KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

OLIMPIC BEACH miejscowość w Grecji, położona kilka kilometrów na południe od Paralii, na wybrzeżu Morza Egejskiego i u stóp Olimpu – mitycznej siedziby greckich bogów. Wzdłuż całej miejscowości brzegiem plaży aż do miejscowości Paralia Katerinis ciągnie się promenada i ścieżka rowerowa. Ten nowy kurort oferuje wiele atrakcji dla turystów - restauracji i tawern.

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. W trakcie podróży krótkie postoje. Nocny przejazd przez Serbię i Bułgarię.
2 dzień: Przyjazd do Olimpich Beach w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 14.00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku - zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Kolacja, nocleg.
3–9 dzień: - integracja uczestników;
- plażowanie i kąpiele morskie;
- rozgrywki rekreacyjno-sportowe– m.in. siatkówki plażowej, piłki nożnej, gra terenowa;
- spacery po Olimpic Beach;
- wyjścia do lokalnych dyskotek (dodatkowo płatne);
- konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło;
- wycieczka do Paralii;
- możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 10.00, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Możliwość spędzenia czasu przy basenie, dla chętnych wyjście z wychowawcą na ostatnie zakupy, pożegnalny spacer po kurorcie. Obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Bułgarię, Serbię.
11 dzień: Dalsza podróż przez Węgry, Słowację, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowo- wieczornych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

Program fakultatywny dla chętnych, płatne dodatkowo:
SKIATHOS
Niezapomniany jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej oraz otwartym morzu Egejskim. Będziemy mogli zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu będziemy mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Następnie odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami oraz turkusowe morze na pewno na długo zapadną nam w pamięć. Cena : ok. 42 EUR/ os.
METEORY
Klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Będziemy mogli zwiedzić klasztory z niesamowitymi widokami oraz odwiedzimy wytwórnię ikon gdzie będzie możliwość zakupu ich na pamiątkę. W drodze powrotnej przejedziemy Doliną Tembi, gdzie po drodze zobaczymy kameralny kościół Agia Paraskievi wykuty w skale. Na koniec wycieczki zatrzymamy się przy źródełku Pięknej Afrodyty. Cena : ok. 40 EUR/os.
OLIMP
Wycieczka do Parku Narodowego Góry Olimp. Przejedziemy na wysokość 944 m.n.p.m pod schronisko Stavros skąd widać część masywu zwaną Tronem Zeusa. Następnie przejedziemy do miasteczka Litochoro położonego u stóp Olimpu, by wyruszyć malowniczą trasą widokową wąwozu Mavrolongos do źródeł rzeki Enipeas. Cena : ok. 25 EUR/os.

WEŹ ZE SOBĄ:
– ważny paszport lub dowód osobisty;
– wypełnioną kartę kwalifikacyjną;
– leki przyjmowane na stałe;
– jedzenie i napoje na drogę do Grecji;
– proponowane kieszonkowe ok. 100 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne;
– zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa. 100.00 zł.

Zakwaterowanie

Hotel *** PLATON Położony jest przy promenadzie ok. 50 m od plaży, 100 m od centrum tradycyjnej greckiej miejscowości Olimpic Beach oraz 3 km od centrum Paralii, w malowniczym otoczeniu przyrody, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, takich jak Olimp, starożytne miasto Dion oraz dolina Tempe.
Zakwaterowanie w 3, 4 – osobowych pokojach z bezpłatną klimatyzacją. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, ręczniki, suszrka do włosów), TV-SAT oraz balkon. Do dyspozycji uczestników Recepcja, hol, darmowe Wi-Fi w całym hotelu, mały basen. W sąsiedztwie hotelu boiska sportowe.
PLAŻA:
Długa, piaszczysta i szeroka plaża z łagodnym wejściem do morza znajduje się 50 m od hotelu. Serwis na plaży płatny dodatkowo.

Wyżywienie: FB – śniadania – w formie bufetu, kawa, herbata, woda do picia; – obiady i kolacje – danie główne serwowane, bufet sałatkowy i deserowy; – woda dostępna cały dzień.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 24.06-04.07.2023
2). 02.07-12.07.2023
3). 10.07-20.07.2023
4). 18.07-28.07.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Godziny podawane w rozkładach jazdy są godzinami odjazdu autokaru z miejsca podstawienia.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Połączenia antenowe wykonywane są przy min. 6 osobach. Biuro zastrzega sobie prawo do odwołania połączenia gdy ilość osób nie zostanie uzbierana. Istnieje możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości po uprzednim uzgodnieniu z biurem.
• Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. W trakcie przejazdu postoje robione są co 3-4 godziny.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

24.06

-

04.07.2023

01GOSM/23

2799.00

[ zakończona ]

02.07

-

12.07.2023

02GOSM/23

2899.00

[ zakończona ]

10.07

-

20.07.2023

03GOSM/23

2899.00

[ zakończona ]

18.07

-

28.07.2023

04GOSM/23

2899.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów w hotelu Platon***) i wyżywienie - FB + suchy prowiant na drogę powrotną + dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN - ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Obligatoryjna kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń – zwracana ostatniego dnia przed wyjazdem).
 • Obligatoryjna opłata klimatyczno-administracyjna płatna na miejscu 25 EUR.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników).
 • Dopłata dla osób powyżej 18 lat – 150 zł/os.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – w wysokości 174 zł (ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego włącznie z zachorowaniem na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną) + pozytywny wynik testu na COVID – 19 z laboratorium. UWAGA! ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa + 100 zł/os.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kurs walut i ceny paliwa. 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej