biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Zapraszamy do Grecji: świata słońca, antycznych bogów i oliwek!
 • dobra zabawa i świetne towarzystwo - "Party Time" dla wszystkich
 • basenowe szaleństwo w południowych promieniach słońca
 • mnóstwo ciekawych wycieczek fakultatywnych
 • Takie wakacje pamięta się całe życie!

  GRECJA - LEPTOKARIA
  Wielkie Greckie wakacje …
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1779.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Zapraszamy do Grecji: świata słońca, antycznych bogów i oliwek!
 • dobra zabawa i świetne towarzystwo - "Party Time" dla wszystkich
 • basenowe szaleństwo w południowych promieniach słońca
 • mnóstwo ciekawych wycieczek fakultatywnych
 • Takie wakacje pamięta się całe życie!
  GRECJA - LEPTOKARIA
  Wielkie Greckie wakacje …
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1779.00 PLN

  GRECJA: Leptokaria + Budapeszt + Tatralandia

  Leptokaria – miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Dodatkowo turystów przyciąga krystalicznie czysta woda z piękną piaszczysto-żwirową plażą. Wszystko to sprawia, że Leptokaria staje się wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

  Budapeszt – stolica i największe miasto Węgier. To magiczne miejsce pełne jest pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann. Szczególnie okazale prezentuje się nocą, kiedy mosty i budynki są fantastycznie oświetlone…

     Hotel Aleksander***

  Hotel Aleksander *** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Hotel posiada pokoje 2-3-4-osobowe (również typu studio) z pełnym węzłem sanitarnym. Klimatyzacja sterowana centralnie, dostępna bezpłatnie w godzinach 18.00-08.00.  Do dyspozycji uczestników restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół hotelu.
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie lub okolicy.

   

  WYŻYWIENIE

  W Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.

   


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd autokaru według rozkładu, (wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych), przejazd przez Polskę.
  2 dzień – Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellarta- skąd można podziwiać piekną panoramę Budapesztu. Nocleg.
  3 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Grecji.
  4 dzień – Przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie w Grecji obiad.
  5 – 10 dzień Pobyt w Grecji. Możłiwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
  • "GRECKI WIECZÓR" καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) czyli krótka lekcja j. greckiego :) Nauczymy się tańczyć Zorbę i poznamy trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
  • "IMPREZOWO – ROZRYWKOWO" gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujemy grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki do Leptokarii (koszt ok. 5 EUR/os/wejście od 16 lat).
  • "AQUA FUN" – coś dla leniwych, czyli możliwość relaksu "do góry brzuchem" lekko unosząc się na basenowej wodzie albo coś dla aktywnych   Aqua Aerobik przy skocznych rytmach muzyki, waterpolo.
  • "UROKLIWA LEPTOKARIA" – piesze wycieczki po miasteczku i okolicach, zwiedzimy popularne turystyczne zakątki miasta. Podczas spacerów będziemy mieli szansę skosztować wyśmienitych specjałów w licznych kawiarenkach i greckich tawernach.
  • "NIEBIAŃSKA PLAŻA" plażowanie i morskie kąpiele pod okiem ratownika.
  • "MAGICZNA NOC" w nasz ostatni pożegnalny wieczór będziemy podziwiać rozświetlone lampionami niebo, które wspólnie wypuścimy.
  11 dzień Śniadanie, wykwaterowanie w godzinach przedpołudniowych, Wyjazd w drogę powrotną.
  12 dzień Dojazd do Tatralandii – jednego z największych Parków Wodnych w Europie. Tatralandia to 14 basenów oraz prawie 30 zjeżdżalni i rur, które dostarczają niesamowitych emocjii. Free Fall- dla tych co nie boją się grawitacjii, Rollercoster albo Delhin- o długości prawie 200 metrów- to tylko nieliczne atrakcje dostępne dla zwiedzających. Każdy kto będzie chciał odpocząć, będzie mógł skorzystać ze strefy Tropical Paradise i przenieść się na prawdziwe Karaiby z palmami, muszlami i morską wodą. Wieczorem wyjazd w dalszą drogę do Polski.
  13 dzień Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Zakończenie wyjazdu.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE – dla chętnych, płatne dodatkowo, realizowane przy min. 20 chętnych:

  Ateny jednodniowa wycieczka do Aten, zwiedzanie: portu Pireus, Akropolu i Plaki starego miasta leżącego u podnóża Akropolu, grecka zmiana warty obok Parlamentu, stadion pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, w drodze powrotnej Termopile – ok. 53 EUR.
  Meteory – całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów klasztorów "zawieszonych w niebie", zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne – ok. 28 EUR+ 3 EUR wstęp
  (Uwaga: w klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice /długość za kolano/ i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie).
  Olimp – wycieczka na najważniejszą mitologiczną górę Grecji. Olimp wyrasta nad samym brzegiem Zatoki Termajskiej. W starożytności Grecy uznawali ją za siedzibę bogów. Mitologiczne opowieści, przepiękne krajobrazy, zbocza porośnięte gęstym lasem i dzikimi kwiatami wzbudzają chęć zdobycia tej góry – ok.22 EUR.
  Rejs statkiem na wyspę Skiathos niezapomniany rejs statkiem z wieloma animacjami na pokładzie oraz pobyt na niezwykłej "złotej plaży" – ok. 38 EUR.

   

  Uwaga!
  • Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  • Maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekroczyć wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys.+szer.+dł.).
   

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 12.00-13.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych, powrót w godzinach porannych. Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru. Transport autokarem o podwyższonym standardzie wyposażonym w WC, DVD i barek (przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię).

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  21.00-
  06.00
  Gdańsk, Parking przy ul. Długie Ogrody (naprzeciwko Kościoła Św. Barbary). 180.00 zł.
  08.00*-
  19.00**
  Jastrzębie Zdrój, Stacja BP, ul. Wodzisławska 1.
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  50.00 zł.
  06.00*-
  21.00**
  Katowice, Stacja paliw BP - McDonalds przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, auostrada A4 (kier. Wrocław).
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  50.00 zł.
  03.30*-
  00.30
  Kielce, Parking pod Stadionem Korony, ul. Ściegiennego.
  *Wyjazd dzień później.
  80.00 zł.
  02.00*-
  01.00
  Łódź, ul. Służbowa 1, parking obok DW PKP Łódź - Widzew lub Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192
  *Wyjazd dzień później.
  100.00 zł.
  23.00-
  04.00
  Toruń, Dworzec PKP - właściwy peron 160.00 zł.
  00.15*-
  02.30
  Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  *Wyjazd dzień później.
  100.00 zł.
  04.00*-
  23.45**
  Wrocław, Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS Stanowisko 10/11/12
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  140.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01GLCM/19 1779.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  02GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-08 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  04GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-15 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  05GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-22 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  06GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  07GLCM/19 1779.00 PLN 2019-08-05 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) wg programu.
  • Wyżywienie: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.
  • Opiekę rezydenta, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika wg programu.
  • Miejscową opiekę medyczną.
  • Program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd z miast – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 60 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Kaucja zwrotna płatna na miejscu – 20 EUR.
  • Taksa klimatyczna płatna na miejscu – 4 EUR.
  • Bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie oraz biletu wstępu do Parku Rozrywki Tatralandia – ok. 25 EUR.
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!


  GRECJA - LEPTOKARIA WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  Wielkie Greckie wakacje … CENA OD: 1779.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień – Wyjazd autokaru według rozkładu, (wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych), przejazd przez Polskę.
  2 dzień – Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellarta- skąd można podziwiać piekną panoramę Budapesztu. Nocleg.
  3 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5-10 EUR, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Grecji.
  4 dzień – Przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie w Grecji obiad.
  5 – 10 dzień Pobyt w Grecji. Możłiwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
  • "GRECKI WIECZÓR" καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) czyli krótka lekcja j. greckiego :) Nauczymy się tańczyć Zorbę i poznamy trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
  • "IMPREZOWO – ROZRYWKOWO" gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujemy grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki do Leptokarii (koszt ok. 5 EUR/os/wejście od 16 lat).
  • "AQUA FUN" – coś dla leniwych, czyli możliwość relaksu "do góry brzuchem" lekko unosząc się na basenowej wodzie albo coś dla aktywnych   Aqua Aerobik przy skocznych rytmach muzyki, waterpolo.
  • "UROKLIWA LEPTOKARIA" – piesze wycieczki po miasteczku i okolicach, zwiedzimy popularne turystyczne zakątki miasta. Podczas spacerów będziemy mieli szansę skosztować wyśmienitych specjałów w licznych kawiarenkach i greckich tawernach.
  • "NIEBIAŃSKA PLAŻA" plażowanie i morskie kąpiele pod okiem ratownika.
  • "MAGICZNA NOC" w nasz ostatni pożegnalny wieczór będziemy podziwiać rozświetlone lampionami niebo, które wspólnie wypuścimy.
  11 dzień Śniadanie, wykwaterowanie w godzinach przedpołudniowych, Wyjazd w drogę powrotną.
  12 dzień Dojazd do Tatralandii – jednego z największych Parków Wodnych w Europie. Tatralandia to 14 basenów oraz prawie 30 zjeżdżalni i rur, które dostarczają niesamowitych emocjii. Free Fall- dla tych co nie boją się grawitacjii, Rollercoster albo Delhin- o długości prawie 200 metrów- to tylko nieliczne atrakcje dostępne dla zwiedzających. Każdy kto będzie chciał odpocząć, będzie mógł skorzystać ze strefy Tropical Paradise i przenieść się na prawdziwe Karaiby z palmami, muszlami i morską wodą. Wieczorem wyjazd w dalszą drogę do Polski.
  13 dzień Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Zakończenie wyjazdu.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE – dla chętnych, płatne dodatkowo, realizowane przy min. 20 chętnych:

  Ateny jednodniowa wycieczka do Aten, zwiedzanie: portu Pireus, Akropolu i Plaki starego miasta leżącego u podnóża Akropolu, grecka zmiana warty obok Parlamentu, stadion pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, w drodze powrotnej Termopile – ok. 53 EUR.
  Meteory – całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów klasztorów "zawieszonych w niebie", zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne – ok. 28 EUR+ 3 EUR wstęp
  (Uwaga: w klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice /długość za kolano/ i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie).
  Olimp – wycieczka na najważniejszą mitologiczną górę Grecji. Olimp wyrasta nad samym brzegiem Zatoki Termajskiej. W starożytności Grecy uznawali ją za siedzibę bogów. Mitologiczne opowieści, przepiękne krajobrazy, zbocza porośnięte gęstym lasem i dzikimi kwiatami wzbudzają chęć zdobycia tej góry – ok.22 EUR.
  Rejs statkiem na wyspę Skiathos niezapomniany rejs statkiem z wieloma animacjami na pokładzie oraz pobyt na niezwykłej "złotej plaży" – ok. 38 EUR.

   

  Uwaga!
  • Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  • Maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekroczyć wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys.+szer.+dł.).
   

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01GLCM/19 1779.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  02GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-08 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  04GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-15 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  05GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-22 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  06GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  07GLCM/19 1779.00 PLN 2019-08-05 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) wg programu.
  • Wyżywienie: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.
  • Opiekę rezydenta, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika wg programu.
  • Miejscową opiekę medyczną.
  • Program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd z miast – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 60 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Kaucja zwrotna płatna na miejscu – 20 EUR.
  • Taksa klimatyczna płatna na miejscu – 4 EUR.
  • Bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie oraz biletu wstępu do Parku Rozrywki Tatralandia – ok. 25 EUR.
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  GRECJA: Leptokaria + Budapeszt + Tatralandia

  Leptokaria – miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Dodatkowo turystów przyciąga krystalicznie czysta woda z piękną piaszczysto-żwirową plażą. Wszystko to sprawia, że Leptokaria staje się wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

  Budapeszt – stolica i największe miasto Węgier. To magiczne miejsce pełne jest pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann. Szczególnie okazale prezentuje się nocą, kiedy mosty i budynki są fantastycznie oświetlone…

     Hotel Aleksander***

  Hotel Aleksander *** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Hotel posiada pokoje 2-3-4-osobowe (również typu studio) z pełnym węzłem sanitarnym. Klimatyzacja sterowana centralnie, dostępna bezpłatnie w godzinach 18.00-08.00.  Do dyspozycji uczestników restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół hotelu.
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie lub okolicy.

   

  WYŻYWIENIE

  W Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.

   


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01GLCM/19 1779.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  02GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-08 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  04GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-15 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  05GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-22 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  06GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  07GLCM/19 1779.00 PLN 2019-08-05 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) wg programu.
  • Wyżywienie: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.
  • Opiekę rezydenta, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika wg programu.
  • Miejscową opiekę medyczną.
  • Program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd z miast – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 60 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Kaucja zwrotna płatna na miejscu – 20 EUR.
  • Taksa klimatyczna płatna na miejscu – 4 EUR.
  • Bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie oraz biletu wstępu do Parku Rozrywki Tatralandia – ok. 25 EUR.
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 12.00-13.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Wyjazd z Gdańska w godzinach popołudniowych, powrót w godzinach porannych. Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru. Transport autokarem o podwyższonym standardzie wyposażonym w WC, DVD i barek (przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię).

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  21.00 Gdańsk, Parking przy ul. Długie Ogrody (naprzeciwko Kościoła Św. Barbary). 180.00 zł. 06.00
  08.00* Jastrzębie Zdrój, Stacja BP, ul. Wodzisławska 1.
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  50.00 zł. 19.00**
  06.00* Katowice, Stacja paliw BP - McDonalds przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, auostrada A4 (kier. Wrocław).
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  50.00 zł. 21.00**
  03.30* Kielce, Parking pod Stadionem Korony, ul. Ściegiennego.
  *Wyjazd dzień później.
  80.00 zł. 00.30
  02.00* Łódź, ul. Służbowa 1, parking obok DW PKP Łódź - Widzew lub Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192
  *Wyjazd dzień później.
  100.00 zł. 01.00
  23.00 Toruń, Dworzec PKP - właściwy peron 160.00 zł. 04.00
  00.15* Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  *Wyjazd dzień później.
  100.00 zł. 02.30
  04.00* Wrocław, Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS Stanowisko 10/11/12
  *Wyjazd dzień później. **Powrót dzień wcześniej.
  140.00 zł. 23.45**
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01GLCM/19 1779.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  02GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-08 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  04GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-15 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  05GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-22 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  06GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  07GLCM/19 1779.00 PLN 2019-08-05 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) wg programu.
  • Wyżywienie: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.
  • Opiekę rezydenta, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika wg programu.
  • Miejscową opiekę medyczną.
  • Program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd z miast – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 60 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Kaucja zwrotna płatna na miejscu – 20 EUR.
  • Taksa klimatyczna płatna na miejscu – 4 EUR.
  • Bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie oraz biletu wstępu do Parku Rozrywki Tatralandia – ok. 25 EUR.
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01GLCM/19 1779.00 PLN 2019-06-24 - 2019-07-06 [ zakończona ]
  02GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-01 - 2019-07-13 [ zakończona ]
  03GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-08 - 2019-07-20 [ zakończona ]
  04GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-15 - 2019-07-27 [ zakończona ]
  05GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-22 - 2019-08-03 [ zakończona ]
  06GLCM/19 1779.00 PLN 2019-07-29 - 2019-08-10 [ zakończona ]
  07GLCM/19 1779.00 PLN 2019-08-05 - 2019-08-17 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) wg programu.
  • Wyżywienie: w Grecji 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się i kończą obiadem. Obiadokolacja i śniadanie w Budapeszcie.
  • Opiekę rezydenta, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, przewodnika wg programu.
  • Miejscową opiekę medyczną.
  • Program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd z miast – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 60 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut – 80 zł.
  • Kaucja zwrotna płatna na miejscu – 20 EUR.
  • Taksa klimatyczna płatna na miejscu – 4 EUR.
  • Bilety wstępów, przejazdów komunikacją miejską oraz usług przewodnickich w Budapeszcie oraz biletu wstępu do Parku Rozrywki Tatralandia – ok. 25 EUR.
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!