KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

BAŁKAŃSKA IMPREZA

balkanska-impreza-84-1.jpg

14 - 19 lat

od 2549.00 PLN

Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie
  • dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu

Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!

ZŁOTE PIASKI miejscowość położona ok. 15 km od Warny. to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach oraz sklepiki, kramy z bułgarskimi różnościami, a także mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

Obóz młodzieżowy w Bułgarii, to świetne połączenie błogiego wypoczynku na gorących plażach Złotych Piasków i przy hotelowym basenie, z wieczorną zabawą w najlepszych dyskotekach bałkańskiego wybrzeża! Dodatkowo dwie autokarowe wycieczki: do Neseberu oraz do Warny!

Program

1 dzień: Wyjazd i przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry. Po południu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-10 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach popołudniowych. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek kolacja, zakwaterowanie w pokojach od godziny 16:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem: zapoznanie z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Podział na grupy. Kolacja, spacer, nocleg.
3–9 dzień: Pobyt w Bułgarii. Realizacja programu:
- Całodniowa wycieczka do Neseberu. Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie.
Wycieczka do KLASZTORU SKALNEGO AŁADŻA - Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
- SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
- SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie.
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!).
- GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
- REALIZACJA PROGRAMU FAKULTATYWNEGO.
10 dzień: Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.
11 dzień: Przejazd przez Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Powrót zgodnie z rozkładem jazdy.

Program fakultatywny dla chętnych, płatne dodatkowo (ceny z sezonu 2022):

DYSKOTEKI NA MAXA - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, PR Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą - ok 10 lv, wejście dla osób pow. 16 roku życia).
Jeep Safari – jazda po bezdrożach, gry i zabawy sportowe, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe, czas trwania ok. 5h (15 EUR/30lv).
Bałczyk i Kaliakra – piękny pałac, drugi co do wielkości w Europie ogród botaniczny oraz piękne widoki skalistego przylądka Kaliakra, Czas trwania ok. 7h (25 EUR/47lv).
Fish Piknik – Pod Żaglami – rejs statkiem, kąpiele w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe, Czas trwania ok. 4h (25 EUR/50lv).
Stambuł – jednodniowa wycieczka do największego i najbardziej zaludnionego miasta Turcji. W pigułce największe atrakcje tego niezwykłego miejsca tj.: Hagia Sofia, Pałac Dolmabahce oraz wiele przepięknych świątyń. Wymagany paszport oraz dodatkowo płatna wiza 25 EUR/os. Czas trwania ponad 24h (70 EUR/137lv).
Rejs statkiem – 2 godziny przepięknych widoków z malowniczego żaglowca oraz z poczęstunkiem, Czas trwania 2h (18 EUR/36lv).
Młodzieżowe Aqua Disco Party – rejs żaglowcem, przepiękne widoki, a po drodze niezapomniana dyskoteka z poczęstunkiem. Czas trwania ok. 3h (24 EUR/48lv).
Park Wodny Aquapolis – całodzienna zabawa w parku wodnym (18 EUR/35lv).

Uwagi: 
- obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
- zalecamy zabranie karty ubezpieczeniowej EKUZ.
- wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny programów są z 2022 r. i mogą ulec nieznacznej zmianie.
- maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).
-na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 4 osób).
Cena skalkulowana przy kursie EUR NBP z dnia 23.12.2022

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny 100.00 zł.

Zakwaterowanie

NOWOCZESNY Hotel Serdika***+ (w naszej ocenie HOTEL ZASŁUGUJE NA 4*) położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 oraz jeden apartament 6 osobowy. Wszytskie pokoje z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW NA MIEJSCU: DUŻY ODKRYTY BASEN Z MINI AQUAPARKIEM i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany walut, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

Wyżywienie: w hotelu All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!!! Suchy prowiant na drogę powrotną.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 06.07-16.07.2023
2). 14.07-24.07.2023
3). 22.07-01.08.2023
4). 30.07-09.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (antena mikrobusem, PKP, Flix Busem lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
• Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

06.07

-

16.07.2023

01USHM/23

2549.00

2599.00

rezerwuję
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2249 zł.do wyczerpania się miejsc promocyjnych

14.07

-

24.07.2023

02USHM/23

2599.00

[ zadzwoń ]
do wyczerpania się miejsc promocyjnych

22.07

-

01.08.2023

03USHM/23

2549.00

2599.00

rezerwuję
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2249 zł.do wyczerpania się miejsc promocyjnych

30.07

-

09.08.2023

04USHM/23

2599.00

[ zadzwoń ]
do wyczerpania się miejsc promocyjnych

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, DVD i barkiem.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów w Bułgarii) i wyżywienie - All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!!! Suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny + obligatoryjna opłata za przewodnika miejskiego w Neseberze i Warnie 5 EUR/os. (płatne na miejscu) + obligatoryjna dopłata paliwowa 30 EUR (zbierana w autokarze).
 • Obligatoryjna taksa klimatyczn płatna na miejscu - 15 EUR.
 • Kaucja zwrotna 20 EURO/os.- płatna na miejscu.
 • Gwarancja stałej ceny - 100 zł.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 80 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 130 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantanny włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania potwierdzonego diagnozą medyczną, śmierci, obowiązkowej kwarantanny, izolacji, odmowy wpuszczenia na pokład samolotu / autokaru Ubezpieczonego lub współuczestnika podróży.
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.
  - Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej