KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

HISZPANIA - SAMOLOTEM

hiszpania-barcelona-173-10.jpg

14 - 18 lat

od 3599.00 PLN

Costa Brava - rozrywkowe wybrzeże

  • Zwiedzisz Barcelonę
  • Wypoczniesz w słonecznym kurorcie Hiszpanii - Lloret de Mar
  • zaszalejesz w parku wodnym WATERWORLD - największym na Costa Brava!

Gwarancja wspaniałej zabawy!

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava - park wodny WATERWORLD. 
BARCELONA - jedna z najpiękniejszych stolic Europy, położona bezpośrodnio nad Morzem Śródziemnym, słynąca z modernistycznej architektury Gaudiego. Stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Program

HISZPANIA - COSTA BRAVA - LLORET DE MAR - BARCELONA - WATERWORLD
Czas obozu 8 dni – 7 nocy

Dzień 1 - zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie o godzinie 06:30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy około 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 09:05. Przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie 12:20. Odprawa bagażowo-paszportowa. Transfer na krótkie zwiedzanie Barcelony: wzgórze Montjuic ze stadionem Olimpijskim i piękną panoramą całej Barcelony. Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorny spacer i zapoznanie z miejscowością. Nocleg.

Dzień 2-7pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar:

 • wycieczka do Blanes - skała Sao Palomera, promenada, plażowanie
 • wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys
 • gra miejska, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
 • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu

Program fakultatywny (dla chętnych, płatny dodatkowo na miejscu):

 • BARCELONA - całodzienna wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii, Park Guell (bilet płatny w ramach opłaty za program), Stadion Camp Nou FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-28 EUR), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo (z zewnątrz) - ok. 40-50 EUR + stadion Camp Nou dla chętnych. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych.
 • miasteczko wodne WATERWORLD - ok. 35 EUR
 • karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat) - 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście ok. 15-18 EUR
 • rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 EUR

Dzień 8 – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13:10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16:15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

UWAGA: Do wyjazdu na obóz na dzień sporządzenia oferty tj. 20.12.2022 nie jest wymagany Europejski Certyfikat Covid-19 ani konieczność wykonywania testów.
Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

 • Obowiązkowa opłata na transfery autokarem oraz realizację programu płatna u rezydenta w kwocie 20 EUR.
 • Zalecane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 EUR.
 • Pasażer może zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
 • GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę) 299.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie.

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA***/ DON JUAN RESORT**** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i klimatyzacją w cenie.
WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 11.07-18.07.2023
2). 18.07-25.07.2023
3). 25.07-01.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z tabelą odlotów/przylotów przypisanych do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Zbiórka uczestników minimum 2 godziny przed wylotem.
 • Pasażer może zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.

GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED WYLOTEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

11.07

-

18.07.2023

01HBKM/23

3599.00

3999.00

rezerwuję
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

18.07

-

25.07.2023

02HBKM/23

3599.00

3999.00

rezerwuję
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

25.07

-

01.08.2023

03HBKM/23

3599.00

3999.00

rezerwuję
Cena promocyjna. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe. W cenie bagaż rejestrowany 20 kg oraz bagaż podręczny 5 kg.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie : 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i klimatyzacją w cenie. WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: KL (20 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (15 000 ZŁ), bagaż (2000 zł).
 • Opiekę kierownika-rezydenta, opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.


PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Gwarancja niezmienności ceny niezależnie od kursu walut i cen paliwa - 99 PLN.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem zachorowania na COVID-19 (nie uwzględnia chorób przewlekłych) - 180 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem zachorowania na COVID-19 i uwzględniające choroby przewlekłe - 240 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Dopłaty za dojazd z niektórych miast - patrz zakładka transport.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy - tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby (cena od osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie) - 299 PLN.
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 EUR. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • Opłata obowiązkowa - na realizację programu (transfery autokarem oraz wycieczki na Costa Brava) należy przygotować kwotę 20 EUR  płatne u rezydenta. Pozostałe bilety wstępu (np. Stadion FC Barcelona 25-28 EUR) i imprezy fakultatywne dla chętnych.
 • Opłata klimatyczna w Lloret de Mar – 10 EUR /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia (płatne na miejscu).

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę) 299.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej