biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Zapraszamy na zimowe szaleństwo!
 • Stoki w największym rejonie narciarskim w Austrii
 • Stworzysz film dokumentujący Twoje osiągnięcia na stoku.
 • A wieczorem czeka na Ciebie wiele gier i zabaw integracyjnych :)

  AUSTRIA SAALBACH - SKI & SNOWBOARD CAMP
  Dla zaawansowanych - 9 dni
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-19 lat
  CENA OD: 2199.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:


   

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Zapraszamy na zimowe szaleństwo!
 • Stoki w największym rejonie narciarskim w Austrii
 • Stworzysz film dokumentujący Twoje osiągnięcia na stoku.
 • A wieczorem czeka na Ciebie wiele gier i zabaw integracyjnych :)
  AUSTRIA SAALBACH - SKI & SNOWBOARD CAMP
  Dla zaawansowanych - 9 dni
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-19 lat
  CENA OD: 2199.00 PLN

  Obóz narty / snowboard

  Wyjazd skierowany do młodzieży w przedziale wiekowym 12-19 lat, która ma za sobą już pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie (min. 1-2 przejechane tygodnie) oraz dla dobrze jeżdżących, którzy chcą poprawić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

  WARUNKI NARCIARSKIE – GDZIE JEŹDZIMY
  SKICIRCUS SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN to region narciarski oferujący przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie.
  Jest jednym z największych rejonów narciarskich w Austrii z 270 km tras od tras dla początkujących do najtrudniejszych: 140 km niebieskich, 112 km czerwonych i 18 km niebieskich. Obsługuje je 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. 60 schronisk, barów i restauracji, wiele snow parków (Nitro Snowpark, Learn-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark), freeriding parków (Fieberbrunn, Leogang) czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.

  KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN region oferuje łącznie 138 km dobrze przygotowanych tras narciarskich, o wszystkich stopniach trudności: 29 km tras czarnych, 57 km tras czerwonych i 52 km tras niebieskich i jest jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie u stóp najwyższego szczytu austriackiego Grossglockner wznoszącego się 3798 m n.p.m.  Ponadto do dyspozycji 4 snowparki, liczne bary i restauracje oraz najwspanialszy widok na Wysokie Taury z punktu widokowego na wysokości 3029 m n.p.m.
   
  NOWOŚĆ: W sezonie 2019/2020: region SKICIRCUS SAALBACH - HINTERGLEMM - LEOGANG - FIEBERBRUN został połączony nową kolejką kabinową z ośrodkiem KAPRUN - ZELL AM SEE - LODOWIEC KITZSTEINHORN.  HOTEL POST FUSCH

  ZAKWATEROWANIE:
  Hotel POST FUSCH  to hotel z kilkusetletnią tradycją utrzymany w tyrolskim stylu położony w miejscowości Fusch w sercu austriackich Alp, przy słynnej trasie wysokogórskiej Grossglockneralpenstrasse. Pierwsze wzmianki o powstaniu hotelu pochodzą z XVI wieku, wówczas spełniał on rolę oberży dla obsługi konnych zaprzęgów pocztowych. Obecnie unowocześniony i rozbudowany nie przypomina już starego hotelu pocztowego, pozostała jednak nazwa Hotel Post, przyjemna atmosfera oraz duch tradycji i historii.
  Hotel ma trzy piętra, na których znajdują się 33 pokoje 3, 4, 5 osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym,  TV i darmowym WIFI. W pokojach możliwe łóżka podwójne oraz rozkładane. Hotel posiada ogrzewaną narciarnię, salę restauracyjną dla 90 osób oraz salę kominkową przewidzianą do wieczornych spotkań, gdzie dla gości dostępne są: bilard, piłkarzyki i stół pingpongowy, telewizor wraz ze sprzętem audio. W hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera, a obsługa hotelowa włada językiem polskim.

  WYŻYWIENIE:
  2 x dziennie: śniadania w formie bogatego, szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem podawane już od 7.30 oraz obiadokolacje, na które składają się: zupa lub przystawka, bufet sałatkowy lub gotowane warzywa, drugie danie oraz deser, woda lub sok do obiadokolacji w cenie. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu+ suchy prowiant na powrót.

  Możliwość wykupienia dodatkowo lunch – pakietu na stok (6 lunch pakietów – 27 EUR).


  Dla zaawansowanych


  W PROGRAMIE
  Narty / snowboard – codzienne (6 dni) szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach 10-15-osobowych w zależności od stopnia zaawansowania, ćwiczenia poprawiające technikę jazdy, elementy Freestyle. Jazda grupowa pod nadzorem instruktorów-opiekunów. Wyjeżdżamy na stoki zaraz po śniadaniu i mamy zajęcia ustalane przez instruktorów. Ok. godz. 16.00. wracamy do hotelu na obiadokolację z ewentualną przerwą na zakupy w sklepie.
  Przez 3 pierwsze dni jeździmy w regionie SAALBACH – czeka nas tam aż 270 km urozmaiconych tras. Przez ostatnie 3 dni jeździmy w regionie KAPRUN - ZELL AM SEE, w którym mamy do wyboru Lodowiec KITZSTEINHORN – jazda na wysokości 3000 m n.p.m. oraz stację narciarską Schmitten oferującą 77 km tras.

  SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z Twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.
  Nagrody i certyfikaty – każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe, a najlepsi puchary.
  Apres-ski – wieczorem gry i zabawy rekreacyjne i integracyjne: wieczorne wyjście do wodospadu z pochodniami, Karaoke Night, wejście do hotelowej sauny dla chętnych (2 x w ciągu pobytu).

  CHĘTNYM PROPONUJEMY:
  Tauren Spa – fakultatywny wieczorny wyjazd do term w Kaprun: 11 basenów termalnych – koszt ok. 30 EUR (realizowany przy min 15 os. chętnych).
  Lunch - pakiety – możliwość wykupienia dodatkowo lunch - pakietu na stok (6 lunch pakietów – 27 EUR).

  KADRA
  Kadrę stanowi: kierownik pełniący funkcję pilota, wychowawcy-instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Grupy 10-15 osobowe.

  DODATKOWE INFORMACJE
  Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy, mały plecak, ważny paszport lub dowód, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem
  Kaski narciarskie lub snowboardowe obowiązkowe dla wszystkich uczestników.
  Prosimy o zabezpieczenie karty ubezpieczeniowej EKUZ.

  Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 98 EUR, same buty od 38 EUR (ceny orientacyjne za 6 dni).

  BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE COVID-19 (procedury obowiązujące do odwołania):
  *Impreza (program, zakwaterowanie, transport) została w pełni dostosowana do zaleceń sanitarnych wydanych przez MZ.
  *Nasza kadra przeszła odpowiednie szkolenie z zakresu dodatkowych obowiązków kadry opiekuńczo-wychowawczej na czas COVID-19.
  *Wdrożyliśmy procedury bezpiecznego zachowania i szybkich, właściwych reakcji na niepokojące sygnały, obowiązujące na wszystkich naszych imprezach.
  *Znaczną część zwiększonych kosztów imprezy stanowią wydatki na zapewnienie odpowiednich zabezpieczeń oraz na zakup środków do dezynfekcji rąk, powierzchni, sprzętu czy jednorazowych maseczek.
  *Prosimy, aby uczestnicy posiadali w miarę możliwości indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy podane są w każdej zawartej umowie. Konkretne godziny zbiórek i powrotów będą znane 3 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokar odjeżdża nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 4 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok. godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski / snowboardowy w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. W przypadku przejazdu PKP, autokarem rejsowym lub busem należy posiadać aktualną legitymację szkolną.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  03.00-
  23.00
  Częstochowa , McDonalds- stacja BP przy trasie A1 kierunek Katowice, powrót: McDonalds- kierunek Łódź 110.00 zł.
  18.45*-
  ok.7.30**
  Gdańsk, Dworzec PKS- stanowisko 8/ powrót DW PKP
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  190.00 zł.
  05.00-
  ok. 19.45
  Gliwice, McDonalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 90.00 zł.
  06.30-
  ok. 18.30
  Jastrzębie Zdrój, Stacja BP, ul. Wodzisławska 1 60.00 zł.
  04.30-
  ok. 20.30
  Katowice , Stacja BP- McDonalds/ BP przy hotelu Campanille, Al.Górnośląska/ Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 100.00 zł.
  05.15-
  ok. 19.30
  Knurów, Parking obok Dworca PKP, ul. Dworcowa 40 80.00 zł.
  21.30*-
  ok.3.00**
  Lublin, Al.Zygmuntowskie, pod Halą MOSiR przy stacji Orlen
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  190.00 zł.
  00.30-
  ok. 01.00*
  Łódź, ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura
  *Powrót dzień później.
  130.00 zł.
  01.30-
  ok. 00.15*
  Piotrków Trybunalski, ul.Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  *Powrót dzień później.
  120.00 zł.
  23.30*-
  ok.03.15**
  Rzeszów, Dworzec Lokalny, dawny Podmiejski
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  220.00 zł.
  06.00-
  ok. 19.00
  Żory, Stacja LOTOS - Autostrada A1 (MOP Rowień Zachód) kierunek Czechy/ powrót: Stacja BP - kierunek Gliwice 80.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01ANHM/21 2199.00 PLN 2021-01-30 - 2021-02-07 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  *Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami i wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót.
  *Ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NNW do 15 000 zł, KL do 10 000 EUR, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 EUR).
  *Całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  *Opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  *Program wg oferty.
  *Serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych instruktorów.
  *Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  *Transport autokarem LUX + codzienne dojazdy do wyciągów, zgodnie z tabelą transportową.
  *6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący regiony SAALBACH oraz KAPRUN - ZELL AM SEE: ur. w 2002 r. lub później - 120 EUR, ur. przed 2002 r. - 292 EUR. Depozyt za kartę chip - 2 EUR.
  *Obligatoryjna kaucja zwrotna (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu) - 20 EUR.
  *Obligatoryjna opłata miejscowa dla osób 15+ (liczy się data urodzenia), płatne na miejscu - 10 EUR.
  *Obligatoryjna opłata dla osób, które ukończyły 18 lat do dnia wyjazdu - 100 zł.
  *Opcjonalnie lunch pakiet na stok, płatne na miejscu – 27 EUR/6 lunch pakietów.
  *Wyjazd na termy w Kaprun (dla chętnych) – ok. 30 EUR.
  *Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 95 EUR, same buty od 38 EUR(ceny orientacyjne za 6 dni).
  *Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe) - 60 zł.
  *Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 90 zł.


  AUSTRIA SAALBACH - SKI & SNOWBOARD CAMP WIEK UCZESTNIKÓW: 12-19 lat
  Dla zaawansowanych - 9 dni CENA OD: 2199.00 PLN

  Dla zaawansowanych


  W PROGRAMIE
  Narty / snowboard – codzienne (6 dni) szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach 10-15-osobowych w zależności od stopnia zaawansowania, ćwiczenia poprawiające technikę jazdy, elementy Freestyle. Jazda grupowa pod nadzorem instruktorów-opiekunów. Wyjeżdżamy na stoki zaraz po śniadaniu i mamy zajęcia ustalane przez instruktorów. Ok. godz. 16.00. wracamy do hotelu na obiadokolację z ewentualną przerwą na zakupy w sklepie.
  Przez 3 pierwsze dni jeździmy w regionie SAALBACH – czeka nas tam aż 270 km urozmaiconych tras. Przez ostatnie 3 dni jeździmy w regionie KAPRUN - ZELL AM SEE, w którym mamy do wyboru Lodowiec KITZSTEINHORN – jazda na wysokości 3000 m n.p.m. oraz stację narciarską Schmitten oferującą 77 km tras.

  SkiMovie – stwórz profesjonalny film dokumentujący Twój zjazd na specjalnie do tego przygotowanym stoku narciarskim. Po zalogowaniu się na www.skiline.cc/skicircus i podaniu numeru karnetu będziesz mógł przeanalizować film z Twojego przejazdu, podzielić się nim oraz go zachować.
  Nagrody i certyfikaty – każdy uczestnik otrzymuje dyplom ze stopniem zaawansowania w jeździe, a najlepsi puchary.
  Apres-ski – wieczorem gry i zabawy rekreacyjne i integracyjne: wieczorne wyjście do wodospadu z pochodniami, Karaoke Night, wejście do hotelowej sauny dla chętnych (2 x w ciągu pobytu).

  CHĘTNYM PROPONUJEMY:
  Tauren Spa – fakultatywny wieczorny wyjazd do term w Kaprun: 11 basenów termalnych – koszt ok. 30 EUR (realizowany przy min 15 os. chętnych).
  Lunch - pakiety – możliwość wykupienia dodatkowo lunch - pakietu na stok (6 lunch pakietów – 27 EUR).

  KADRA
  Kadrę stanowi: kierownik pełniący funkcję pilota, wychowawcy-instruktorzy narciarstwa i snowboardu. Grupy 10-15 osobowe.

  DODATKOWE INFORMACJE
  Należy zabrać ze sobą sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy, mały plecak, ważny paszport lub dowód, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem
  Kaski narciarskie lub snowboardowe obowiązkowe dla wszystkich uczestników.
  Prosimy o zabezpieczenie karty ubezpieczeniowej EKUZ.

  Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 98 EUR, same buty od 38 EUR (ceny orientacyjne za 6 dni).

  BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE COVID-19 (procedury obowiązujące do odwołania):
  *Impreza (program, zakwaterowanie, transport) została w pełni dostosowana do zaleceń sanitarnych wydanych przez MZ.
  *Nasza kadra przeszła odpowiednie szkolenie z zakresu dodatkowych obowiązków kadry opiekuńczo-wychowawczej na czas COVID-19.
  *Wdrożyliśmy procedury bezpiecznego zachowania i szybkich, właściwych reakcji na niepokojące sygnały, obowiązujące na wszystkich naszych imprezach.
  *Znaczną część zwiększonych kosztów imprezy stanowią wydatki na zapewnienie odpowiednich zabezpieczeń oraz na zakup środków do dezynfekcji rąk, powierzchni, sprzętu czy jednorazowych maseczek.
  *Prosimy, aby uczestnicy posiadali w miarę możliwości indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas imprezy.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01ANHM/21 2199.00 PLN 2021-01-30 - 2021-02-07 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  *Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami i wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót.
  *Ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NNW do 15 000 zł, KL do 10 000 EUR, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 EUR).
  *Całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  *Opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  *Program wg oferty.
  *Serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych instruktorów.
  *Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  *Transport autokarem LUX + codzienne dojazdy do wyciągów, zgodnie z tabelą transportową.
  *6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący regiony SAALBACH oraz KAPRUN - ZELL AM SEE: ur. w 2002 r. lub później - 120 EUR, ur. przed 2002 r. - 292 EUR. Depozyt za kartę chip - 2 EUR.
  *Obligatoryjna kaucja zwrotna (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu) - 20 EUR.
  *Obligatoryjna opłata miejscowa dla osób 15+ (liczy się data urodzenia), płatne na miejscu - 10 EUR.
  *Obligatoryjna opłata dla osób, które ukończyły 18 lat do dnia wyjazdu - 100 zł.
  *Opcjonalnie lunch pakiet na stok, płatne na miejscu – 27 EUR/6 lunch pakietów.
  *Wyjazd na termy w Kaprun (dla chętnych) – ok. 30 EUR.
  *Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 95 EUR, same buty od 38 EUR(ceny orientacyjne za 6 dni).
  *Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe) - 60 zł.
  *Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 90 zł.

  Obóz narty / snowboard

  Wyjazd skierowany do młodzieży w przedziale wiekowym 12-19 lat, która ma za sobą już pierwsze kroki na nartach lub snowboardzie (min. 1-2 przejechane tygodnie) oraz dla dobrze jeżdżących, którzy chcą poprawić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

  WARUNKI NARCIARSKIE – GDZIE JEŹDZIMY
  SKICIRCUS SAALBACH – HINTERGLEMM – LEOGANG – FIEBERBRUN to region narciarski oferujący przeżycia narciarskie na najwyższym poziomie.
  Jest jednym z największych rejonów narciarskich w Austrii z 270 km tras od tras dla początkujących do najtrudniejszych: 140 km niebieskich, 112 km czerwonych i 18 km niebieskich. Obsługuje je 70 kolejek i wyciągów narciarskich, które łączą wszystkie doliny tworzące region. 60 schronisk, barów i restauracji, wiele snow parków (Nitro Snowpark, Learn-To-Ride Park, Nightpark, Funcross, EasyPark), freeriding parków (Fieberbrunn, Leogang) czyni ze Skicircus Saalbach najbardziej zróżnicowany region narciarski w Austrii.

  KAPRUN – ZELL AM SEE – LODOWIEC KITZSTEINHORN region oferuje łącznie 138 km dobrze przygotowanych tras narciarskich, o wszystkich stopniach trudności: 29 km tras czarnych, 57 km tras czerwonych i 52 km tras niebieskich i jest jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie u stóp najwyższego szczytu austriackiego Grossglockner wznoszącego się 3798 m n.p.m.  Ponadto do dyspozycji 4 snowparki, liczne bary i restauracje oraz najwspanialszy widok na Wysokie Taury z punktu widokowego na wysokości 3029 m n.p.m.
   
  NOWOŚĆ: W sezonie 2019/2020: region SKICIRCUS SAALBACH - HINTERGLEMM - LEOGANG - FIEBERBRUN został połączony nową kolejką kabinową z ośrodkiem KAPRUN - ZELL AM SEE - LODOWIEC KITZSTEINHORN.  HOTEL POST FUSCH

  ZAKWATEROWANIE:
  Hotel POST FUSCH  to hotel z kilkusetletnią tradycją utrzymany w tyrolskim stylu położony w miejscowości Fusch w sercu austriackich Alp, przy słynnej trasie wysokogórskiej Grossglockneralpenstrasse. Pierwsze wzmianki o powstaniu hotelu pochodzą z XVI wieku, wówczas spełniał on rolę oberży dla obsługi konnych zaprzęgów pocztowych. Obecnie unowocześniony i rozbudowany nie przypomina już starego hotelu pocztowego, pozostała jednak nazwa Hotel Post, przyjemna atmosfera oraz duch tradycji i historii.
  Hotel ma trzy piętra, na których znajdują się 33 pokoje 3, 4, 5 osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym,  TV i darmowym WIFI. W pokojach możliwe łóżka podwójne oraz rozkładane. Hotel posiada ogrzewaną narciarnię, salę restauracyjną dla 90 osób oraz salę kominkową przewidzianą do wieczornych spotkań, gdzie dla gości dostępne są: bilard, piłkarzyki i stół pingpongowy, telewizor wraz ze sprzętem audio. W hotelu panuje miła, rodzinna atmosfera, a obsługa hotelowa włada językiem polskim.

  WYŻYWIENIE:
  2 x dziennie: śniadania w formie bogatego, szwedzkiego stołu z kawą, herbatą, sokiem podawane już od 7.30 oraz obiadokolacje, na które składają się: zupa lub przystawka, bufet sałatkowy lub gotowane warzywa, drugie danie oraz deser, woda lub sok do obiadokolacji w cenie. Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu+ suchy prowiant na powrót.

  Możliwość wykupienia dodatkowo lunch – pakietu na stok (6 lunch pakietów – 27 EUR).


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01ANHM/21 2199.00 PLN 2021-01-30 - 2021-02-07 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  *Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami i wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót.
  *Ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NNW do 15 000 zł, KL do 10 000 EUR, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 EUR).
  *Całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  *Opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  *Program wg oferty.
  *Serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych instruktorów.
  *Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  *Transport autokarem LUX + codzienne dojazdy do wyciągów, zgodnie z tabelą transportową.
  *6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący regiony SAALBACH oraz KAPRUN - ZELL AM SEE: ur. w 2002 r. lub później - 120 EUR, ur. przed 2002 r. - 292 EUR. Depozyt za kartę chip - 2 EUR.
  *Obligatoryjna kaucja zwrotna (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu) - 20 EUR.
  *Obligatoryjna opłata miejscowa dla osób 15+ (liczy się data urodzenia), płatne na miejscu - 10 EUR.
  *Obligatoryjna opłata dla osób, które ukończyły 18 lat do dnia wyjazdu - 100 zł.
  *Opcjonalnie lunch pakiet na stok, płatne na miejscu – 27 EUR/6 lunch pakietów.
  *Wyjazd na termy w Kaprun (dla chętnych) – ok. 30 EUR.
  *Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 95 EUR, same buty od 38 EUR(ceny orientacyjne za 6 dni).
  *Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe) - 60 zł.
  *Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 90 zł.

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy podane są w każdej zawartej umowie. Konkretne godziny zbiórek i powrotów będą znane 3 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokar odjeżdża nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 4 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok. godz. 17.00-18.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski / snowboardowy w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. W przypadku przejazdu PKP, autokarem rejsowym lub busem należy posiadać aktualną legitymację szkolną.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  03.00 Częstochowa , McDonalds- stacja BP przy trasie A1 kierunek Katowice, powrót: McDonalds- kierunek Łódź 110.00 zł. 23.00
  18.45* Gdańsk, Dworzec PKS- stanowisko 8/ powrót DW PKP
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  190.00 zł. ok.7.30**
  05.00 Gliwice, McDonalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 90.00 zł. ok. 19.45
  06.30 Jastrzębie Zdrój, Stacja BP, ul. Wodzisławska 1 60.00 zł. ok. 18.30
  04.30 Katowice , Stacja BP- McDonalds/ BP przy hotelu Campanille, Al.Górnośląska/ Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 100.00 zł. ok. 20.30
  05.15 Knurów, Parking obok Dworca PKP, ul. Dworcowa 40 80.00 zł. ok. 19.30
  21.30* Lublin, Al.Zygmuntowskie, pod Halą MOSiR przy stacji Orlen
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  190.00 zł. ok.3.00**
  00.30 Łódź, ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura
  *Powrót dzień później.
  130.00 zł. ok. 01.00*
  01.30 Piotrków Trybunalski, ul.Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  *Powrót dzień później.
  120.00 zł. ok. 00.15*
  23.30* Rzeszów, Dworzec Lokalny, dawny Podmiejski
  Trasa antenowa (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os – realizacja przy min. 4 uczestnikach).*Wyjazd dzień wcześniej. **Powrót dzień później.
  220.00 zł. ok.03.15**
  06.00 Żory, Stacja LOTOS - Autostrada A1 (MOP Rowień Zachód) kierunek Czechy/ powrót: Stacja BP - kierunek Gliwice 80.00 zł. ok. 19.00
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01ANHM/21 2199.00 PLN 2021-01-30 - 2021-02-07 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  *Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami i wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót.
  *Ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NNW do 15 000 zł, KL do 10 000 EUR, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 EUR).
  *Całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  *Opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  *Program wg oferty.
  *Serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych instruktorów.
  *Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  *Transport autokarem LUX + codzienne dojazdy do wyciągów, zgodnie z tabelą transportową.
  *6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący regiony SAALBACH oraz KAPRUN - ZELL AM SEE: ur. w 2002 r. lub później - 120 EUR, ur. przed 2002 r. - 292 EUR. Depozyt za kartę chip - 2 EUR.
  *Obligatoryjna kaucja zwrotna (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu) - 20 EUR.
  *Obligatoryjna opłata miejscowa dla osób 15+ (liczy się data urodzenia), płatne na miejscu - 10 EUR.
  *Obligatoryjna opłata dla osób, które ukończyły 18 lat do dnia wyjazdu - 100 zł.
  *Opcjonalnie lunch pakiet na stok, płatne na miejscu – 27 EUR/6 lunch pakietów.
  *Wyjazd na termy w Kaprun (dla chętnych) – ok. 30 EUR.
  *Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 95 EUR, same buty od 38 EUR(ceny orientacyjne za 6 dni).
  *Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe) - 60 zł.
  *Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 90 zł.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01ANHM/21 2199.00 PLN 2021-01-30 - 2021-02-07 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  *Zakwaterowanie (7 noclegów) w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami i wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje) + suchy prowiant na powrót.
  *Ubezpieczenie Signal Iduna Travel (NNW do 15 000 zł, KL do 10 000 EUR, bagaż do 1000 zł, Koszty Ratownictwa do 6000 EUR).
  *Całodobową opiekę kadry wychowawczo-instruktorskiej.
  *Opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
  *Program wg oferty.
  *Serwis podstawowy sprzętu (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych instruktorów.
  *Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  *Transport autokarem LUX + codzienne dojazdy do wyciągów, zgodnie z tabelą transportową.
  *6-dniowy karnet narciarski bez limitu przejazdów obejmujący regiony SAALBACH oraz KAPRUN - ZELL AM SEE: ur. w 2002 r. lub później - 120 EUR, ur. przed 2002 r. - 292 EUR. Depozyt za kartę chip - 2 EUR.
  *Obligatoryjna kaucja zwrotna (na pokrycie ewentualnych zniszczeń w hotelu, oddawana po wykwaterowaniu) - 20 EUR.
  *Obligatoryjna opłata miejscowa dla osób 15+ (liczy się data urodzenia), płatne na miejscu - 10 EUR.
  *Obligatoryjna opłata dla osób, które ukończyły 18 lat do dnia wyjazdu - 100 zł.
  *Opcjonalnie lunch pakiet na stok, płatne na miejscu – 27 EUR/6 lunch pakietów.
  *Wyjazd na termy w Kaprun (dla chętnych) – ok. 30 EUR.
  *Możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu: narty + buty od 95 EUR, snowboard + buty od 95 EUR, same buty od 38 EUR(ceny orientacyjne za 6 dni).
  *Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI – zalecane, obejmuje sprzęt narciarski i OC (szkody rzeczowe i osobowe) - 60 zł.
  *Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 90 zł.