po południu
  Włocławek,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł.
  rano-
  po południu
  Wrocław,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01NKHW/18 1740.00 PLN 2018-06-26 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. Promocja może zakończyć się przed czasem!
  02NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-17 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  03NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  04NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-29 - 2018-08-08 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  05NKHW/18 1740.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-19 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.
  • Nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg opisanych programów.
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 10000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce pociągiem – patrz zakładka transport.
  • Obóz "Z jeździeckim ABC" - upust – -220 zł.
  • Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 zł.
  • Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 zł.
  • Wakacyjny kurs gokartowy – 200 zł.
  • Football Bungee – 30 zł.
  • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne – 50 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Dopłata do zajęć w grupie D szkoleniowo-sportowej – 300 zł.
  • Dodatkowe lekcje nauki jazdy konnej – ok. 40 zł/godz.
  • 6-godzinny kurs nauki powożenia – 70 zł.
  • Zdobycie odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu – 50 zł.
  • 3-godzinnego rajdu nad morze – 100 zł.
  Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.


  NOWĘCIN k. ŁEBY – OBÓZ KONNY WIEK UCZESTNIKÓW: 11-18 lat
  OBÓZ KONNY CENA OD: 1740.00 PLN

  OBÓZ KONNY


  OBÓZ KONNY:
  Nauka jazdy konnej pod opieką kwalifikowanych instruktorów wg następujących programów:

  PROGRAMY OBOZÓW KONNYCH:
  O zakwalifikowaniu do danej grupy decyduje szkoleniowiec prowadzący zajęcia, kwalifikacja zależy od umiejętności uczestnika i prowadzona jest w 4 grupach.
  A/ dla początkujących (nauka od podstaw): 8 godz. 20 minut
  1. Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach – 1 godzina, opieka i pielęgnacja koni – 2 godziny, nauka siodłania – 2 godziny).
  2. Zajęcia praktyczne:
  nauka jazdy na lonży – 5 lekcji po 40 minut (nauka jazdy na lonży pozwoli opanować umiejętności anglezowania i kierowania koniem. Kolejnym krokiem po opanowaniu tej umiejętności jest przejście do grupy samodzielnie jeżdżącej na ujeżdżalni).
  samodzielna jazda na ujeżdżalni – 5 godz.

  B/ dla średnio zaawansowanych – (przeznaczony dla osób mających podstawy jeździectwa, umiejętność poprawnego anglezowania – nauka galopu od podstaw, istnieje możliwość zdobycia odznaki „Jeżdżę konno”, koszt odznaki 50 PLN)
  1.Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach – 1 godzina, obsługa i pielęgnacja koni – 1 godziny, nauka siodłania – 2 godziny, nauka lonżowania – 1 godzina).
  2.Zajęcia praktyczne – 10 godzin:
  samodzielna jazda na ujeżdżalni (korekta dosiadu i nauka półsiadu) – 4 godz.
  jazda na ujeżdżalni, nauka galopu – 4 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie (dopiero po opanowaniu umiejętności prawidłowego galopu na padoku) – 2 godz.

  C/ dla zaawansowanych – (dla osób jeżdżących dobrze konno, umiejętność galopu – wyjazdy na galopy w terenie, nauka skoków, dodatkowo istnieje możliwość wyjazdu na rajd nad morzem)
  1. Zajęcia teoretyczne – 5 godzin (w tym: BHP przy koniach, opieka i pielęgnacja – 1 godz., doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz., praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz.).
  2. Zajęcia praktyczne – 10 godzin:
  jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 5 godz.
  nauka skoków na ujeżdżalni – 2 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie – 3 godz.

  D/ grupa szkoleniowo-sportowa – warunkiem uczestnictwa w tej grupie jest umiejętność poprawnego galopu i podstaw w skokach, co jest sprawdzane w pierwszym dniu przez trenera. W przypadku akceptacji trenera na przesunięcie do grupy D, należy uiścić na miejscu dodatkowy koszt w wysokości 300 PLN. Grupa D jest przygotowywana do zdania egzaminu Polskiego Związku Jeździeckiego na odznakę brązową lub srebrną. Egzamin komisyjny jest przeprowadzany na terenie Ośrodka „Senny” po zdaniu egzaminu wewnętrznego.
  Program grupy D:
  1. Zajęcia teoretyczne – 8 godzin (w tym: BHP przy koniach, opieka i pielęgnacja konia – 1 godz., doskonalenie nauki siodłania, dobór sprzętu dla konia i jeźdźca – 2 godz., praca z młodym koniem, nauka lonżowania – 2 godz., przygotowanie do egzaminu na odznakę – 3 godz.
  2. Zajęcia praktyczne – 12 godzin:
  jazda na ujeżdżalni (doskonalenie podstaw ujeżdżania) – 2 godz.
  doskonalenie umiejętności skoków – 3 godz.
  wyjazdy na galopy w terenie – 2 godz.
  przygotowanie do egzaminu z ujeżdżania i skoków – 3 godz.
  egzamin wewnętrzny – 1 godz.
  egzamin przed komisją PZJ – 1 godz.
  Po zdaniu egzaminu komisyjnego uczestnik otrzymuje brązową lub srebrną odznakę wystawiona przez Polski Związek Jeździecki w Warszawie (koszt odznaki 100 PLN).

  PROGRAM OBOZU Z JEŹDZIECKIM ABC:

  Zajęcia praktyczne – 5 godzin jazdy konnej i 2 godziny jazdy bryczką, zajęcia teoretyczne – 5 godzin (pielęgnacja konia, nauka siodłania, nauka lonżowania).
  Każdy uczestnik powinien posiadać sportowy ubiór: dres, obuwie sportowe itp.

  Pobyt uzupełniony jest o następujące zajęcia rekreacyjno-krajoznawcze (dla wszystkich):
  Program zajęć rekreacyjnych (wspólny dla wszystkich grup obozu konnego):
  – zajęcia w Parku Linowym w Łebie,
  – wizyta  w Sea Park Sarbsk w największym na północy  Polski parku rozrywki,
  – zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, dyskoteki, konkursy, ogniska.

  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z:
  1. Dodatkowych lekcji nauki jazdy konnej w cenie ok. 40 zł/godz.
  2. 6-godzinnego kursu nauki powożenia w cenie 70 PLN.
  3. Zdobycia odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu 50 PLN.
  4. 3-godzinnego rajdu nad morze w cenie 100 PLN.
  Powyższe świadczenia płatne na miejscu.

  Imprezy fakultatywne (realizowane przy min. 15 osobach):
  1. Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 PLN.
  2. Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 PLN.
  3. Wakacyjny kurs gokartowy – w ramach szkółki POWER RACING ACADEMY w POWER PARK ŁEBA (2 x 3 godz.). Program: teoria: zasady bezpieczeństwa na torze, znaczenie flag sygnalizacyjnych, przepisy sportu kartingowego, budowa i obsługa gokarta, praktyka: wolne jazdy (określenie umiejętności), przyspieszanie-hamowanie, pokonywanie zakrętów, strategie jazdy, jazdy na czas, wyścigi. Zapewniamy instruktora kursu, profesjonalny sprzęt (dysponujemy 3 modelami kartów różnej wielkości) oraz wyposażenie dla uczestników kursu (kaski, ochraniacze, balaklawy, rękawice). Po zakończeniu kursu każdy otrzymuje imienny certyfikat oraz kartę zniżkową na tor. Zajęcia na torze gokartowym dają możliwość kontaktu ze sportem motorowym w jego najbezpieczniejszej postaci, a przy tym poprzez dobrą zabawę uczą inteligentnego zachowania, rozwijają koordynację i refleks. Karting to również koleżeństwo, dyscyplina i szacunek – 200 PLN.
  4. Football bungee – super zabawa, gra bijąca rekordy popularności, a u nas zupełnie nieznana. Bungee Football to połączenie prawdziwego futbolu i skoków na bungee, ale również piłkarzyków i wspinaczki wysokogórskiej. Niby wszystkie ruchy dozwolone, ale ogranicza Cię wystający z Twoich pleców pałąk przytwierdzony na sprężynującej linie do sufitu. Istne szaleństwo!!! – 30 PLN.

  Imprezy fakultatywne i poszczególne profile będą realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01NKHW/18 1740.00 PLN 2018-06-26 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. Promocja może zakończyć się przed czasem!
  02NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-17 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  03NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  04NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-29 - 2018-08-08 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  05NKHW/18 1740.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-19 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.
  • Nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg opisanych programów.
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 10000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce pociągiem – patrz zakładka transport.
  • Obóz "Z jeździeckim ABC" - upust – -220 zł.
  • Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 zł.
  • Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 zł.
  • Wakacyjny kurs gokartowy – 200 zł.
  • Football Bungee – 30 zł.
  • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne – 50 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Dopłata do zajęć w grupie D szkoleniowo-sportowej – 300 zł.
  • Dodatkowe lekcje nauki jazdy konnej – ok. 40 zł/godz.
  • 6-godzinny kurs nauki powożenia – 70 zł.
  • Zdobycie odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu – 50 zł.
  • 3-godzinnego rajdu nad morze – 100 zł.
  Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.

  NOWĘCIN k. ŁEBY – MORZE BAŁTYCKIE

  Profesjonalne szkolenie dla początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych lub jeździeckie ABC.
  Obozy jeździeckie w Nowęcinie organizujemy już ponad 20 lat.
  Zajęcia odbywają się w Stadninie „SENNY”, ośrodek certyfikowany przez Polski Związek Jeździecki (II kategoria). Stadnina posiada ponad 30 koni. Dzięki krytej ujeżdżalni zajęcia są prowadzone bez względu na pogodę.
  Dobrze przygotowana kadra, bardzo dobrze ujeżdżone konie pozwalają na naukę na każdym poziomie. Polecamy tę stajnię szczególnie dla osób mających zacięcie sportowe, gdyż nauka skoków i ujeżdżenia na koniach startujących w zawodach jeździeckich w skokach LL i L oraz doświadczona kadra pozwoli na korektę błędów i podniesienie umiejętności sportowych. W każdym turnusie organizowane są egzaminy na odznakę brązową i srebrną "Jeżdżę konno". Egzaminy mogą prowadzić tylko certyfikowane stadniny, w tym stadnina „Senny”. Wyjazdy w teren i galopy po plaży zadowolą najbardziej wymagających. Dla początkujących gwarantujemy bezpieczne szkolenie pod okiem kwalifikowanych instruktorów.  PENSJONAT "ŁEBSKA ROMA"

  NOWĘCIN k. Łeby – miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko, do morza ok. 2 km.
  Pensjonat „Łebska Roma” dysponuje pokojami 3, 4, 5 – osobowymi z łazienkami. Posiada także świetlicę z TV i stołem do ping-ponga, stołówkę, boisko sportowe. Do morza jest stąd ok. 1500 metrów, do jeziora i stadniny ok. 900 metrów.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01NKHW/18 1740.00 PLN 2018-06-26 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. Promocja może zakończyć się przed czasem!
  02NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-17 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  03NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  04NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-29 - 2018-08-08 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  05NKHW/18 1740.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-19 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.
  • Nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg opisanych programów.
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 10000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce pociągiem – patrz zakładka transport.
  • Obóz "Z jeździeckim ABC" - upust – -220 zł.
  • Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 zł.
  • Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 zł.
  • Wakacyjny kurs gokartowy – 200 zł.
  • Football Bungee – 30 zł.
  • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne – 50 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Dopłata do zajęć w grupie D szkoleniowo-sportowej – 300 zł.
  • Dodatkowe lekcje nauki jazdy konnej – ok. 40 zł/godz.
  • 6-godzinny kurs nauki powożenia – 70 zł.
  • Zdobycie odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu – 50 zł.
  • 3-godzinnego rajdu nad morze – 100 zł.
  Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Trasa główna: Warszawa – Lębork – Nowęcin – wyjazd pociągiem rano w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót wieczorem w dniu zakończenia turnusu; na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP – przejazd autokarem. Trasy antenowe: PKP lub Polski Bus lub PKS. Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób, W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  rano Białystok,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Bydgoszcz,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł. po południu
  rano Częstochowa,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Katowice,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Kielce,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Kraków,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Lublin,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Łódź,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł. po południu
  rano Olsztyn,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Poznań,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Rzeszów,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  rano Toruń,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł. po południu
  rano Warszawa,
  Trasa główna: przejazd PKP + autokar.
  100.00 zł. po południu
  rano Włocławek,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  100.00 zł. po południu
  rano Wrocław,
  Trasa antenowa: PKP lub Polski Bus lub PKS; wyjazd realizowany przy min. 5 uczestnikach.
  150.00 zł. po południu
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01NKHW/18 1740.00 PLN 2018-06-26 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. Promocja może zakończyć się przed czasem!
  02NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-17 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  03NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  04NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-29 - 2018-08-08 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  05NKHW/18 1740.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-19 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.
  • Nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg opisanych programów.
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 10000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce pociągiem – patrz zakładka transport.
  • Obóz "Z jeździeckim ABC" - upust – -220 zł.
  • Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 zł.
  • Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 zł.
  • Wakacyjny kurs gokartowy – 200 zł.
  • Football Bungee – 30 zł.
  • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne – 50 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Dopłata do zajęć w grupie D szkoleniowo-sportowej – 300 zł.
  • Dodatkowe lekcje nauki jazdy konnej – ok. 40 zł/godz.
  • 6-godzinny kurs nauki powożenia – 70 zł.
  • Zdobycie odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu – 50 zł.
  • 3-godzinnego rajdu nad morze – 100 zł.
  Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01NKHW/18 1740.00 PLN 2018-06-26 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa. Promocja może zakończyć się przed czasem!
  02NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-07 - 2018-07-17 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  03NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-28 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  04NKHW/18 1740.00 PLN 2018-07-29 - 2018-08-08 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  05NKHW/18 1740.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-19 [ zakończona ]
  Impreza 11-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.
  • Nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych instruktorów wg opisanych programów.
  • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
  • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
  • Ubezpieczenie NNW TUiR AXA (do 10000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce pociągiem – patrz zakładka transport.
  • Obóz "Z jeździeckim ABC" - upust – -220 zł.
  • Wycieczka do Trójmiasta, wstęp do Parku Wodnego w Sopocie – 120 zł.
  • Wycieczka do Labiryntu Park Łeba – 20 zł.
  • Wakacyjny kurs gokartowy – 200 zł.
  • Football Bungee – 30 zł.
  • Dieta wegetariańska, bezglutenowa, inne – 50 zł.
  Płatne na miejscu:
  • Dopłata do zajęć w grupie D szkoleniowo-sportowej – 300 zł.
  • Dodatkowe lekcje nauki jazdy konnej – ok. 40 zł/godz.
  • 6-godzinny kurs nauki powożenia – 70 zł.
  • Zdobycie odznaki PZJ "Jeżdżę konno” (w przypadku uczestników grupy C) koszt egzaminu – 50 zł.
  • 3-godzinnego rajdu nad morze – 100 zł.
  Każdy uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną na przejazd PKP.