KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

Piątkowy wieczór, a wy nadal w domu? Chcecie spędzić czas od zmierzchu do świtu poza domem?
ZORGANIZUJEMY WAM TEN CZAS!

Dość siedzenia w domu, czas na NOCNE ATRAKCJE w COGITO. Będą warsztaty kulinarne, warsztaty eksperymentów oraz bajkowa noc. Dodatkowo dla najwytrwalszych uczestników zawody wytrzymałościowe w śpiworze do białego rana.
To co, widzimy się? ;-)

Kiedy Twoje dziecko będzie uczestniczyć w zaplanowanych zajęciach, Ty masz czas dla siebie.
Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice – to jest to!

Uwaga: Ilość miejsc baaardzo ograniczona z uwagi na konieczność dostosowania się do wymagań sanitarnych!

Prosimy dokonywać rezerwacji telefonicznie (tel. 530 438 909 lub 22/ 838 20 61) albo mailowo (e-mail: biuro@obozy.pl). Ostateczne potwierdzenie rezerwacji przez COGITO nastąpi do czwartku poprzedzającego zajęcia.

Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia na godz. 20.00 (chyba, że dziecko uczestniczy w grze terenowej).
Odbiór dzieci następnego dnia w godz. 09.00 - 09.15.

Program

Warsztaty kulinarne – sprawdzimy nasze zdolności w kuchni. Będzie dużo mieszania, ugniatania, krojenia i oczywiście jedzenia, jedzenia, jedzenia. Smacznie, zdrowo i szybko, czyli pyszny podwieczorek w 15 minut. Kto wie, może odkryjecie w sobie talent do kucharzenia?

Eksperymenty na wesoło – dowiesz się co jest cięższe, jak to jest, że niektóre substancje się nie mieszają i dlaczego kolory się mieszają lub nie. Spokojnie, wszystkie doświadczenia możesz wykonać także w domu. Podczas naszych eksperymentów spróbujemy również połączyć i rozdzielić dwa przedmioty nie używając rąk! Da się? Przekonaj się!

Planszówki i jeszcze więcej planszówek – wieczorowy turniej planszówek w ciepłych skarpetkach z kubkiem kakao w ręku.

Bajkowa noc - na wygodnych materacach się usadowicie i całą noc przy bajkach spędzicie. A gdy rano będzie Wam mało na stole coś słodkiego będzie stało.

HIT! Próba tlenowa w śpiworze HIT! - całonocne zmagania tlenowe w śpiworze, na wzór prób wydolnościowych zdobywców K2. Będziecie mieli okazję sprawdzić kto z Was wytrzyma najdłużej w przyniesionym przez Was śpiworach. Dla najlepszych nagrody!

Zajęcia w czasie COVID-19:
* Nasza sala będzie regularnie wietrzona, a przedmioty użytkowane przez dzieci czyszczone z użyciem detergentu lub innych środków dezynfekujących.
* Podczas zajęć obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk wodą z mydłem, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust. Udostępniamy toaletę na wyłączność dzieci, wyposażoną w mydło w płynie i płyn do dezynfekcji.
* W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych, przyprowadzane i odbierane przez zdrowych rodziców / opiekunów.
* Prosimy, aby uczestnicy posiadali indywidualne osłony nosa i ust.

 

UWAGA:
* Prosimy o zgłoszenie, jeśli dziecko ma alergię pokarmową lub jest na diecie. Posiłek będzie podawany w jednorazowych opakowaniach, z użyciem jednorazowych sztućców oraz kubków. Dziecko może przynieść z domu własny posiłek oraz napój, powinny być one wówczas w pojemnikach prywatnych, z których będą spożywane.
* Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia na godz. 20.00 (chyba, że dziecko uczestniczy w grze terenowej). Odbiór dzieci następnego dnia w godz. 09.00 - 09.15.
* Każdy uczestnik zajęć powinien mieć obuwie na zmianę, ew. odzież (np. ciepłe skarpety), śpiwór i poduszkę oraz przybory kosmetyczne, a także dobry humor :)
* W przypadku wcześniejszego odebrania dziecka cena nie podlega rozliczeniu.

Programy fakultatywne

  • Wieczorna gra terenowa (1h) – wyruszymy tropami zaginionego zegarka znanego bielańskiego zegarmistrza. Pewnego dnia udał się do pracy, jednakże nigdy do niej nie dotarł...! Odnaleziono wszystkie jego pamiątki, oprócz wartościowego zegarka. Waszym zadaniem będzie przy użyciu mapy i kompasu dotrzeć do miejsca, gdzie może znajdować się wartościowy przedmiot. Niestety, nie będzie tak łatwo - podczas godzinnej gry terenowej będą na Was czekały łamigłówki, trudne pytania oraz zadania, dzięki którym otrzymacie wskazówkę. Czy jesteście gotowi na poszukiwania przy blasku uliczynych latarni?  - 20 zł/os (start godz. 19:00)
  • Ciepły posiłek po zmierzchu np. pizza - 20 zł/os

Zakwaterowanie

Zajęcia będą się odbywać w przystosowanym do zajęć z dziećmi lokalu, mieszczącym się przy ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 05.02-06.02.2021
2). 16.04-17.04.2021
3). 21.05-22.05.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia w godz. 20.00. Odbiór dzieci w godz. 9.00-9.15.
*
gra terenowa w godzinach 19.00-20.00.
Adres: ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa

Jeśli byłyby jakiekolwiek problemy z transportem dzieci na i/lub z zajęć prosimy o kontakt :)

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

05.02

-

06.02.2021

01NCCM/21

149.00

[ zakończona ]

16.04

-

17.04.2021

02NCCM/21

149.00

[ zakończona ]

21.05

-

22.05.2021

03NCCM/21

149.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:
* Opiekę animatora/instruktora w godzinach 20.00-9.00
* Zajęcia i zabawy ruchowe.
* Przekąska na śniadanie.
* Woda niegazowana, herbata.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:
* Wieczorna gra terenowa 1h - 20 zł/os.
* Dodatkowy ciepły posiłek np. pizza - 20 zł/os.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej