biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!
 • Będziesz mieć duuuuuuużo czasu na cieszenie się słońcem
 • Czeka na Was wiele zabaw i atrakcji
 • Dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu, Warny.
 • Będą też wyjścia na dyskoteki. Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!

  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI Hotel ZDRAVETS ****
  Wypoczynek na gorącej plaży Morza Czarnego...
  WIEK UCZESTNIKӓW: 15-18 lat
  CENA OD: 1699.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!
 • Będziesz mieć duuuuuuużo czasu na cieszenie się słońcem
 • Czeka na Was wiele zabaw i atrakcji
 • Dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu, Warny.
 • Będą też wyjścia na dyskoteki. Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!
  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI Hotel ZDRAVETS ****
  Wypoczynek na gorącej plaży Morza Czarnego...
  WIEK UCZESTNIKӓW: 15-18 lat
  CENA OD: 1699.00 PLN

  BUŁGARIA: ZŁOTE PIASKI

  Złote Piaski to najpopularniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Zapraszamy do niego wszystkich tych, którzy tęsknią za słońcem, ciepłym morzem i cudownymi plażami. Świetna atmosfera wypoczynku, atrakcje na plaży, wycieczki, spacery i zabawa w klubach, gwarantują udane wakacje. Sklepiki, kramy z typowo bułgarskimi wyrobami, sympatyczni mieszkańcy oraz turyści z całej Europy tworzą niepowtarzalną atmosferę wakacyjnego wypoczynku.  Hotel ZDRAVETS****

  Hotel ZDRAVETS**** (www.goldensands.bg/zdravets/) położony w Złotych Piaskach, ok. 250 m od piaszczystej plaży i nadmorskiej promenady. Pokoje 4-osobowe z klimatyzacją (w cenie), łazienkami z WC, telewizorami, telefonami i balkonami. Do dyspozycji uczestników: recepcja, hol, przy recepcji lobby z nieodpłatnym Wi-Fi, windy, restauracja, lobby bar, basen z parasolami i leżakami – bezpłatnie, bar przy basenie, kantor wymiany walut, mini market. W pobliżu hotelu znajduje się wiele sklepów, restauracji, dyskotek.
  Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu (kuchnia bułgarska) : śniadanie, obiad i kolacja. Przekąski po południu (spaghetti, pizza, kanapki, słodycze, owoce), napoje podczas całego dnia  w barze przy basenie (woda, napoje gazowane, soki).


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.
  2 dzień Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia, miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Pierwszy posiłek obiad. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Czas na odpoczynek po podróży.  Obiadokolacja, nocleg.
  3-10 dzień Program pobytu:
  - Słodkie lenistwo czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  - Quizy, gry i zabawy integracyjne,
  - Spacer po Złotych Piaskach - promenada, przystań jachtowa,
  - Gry i zabawy na plaży – turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej, mecz kadra kontra obozowicze,
  - Konkursy z nagrodami – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  - spotkanie pożegnalne – podsumowanie obozu, rozstrzygnięcie konkursów, wręczenie nagród.
  - Możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych.
  11 dzień Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Bułgarię i Rumunię.
  12 dzień Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Przylądek Kaliakra + zatoczka – cena ok. 17 EUR
  Po śniadaniu przejazd na Przylądek Kaliakra - 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektywniejszych tworów natury na całej linii brzegowej. Następnie przejazd do małej miejscowości wypoczynkowej położonej nad malowniczą zatoką Tauk Liman – plażowanie. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.
  Nessebyr – cena ok. 22 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Nesebyru, przepięknego, starego miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Słynie z pięknej architektury, wąskich, krętych brukowanych uliczek, domów wykonanych   z drewna i kamienia oraz malowniczego otoczenia. Spacer po Starym Mieście, zwiedzanie średniowiecznych kościołów. Czas wolny. Powrót do hotelu godzinach wieczornych.
  Nessebyr + „Aqua Paradise” – cena ok. 35 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Nesebyru – miasta położonego na półwyspie, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Spacer po zabytkowym Starym Mieście, czas wolny na zakup pamiątek. Następnie przejazd do parku wodnego Aqua Paradise, jednego z najnowocześniejszych na Bałkanach (pobyt ok. 3 godziny). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Konstanca (Rumunia) – cena ok. 33 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Konstancy, zwiedzanie starego centrum z pilotem-przewodnikiem (plac Owidiusza, katedra Piotra i Pawła, meczet). Przejazd do Muzeum Przyrody – pokaz tresury delfinów, wizyta w akwarium lub planetarium (do wyboru), mini ZOO. Następnie spacer bulwarem Mamaia, gdzie zobaczymy secesyjny budynek dawnego kasyna. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Istambuł - (1 dzień) – cena ok. 65 EUR
  Wyjazd z hotelu w godzinach wieczornych*. W godzinach porannych przyjazd do Turcji, przerwa na śniadanie. Następnie zwiedzanie miasta m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Teodozjusza, Fontanna Wilhelma, przejazd Mostem Bosforskim. Czas wolny. Możliwe dodatkowe wycieczki: rejs łódką przez cieśninę bosforską + bazar egipski- 25,00 EUR, Pałac Sułtana Topkapi - 25,00 EUR, Bazylika Św. Zofii - 25,00 EUR, wycieczka „2 w 1” (Topkapi + bazylika Św. Zofii) - 35,00 EUR, zakupy w centrum handlowy „Forum” (znajduje się w nim trzecie, największe na świecie akwarium „Turkuazu”) - wejście opcjonalne płatne 13,00 EUR. Cena wycieczki 6,00 EUR. Około godz. 19.00 wyjazd  w drogę powrotną do Bułgarii, powrót do hotelu w godzinach porannych dnia następnego. DODATKOWO PŁATNE (obowiązkowo): wiza turecka ok. 25 EUR
  Bałczik + Przylądek Kaliakra – cena ok. 21 EUR
  Popołudniowa wycieczka autokarowa, wizyta w Ogrodzie Botanicznym oraz letniej rezydencji byłej rumuńskiej królowej Marii Koburg w Bałcziku; przejazd na Przylądek Kaliakra - 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektywniejszych tworów natury na całej linii brzegowej. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Warna + Delfinarium – cena ok. 25 EUR
  Popołudniowa wycieczka, w programie m.in.: wizyta w jednym z najdłużej istniejących delfinarium w Warnie - uczestnictwo w pokazie delfinów (ok. 30 min.). Następnie zwiedzanie Warny m.in.: mauzoleum Warneńczyka, Katedra. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Warna – zakupy – cena ok. 8 EUR
  Po południu przejazd do Warny, zwiedzanie Katedry. Następnie czas wolny na zakupy w galerii handlowej Grand Mall. Powrót do hotelu.
  Park Wodny Aquapolis – cena ok. 16 EUR
  Rejs statkiem – cena ok. 15 EUR
  Wstęp na dyskotekę – cena ok. 4-5 EUR (na dyskoteki do klubów wstęp dla osób powyżej 16 roku życia).

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - obowiązkowa kaucja zwrotna 20 EUR/os.
  - pierwszym i ostatnim posiłkiem jest lunch + suchy prowiant na drogę powrotną.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.  Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  07.00-
  Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  07.00-
  Bielsko- Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  04.30-
  Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  17.00*-
  GDAŃSK, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  *Wyjazd dzień wcześniej. Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  05.30-
  GLIWICE, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  08.00-
  Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  06.00-
  KATOWICE, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  03.00-
  KIELCE, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  05.00-
  KRAKÓW, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  00.05-
  LUBLIN, McDonalds ul. Puławska 40
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  00.05-
  ŁÓDŹ, Stacja paliw Orlen ul. Rokicińska 142
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  04.30-
  OPOLE, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  01.00-
  PIOTRKÓW TRYB., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  22.30*-
  Poznań, McDonalds koło OBI ul. Szwedzka 2
  *Wyjazd dzień wcześniej. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  02.00-
  RADOM, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  07.00-
  Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  04.00-
  RZESZÓW, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  05.30-
  TARNÓW, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  20.00*-
  TORUŃ, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  *Wyjazd dzień wcześniej. Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  0.05-
  WARSZAWA, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Połączenie antenowe busem, samochodem osobowym lub autokarem będzie realizowane przy minimum 4 os. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  03.00-
  WROCŁAW, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  02BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-30 - 2018-07-11 [ zakończona ]
  03BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-04 - 2018-07-15 [ zakończona ]
  04BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-09 - 2018-07-20 [ zakończona ]
  05BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-13 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  06BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  07BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-22 - 2018-08-02 [ zakończona ]
  08BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  09BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  10BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-05 - 2018-08-16 [ zakończona ]
  11BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-20 [ zakończona ]
  12BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-14 - 2018-08-25 [ zakończona ]
  13BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-18 - 2018-08-29 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu Zdravets****.
  • Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu+ suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • Opiekę medyczną • Taksę klimatyczną.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN, obejmuje choroby przewlekłe), KL (10.000 EUR), bagaż (800 PLN).
  • Bogaty program sportowo-rekreacyjny.
  • Podatek VAT.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 51 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Uczestnicy powyżej 19 lat (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) – cena wyższa o 180 zł/turnus.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut • 80 zł.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu.
  • Na dodatkowy gorący posiłek w drodze na terenie Węgier lub Słowacji należy przeznaczyć ok. 5 EUR
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).


  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI Hotel ZDRAVETS **** WIEK UCZESTNIKÓW: 15-18 lat
  Wypoczynek na gorącej plaży Morza Czarnego... CENA OD: 1699.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.
  2 dzień Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia, miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Pierwszy posiłek obiad. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Czas na odpoczynek po podróży.  Obiadokolacja, nocleg.
  3-10 dzień Program pobytu:
  - Słodkie lenistwo czyli plażowanie i kąpiele morskie,
  - Quizy, gry i zabawy integracyjne,
  - Spacer po Złotych Piaskach - promenada, przystań jachtowa,
  - Gry i zabawy na plaży – turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej, mecz kadra kontra obozowicze,
  - Konkursy z nagrodami – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło,
  - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
  - spotkanie pożegnalne – podsumowanie obozu, rozstrzygnięcie konkursów, wręczenie nagród.
  - Możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych.
  11 dzień Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Bułgarię i Rumunię.
  12 dzień Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (min. 20 osób chętnych):
  Przylądek Kaliakra + zatoczka – cena ok. 17 EUR
  Po śniadaniu przejazd na Przylądek Kaliakra - 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektywniejszych tworów natury na całej linii brzegowej. Następnie przejazd do małej miejscowości wypoczynkowej położonej nad malowniczą zatoką Tauk Liman – plażowanie. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.
  Nessebyr – cena ok. 22 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Nesebyru, przepięknego, starego miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Słynie z pięknej architektury, wąskich, krętych brukowanych uliczek, domów wykonanych   z drewna i kamienia oraz malowniczego otoczenia. Spacer po Starym Mieście, zwiedzanie średniowiecznych kościołów. Czas wolny. Powrót do hotelu godzinach wieczornych.
  Nessebyr + „Aqua Paradise” – cena ok. 35 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Nesebyru – miasta położonego na półwyspie, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Spacer po zabytkowym Starym Mieście, czas wolny na zakup pamiątek. Następnie przejazd do parku wodnego Aqua Paradise, jednego z najnowocześniejszych na Bałkanach (pobyt ok. 3 godziny). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Konstanca (Rumunia) – cena ok. 33 EUR
  Po śniadaniu przejazd do Konstancy, zwiedzanie starego centrum z pilotem-przewodnikiem (plac Owidiusza, katedra Piotra i Pawła, meczet). Przejazd do Muzeum Przyrody – pokaz tresury delfinów, wizyta w akwarium lub planetarium (do wyboru), mini ZOO. Następnie spacer bulwarem Mamaia, gdzie zobaczymy secesyjny budynek dawnego kasyna. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Istambuł - (1 dzień) – cena ok. 65 EUR
  Wyjazd z hotelu w godzinach wieczornych*. W godzinach porannych przyjazd do Turcji, przerwa na śniadanie. Następnie zwiedzanie miasta m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Teodozjusza, Fontanna Wilhelma, przejazd Mostem Bosforskim. Czas wolny. Możliwe dodatkowe wycieczki: rejs łódką przez cieśninę bosforską + bazar egipski- 25,00 EUR, Pałac Sułtana Topkapi - 25,00 EUR, Bazylika Św. Zofii - 25,00 EUR, wycieczka „2 w 1” (Topkapi + bazylika Św. Zofii) - 35,00 EUR, zakupy w centrum handlowy „Forum” (znajduje się w nim trzecie, największe na świecie akwarium „Turkuazu”) - wejście opcjonalne płatne 13,00 EUR. Cena wycieczki 6,00 EUR. Około godz. 19.00 wyjazd  w drogę powrotną do Bułgarii, powrót do hotelu w godzinach porannych dnia następnego. DODATKOWO PŁATNE (obowiązkowo): wiza turecka ok. 25 EUR
  Bałczik + Przylądek Kaliakra – cena ok. 21 EUR
  Popołudniowa wycieczka autokarowa, wizyta w Ogrodzie Botanicznym oraz letniej rezydencji byłej rumuńskiej królowej Marii Koburg w Bałcziku; przejazd na Przylądek Kaliakra - 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektywniejszych tworów natury na całej linii brzegowej. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Warna + Delfinarium – cena ok. 25 EUR
  Popołudniowa wycieczka, w programie m.in.: wizyta w jednym z najdłużej istniejących delfinarium w Warnie - uczestnictwo w pokazie delfinów (ok. 30 min.). Następnie zwiedzanie Warny m.in.: mauzoleum Warneńczyka, Katedra. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
  Warna – zakupy – cena ok. 8 EUR
  Po południu przejazd do Warny, zwiedzanie Katedry. Następnie czas wolny na zakupy w galerii handlowej Grand Mall. Powrót do hotelu.
  Park Wodny Aquapolis – cena ok. 16 EUR
  Rejs statkiem – cena ok. 15 EUR
  Wstęp na dyskotekę – cena ok. 4-5 EUR (na dyskoteki do klubów wstęp dla osób powyżej 16 roku życia).

  Ważne informacje:
  - prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego.
  - obowiązkowa kaucja zwrotna 20 EUR/os.
  - pierwszym i ostatnim posiłkiem jest lunch + suchy prowiant na drogę powrotną.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  02BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-30 - 2018-07-11 [ zakończona ]
  03BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-04 - 2018-07-15 [ zakończona ]
  04BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-09 - 2018-07-20 [ zakończona ]
  05BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-13 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  06BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  07BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-22 - 2018-08-02 [ zakończona ]
  08BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  09BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  10BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-05 - 2018-08-16 [ zakończona ]
  11BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-20 [ zakończona ]
  12BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-14 - 2018-08-25 [ zakończona ]
  13BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-18 - 2018-08-29 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu Zdravets****.
  • Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu+ suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • Opiekę medyczną • Taksę klimatyczną.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN, obejmuje choroby przewlekłe), KL (10.000 EUR), bagaż (800 PLN).
  • Bogaty program sportowo-rekreacyjny.
  • Podatek VAT.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 51 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Uczestnicy powyżej 19 lat (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) – cena wyższa o 180 zł/turnus.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut • 80 zł.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu.
  • Na dodatkowy gorący posiłek w drodze na terenie Węgier lub Słowacji należy przeznaczyć ok. 5 EUR
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  BUŁGARIA: ZŁOTE PIASKI

  Złote Piaski to najpopularniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Zapraszamy do niego wszystkich tych, którzy tęsknią za słońcem, ciepłym morzem i cudownymi plażami. Świetna atmosfera wypoczynku, atrakcje na plaży, wycieczki, spacery i zabawa w klubach, gwarantują udane wakacje. Sklepiki, kramy z typowo bułgarskimi wyrobami, sympatyczni mieszkańcy oraz turyści z całej Europy tworzą niepowtarzalną atmosferę wakacyjnego wypoczynku.  Hotel ZDRAVETS****

  Hotel ZDRAVETS**** (www.goldensands.bg/zdravets/) położony w Złotych Piaskach, ok. 250 m od piaszczystej plaży i nadmorskiej promenady. Pokoje 4-osobowe z klimatyzacją (w cenie), łazienkami z WC, telewizorami, telefonami i balkonami. Do dyspozycji uczestników: recepcja, hol, przy recepcji lobby z nieodpłatnym Wi-Fi, windy, restauracja, lobby bar, basen z parasolami i leżakami – bezpłatnie, bar przy basenie, kantor wymiany walut, mini market. W pobliżu hotelu znajduje się wiele sklepów, restauracji, dyskotek.
  Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu (kuchnia bułgarska) : śniadanie, obiad i kolacja. Przekąski po południu (spaghetti, pizza, kanapki, słodycze, owoce), napoje podczas całego dnia  w barze przy basenie (woda, napoje gazowane, soki).


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  02BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-30 - 2018-07-11 [ zakończona ]
  03BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-04 - 2018-07-15 [ zakończona ]
  04BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-09 - 2018-07-20 [ zakończona ]
  05BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-13 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  06BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  07BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-22 - 2018-08-02 [ zakończona ]
  08BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  09BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  10BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-05 - 2018-08-16 [ zakończona ]
  11BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-20 [ zakończona ]
  12BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-14 - 2018-08-25 [ zakończona ]
  13BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-18 - 2018-08-29 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu Zdravets****.
  • Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu+ suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • Opiekę medyczną • Taksę klimatyczną.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN, obejmuje choroby przewlekłe), KL (10.000 EUR), bagaż (800 PLN).
  • Bogaty program sportowo-rekreacyjny.
  • Podatek VAT.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 51 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Uczestnicy powyżej 19 lat (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) – cena wyższa o 180 zł/turnus.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut • 80 zł.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu.
  • Na dodatkowy gorący posiłek w drodze na terenie Węgier lub Słowacji należy przeznaczyć ok. 5 EUR
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.  Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  07.00 Żory, Stacja paliw Statoil ul. Katowicka 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  07.00 Bielsko- Biała, Stacja paliw Tesco ul. Warszawska 185
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  40.00 zł.
  04.30 Częstochowa, Zajazd Jurajski al. Wojska Polskiego 275/ Powrót stacja paliw Lotos al.Wojska Polskiego 258
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  70.00 zł.
  17.00* GDAŃSK, Stacja paliw Orlen ul. Miałki Szlak 14
  *Wyjazd dzień wcześniej. Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  170.00 zł.
  05.30 GLIWICE, Ul. Rybnicka 207, stacja paliw Shell
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  08.00 Jastrzębie Zdrój, Stacja paliw BP ul. Wodzisławska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  06.00 KATOWICE, Stacja paliw Orlen ul. Murckowska 22
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  03.00 KIELCE, Stadion Miejski ul. Ściegiennego
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  05.00 KRAKÓW, stacja paliw Arge ul. Opolska 60/ Powrót stacja paliw Lukoil ul. Opolska 9
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  0.00 zł.
  00.05 LUBLIN, McDonalds ul. Puławska 40
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  00.05 ŁÓDŹ, Stacja paliw Orlen ul. Rokicińska 142
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  04.30 OPOLE, Stacja paliw Orlen ul. Opolska 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  01.00 PIOTRKÓW TRYB., Stacja paliw Huzar ul. Sikorskiego 52
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  22.30* Poznań, McDonalds koło OBI ul. Szwedzka 2
  *Wyjazd dzień wcześniej. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  02.00 RADOM, McDonalds ul. Wernera 52/ Powrót McDonalds ul. Czarnieckiego 71/73
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  07.00 Rybnik, Stacja paliw BP ul. Sybiraków 1
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  50.00 zł.
  04.00 RZESZÓW, Stacja Paliw Shell ul. Krakowska 28
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  05.30 TARNÓW, Stacja paliw Grosar al. Jana Pawła II 20
  Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  80.00 zł.
  20.00* TORUŃ, Stacja paliw Orlen ul. Słupska 1
  *Wyjazd dzień wcześniej. Połączenie antenowe (realizowane busem, samochodem osobowym lub autokarem)-wyjazd do potwierdzenia. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  140.00 zł.
  0.05 WARSZAWA, Stacja paliw Shell Al. Krakowska 15
  Połączenie antenowe busem, samochodem osobowym lub autokarem będzie realizowane przy minimum 4 os. Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  100.00 zł.
  03.00 WROCŁAW, Stacja paliw BP al. Krakowska 63
  Godz. powrotu prosimy weryfikować na bieżąco.
  130.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  02BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-30 - 2018-07-11 [ zakończona ]
  03BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-04 - 2018-07-15 [ zakończona ]
  04BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-09 - 2018-07-20 [ zakończona ]
  05BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-13 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  06BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  07BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-22 - 2018-08-02 [ zakończona ]
  08BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  09BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  10BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-05 - 2018-08-16 [ zakończona ]
  11BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-20 [ zakończona ]
  12BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-14 - 2018-08-25 [ zakończona ]
  13BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-18 - 2018-08-29 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu Zdravets****.
  • Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu+ suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • Opiekę medyczną • Taksę klimatyczną.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN, obejmuje choroby przewlekłe), KL (10.000 EUR), bagaż (800 PLN).
  • Bogaty program sportowo-rekreacyjny.
  • Podatek VAT.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 51 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Uczestnicy powyżej 19 lat (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) – cena wyższa o 180 zł/turnus.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut • 80 zł.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu.
  • Na dodatkowy gorący posiłek w drodze na terenie Węgier lub Słowacji należy przeznaczyć ok. 5 EUR
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-25 - 2018-07-06 [ zakończona ]
  02BASO/18 1699.00 PLN 2018-06-30 - 2018-07-11 [ zakończona ]
  03BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-04 - 2018-07-15 [ zakończona ]
  04BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-09 - 2018-07-20 [ zakończona ]
  05BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-13 - 2018-07-24 [ zakończona ]
  06BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-18 - 2018-07-29 [ zakończona ]
  07BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-22 - 2018-08-02 [ zakończona ]
  08BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-27 - 2018-08-07 [ zakończona ]
  09BASO/18 1699.00 PLN 2018-07-31 - 2018-08-11 [ zakończona ]
  10BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-05 - 2018-08-16 [ zakończona ]
  11BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-09 - 2018-08-20 [ zakończona ]
  12BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-14 - 2018-08-25 [ zakończona ]
  13BASO/18 1699.00 PLN 2018-08-18 - 2018-08-29 [ zakończona ]
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu Zdravets****.
  • Wyżywienie All Inclusive w formie bufetu+ suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
  • Opiekę medyczną • Taksę klimatyczną.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN, obejmuje choroby przewlekłe), KL (10.000 EUR), bagaż (800 PLN).
  • Bogaty program sportowo-rekreacyjny.
  • Podatek VAT.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 51 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Uczestnicy powyżej 19 lat (19 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) – cena wyższa o 180 zł/turnus.
  • Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut • 80 zł.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu.
  • Na dodatkowy gorący posiłek w drodze na terenie Węgier lub Słowacji należy przeznaczyć ok. 5 EUR
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).