KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

DARŁÓWKO - PO SKARB

darlowko-po-skarb-208-9.jpg

7 - 13 lat

od PLN

Kolonia dla chłonnych wrażeń Tropicieli!

 • PARK WODNY i WYPRAWA STATKIEM.
 • Poszukiwania skarbu z wykrywaczem metalu.
 • Zabawy kreatywne i nocna wyprawa po bursztyny.

Jeśli to mało - skorzystaj z pakietu atrakcji!
Witaj Przygodo!

Te wakacje mogą być bardzo pasjonujące... Lato pełne przygód czeka!
Jeśli masz ochotę zostać poszukiwaczem skarbów to musisz mieć dużą wyobraźnię, wiele sprytu i duuuużo cierpliwości. Codziennie czeka na Ciebie inne wyzwanie. Gdzieś tam ukryty jest skarb.... Czy uda się go odnaleźć? Co to może być? I kto skradł mapę???

Program

 • Poszukiwanie skarbów – wyprawa z wykorzystaniem wykrywacza metalu, tajnych map i zaszyfrowanych wiadomości.
 • Poszukiwanie bursztynunocne wypatrywanie bursztynu przy świetle specjalnych lamp.
 • Rejs statkiem - atrakcja, dzięki której możemy odkryć uroki Morza Bałtyckiego i podziwiać malownicze krajobrazy nadmorskie . To niezapomniane doświadczenie, pełne przygód i wrażeń, które pozostawią dzieciom miłe wspomnienia z wakacji nad polskim wybrzeżem.
 • Zabawy kreatywne – projektowanie i budowanie obiektów pływających, tworzenie strojów współczesnych piratów. Tworzymy mapy i pirackie flagi.
 • Balonowa bitwa morska. Rozgrywki drużynowe. Kto zdobędzie flagę ?
 • Czy skarb jest zakopany na plaży? - która drużyna odkryje to pierwsza?
 • Park Wodny "Jan"– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
 • Rozsuwany most - przyjrzymy się z bliska, jak działa  - jedyny taki w naszym kraju!
 • Zwiedzanie Baterii Schwerin – Baterie Schwerin to totalna petarda do zwiedzania. Mamy tu stare bunkry przeciwlotnicze i zaporowe. Schron dowodzenia na dwóch piętrach, a w podziemiach umywalnia, a nawet sypialnie. Ale to nie koniec akcji, bo są pozostałości po wyposażeniu - ceramika, szafka żołnierska, łuski i inne eksponaty. W bunkrze technicznym czeka kotłownia, miejsce z elektryką i nawet izba do naprawiania rannych żołnierzy. Zdecydowanie warto luknąć na ten kawał historii, spotkać się z przeszłością i posłuchać opowieści pasjonatów.
 • Wycieczka do Darłowa – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-cio kilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich. A może skarb ukryto w zamku?
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach – na terenie Darłówka i Darłowa.

PONADTO:

 • Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.
 • Budowa zamków z piasku oraz zabawy na plaży – malowanie kamykami i....kamyków oraz synchroniczne malowanie na piasku....rękami :)
 • Dyskoteka, Piżama Party!
 • Gry sportowe - siatkówka, koszykówka, ping-pong, frisbee, ringo i limbo ! Gramy w statki na plaży !
 • Zabawy z chustą animacyjną – ruch, taniec, integracja, praca w grupie.
 • A wieczorami – morskie opowieści – niesamowite historie z mórz i oceanów (historie podróżników, jak odkryto Amerykę, dlaczego polowano na wieloryby).
 • "Pewnego razu..." – stworzymy własną piracką opowieść.
 • Niech to zobaczą ! – wernisaż prac plastycznych w OW DIUNA.

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

OPINIE uczestników

Program kolonii/obozu   .........................................................................98,3%

Zakwaterowanie               ............................................................................98,9%

Wyżywienie                        ......................................................................96,5%

Opinie zestawione na podstawie ankiet wypełnionych przez uczestników po pobycie

Programy fakultatywne

Dolina Fantazji. 160.00 zł.
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w wiosce hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
Lasertag – laserowy paintball. 60.00 zł.
Rozgrywki na świeżym powietrzu w specjalnie do tego celu przygotowanej arenie w lesie. Uczestnicy mierzą się ze sobą w laserowych pojedynkach. Tu liczy się indywidualna zdolność przetrwania, ale też umiejętność pracy w grupie.
Pakiet Atrakcji. 95.00 zł.
GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi. TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu. PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
Zamawiam - dieta bezglutenowa, wegańska. 60.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

DARŁÓWKO to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.
W Darłówku warto zobaczyć panoramę z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

OW DIUNA to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 3,4 osobowe z łazienkami i TV. Część pokoi posiada łóżka piętrowe. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 03.07-13.07.2024
2). 14.07-24.07.2024
3). 25.07-04.08.2024
4). 05.08-15.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
  • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
  • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
  • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
  • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
  • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
  • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03.07

-

13.07.2024

01DPCZ/24

0.00

[ zadzwoń ]
Aż 11 dni!

14.07

-

24.07.2024

02DPCZ/24

0.00

[ zadzwoń ]
Aż 11 dni!

25.07

-

04.08.2024

03DPCZ/24

0.00

[ zadzwoń ]
Aż 11 dni!

05.08

-

15.08.2024

04DPCZ/24

0.00

[ zadzwoń ]
Aż 11 dni!

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek: ciepła kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
 • PROGRAM "GWARANCJA AKLIMATYZACJI" - Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej -  niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.
 • Płatne na miejscu:
  Bilard, piłkarzyki, cymbergaje - ok. 2 zł/gra.

Programy fakultatywne

Dolina Fantazji. 160.00 zł.
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w wiosce hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
Lasertag – laserowy paintball. 60.00 zł.
Rozgrywki na świeżym powietrzu w specjalnie do tego celu przygotowanej arenie w lesie. Uczestnicy mierzą się ze sobą w laserowych pojedynkach. Tu liczy się indywidualna zdolność przetrwania, ale też umiejętność pracy w grupie.
Pakiet Atrakcji. 95.00 zł.
GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi. TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu. PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
Zamawiam - dieta bezglutenowa, wegańska. 60.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej