KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

MIRABILANDIA I WENECJA

park-rozrywki-mirabilandia-i-wenecja-82-1.jpg

12 - 19 lat

od 2299.00 PLN

Nadmorska stolica zabawy zaprasza!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • będzie też czas dla lubiących plażowanie i kąpiele
  • najsłynniejsze dyskoteki nad Morzem Adriatyckim

A także szalona zabawa w MIRABILANDII!

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

Sprawdzone miejsce, dobrze dobrana i doświadczona kadra, wyjątkowa atmosfera i gwarantowana pogoda. Plażing, Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu, spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Wizyta w Mirabilandii i zwiedzanie Wenecji w programie. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.

Program

Impreza 10 dni – pobyt we Włoszech 8 dni (7 noclegów).
*W turnusie 11 dniowym (12.07-22.07.23) 8 noclegów:  pobyt do 10 dnia, 10 dzień – Mirabillandia, 11 dzień - powrót do Polski
1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
2 dzień: Spacer po Wenecji (należy posiadać 40 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
3–8 dzień*: Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
Leniwie:
- Plażing, Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu,
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!),
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
Aktywnie:
- turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 7 EUR),
- gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego,
- wycieczki fakultatywne dla chętnych.
Imprezowo:
- wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne),
- nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.
9 dzień*: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 40 EUR). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90 m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Lunch w Mirabilandii (McDonald’s). Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
10 dzień*: Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

Program fakultatywny (realizowany przy min. 15 os. chętnych):
Rzym
– całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.  Cena ok. 70 EUR.
Republika San Marino – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa). Cena ok. 25 EUR.
Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini; w cenie wstępu transport do/z dyskoteki:
- Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat: pierwszy – The Cave- utrzymany w klimacie hip hopu i rapu; Drugi – The Dance Arena – gdzie każdy fan elektro i house poczuje jak bije serce dyskoteki. Trzeci poziom – Disco PUB- gdzie możecie się  wyszaleć do woli w rytmach disco, rock and latino. Wejście ok 15 EUR.
- Altromondo -największa dyskoteka w miejscowości Rimini - słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show.  Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party, które regularnie organizują minimum raz w tygodniu!  Jesteś młodym turystą w Rimini? Altromondo to MUST BE. Wejście ok. 25 EUR.
- Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Każdy znajdzie tam. coś dla siebie, klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi! Lokal w stylu starożytnego Rzymu, znajdziecie w nim fontanny, basen, posągi, ogromne rzymskie kolumny tworzą klimat który jest niepowtarzalny. Wejście ok. 25 EUR.
- Peter Pan - bez wątpienia najpiękniejszym i najpopularniejszym klubem nocnym w Riccione - we Włoszech. Usytuowany jest na wzgórzach, w przepięknej lokalizacji. Słuchając najlepszych DJ'ów na świecie, takich jak Andrea Olivia, Art Department, Axwell, Benny Benassi, Bob Sinclar, Carnage, H.O.S.H., czy Karri Chandler, a przy tym poczujesz włoski klimat, który będzie unosił się w powietrzu. Peter Pan należy do czołówki włoskich klubów i jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy. Wejście ok. 25 EUR.
- Villa delle Rose - jest bez wątpienia perełką całego imprezowego wybrzeża. Elegancki klub który mimo bycia otwartym od 3 do 5 dni w tygodniu, zawsze wypełniony jest setkami a nawet tysiącami osób które wspólnie bawią się pod gołym niebem! Większość imprez jest przeznaczonych tylko i wyłącznie dla osób dorosłych, ale raz w tygodniu organizują również imprezy dla młodszych uczestników. Wejście ok. 25 EUR
- Cocoricò - ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz . Dyskoteka przez wiele lat była stolicą muzyki elektronicznej i nadal jest miejscem które powinno się zobaczyć! Przez ostatnie lata klub został odnowiony, co daje nam mieszankę dobrego clubbingu z najnowszą technologią dźwiękową oraz dobry laserowym show. Wejście ok. 25 EUR.
BEACH PARTIES - warto wiedzieć, że imprezy w Rimini i okolicach nie odbywają się tylko w dyskotekach, ale również na plaży! Przez ostatnie lata, na wielu plażach w mieście zostały otwarte tzw. chiringuito's, beach bary oraz miejsca gdzie organizowane są imprezy w godzinach "aperitivo" oraz po zachodzie słońca. Wejście od ok. 15 EUR.
- Aquafan – Park Wodny: najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie . Super zabawa gwarantowana. Cena  ok. 35 EUR.
- Mirabeach – to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony tuż obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez ten Aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 35 EUR.

Uwagi:
- Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/osoba kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
- Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
- Proponowane kieszonkowe : ok. 150 EUR + wycieczki i atrakcje fakultatywne. Obowiązki pilota pełni kierownik.
Cena skalkulowana przy kursie EUR NBP z dnia 07.12.2022.

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny. 100.00 zł.

Zakwaterowanie

Hotel *** MARIKA bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie), TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w McDonald’s w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 28.06-07.07.2023
2). 05.07-14.07.2023
3). 12.07-22.07.2023
4). 20.07-29.07.2023
5). 27.07-05.08.2023
6). 03.08-12.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (antena mikrobusem, PKP, Flix Busem lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
• Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

28.06

-

07.07.2023

01RMHM/23

2299.00

[ zadzwoń ]

05.07

-

14.07.2023

02RMHM/23

2399.00

[ zadzwoń ]

12.07

-

22.07.2023

03RMHM/23

2599.00

[ zadzwoń ]

20.07

-

29.07.2023

04RMHM/23

2399.00

[ zadzwoń ]
do wyczerpania się miejsc promocyjnych

27.07

-

05.08.2023

05RMHM/23

2399.00

[ zadzwoń ]

03.08

-

12.08.2023

06RMHM/23

2399.00

[ zadzwoń ]
do wyczerpania się miejsc promocyjnych

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie - 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w McDonald’s w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi: 150 EURO + 40 EUR obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii + 40 EUR obligatoryjna opłata na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
 • Obligatoryjna opłata miejscowa - 15 EUR.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 70 EUR), San Marino (ok. 25 EUR), Aquafan (ok. 35 EUR), Mirabeach (ok. 35 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 15-25 EUR/wstęp.
 • Gwarancja stałej ceny + 100 PLN.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 80 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 130 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny. 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej