KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-18.00

ŁEBA Z RODZICAMI

morze-z-rodzicami-205-10.jpg

18 - 99 lat

od 2280.00 PLN

Połączenie rodzinnych wakacji z kolonią! Turnus 11-dniowy!

  • Atrakcyjne programy tematyczne dla dzieci.
  • Kiedy Twoje dziecko od rana będzie uczestniczyć w zaplanowanych zajęciach, Ty masz czas dla siebie.
  • Spędzaj czas jak chcesz i lubisz!

Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice – to jest to!

"Kolonia z rodzicami" to impreza przeznaczona dla rodziców i dzieci, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na wakacje samodzielnie. Łączy w sobie zalety typowych rodzinnych wczasów (dziecko mieszka w pokoju razem z rodzicami) oraz kolonii z bogatym programem zajęć dla dzieci. Rodzice, w zależności od chęci i potrzeb przekazują dziecko pod opiekę wychowawców kolonijnych na zajęcia albo spędzają czas samodzielnie ze swoimi pociechami. Uczestnictwo dziecka w programie kolonijnym należy zgłosić kierownikowi turnusu, po zapoznaniu się z planem zajęć.

Program

Podana w niniejszej ofercie cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie jednego rodzica, wg zasad i w porach realizowanych przez grupę. Warunkiem uczestnictwa jest wyjazd co najmniej jednego dziecka w wieku 7-12 lat z opiekunem.

Rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach kolonijnych i wycieczkach oraz nie korzystają ze zorganizowanego transportu na miejscu (chyba że zaznaczono inaczej w ofercie "Kolonii z rodzicami").

UWAGA
Rodzic / opiekun dokonuje rezerwacji podając swoje dane na niniejszej ofercie KOLONIE z RODZICAMI. Wypełniając formularz rezerwacyjny dla siebie w uwagach prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Miejsce dla dziecka należy zarezerwować na wybranej przez siebie kolonii –
kliknij ---> MOC ATRAKCJI
kliknij ---> NA FALI
kliknij ---> DOOKOŁA ŚWIATA
kliknij ---> DINOLANDIA

Tym z Państwa, którzy pragną spędzić czas aktywnie podpowiadamy:

Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym – pod wpływem wiatru przemieszczający się piasek powoduje, że wydmy "wędrują" na wschód z prędkością kilku metrów rocznie, zasypując napotkane lasy. Najwyższa wydma (Łącka Góra) ma 42 m wysokości. Po wdrapaniu się na szczyt wydmy można podziwiać pustynny krajobraz oraz Jezioro Łebsko i oczywiście Morze Batyckie. Zdjęcia z tej atrakcji są fantastyczne!

Muzeum Wyrzutni Rakiet – można tu zobaczyć pozostałości po tajnym niemieckim poligonie doświadczalnym oraz Stacji Sondażu Rakietowego. Realistyczne repliki rakiet oraz ekspozycja wyposażenia wojskowego zainteresują nie tylko pasjonatów militariów.

Latarnia Moska Stolo – położona jest 10 km na wschód od Łeby. Można dotrzeć tam rowerem lub spokojnym spacerkiem rozkoszując się walorami przyrodniczymi. Położona na Szlaku Latarni Morskich budowla pomalowana jest w charakterystyczne pasy. Jest jedną z dwóch polskich latarni wybudowanych ze stali.

Fokarium Sea Park Sarbsk – park tematyczny związany z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. To jedyny i największy tego typu park, gdzie zobaczymy pływające w basenach foki szare i kotiki południowoamerykańskie. Bardzo przyjemnie spędzimy tu czas zarówno z dziećmi jak i korzystając z czasu wolnego bez naszych pociech...

Rejsy po morzu – te wędkarskie i te wycieczkowe. Świetna zabawa i niezapomniana przygoda. Szczególnie malownicze są romantyczne rejsy o zachodzie słońca. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Państwa pływają kutry, jachty motorowe i statki pasażerskie. Wiemy, że Kapitan czasem pozwala stanąć za sterem :)

Wypad do Trójmiasta – z Łeby dostaniecie się tam Państwo pociągiem lub autokarem. Warto wyrwać się choć na 1 dzień i pospacerować gdańską starówką, zrobić selfie z Neptunem, wpaść na kawkę do jednej z licznych knajpek na Wyspie Spichrzów lub po prostu, korzystając z wolnego czasu zajrzeć na jedną z wielu wystaw muzealnych... Rokrocznie na przełomie lipca i sierpnia odbywa się na gdańskiej starówce Jarmark Dominikański - niesamowita impreza o randze międzynarodowej. Mocno zachęcamy do odwiedzenia Gdańska w tym okresie. A z racji tego, że Miasto Neptuna jest bardzo dobrze skomunikowane z Sopotem i Gdynią to właściwie wypada skoczyć na Molo czy do Portu i Oceanarium w Gdyni.

Dla aktywnych – kitesurfing, windsurfing, loty widokowe, trasy rowerowe. Z Łeby prowadzi również wiele tras spacerowych. Warto wybrać się nad Jezioro Łebsko, do Ogrodu Ornitologicznego czy Rezerwatu Mierzeja Sarbska.

Programy fakultatywne

Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - poduszka 89.00 zł.
poduszka
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam - dieta bezglutenowa. 170.00 zł.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 150.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

Położona pośrodku polskiego wybrzeża Łeba jest jedną z najbardziej urokliwych i najchętniej odwiedzanych miejscowości nadmorskich. Turystów i wczasowiczów przyciągają czyste, szerokie plaże, Słowiński Park Narodowy z największymi w Europie ruchomymi wydmami, “wielką górą piachu” czyli Górą Łącką i pustynną scenerią oraz pełne uroku i tętniące życiem miasteczko rybackie. Ponadto mikroklimat Łeby, charakteryzujący się dużą zawartością soli i jodu w powietrzu, nasłonecznieniem oraz dynamiką zmian atmosferycznych, wykazuje właściwości lecznicze i korzystnie wpływa na samopoczucie.

W Łebie odbywa się latem na nadmorskiej promenadzie wiele otwartych imprez kulturalnych i rozrywkowych (np. Rajd Antycznych Automobili, Konkurs Rzeźby w Piasku, Puchar Polski w Windsurfingu, "Pływanie na bele czym", Regaty Balonowe) oraz wiele koncertów i konkursów. W miejscowości zlokalizowany jest również ŁEBA PARK DINOZAURÓW z naturalnej wielkości eksponatami, a nieopodal – w Sarbsku – Sea Park z oceanarium i kinem 5D.

Ośrodek Wczasowy FREGATA to obiekt o bardzo dobrym standardzie, położony ok. 7 min. drogi od plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami. Na miejscu znajduje się stołówka i świetlica z TV SAT, sale do zajęć, sala dyskotekowa (ze światłami), kawiarenka, sklepik, salka bilardowa, cymbergaje, tenis stołowy oraz wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji są również boiska do koszykówki, siatkówki, mini piłki nożnej, plac zabaw. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa lub wegetariańska (za dopłatą). Do relaksu zachęca rozległy ogród z licznymi ławeczkami oraz 3 tarasy z leżakami od strony południowej.

 

 

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 03.07-13.07.2024
2). 14.07-24.07.2024
3). 25.07-04.08.2024
4). 05.08-15.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03.07

-

13.07.2024

01LRCZ/24

2580.00

[ zakończona ]

14.07

-

24.07.2024

02LRCZ/24

2580.00

[ w trakcie realizacji ]

25.07

-

04.08.2024

03LRCZ/24

2280.00

2580.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2280 zł.

05.08

-

15.08.2024

04LRCZ/24

2580.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek: ciepła kolacja (w wypadku przyjazdu po 19.00 posiłek cateringowy typu fast-food), ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
  • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

  • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
  • Programy i świadczenia fakultatywne.

Programy fakultatywne

Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - poduszka 89.00 zł.
poduszka
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam - dieta bezglutenowa. 170.00 zł.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 150.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej