biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Czekamy na wszystkich miłośników koni !
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Wycieczki, zabawa, atrakcje - co tylko chcesz!
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • Beskid Śląski zaprasza wszystkich koniarzy!

  BRENNA - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Obóz w siodle.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-18 lat
  CENA OD: 1579.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Czekamy na wszystkich miłośników koni !
 • Jazda konna dla różnych poziomów zaawansowania!
 • Wycieczki, zabawa, atrakcje - co tylko chcesz!
 • Klimat niezapomnianej kolonii pełnej przyjaźni i zabawy!
 • Beskid Śląski zaprasza wszystkich koniarzy!
  BRENNA - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI
  Obóz w siodle.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 10-13, 14-18 lat
  CENA OD: 1579.00 PLN

  BRENNA

  Brenna to malownicza wioska w Beskidzie Śląskim, leżąca w dolinie rzeki Brennicy, otoczona szczytami górskimi. Wypoczynek w Brennej stanowi świetną propozycję dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i gwaru. Dodatkowo posiada idealne warunki do jazdy konnej.  OW HUCUŁ

  Ośrodek Wypoczynkowy „Hucuł”, pokoje 2,3,4,5 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu oraz ośrodka jeździeckiego dostępne są pod adresem internetowym: www.hucul.brenna.pl
  Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje boiska, świetlicę, salę dyskotekową, salę do tenisa stołowego i billardową, sprzęt sportowy. Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej (jedno z największych stad hucułów w Polsce). Teren wokół ośrodka przygotowany jest do treningów, dodatkowo do dyspozycji kryta ujeżdżalnia.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  OBÓZ W SIODLE


   
  PROGRAM

  ZAJĘCIA Z KOŃMI
  Jazdy konne będą odbywały się na terenie ośrodka jeździeckiego oraz na terenach zielonych poza ośrodkiem. Ilość godzin programu uzależniona jest od wybranego pakietu tj.: 7, 9 lub 12 godzin lekcyjnych (w tym 1 godz. teorii).
  Dla chętnych możliwość dodatkowej opieki nad zwierzętami: karmienie, pojenie, czyszczenie – oczywiście pod okiem instruktorów.

  PAKIETY OBOZU KONNEGO (do wyboru):
  Pakiet 7-godzinny:
  1 godzina (szkolenia teoretycznego):
  m.in. przegląd ras koni, style jazdy konnej, bezpieczeństwo, rekreacja konna itp.
  2-7 godziny:
  nauka podstaw czyszczenia konia, siodłanie oraz kiełznanie konia, wsiadanie i zsiadanie, dopasowanie strzemion, nauka ruszania – lonża lub wymarsz w teren, nauka skrętów (wolty oraz półwolty) w terenie, zatrzymywanie ze stępa, cofanie oraz zmiana kierunku jazdy, dosiad w stępie, przechodzenie ze stępa do kłusa, anglezowanie i kłus pośredni, kontrola nad koniem w kłusie, ćwiczenie dosiadu w kłusie, zjazd i wjazd pod górę w kłusie, kłus wysiadywany, jazda w zastępie i wymijanie, pokonywanie zakrętów w kłusie

  Pakiet 9-godzinny:
  To pakiet 7 godzinny + kontrola i utrzymanie w kłusie, skakanie przez rów i niskie przeszkody, przygotowanie do galopu, pierwszy galop, kontrola i utrzymanie w galopie.

  Pakiet 12-godzinny:
  To pakiet 9 godzinny + ćwiczenia w galopie, pokonywanie przeszkód w galopie, zmiana kierunków w galopie, terenowa przejażdżka, sprawdzenie umiejętności.

  Proponowany harmonogram jazd konnych jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od umiejętności uczestników i stopnia zaawansowania w jeździectwie. Istnieje możliwość jazdy w terenie bez realizacji załączonego programu, po stwierdzeniu przez instruktora nauki jazdy konnej wystarczających umiejętności uczestników. Jedna godzina jazdy konnej trwa 45 minut.

  3 godzinny rajd to wyprawa dla wprawionych jeźdźców. Grupa będzie podążać leśnymi dróżkami pokonując  różnego rodzaju przeszkody, wzniesienia, pagórki. To będzie wielki finał obozowej nauki. (Uwaga – ze względu na bezpieczeństwo w rajdzie będą mogli wziąć udział uczestnicy, którzy pewnie czują się  w swobodnej jeździe konnej oraz zostaną zakwalifikowani przez instruktorów).

   

  A DODATKOWO…
  PODRÓŻNICZO

  USTROŃ – Odwiedzimy piękny Park Zdrojowy w Ustroniu, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz ustrońska tężnia. To będzie okazja do chwili relaksu wśród licznych atrakcji, a także oddechu powietrzem nasyconym licznymi minerałami. Po spacerze oczywiście chwila na lody!
  •  LEŚNY PARK NIESPODZIANEK – To niezwykłe miejsce, które musi odwiedzić każdy ciekawy świata. Jak sama nazwa parku wskazuje czekają tam na nas same niespodzianki – w tym emocjonujące pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów.  Oprócz tego będziemy mogli karmić muflony i daniele, zobaczymy z bliska wiele leśnych zwierząt, a to wszystko z pięknym widokiem na góry i doliny Beskidu Śląskiego.
  ALE JAZDA! – TOR SANECZKOWY RÓWNICA – Wiatr we włosach gwarantowany! Czeka nas emocjonujący przejazd pierwszym w Beskidach torem saneczkowym typu roller coaster.  600 metrów zakrętów, serpentyn i podjazdów, a to wszystko kilka metrów nad ziemią! ( 2 zjazdy).
  WYCIECZKI PIESZE – W zależności od kondycji uczestników proponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Brenna – schronisko na Bratniej lub Park Rekreacyjny wraz z amfiteatrem w Brennej.

  ARTYSTYCZNIE
  W CIENIU BESKIDU! – To zdecydowanie atrakcja dla poszukiwaczy przygód. Odwiedzimy Kozią Zagrodę – miejsce, w  którym dowiemy się wszystkiego o kulturze mieszkańców Beskidu Śląskiego, poznamy regionalne stroje i instrumenty. Pod dachem kolyby – góralskiej chaty, weźmiemy udział w ciekawych zajęciach rękodzielniczych ale przede wszystkim nauczymy się tworzyć PRAWDZIWE GÓRALSKIE ZAWIESZKI NA SZYJĘ. Na deser spróbujemy pysznego koziego sera.
  ZAKRĘCONY ŚWIAT QUILLINGU – Obudź swoją fantazję i stwórz własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób.  Sam zdecyduj co stworzysz, czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!
  MYDLANE INSPIRACJE – Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia – ale może być to również forma twórcza. Skomponujmy swoje unikatowe mydło w ulubionym kolorze, z dodatkami, które będą nam najbardziej odpowiadać.

  SPORTOWO
  TAJEMNICZA MAPA – Podzieleni na drużyny, pod okiem wychowawców ruszymy na leśną wędrówkę. Stworzymy mapę dla drużyny przeciwnej, która prowadzi do ukrytego skarbu. Czy uda im się ją rozszyfrować? Sprawdźmy to!
  SZTUKA PRZETRWANIA – Poznamy podstawowe zasady przetrwania w lesie: nauczymy się jak zbudować szałas i przygotować różne formy ognisk, a także rozpalać ogień bez użycia zapałek.  Dowiemy się jakie dary lasu mogą posłużyć nam jako żywność.
  AMERICAN DINNER – Tym razem odbędziemy podróż kulinarną. Poczujemy się jak prawdziwi teksańscy kowboje i zjemy amerykańskiego burgera! Oczywiście sami je skomponujemy wykorzystując  nasze ulubione dodatki. To nie wszystko! Wieczorem zorganizujemy sobie wieczór filmowy z kubłem popcornu.
  INNE ATRAKCJE I ZABAWY
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, chrzest i śluby kolonijne, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, randka w ciemno, konkurs wiedzy o wychowawcach, wieczór humoru i dowcipu, konkursy z nagrodami i upominkami, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.

  UWAGA:
  Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych): 
  ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
  Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas:
  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie
  ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
  TSUNAMI DROPPER
  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
  A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
  Cena: 99 zł *
  Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Termin i godzina wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. PKP na trasie Gdynia - Bielsko Biała/Katowice - Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  -
  dojazd własny,
  Przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  0.00 zł.
  wieczorem-
  rano
  Gdańsk, 160.00 zł.
  rano*-
  po południu*
  Kraków,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  70.00 zł.
  rano*-
  po południu*
  Łódź,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  110.00 zł.
  wieczrem-
  rano
  Toruń, 120.00 zł.
  rano*-
  wieczorem*
  Warszawa,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu. Wyjazd antenowy, realizowany przy min. 3 uczestnikach.
  110.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  02BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-30 - 2019-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w ośrodku w pokojach 2,3,4,5-os. z łazienkami.
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika.
  • Program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE:
  • Pakiet 7-godzinny – 210 zł.
  • Pakiet 9-godzinny – 270 zł.
  • Pakiet 12-godzinny – 360 zł.
  • Rajd konny (3 h) – 75 zł (płatne na miejscu).
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).


  BRENNA - KOLONIA i OBÓZ JEŹDZIECKI WIEK UCZESTNIKÓW: 10-13, 14-18 lat
  Obóz w siodle. CENA OD: 1579.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  OBÓZ W SIODLE


   
  PROGRAM

  ZAJĘCIA Z KOŃMI
  Jazdy konne będą odbywały się na terenie ośrodka jeździeckiego oraz na terenach zielonych poza ośrodkiem. Ilość godzin programu uzależniona jest od wybranego pakietu tj.: 7, 9 lub 12 godzin lekcyjnych (w tym 1 godz. teorii).
  Dla chętnych możliwość dodatkowej opieki nad zwierzętami: karmienie, pojenie, czyszczenie – oczywiście pod okiem instruktorów.

  PAKIETY OBOZU KONNEGO (do wyboru):
  Pakiet 7-godzinny:
  1 godzina (szkolenia teoretycznego):
  m.in. przegląd ras koni, style jazdy konnej, bezpieczeństwo, rekreacja konna itp.
  2-7 godziny:
  nauka podstaw czyszczenia konia, siodłanie oraz kiełznanie konia, wsiadanie i zsiadanie, dopasowanie strzemion, nauka ruszania – lonża lub wymarsz w teren, nauka skrętów (wolty oraz półwolty) w terenie, zatrzymywanie ze stępa, cofanie oraz zmiana kierunku jazdy, dosiad w stępie, przechodzenie ze stępa do kłusa, anglezowanie i kłus pośredni, kontrola nad koniem w kłusie, ćwiczenie dosiadu w kłusie, zjazd i wjazd pod górę w kłusie, kłus wysiadywany, jazda w zastępie i wymijanie, pokonywanie zakrętów w kłusie

  Pakiet 9-godzinny:
  To pakiet 7 godzinny + kontrola i utrzymanie w kłusie, skakanie przez rów i niskie przeszkody, przygotowanie do galopu, pierwszy galop, kontrola i utrzymanie w galopie.

  Pakiet 12-godzinny:
  To pakiet 9 godzinny + ćwiczenia w galopie, pokonywanie przeszkód w galopie, zmiana kierunków w galopie, terenowa przejażdżka, sprawdzenie umiejętności.

  Proponowany harmonogram jazd konnych jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od umiejętności uczestników i stopnia zaawansowania w jeździectwie. Istnieje możliwość jazdy w terenie bez realizacji załączonego programu, po stwierdzeniu przez instruktora nauki jazdy konnej wystarczających umiejętności uczestników. Jedna godzina jazdy konnej trwa 45 minut.

  3 godzinny rajd to wyprawa dla wprawionych jeźdźców. Grupa będzie podążać leśnymi dróżkami pokonując  różnego rodzaju przeszkody, wzniesienia, pagórki. To będzie wielki finał obozowej nauki. (Uwaga – ze względu na bezpieczeństwo w rajdzie będą mogli wziąć udział uczestnicy, którzy pewnie czują się  w swobodnej jeździe konnej oraz zostaną zakwalifikowani przez instruktorów).

   

  A DODATKOWO…
  PODRÓŻNICZO

  USTROŃ – Odwiedzimy piękny Park Zdrojowy w Ustroniu, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz ustrońska tężnia. To będzie okazja do chwili relaksu wśród licznych atrakcji, a także oddechu powietrzem nasyconym licznymi minerałami. Po spacerze oczywiście chwila na lody!
  •  LEŚNY PARK NIESPODZIANEK – To niezwykłe miejsce, które musi odwiedzić każdy ciekawy świata. Jak sama nazwa parku wskazuje czekają tam na nas same niespodzianki – w tym emocjonujące pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów.  Oprócz tego będziemy mogli karmić muflony i daniele, zobaczymy z bliska wiele leśnych zwierząt, a to wszystko z pięknym widokiem na góry i doliny Beskidu Śląskiego.
  ALE JAZDA! – TOR SANECZKOWY RÓWNICA – Wiatr we włosach gwarantowany! Czeka nas emocjonujący przejazd pierwszym w Beskidach torem saneczkowym typu roller coaster.  600 metrów zakrętów, serpentyn i podjazdów, a to wszystko kilka metrów nad ziemią! ( 2 zjazdy).
  WYCIECZKI PIESZE – W zależności od kondycji uczestników proponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Brenna – schronisko na Bratniej lub Park Rekreacyjny wraz z amfiteatrem w Brennej.

  ARTYSTYCZNIE
  W CIENIU BESKIDU! – To zdecydowanie atrakcja dla poszukiwaczy przygód. Odwiedzimy Kozią Zagrodę – miejsce, w  którym dowiemy się wszystkiego o kulturze mieszkańców Beskidu Śląskiego, poznamy regionalne stroje i instrumenty. Pod dachem kolyby – góralskiej chaty, weźmiemy udział w ciekawych zajęciach rękodzielniczych ale przede wszystkim nauczymy się tworzyć PRAWDZIWE GÓRALSKIE ZAWIESZKI NA SZYJĘ. Na deser spróbujemy pysznego koziego sera.
  ZAKRĘCONY ŚWIAT QUILLINGU – Obudź swoją fantazję i stwórz własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób.  Sam zdecyduj co stworzysz, czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!
  MYDLANE INSPIRACJE – Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia – ale może być to również forma twórcza. Skomponujmy swoje unikatowe mydło w ulubionym kolorze, z dodatkami, które będą nam najbardziej odpowiadać.

  SPORTOWO
  TAJEMNICZA MAPA – Podzieleni na drużyny, pod okiem wychowawców ruszymy na leśną wędrówkę. Stworzymy mapę dla drużyny przeciwnej, która prowadzi do ukrytego skarbu. Czy uda im się ją rozszyfrować? Sprawdźmy to!
  SZTUKA PRZETRWANIA – Poznamy podstawowe zasady przetrwania w lesie: nauczymy się jak zbudować szałas i przygotować różne formy ognisk, a także rozpalać ogień bez użycia zapałek.  Dowiemy się jakie dary lasu mogą posłużyć nam jako żywność.
  AMERICAN DINNER – Tym razem odbędziemy podróż kulinarną. Poczujemy się jak prawdziwi teksańscy kowboje i zjemy amerykańskiego burgera! Oczywiście sami je skomponujemy wykorzystując  nasze ulubione dodatki. To nie wszystko! Wieczorem zorganizujemy sobie wieczór filmowy z kubłem popcornu.
  INNE ATRAKCJE I ZABAWY
  Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, chrzest i śluby kolonijne, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, randka w ciemno, konkurs wiedzy o wychowawcach, wieczór humoru i dowcipu, konkursy z nagrodami i upominkami, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody.

  UWAGA:
  Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych): 
  ENERGYLANDIA – NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE
  Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas:
  MEGA COASTER HYPERION – największy i najszybszy Mega Coaster w Europie
  ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej
  TSUNAMI DROPPER
  SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
  A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.
  Cena: 99 zł *
  Wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach. Cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  02BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-30 - 2019-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w ośrodku w pokojach 2,3,4,5-os. z łazienkami.
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika.
  • Program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE:
  • Pakiet 7-godzinny – 210 zł.
  • Pakiet 9-godzinny – 270 zł.
  • Pakiet 12-godzinny – 360 zł.
  • Rajd konny (3 h) – 75 zł (płatne na miejscu).
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  BRENNA

  Brenna to malownicza wioska w Beskidzie Śląskim, leżąca w dolinie rzeki Brennicy, otoczona szczytami górskimi. Wypoczynek w Brennej stanowi świetną propozycję dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i gwaru. Dodatkowo posiada idealne warunki do jazdy konnej.  OW HUCUŁ

  Ośrodek Wypoczynkowy „Hucuł”, pokoje 2,3,4,5 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu oraz ośrodka jeździeckiego dostępne są pod adresem internetowym: www.hucul.brenna.pl
  Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje boiska, świetlicę, salę dyskotekową, salę do tenisa stołowego i billardową, sprzęt sportowy. Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej (jedno z największych stad hucułów w Polsce). Teren wokół ośrodka przygotowany jest do treningów, dodatkowo do dyspozycji kryta ujeżdżalnia.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  02BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-30 - 2019-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w ośrodku w pokojach 2,3,4,5-os. z łazienkami.
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika.
  • Program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE:
  • Pakiet 7-godzinny – 210 zł.
  • Pakiet 9-godzinny – 270 zł.
  • Pakiet 12-godzinny – 360 zł.
  • Rajd konny (3 h) – 75 zł (płatne na miejscu).
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Termin i godzina wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. PKP na trasie Gdynia - Bielsko Biała/Katowice - Gdynia (miejsca siedzące rezerwowane) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  dojazd własny,
  Przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  0.00 zł.
  wieczorem Gdańsk, 160.00 zł. rano
  rano* Kraków,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  70.00 zł. po południu*
  rano* Łódź,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu.
  110.00 zł. po południu*
  wieczrem Toruń, 120.00 zł. rano
  rano* Warszawa,
  *Wyjazd dzień później, przyjazd dzień wcześniej niż data rozpoczęcia i zakończenia turnusu. Wyjazd antenowy, realizowany przy min. 3 uczestnikach.
  110.00 zł. wieczorem*
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  02BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-30 - 2019-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w ośrodku w pokojach 2,3,4,5-os. z łazienkami.
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika.
  • Program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE:
  • Pakiet 7-godzinny – 210 zł.
  • Pakiet 9-godzinny – 270 zł.
  • Pakiet 12-godzinny – 360 zł.
  • Rajd konny (3 h) – 75 zł (płatne na miejscu).
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-05 - 2019-07-18 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  02BCCZ/19 1579.00 PLN 2019-07-30 - 2019-08-12 [ zakończona ]
  Impreza 14-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (13 noclegów) w ośrodku w pokojach 2,3,4,5-os. z łazienkami.
  • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika.
  • Program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy wg programu.
  • Ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 45 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie NNW amatorskiego uprawiania jeździectwa TUiR AXA (do 10 000 zł) – 29 zł.
  PROGRAMY DODATKOWE:
  • Pakiet 7-godzinny – 210 zł.
  • Pakiet 9-godzinny – 270 zł.
  • Pakiet 12-godzinny – 360 zł.
  • Rajd konny (3 h) – 75 zł (płatne na miejscu).
  • Wycieczka do Energylandii – ok. 99 zł (płatne na miejscu).