KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

11.00-17.00

JAROSŁAWIEC to urokliwe letnisko położone w województwie zachodniopomorskim, w pobliżu dwóch jezior – Wicko oraz Kopań. Największym atutem tej miejscowości jest jednak atrakcyjna lokalizacja tuż przy morzu, w otulinie lasów sosnowych. W Jarosławcu powstała także największa w Europie sztuczna plaża-DUBAJ-stworzona dzięki refulacji, czyli przepompowaniu na brzeg piasku zalegającego na dnie Bałtyku.

Poza fantastyczną plażą w Jarosławcu jest także kilka interesujących miejsc. Warto zwiedzić najstarszy zabytek we wsi, czyli wybudowaną w latach 30. XIX wieku latarnię morską.W Jarosławcu nie bez powodu stworzono Muzeum Bursztynu, miejscowość jest bowiem jednym z większych bursztynowych zagłębi na wybrzeżu. Na turystów czeka Centrum Rozrywki z basenami wypełnionymi kulkami i różnego rodzaju grami oraz Aquapark Panorama Morska. W dużym kompleksie wewnętrznych i zewnętrznych basenów można pływać, szaleć na zjeżdżalniach oraz korzystać z atrakcji w Świecie Dziecka, który znajduje się na terenie obiektu. Ciekawostką jest również kryty stok narciarski czynny...tylko latem. Koniecznie trzeba zajrzeć do papugarni i motylarni, zakupić lody produkowane według receptury przekazywanej od pokoleń czy skorzystać z plażowej zjeżdżalni.

Program

 • Lasertag - gra wywodząca się z paintballa, wykorzystująca zamiast kulek nowoczesną technologię. Umożliwia to uczestnictwo w zabawie dzieci juz od 7 roku życia. Wielki FUN bez bólu!
 • Archerytag - Zabawa podobna do paintballa / lasertaga, ale z wykorzystaniem łuków! To nowa dyscyplina sportu – rozgrywki drużynowe pomiędzy dmuchanymi przeszkodami, polegające na eliminacji przeciwników za pomocą bezpiecznych strzał z piankową konstrukcją. Ta gra łączy w sobie paintball`a, grę w dwa ognie oraz konkurs łuczniczy!
 • Hakuna Sup - Połączenie deski surfingowej z kajakiem - MEGA zabawa i wyzwanie! Pompowane deski zapewniają wygodę manewrowania oraz stabilność. Odpowiedniego balansowania i techniki nauczą Was instruktorzy podczas dwugodzinnego szkolenia. Pływamy w kamizelkach asekuracyjnych.Wystarczy deska z wiosłami i już poczujecie się jak na Hawajach.
 • Tor Gokartowy - Zabawa na dawnym pasie lotniskowym(wzrost uczestnika od 130 cm.)
 • Bursztynowa Przygoda - Muzeum Bursztynu  - Poznamy genezę powstania bursztynu, jego odmiany i formy, zobaczymy metody jego wydobycia oraz faunę i florę zamkniętą w bursztynie. A nocne poszukiwanie bursztynu przy świetle specjalnych lamp będzie ciekawą przygodą wakacyjną.... Sami wykonacie bursztynowy wisiorek.
 • Aquapark „Panorama Morska” – Tutejsze baseny mają łącznie 1700 m² powierzchni. Do dyspozycji jest 6 zjeżdżalni (torowe, familijne, rurowe) umożliwiających zjazdy pojedyncze i rodzinne oraz dwa baseny wielofunkcyjne z podgrzewaną wodą. Można skorzystać z hydromasażu, masażu karku, pobawić się  pod wodnym grzybkiem lub popływać w basenie, w którym dzięki gejzerom powietrznym powstaje efekt fali przypominającej falę morską.
 • Zwiedzanie latarni morskiej w Jarosławcu - Położona w odległości 400 metrów od brzegu , o wysokości  33,3 m latarnia jest ciekawym obiektem na Rowerowym Szlaku Latarnii Morskich.
 • Mega piłkarzyki - Ekscytująca zabawa "ludzkie piłkarzyki" - dużo śmiechu i ruchu podczas meczu. Zabawa wyzwala wiele pozytywnych emocji oraz pobudza ducha współzawodnictwa, ćwiczy koordynację oraz integruje grupę.
 • Pizzzzzzowanie!!! - To niecodzienna możliwość spełnienia kulinarnych fantazji - sami zrobicie swoją wymarzoną pizzę - a salami z czekoladą wcale nie jest nowością - wymyślcie coś bardziej...WOW!

Ponadto:

 • Kąpiele wodne pod opieką ratownika, piłka plażowa, dyskoteka,olimpiada kolonijna,quizy.
 • Leśne podchody, terenu poznanie, przeszkód pokonywanie.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach na terenie Jarosławca.
 • Pokaz tańca,pokaz cyrkowy lub teatralny ( zamiennie w turnusach).
 • Odwiedziny w Papugarni lub Motylarni ( płatne na miejscu ok.15 zł).
 • Pyszne lody z Manufaktury Lodów ( płatne na miejscu).
 • Dmuchańce.
 • Odkryty basen, boiska do gier zespołowych.
 • Ognisko z kiełbaskami.

BON TURYSTYCZNY
Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji bonu turystycznego. Szczegóły na stronie Promocje i bony

Programy fakultatywne

Dieta bezglutenowa, wegańska. 220.00 zł.
Dolina Fantazji - 100.00 zł.
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
Fort MARIAN 80.00 zł.
Bardzo ciekawy zbiór eksponatów militarno - historycznych zgromadzony przez założyciela i pasjonata militariów. Zobaczymy tu wiele motocykli, broni różnego typu, mundurów wojskowych oraz pojazdów zarówno tych ciężkich gąsienicowych, jak i nieco mniejszego kalibru. Po muzeum oprowadza właściciel , opowiadając niesamowite historie i ciekawostki.
Park Edukacji Leonardia. 90.00 zł.
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Tu jest super!
Park Linowy Ju-Huu 40.00 zł.
Park linowy przeznaczony głównie dla dzieci , składa się z trzech torów o różnej trudności. Trasy przebiegają na wysokości od 1 do 2,5 metra. Cena za przejście jednej trasy.
Rejs łodzią rybacką 30.00 zł.
Podczas półgodzinnego rejsu łodzią rybacko-wycieczkową można obserwować piękną plażę oraz malowniczy klif z zupełnie innej perspektywy.W trakcie rejsu, uczestnicy mogą dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat pracy rybaków, zasadach łowienia ryb czy urządzeniach używanych w sterówce – zapewniających bezpieczeństwo i ułatwiających sterowanie łodzią.

Zakwaterowanie

OW-K MARYSIEŃKA jest położony na powierzchni 3,5 ha, w odległości ok. 120 m od morza. Oferuje możliwość skorzystania z boisk sportowych (do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki plażowej ), placów zabaw, sal szkoleniowych, boiska do „piłkarzyków ludzkich”. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko i grila, niewielki basen, sale do ping-ponga i piłkarzyków, kawiarnia oraz pizzeria. Do dyspozycji uczestników są pokoje 4-6 osobowe z łazienkami i TV w murowanym budynku.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 26.06-06.07.2022
2). 07.07-17.07.2022
3). 18.07-28.07.2022
4). 29.07-08.08.2022
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

26.06

-

06.07.2022

01JSCZ/22

2299.00

[ zakończona ]

07.07

-

17.07.2022

02JSCZ/22

2499.00

[ zakończona ]
02JSCZ/22 - 1 miejsce dla chłopca MIEJSCA NA ŁÓŻKU PIĘTROWYM

18.07

-

28.07.2022

03JSCZ/22

2499.00

[ zakończona ]

29.07

-

08.08.2022

04JSCZ/22

2299.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje  w formie bufetu. Pierwszy posiłek:  kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.


Programy fakultatywne

Dieta bezglutenowa, wegańska. 220.00 zł.
Dolina Fantazji - 100.00 zł.
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
Fort MARIAN 80.00 zł.
Bardzo ciekawy zbiór eksponatów militarno - historycznych zgromadzony przez założyciela i pasjonata militariów. Zobaczymy tu wiele motocykli, broni różnego typu, mundurów wojskowych oraz pojazdów zarówno tych ciężkich gąsienicowych, jak i nieco mniejszego kalibru. Po muzeum oprowadza właściciel , opowiadając niesamowite historie i ciekawostki.
Park Edukacji Leonardia. 90.00 zł.
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Tu jest super!
Park Linowy Ju-Huu 40.00 zł.
Park linowy przeznaczony głównie dla dzieci , składa się z trzech torów o różnej trudności. Trasy przebiegają na wysokości od 1 do 2,5 metra. Cena za przejście jednej trasy.
Rejs łodzią rybacką 30.00 zł.
Podczas półgodzinnego rejsu łodzią rybacko-wycieczkową można obserwować piękną plażę oraz malowniczy klif z zupełnie innej perspektywy.W trakcie rejsu, uczestnicy mogą dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat pracy rybaków, zasadach łowienia ryb czy urządzeniach używanych w sterówce – zapewniających bezpieczeństwo i ułatwiających sterowanie łodzią.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej