KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

BAŁKAŃSKA IMPREZA

balkanska-impreza-84-1.jpg

12 - 19 lat

od 1999.00 PLN

Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!

  • bogaty program aktywno-imprezowy
  • LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie
  • dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu

Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!

ZŁOTE PIASKI są położone o ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

Program

1 dzień: Wyjazd i przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry. Po południu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-10 EURO). Nocny przejazd przez Rumunię.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach popołudniowych. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek kolacja, zakwaterowanie w pokojach od godziny 16:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem: zapoznanie z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Podział na grupy. Kolacja, spacer, nocleg.
3–9 dzień: Pobyt w Bułgarii. Realizacja programu:
- Całodniowa wycieczka do Neseberu. Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
LUZIK TIME - plażowanie i kąpiele morskie.
Wycieczka do KLASZTORU SKALNEGO AŁADŻA - Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
- SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
- SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie.
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!).
- GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
- REALIZACJA PROGRAMU FAKULTATYWNEGO.
10 dzień: Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.
11 dzień: Przejazd przez Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Powrót zgodnie z rozkładem jazdy.

 

Program fakultatywny (dla chętnych, płatne dodatkowo, ceny z sezonu 2021):

DYSKOTEKI NA MAXA - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, PR Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą – ok. 10lv, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
Jeep Safari – jazda po bezdrożach, gry i zabawy sportowe, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe, czas trwania ok. 5h (15 Euro/30lv)
Bałczyk i Kaliakra – piękny pałac, drugi co do wielkości w Europie ogród botaniczny oraz piękne widoki skalistego przylądka Kaliakra, Czas trwania ok. 7h (25Euro/47lv)
Fish Piknik – Pod Żaglami – rejs statkiem, kąpiele w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe, Czas trwania ok. 4h (25 Euro/50lv)
Stambuł – jednodniowa wycieczka do największego i najbardziej zaludnionego miasta Turcji. W pigułce największe atrakcje tego niezwykłego miejsca tj.: Hagia Sofia, Pałac Dolmabahce oraz wiele przepięknych świątyń. Wymagany paszport oraz dodatkowo płatna wiza 25 Euro/os., Czas trwania ponad 24h (70Euro/137lv)
Rejs statkiem – 2 godziny przepięknych widoków z malowniczego żaglowca oraz z poczęstunkiem, Czas trwania 2h (18 Euro/36lv)
Młodzieżowe Aqua Disco Party – rejs żaglowcem, przepiękne widoki, a po drodze niezapomniana dyskoteka z poczęstunkiem, Czas trwania ok. 3h (24Euro/48lv)
Park Wodny Aquapolis – całodzienna zabawa w parku wodnym (18 Euro/35lv)

 

Uwagi: 
- obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
- wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny programów są z 2021 r. i mogą ulec nieznacznej zmianie.
- maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).
-na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 4 osób).

 

TRYB COVID-19 (obowiązuje do odwołania):
Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w maseczki na nos i usta do użycia podczas imprezy.
Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia dodatkowych obostrzeń przez GIS, MZ i MEN.
Do wyjazdu na obóz może być wymagany ważny Europejski Certyfikat COVID-19 (osoby zaczepione lub ozdrowieńcy) lub / i dodatkowe testy na COVID-19 wykonane przed wyjazdem

 

Zakwaterowanie

NOWOCZESNY Hotel Serdika***+ (w naszej ocenie HOTEL ZASŁUGUJE NA 4*) położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 oraz jeden apartament 6 osobowy. Wszystkie pokoje z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW NA MIEJSCU: DUŻY ODKRYTY BASEN Z MINI AQUAPARKIEM i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany walut, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

Wyżywienie: w hotelu All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!!! Suchy prowiant na drogę powrotną.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 04.07-15.07.2022
2). 09.07-20.07.2022
3). 13.07-24.07.2022
4). 18.07-29.07.2022
5). 22.07-02.08.2022
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (antena mikrobusem, PKP, Flix Busem lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego.
 • Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
 • Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
 • Zbiórka uczestników na 30 minut przed odjazdem.
 • W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 4 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

04.07

-

15.07.2022

01BSHM/22

1999.00

[ zakończona ]

09.07

-

20.07.2022

02BSHM/22

1999.00

[ zakończona ]

13.07

-

24.07.2022

03BSHM/22

1999.00

[ zakończona ]

18.07

-

29.07.2022

04BSHM/22

1999.00

[ zakończona ]

22.07

-

02.08.2022

05BSHM/22

1999.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, DVD i barkiem.
 • Zakwaterowanie (9 noclegów) i wyżywienie - All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. Suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EURO + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
 • Kaucja zwrotna 20 EURO/os.- płatna na miejscu.
 • Obligatoryjna taksa klimatyczn płatna na miejscu 10 EURO.
 • Obligatoryjna dopłata paliwowa - 30 EURO.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 60 zł, – wariant rozszerzony o COVID-19 i kwarantannę + 110 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
  - Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej