KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

Kreatywność dzieci nie zna granic, a ich pomysły nigdy się nie kończą! A dzięki nam będą mogły dodatkowo się rozwinąć, tym razem w kierunku ogrodnictwa i pięlęgnowania roślin. Przyjdźcie i sprawdźcie jak można w ciekawy sposób spędzić Dzień Ziemi z zajęciami DIY! Las w słoiku wygląda niczym magiczny, zielony świat żyjący swoim mikroklimatem. Kiedy ustawicie szklaną, bryłę będziecie mogli obserwować jak rośliny rozwijają się i wzrastają. A może w Waszym prywatnym lesie równikowym będą rozwijały się jakieś zwierzątka?

 Kiedy dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach, Ty masz czas dla siebie. Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice – to jest to!

Uwaga: Ilość miejsc baaardzo ograniczona z uwagi na konieczność dostosowania się do wymagań sanitarnych!

Prosimy dokonywać rezerwacji telefonicznie (tel. 530 438 909 lub 22/ 838 20 61) albo mailowo (e-mail: biuro@obozy.pl). Ostateczne potwierdzenie rezerwacji przez COGITO nastąpi na dzień przed zajęciami. Przyprowadzenie dzieci na zajęcia na godz. 16.00. Odbiór o godz. 18.00.

Program

Warsztaty DZIEŃ ZIEMI "LAS W SŁOIKU" DIY - otrzymacie niezbędne do stworzenia własnego lasu: słoik, przybory, dekoracje oraz piękne rośliny.

Na początku warsztatów będzie krótkie wprowadzenie dotyczące zasad pielęgnacji roślin oraz ich znaczenia dla naszej planety. Druga część warsztatów to zajęcia praktyczne. Uczestnicy samodzielnie wykonają od podstaw zielony ogród w otrzymanych przez nas słoikach. Powstały las tropikalny będzie można udekorować dowolnie wybranymi roślinkami oraz dodatkami dekoracyjnymi i zabrać do domu!

Podczas 2-godzinnych zajęć pod okiem instruktora będzie:

  • lekcja edukacyjna dotycząca zasad pielęgnacji roślin oraz ich znaczenia dla naszej planety
  • tworzenie leśnego ogrodu od podstaw - układanie warstw podłoża, sadzenie zielonych roślinek
  • a na koniec dekoracja i gotowe! Można zabierać do domu i chwalić się każdemu:)

Programy fakultatywne

Zakwaterowanie

Zajęciaodbywają się w przystosowanym do zajęć z dziećmi lokalu, mieszczącym się przy ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 19.03-19.03.2021
2). 23.04-23.04.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

Prosimy o przyprowadzenie dzieci na zajęcia na godz. 16:00.

Adres: ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa

Jeśli byłyby jakiekolwiek problemy z transportem dzieci na i/lub z zajęć prosimy o kontakt :)

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

19.03

-

19.03.2021

01WSCM/21

149.00

[ zakończona ]

23.04

-

23.04.2021

02WSCM/21

149.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:
* Opiekę instruktora w godzinach 16:00-18:00.
* Warsztaty DIY
.
* Niezbędne materiały.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej