biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Austria latem jest piękna - sprawdź naszą nowość!
 • Codziennie inna wycieczka, inne zajęcia - zero nudy, zabawa i niezapomniane wrażenia!
 • Salzburg - miasto Mozarta, Lodowiec Grossglockner, wodospad Golling - czeka na Ciebie wiele atrakcji!
 • Dla wszystkich ciekawych świata.
 • Ziemia Salzburska czeka właśnie na Ciebie!!

  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 2050.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  DRUKUJ STRONĘ
  POLUB NAS!
  Austria latem jest piękna - sprawdź naszą nowość!
 • Codziennie inna wycieczka, inne zajęcia - zero nudy, zabawa i niezapomniane wrażenia!
 • Salzburg - miasto Mozarta, Lodowiec Grossglockner, wodospad Golling - czeka na Ciebie wiele atrakcji!
 • Dla wszystkich ciekawych świata.
 • Ziemia Salzburska czeka właśnie na Ciebie!!
  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 2050.00 PLN

  ZIEMIA SALZBURSKA

  Mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wakacje. Znamy Austrię od podszewki i nie wiemy, co to nuda. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca, wspaniałe atrakcje i dołożymy starań, abyście zawsze chcieli do nas wracać. Dostaniecie od nas pozytywne emocje, wsparcie, dużą dawkę śmiechu i wspaniałej zabawy! Geografia i historia? Nudy? A co powiesz, jak powiemy Tobie, że dotkniesz tęczy? Zjedziesz na zjeżdżalni z prędkością jaką biegnie gepard? Wjedziesz na lodowiec? Doznasz sportów ekstremalnych? Zobaczysz największą na świecie jaskinię lodową? Przekonaj się, jak wiele możesz się dowiedzieć, na pełnym luzie!
  Zaszczepimy w Was zamiłowanie do podróżowania,  pokażemy najpiękniejsze góry w Europie, czyli Alpy. Gotowi na podróż życia? Zaczynamy!  HOTEL SPORTOWY

  Młodzieżowy hotel sportowy Bachlehen & Johanneshof – w Radstadt dysponuje pokojami 4,5,6-osobowymi z łazienkami. Oferuje swoim gościom bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in.: basen kryty (6 x 12 m), strefę wellness z sauną, łaźnią parową, kabiną na podczerwień i pokojem relaksacyjnym, siłownię (10 x 18 m), boiska sportowe: boisko piłkarskie (66 x 37 m), 2 korty tenisowe (wypożyczalnia rakiet i piłek), boisko do siatkówki, trampolinę. Znajduje się tu także park łyżwiarski, slackline, ściana głazowa, gokart, pawilon ze stołem do ping-ponga, plac zabaw ze zjeżdżalnią z falą i pętelkami, mały most wiszący i rama do wspinaczki. Profesjonalna sala dyskotekowa z systemem oświetlenia i dźwięku. Wokół hotelu duży teren rekreacyjny z miejscem na ognisko.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!

  PROGRAM


  1 dzień
  PODRÓŻ CZAS ZACZĄĆ!

  Spotkanie z uczestnikami, omówienie trasy oraz programu naszego wyjazdu. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
  2 dzień
  Przyjazd uczestników do Austrii. Zakwaterowanie. Powitanie, kolacja, Nocleg.
  3 dzień 
  AKCJA-INTEGRACJA!

  Po śniadaniu udamy się na spacer po okolicy. Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania. Program ułożony tak, aby młodzież nawiązała relacje ze wszystkimi uczestnikami w grupie. Po wycieczce krajoznawczej – zajęcia sportowe na terenie ośrodka. Po kolacji dyskoteka – czyli tańce, muzyka i to co lubicie najbardziej zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa
  4 dzień
  AQUA PARK!

  Po śniadaniu wyruszamy do jednego z najlepszych w Europie AquaParków. Przed nami wypad do AMADE! Co nas czeka? Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na Alpy, kryte baseny, ,,Płynąca rzeka‘’, 4 wypasione zjeżdżalnie. Najciekawsza to niezapomniana podróż zjeżdżalnią ze światłami i muzyką. Uważaj, jesteś nagrywany!   
  Po południu czeka nas mecz piłki nożnej!
  Po kolacji niespodzianka – Warsztaty Akademia Geniusza!
  5 dzień
  Z WIZYTĄ U MOZARTA Z WIDOKIEM NA SAMOLOTY REDBULLA

  Po śniadaniu wycieczka do Salzburga. Gra miejska. Zobaczycie perły architektury oraz poznacie historię tego bajecznego miasta. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca (m.in. Twierdza Hohensalzburg, Stare Miasto, Opactwo Św. Piotra, Katedra św. Ruperta, Dom, w którym urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart – jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie). Po południu udamy się w fantastyczne unikatowe miejsce Hangar 7. Wewnątrz zobaczymy najbardziej odlotowe maszyny ekstremalnych pokazów Redbulla! Jest to miejsca, które musisz zobaczyć. Samolotowy zawrót głowy! Co roku zjeżdżają się tutaj mistrzowie akrobacji powietrznych, gwiazdy oraz fani ekstremalnych sportów z całego świata!
  6 dzień
  DOTKNIJ TĘCZY W NAJDŁUŻSZYM WĄWOZIE W ALPACH!

  Po śniadaniu wyruszymy w podróż do Krainy Liechtensteinklamm – wysokich gór, gdzie złowrogo rozbrzmiewa ryk potężnego wodospadu. To unikalna atrakcja turystyczna – przełom rzeki płynącej przez środek góry, spacer po specjalnie zbudowanych kładkach zawieszonych przy skałach wzdłuż rzeki. Osobliwością tego miejsca są przepiękne tęcze powstające przez spadającą z różnych wysokości wodę (www.liechtensteinklamm.at).
  Wieczorem  grill i Karaoke. Uwaga będziemy śpiewać po Niemiecku!
  7 dzień
  TWIERDZA

  Zwiedzanie twierdzy Hohenwerfen z widowiskowym pokazem ptaków drapieżnych.
  8 dzień
  CELTYCKA PRZYGODA
  – PODRÓŻ KORYTARZAMI W LODOWYCH JASKINIACH PEŁNYCH SKARBÓW, SKOK DO NIEBA!
  Pływanie w jaskini w otoczeniu światła i muzyki. Kim byli Celtowie? Jakich instrumentów używali? Jaka temperatura jest w jaskini? Dzisiaj czeka nas podróż niezwykła, pełna wspaniałej historii i zagadek do Kopalni Soli Hallein (www.salzwelten.at), przejażdżka łodzią po podziemnym wyrobisku. Dalej udamy się do Jaskini Lodu Eisriesenwelt (www.eisriesenwelt.at). Będziemy niczym Hobbici przemierzać największą na świecie jaskinię lodową! Podziemne korytarze, zachwycające miejsca. Widoki was zaskoczą!
  9 dzień 
  WIELKA APLEJSKA KRAINA LODU!

  Dziś czeka na nas największa atrakcja – wycieczka drogą wysoko alpejską na Lodowiec Grossglockner (3798 m n.p.m), który jest najwyższym szczytem w Austrii. Stąd rozpościerają się zapierające dech krajobrazy z pięknymi wodospadami, spiętrzonymi jeziorami górskimi i niespotykaną szatą roślinną (www.grossglockner.at). Z czego składa się lodowiec, czy na pewno tylko z lodu? Dlaczego nie topnieje? Jakie zwierzęta i rośliny żyją tak wysoko? Będziesz zaskoczony, jak wiele pytań narodzi się w Twojej głowie. Zobaczysz zachwycającą naturę, prawdziwy skarb Alp! Poznasz fascynujący świat wiecznego lodu. Na miejscu znajduje się centrum turystyczne (ścieżki edukacyjne, mapki, panoramiczna sala, wystawy multimedialne). Wieczorem po kolacji na boisku bitwa balonowa! Oj będzie się działo!
  10 dzień
  WODOSPAD!

  Wycieczka do wodospadu Golling – jednego z najbardziej atrakcyjnych i romantycznych pomników przyrody (www.golling.info).
  Wieczorem dyskoteka pożegnalna z niespodzianką. Będziemy głosować na Cesarza i Cesarzową turnusu!
  11 dzień
  POWRÓT DO DOMU

  Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj udajemy się w podróż do swoich miejscowości. Uczestnicy przyjadą do swoich miast według rozkładu. Pożegnanie grupy, ok. godz. 12:00 wyjazd w drogę powrotną (wskazanie kieszonkowe ok. 10 EUR na ciepły posiłek w trakcie przejazdu).
  12 dzień
  Przyjazd w godzinach rannych.

  DODATKOWO  W CENIE:
  Zajęcie rekreacyjne – siatkówka, hala sportowa, basen, wycieczki górskie.

  DO ZOBACZENIA W AUSTRII!!

  UWAGA
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelaża. Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  WYCIECZKI FAKULATYWNE (dodatkowo płatne):
  1. Teambuilding – zajęcia w Parku Linowym – 22 EUR.
  2. Raffting – 35 EUR.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  po południu-
  rano
  Częstochowa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  po południu-
  rano
  Gdańsk,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  po południu-
  rano
  Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  90.00 zł.
  po południu-
  rano
  Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  po południu-
  rano
  Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  120.00 zł.
  po południu-
  rano
  Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  po południu-
  rano
  Łódź,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  po południu-
  rano
  Piotrków Trybunalski,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  po południu-
  rano
  Szczecin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł.
  po południu-
  rano
  Warszawa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł.
  po południu-
  rano
  Wrocław,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-05 - 2018-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-16 - 2018-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie: pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy - 85 zł.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.


  AUSTRIA NOWOŚĆ!! – ZIEMIA SALZBURSKA WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  ZAFIKSOWANI NA PUNKCIE AUSTRII! CENA OD: 2050.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM


  1 dzień
  PODRÓŻ CZAS ZACZĄĆ!

  Spotkanie z uczestnikami, omówienie trasy oraz programu naszego wyjazdu. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
  2 dzień
  Przyjazd uczestników do Austrii. Zakwaterowanie. Powitanie, kolacja, Nocleg.
  3 dzień 
  AKCJA-INTEGRACJA!

  Po śniadaniu udamy się na spacer po okolicy. Uczestnicy otrzymają zadania do wykonania. Program ułożony tak, aby młodzież nawiązała relacje ze wszystkimi uczestnikami w grupie. Po wycieczce krajoznawczej – zajęcia sportowe na terenie ośrodka. Po kolacji dyskoteka – czyli tańce, muzyka i to co lubicie najbardziej zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa
  4 dzień
  AQUA PARK!

  Po śniadaniu wyruszamy do jednego z najlepszych w Europie AquaParków. Przed nami wypad do AMADE! Co nas czeka? Otwarte baseny z zachwycającym widokiem na Alpy, kryte baseny, ,,Płynąca rzeka‘’, 4 wypasione zjeżdżalnie. Najciekawsza to niezapomniana podróż zjeżdżalnią ze światłami i muzyką. Uważaj, jesteś nagrywany!   
  Po południu czeka nas mecz piłki nożnej!
  Po kolacji niespodzianka – Warsztaty Akademia Geniusza!
  5 dzień
  Z WIZYTĄ U MOZARTA Z WIDOKIEM NA SAMOLOTY REDBULLA

  Po śniadaniu wycieczka do Salzburga. Gra miejska. Zobaczycie perły architektury oraz poznacie historię tego bajecznego miasta. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca (m.in. Twierdza Hohensalzburg, Stare Miasto, Opactwo Św. Piotra, Katedra św. Ruperta, Dom, w którym urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart – jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów na świecie). Po południu udamy się w fantastyczne unikatowe miejsce Hangar 7. Wewnątrz zobaczymy najbardziej odlotowe maszyny ekstremalnych pokazów Redbulla! Jest to miejsca, które musisz zobaczyć. Samolotowy zawrót głowy! Co roku zjeżdżają się tutaj mistrzowie akrobacji powietrznych, gwiazdy oraz fani ekstremalnych sportów z całego świata!
  6 dzień
  DOTKNIJ TĘCZY W NAJDŁUŻSZYM WĄWOZIE W ALPACH!

  Po śniadaniu wyruszymy w podróż do Krainy Liechtensteinklamm – wysokich gór, gdzie złowrogo rozbrzmiewa ryk potężnego wodospadu. To unikalna atrakcja turystyczna – przełom rzeki płynącej przez środek góry, spacer po specjalnie zbudowanych kładkach zawieszonych przy skałach wzdłuż rzeki. Osobliwością tego miejsca są przepiękne tęcze powstające przez spadającą z różnych wysokości wodę (www.liechtensteinklamm.at).
  Wieczorem  grill i Karaoke. Uwaga będziemy śpiewać po Niemiecku!
  7 dzień
  TWIERDZA

  Zwiedzanie twierdzy Hohenwerfen z widowiskowym pokazem ptaków drapieżnych.
  8 dzień
  CELTYCKA PRZYGODA
  – PODRÓŻ KORYTARZAMI W LODOWYCH JASKINIACH PEŁNYCH SKARBÓW, SKOK DO NIEBA!
  Pływanie w jaskini w otoczeniu światła i muzyki. Kim byli Celtowie? Jakich instrumentów używali? Jaka temperatura jest w jaskini? Dzisiaj czeka nas podróż niezwykła, pełna wspaniałej historii i zagadek do Kopalni Soli Hallein (www.salzwelten.at), przejażdżka łodzią po podziemnym wyrobisku. Dalej udamy się do Jaskini Lodu Eisriesenwelt (www.eisriesenwelt.at). Będziemy niczym Hobbici przemierzać największą na świecie jaskinię lodową! Podziemne korytarze, zachwycające miejsca. Widoki was zaskoczą!
  9 dzień 
  WIELKA APLEJSKA KRAINA LODU!

  Dziś czeka na nas największa atrakcja – wycieczka drogą wysoko alpejską na Lodowiec Grossglockner (3798 m n.p.m), który jest najwyższym szczytem w Austrii. Stąd rozpościerają się zapierające dech krajobrazy z pięknymi wodospadami, spiętrzonymi jeziorami górskimi i niespotykaną szatą roślinną (www.grossglockner.at). Z czego składa się lodowiec, czy na pewno tylko z lodu? Dlaczego nie topnieje? Jakie zwierzęta i rośliny żyją tak wysoko? Będziesz zaskoczony, jak wiele pytań narodzi się w Twojej głowie. Zobaczysz zachwycającą naturę, prawdziwy skarb Alp! Poznasz fascynujący świat wiecznego lodu. Na miejscu znajduje się centrum turystyczne (ścieżki edukacyjne, mapki, panoramiczna sala, wystawy multimedialne). Wieczorem po kolacji na boisku bitwa balonowa! Oj będzie się działo!
  10 dzień
  WODOSPAD!

  Wycieczka do wodospadu Golling – jednego z najbardziej atrakcyjnych i romantycznych pomników przyrody (www.golling.info).
  Wieczorem dyskoteka pożegnalna z niespodzianką. Będziemy głosować na Cesarza i Cesarzową turnusu!
  11 dzień
  POWRÓT DO DOMU

  Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj udajemy się w podróż do swoich miejscowości. Uczestnicy przyjadą do swoich miast według rozkładu. Pożegnanie grupy, ok. godz. 12:00 wyjazd w drogę powrotną (wskazanie kieszonkowe ok. 10 EUR na ciepły posiłek w trakcie przejazdu).
  12 dzień
  Przyjazd w godzinach rannych.

  DODATKOWO  W CENIE:
  Zajęcie rekreacyjne – siatkówka, hala sportowa, basen, wycieczki górskie.

  DO ZOBACZENIA W AUSTRII!!

  UWAGA
  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelaża. Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  WYCIECZKI FAKULATYWNE (dodatkowo płatne):
  1. Teambuilding – zajęcia w Parku Linowym – 22 EUR.
  2. Raffting – 35 EUR.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-05 - 2018-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-16 - 2018-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie: pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy - 85 zł.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  ZIEMIA SALZBURSKA

  Mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe wakacje. Znamy Austrię od podszewki i nie wiemy, co to nuda. Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca, wspaniałe atrakcje i dołożymy starań, abyście zawsze chcieli do nas wracać. Dostaniecie od nas pozytywne emocje, wsparcie, dużą dawkę śmiechu i wspaniałej zabawy! Geografia i historia? Nudy? A co powiesz, jak powiemy Tobie, że dotkniesz tęczy? Zjedziesz na zjeżdżalni z prędkością jaką biegnie gepard? Wjedziesz na lodowiec? Doznasz sportów ekstremalnych? Zobaczysz największą na świecie jaskinię lodową? Przekonaj się, jak wiele możesz się dowiedzieć, na pełnym luzie!
  Zaszczepimy w Was zamiłowanie do podróżowania,  pokażemy najpiękniejsze góry w Europie, czyli Alpy. Gotowi na podróż życia? Zaczynamy!  HOTEL SPORTOWY

  Młodzieżowy hotel sportowy Bachlehen & Johanneshof – w Radstadt dysponuje pokojami 4,5,6-osobowymi z łazienkami. Oferuje swoim gościom bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in.: basen kryty (6 x 12 m), strefę wellness z sauną, łaźnią parową, kabiną na podczerwień i pokojem relaksacyjnym, siłownię (10 x 18 m), boiska sportowe: boisko piłkarskie (66 x 37 m), 2 korty tenisowe (wypożyczalnia rakiet i piłek), boisko do siatkówki, trampolinę. Znajduje się tu także park łyżwiarski, slackline, ściana głazowa, gokart, pawilon ze stołem do ping-ponga, plac zabaw ze zjeżdżalnią z falą i pętelkami, mały most wiszący i rama do wspinaczki. Profesjonalna sala dyskotekowa z systemem oświetlenia i dźwięku. Wokół hotelu duży teren rekreacyjny z miejscem na ognisko.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-05 - 2018-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-16 - 2018-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie: pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy - 85 zł.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  po południu Częstochowa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł. rano
  po południu Gdańsk,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł. rano
  po południu Katowice,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  90.00 zł. rano
  po południu Kielce,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. rano
  po południu Kraków,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  120.00 zł. rano
  po południu Lublin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. rano
  po południu Łódź,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł. rano
  po południu Piotrków Trybunalski,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł. rano
  po południu Szczecin,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  250.00 zł. rano
  po południu Warszawa,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  100.00 zł. rano
  po południu Wrocław,
  Autokar lub bus, wyjazd realizowany przy min. 7 uczestnikach.
  150.00 zł. rano
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-05 - 2018-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-16 - 2018-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie: pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy - 85 zł.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-05 - 2018-07-16 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  02AOHW/18 2050.00 PLN 2018-07-16 - 2018-07-27 [ zakończona ]
  Impreza 12-dniowa.
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie ( 9 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie: pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu. Bufet śniadaniowy, 3-daniowy obiad z bufetem sałatkowym, 2-daniowa kolacja napoje bezalkoholowe z baru z sokami).
  • Program wg opisu.
  • Opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika.
  • Ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Dojazd na miejsce autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, video, klimatyzacja). – patrz zakładka transport.
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy - 85 zł.
  • Bilety wstępów wg programu - 60 EUR.
  • Taksa klimatyczna - 2 EUR/dzień/osoba.
  UWAGA
  Uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.
  Bagaż należy zapakować do toreb podróżnych lub plecaków bez stelażowych.
  Prosimy pamiętać o ciepłych ubraniach (jaskinie, lodowiec) i odpowiednim obuwiu.