KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

MIRABILANDIA I WENECJA

park-rozrywki-mirabilandia-i-wenecja-82-1.jpg

12 - 19 lat

od 1999.00 PLN

Nadmorska stolica zabawy zaprasza!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • będzie też czas dla lubiących plażowanie i kąpiele
  • najsłynniejsze dyskoteki nad Morzem Adriatyckim

A także szalona zabawa w MIRABILANDII!

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami. Od lat należy do ulubionych miejsc wypoczynku nie tylko Włochów. Turystów przyciągają doskonale zagospodarowane plaże, nadmorskie promenady z licznymi sklepikami, kafejkami, pizzeriami, restauracjami i dyskotekami.

Program

Impreza 10 dni – pobyt we Włoszech 8 dni (7 noclegów).
1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
2 dzień: Spacer po Wenecji (należy posiadać 35 EURO na tramwaj wodny i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
3–8 dzień: Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
Leniwie:
- Plażing, Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu.
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali i kolorowi!:)
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
Aktywnie:
- turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 7 EURO).
- gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego.
- wycieczki fakultatywne dla chętnych.
Imprezowo:
- wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne).
- nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.
9 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 35 EURO). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Lunch w Mirabilandii. Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
10 dzień: Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

 

Program fakultatywny (realizowany przy min. 15 os. chętnych):
Rzym
– całodniowa wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Cena ok. 70 euro.
Republika San Marino – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa). Cena ok. 25 euro.
Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini; w cenie wstępu transport do/z dyskoteki:
 Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny muzyczny świat: pierwszy – The Cave- utrzymany w klimacie hip hopu i rapu; Drugi – The Dance Arena – gdzie każdy fan elektro i house poczuje jak bije serce dyskoteki. Trzeci poziom – Disco PUB- gdzie możecie się  wyszaleć do woli w rytmach disco, rock and latino – ok. 15 euro/wstęp, ok. 40 euro – karnet na 3 wstępy.
 Altromondo - nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj-e, każdego dnia inne atrakcje np. piana party. Uwielbiana przez młodzież z całej Europy, która zapełnia jej parkiety bawiąc się w 3 różnych salach z sound systemem najlepszej jakości i efektami świetlnymi ostatniej generacji. Gościli tu między innymi Tiesto, Hardwell, Don Diablo, Nicky Romero, Marshmello, Deorro, Showtek, Oliver Heldens i wielu innych wspaniałych artystów - ok. 20 euro/wstęp,
 Baja Imperiale – baseny, fontanny oraz ogromne posągi, tak - to BAIA IMPERIALE. Klub wyglądem przypomina rzymską świątynię. Był tu kręcony między innymi film S.P.Q.R, a cyklicznie odbywają się pokazy mody największych projektantów. Posiada 5 parkietów, a na każdym z nich mieści się bar. W ostatnich latach klub odwiedziły takie gwiazdy jak Snoop Dog, Steve Aoki, Martin Solveig, Bob Sinclar - od ok. 20 euro/wstęp.
 Peter Pan - bez wątpienia najpiękniejszym i najpopularniejszym klubem nocnym w Riccione - we Włoszech. Usytuowany jest na wzgórzach, w przepięknej lokalizacji. Słuchając najlepszych DJ'ów na świecie, takich jak Andrea Olivia, Art Department, Axwell, Benny Benassi, Bob Sinclar, Carnage, H.O.S.H., czy Karri Chandler, a przy tym poczujesz włoski klimat, który będzie unosił się w powietrzu. Peter Pan należy do czołówki włoskich klubów i jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy - ok. 15 euro/wstęp.
 Villa delle Rose - Po zachodzie słońca na wzgórzach Riccione możemy ujrzeć tylko i wyłącznie światła reflektorów, które oświetlają kolejną perełkę na mapie dyskotekowego wybrzeża Emilia-Romagna. Klub powstał dzięki nieodpartemu urokowi malowniczej scenerii oraz wrodzonej elegancji i oryginalności, która powstaje w tym miejscu od lat 90. Kto odwiedza Ville - odlicza tylko czas, do kolejnej imprezy - ok. 20 euro/wstęp.
Aquafan – Park Wodny: najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie . Super zabawa gwarantowana. Cena ok. 35 euro.
Mirabeach – to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony tuż obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez ten Aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 15 Euro.

Uwagi:
Wychowawcy w autokarze pobierają kaucję zwrotną w wysokości 20 EUR/os., obejmującą ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników. Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem. Proponowane kieszonkowe: ok. 150 EUR + wycieczki i atrakcje fakultatywne. Dodatkowo zalecamy zabranie ze sobą karty EKUZ (karta wyrabiana jest bezpłatnie w placówce NFZ). Obowiązki pilota pełni kierownik.

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):
Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.
Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.
Do wyjazdu na obóz może być wymagany ważny Europejski Certyfikat COVID-19 (osoby zaczepione lub ozdrowieńcy) lub / i dodatkowe testy na COVID-19 wykonane przed wyjazdem.

Zakwaterowanie

Hotel *** MARIKA bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie), TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EURO/pokój/doba.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 29.06-08.07.2022
2). 06.07-15.07.2022
3). 13.07-22.07.2022
4). 20.07-29.07.2022
5). 27.07-05.08.2022
6). 03.08-12.08.2022
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Dojazdy antenowe oraz wyjazdu na terenie kraju mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, Flixbusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dosiada się do autokaru docelowego.
 • Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
 • Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
 • Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
 • Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

29.06

-

08.07.2022

01WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

06.07

-

15.07.2022

02WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

13.07

-

22.07.2022

03WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

20.07

-

29.07.2022

04WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

27.07

-

05.08.2022

05WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

03.08

-

12.08.2022

06WMHM/22

1999.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie - 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN). Ubezpieczenie zawiera koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Klimatyzacja dodatkowo płatna - ok. 10 EURO/pokój/doba.
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi: 150 EURO + 35 EURO obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii + 35 EURO obligatoryjna opłata na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
 • Obligatoryjna opłata miejscowa - 15 EURO.
 • Obligatoryjna dopłata paliwowa - 20 EURO.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 70 EUR), San Marino (ok. 25 EUR), Aquafan (ok. 35 EUR), Mirabeach (ok. 15 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 15-20 EUR/wstęp.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 60 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 110 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej