KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

HISZPANIA – Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.
LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

Program

HISZPANIA - Costa Brava - Lloret de Mar - Wenecja - Lloret de Mar - Barcelona - Monaco - Gardaland
1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię.
2 dzień – Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i Most Akademii (bilety wstępu, przewodnik, opłaty miejscowe oraz prom dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
3 dzień – Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg
3-10 dzień – Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów.
W trakcie pobytu w programie:
- całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka z katedrą Św.Eulali, port, wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 25 €), wieczorem pokazy grających fontann.
- wycieczka autokarowa do Blanes: skały Sao Palomera, promenada, port.
- plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.
10 dzień – Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
11 dzień –Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu ok. 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
12 dzień - Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

Programy fakultatywne

Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo:

 • Miasteczko wodne - cena ok. 30 EUR.
 • Rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 24-26 EUR
 • Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat) - cena 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 10-15 EUR.

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA *** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 01.07-12.07.2021
2). 08.07-19.07.2021
3). 15.07-26.07.2021
4). 22.07-02.08.2021
5). 29.07-09.08.2021
6). 05.08-16.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Biuro zastrzega sobie  możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

01.07

-

12.07.2021

01HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

08.07

-

19.07.2021

02HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

15.07

-

26.07.2021

03HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

22.07

-

02.08.2021

04HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

29.07

-

09.08.2021

05HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

05.08

-

16.08.2021

06HWKM/21

2250.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja) - patrz rozkład jazdy.
 • Zakwaterowanie: w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii. Wyżywienie: Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.
 • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL (20 000 EUR z chorobami przewlekłymi), NNW (3000 EUR), bagaż (250 EUR).
 • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu zgodnie z ofertą.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny) - 75 PLN. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny) - 145 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
  Dopłaty za dojazd z niektórych miast - patrz zakładka transport.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy - tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby (cena od osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie uczestnik zakwaterowany, cena za 1 osobę - 250 PLN.
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 70-100 EUR + dodatkowo na realizację programu, obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok 60 EUR. Pozostałe bilety wstępu i imprezy fakultatywne dla chętnych. UWAGA: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie.
 • Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 EUR /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.
 • Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

  OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej