KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

GODZ. 11-18

Złote Piaski to najpopularniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Zapraszamy do niego wszystkich tych, którzy tęsknią za słońcem, ciepłym morzem i cudownymi plażami. Świetna atmosfera wypoczynku, atrakcje na plaży, wycieczki, spacery i zabawa w klubach, gwarantują udane wakacje. Sklepiki, kramy z typowo bułgarskimi wyrobami, sympatyczni mieszkańcy oraz turyści z całej Europy tworzą niepowtarzalną atmosferę wakacyjnego wypoczynku.

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Węgry i Rumunię. Po południu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-7 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku- zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Kolacja, nocleg.
3-10 dzień:
– integracja uczestników;
– plażowanie i kąpiele morskie;
– rozgrywki rekreacyjno-sportowe– m.in. siatkówki plażowej, piłki nożnej;
– zabawy w basenie m.in water polo;
– spacery po Złotych Piaskach – promenada, przystań jachtowa;
– wyjścia do lokalnych dyskotek;
– konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło;
– piesza wycieczka do Monastyru Aładża (dla chętnych). Legenda głosi, że w wykutych w skale monastyru tunelach i korytarzach ukryte są wielkie skarby pilnowane przez zjawę mnicha;
– możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 10:00, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Możliwość spędzenia czasu przy basenie, dla chętnych wyjście z wychowawcą na ostatnie zakupy, pożegnalny spacer po kurorcie. Obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Bułgarię i Rumunię.
12 dzień: Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry i Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowo- wieczornych.

WEŹ ZE SOBĄ
– ważny paszport lub dowód osobisty;
– wypełnioną kartę kwalifikacyjną;
– leki przyjmowane na stałe;
– jedzenie i napoje na drogę do Bułgarii;
– proponowane kieszonkowe ok. 100 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne;
– zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Uwagi: 
- obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
- wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny programów są z 2020 r. i mogą ulec nieznacznej zmianie.

Programy fakultatywne

Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo:

 • AQUAPOLIS
  Bilet wstępu zawiera: przejazd busem tam i z powrotem, wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, parasole, itp. ok. 25 EUR/ os.
 • STAMBUŁ 1-DNIOWY
  W programie zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejście pod Hagię Sophię, Pałac Top Kapi. Przejazd autokarem przez Most Bosforski na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta, gdzie podziwiać będziemy wspaniałą panoramę dawnego Konstantynopola. Ponadto przewidziane jest zwiedzanie fabryki skóry z możliwością zakupu wyrobów skórzanych. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję skosztować tradycyjnej tureckiej kuchni, a także zrobić zakupy na Wielkim Bazarze. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. ok. 60 EUR/ os.+ wiza turecka kupowana na granicy 25 EUR.
 • SOZOPOL – ROPOTAMO – POMORIE – BURGAS
  Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania klasztoru Św. Jerzego w Pomorie, gdzie po dzień dzisiejszy mieszkają mnisi zajmujący się m.in. lokalnym wyrobem rakiji, którą można podczas wyjazdu u nich nabyć. Następnie udamy się do parku krajobrazowego rzeki Ropotamo, gdzie podczas relaksującego rejsu „bułgarską Amazonką” będziemy mieli okazję podziwiać ptactwo wodne oraz żółwie znajdujące się w okolicznym rezerwacie. Następnie zwiedzimy miasto Sozopol, jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. Podczas spaceru z przewodnikiem zobaczymy pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich. Przewidziany będzie czas wolny na zakup pamiątek, dżemu figowego lub charakterystycznych dla tego regionu wyrobów różanych. Po obiedzie udamy się do Burgas, typowej metropolii miejskiej z rozległym parkiem nadmorskim, w którym znajduje się popiersie A. Mickiewicza. ok. 39 EUR/ os.
 • WARNA Z DELFINARIUM
  Program wycieczki obejmuje m. in. pokazy popisów delfinów – jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkać można również w północnych wodach Morza Czarnego. Zobaczymy również Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, drugą co do wielkości świątynię w całej Bułgarii i najbardziej charakterystyczny zabytek miasta. Ponadto w programie zwiedzanie oddalonego o 15 km od Warny monastyru Aładża – zespołu średniowiecznych cel klasztornychi cerkwi wykutych w skałach. ok. 29 EUR/ os.
 • BAŁCZIK I KALIAKRA
  Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynków i podwórzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzimy letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku oraz ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. ok. 39 EUR/ os.
 • JEEP SAFARI
  Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego gór Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Odwiedzimy typową bułgarską wioskę z zachowaną starą szkołą i autentycznym domem strandżańskim zbudowanym 300 lat temu. Zażyjemy również orzeźwiającej kąpieli w malowniczym wodospadzie nad rzeką Weleka. Na koniec wycieczki posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i będziemy uczestnikami pokazu folklorystycznego. ok. 25 EUR/ os.

Zakwaterowanie

HOTEL ZDRAVETS****
Położony jest w jednym z najbardziej znanych i lubianych czarnomorskich kurortów w Bułgarii. W centrum Złotych Piasków, ok. 250 m od piaszczystej plaży i nadmorskiej promenady. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen z bezpłatnymi leżakami.

ATUTY
– hotel w centrum kurortu z basenem;
– długa i szeroka piaszczysta plaża;
– piesza wycieczka do Monastyru Aładża;
– dyskoteki w cenie;

POKOJE
Zakwaterowanie w pokojach 4, 5 – osobowych lub 6 osobowym dwupoziomowym apartamencie z klimatyzacją, każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, suszarka do włosów), TV-SAT, lodówką. Do dyspozycji uczestników Recepcja, hol, przy recepcji lobby z nieodpłatnym Wi-Fi, windy, restauracja, lobby bar, basen z parasolami i leżakami, bar przy basenie, mini market.

WYŻYWIENIE
All Inclusive w formie bufetu (kuchnia bułgarska)- śniadanie, obiad i kolacja. Przekąski po południu (spaghetti, pizza, kanapki, słodycze, owoce), napoje podczas całego dnia w barze przy basenie (woda, napoje gazowane, soki).

PLAŻA
Plaża znajduje się 250 m od hotelu. Długa, piaszczysta, szeroka z łagodnym wejściem do morza. Wyróżniona prestiżową europejską nagrodę ekologiczną “Błękitna Flaga”. Plaża ma ogromne zaplecze sportowe i rozrywkowe, z których można korzystać za dodatkową dopłatą.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 25.06-06.07.2021
2). 30.06-11.07.2021
3). 04.07-15.07.2021
4). 09.07-20.07.2021
5). 13.07-24.07.2021
6). 18.07-29.07.2021
7). 22.07-02.08.2021
8). 27.07-07.08.2021
9). 31.07-11.08.2021
10). 05.08-16.08.2021
11). 09.08-20.08.2021
12). 14.08-25.08.2021
13). 18.08-29.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

25.06

-

06.07.2021

01BZSM/21

1859.00

[ zakończona ]

30.06

-

11.07.2021

02BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

04.07

-

15.07.2021

03BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

09.07

-

20.07.2021

04BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

13.07

-

24.07.2021

05BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

18.07

-

29.07.2021

06BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

22.07

-

02.08.2021

07BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

27.07

-

07.08.2021

08BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

31.07

-

11.08.2021

09BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

05.08

-

16.08.2021

10BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

09.08

-

20.08.2021

11BZSM/21

1899.00

[ zakończona ]

14.08

-

25.08.2021

12BZSM/21

1859.00

[ zakończona ]

18.08

-

29.08.2021

13BZSM/21

1859.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:
– Zakwaterowanie (9 noclegów) i wyżywienie All Inclusive, dodatkowy obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
– Przejazd autokarem LUX (wc, video, klimatyzacja).
– Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, bułgarską opiekę medyczną.
– Ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami).
– Realizację programu, w tym 2 wejścia na dyskotekę.
– Składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
– Wycieczki fakultatywne.
– Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 4,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną).
– Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 5,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną) + kwarantanna.
UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
– Ciepły posiłek podczas drogi – ok. 5-7 EUR.

OBOWIĄZKOWO PŁATNE
– Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
– Kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
– Opłata klimatyczno-administracyjna płatna na miejscu 20 EUR.
– Dopłata dla osób powyżej 18 lat – 150 zł/os.
– Obowiązkowy ważny paszport lub dowód osobisty.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej