KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE

godziny pracy

10.00-17.00

ADRENALINA TEAM

adrenalina-team-255-10.jpg

13 - 17 lat

od 2550.00 PLN

Lubisz adrenalinę i chcesz sprawdzić swoje możliwości? Przyjeżdżaj na obóz!
     *
będzie paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki
     * wcielimy się w role szpiegów i komandosów podczas nocnych podchodów
     * nauczymy się walczyć z żywiołem wody
W programie również elementy survivalu i pierwszej pomocy!

Obóz dla dzieci i młodzieży spragnionych bezpiecznych mocnych wrażeń i adrenaliny. Paintball, szkoła przetrwania, pierwsza pomoc, szkolenia i zabawa z profesjonalną kadrą. Kultowy program pozwalający aktywnie odpocząć od telefonów i Internetu.

Kultowa kolonia i obóz młodzieżowy z elementami survivalu
to propozycja dla dzieci i młodzieży spragnionej wrażeń i adrenaliny. Podczas pobytu uczestnicy wezmą udział w szeregu atrakcji i zostaną postawieni przed wieloma wyzwaniami, którym będą musieli sprostać. W nagrodę po wykonaniu zadania dostaną odznakę za sprawność. W lesie z mapą, na poligonie z paintballem, na wodzie w kajaku i tratwie, czekać ich będzie wspaniała zabawa. Program idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych survivalowców;) a po wszystkim gorące kąpiele i wiele więcej...
JEDYNY ORYGINALNY OBÓZ ADRENALINA TEAM W POLSCE

Runowo
to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.

Program

PROGRAM
STRZAŁ ADRENALINYOgnia! Paintball, łuk, wiatrówka – różne typy broni, różne scenariusze zajęć, różne cele i zadania, ale jeden efekt – świetna zabawa. Poznaj techniki zwiadowcze, zdobywaj bazy i flagi, pokonuj przeciwnika, ćwicz celność i dokładność, zostań strzelcem wyborowym Adrenalina Team!
NOC ADRENALINYCiemność, las, misja i... Adrenalina! Fabularyzowane gry terenowe i podchody nocne, pozwalają wcielić się w rolę szpiega, komandosa czy też najemnika, nauczą podstawowych technik zwiadowczych i dostarczą sporo emocji.
LAS ADRENALINY — Na obszarach leśnych, poza zasięgiem cywilizacji, wyruszamy w podróż, wyposażeni w mapę i kompas. Po drodze czekać nas będą zadania, niespodzianki i wyzwania. Rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, kilometry szlaków leśnych to doskonałe tło do pobudzania adrenaliny. Bushcraft-owe warsztaty dla każdego.
MORZE ADRENALINY — Woda to żywioł, z którym będziemy walczyć niczym na WYSPIE PRZETRWANIA, poznając tajniki pływania na zbudowanych przez nas tratwach bądź kajakach. Do naszej dyspozycji jest wykwalifikowana kadra oraz ciekawa rzeka i basen. Zajęcia odbywają się również podczas wycieczki do Łeby.
GÓRA ADRENALINY — Droga na szczyt nie zawsze jest prosta, ale za to dostarcza wiele wrażeń i emocji, a samo osiągnięcie celu jest powodem do dumy i satysfakcji. Czy to na ściance wspinaczkowej, moście tybetańskim czy Małpim Raju poznamy tajniki alpinizmu. Będziesz miał możliwość poćwiczyć na różnych ściankach wspinaczkowych najciekawsze tajniki wspinaczki.
EKSPEDYCJA ADRENALINYCałodzienna wyprawa w teren, budowanie obozowiska, gotowanie na ogniu, nocleg w lesie, zadania wyzwania i Adrenalina dla każdego survival experta rodem z Wyspy Przetrwania.
Walka ADRENALINY — Podejmij walkę i pokonaj własne słabości. Naucz się technik samoobrony z instruktorami. Dowiedz się jak należy zachować się w trudnych sytuacjach. Naucz się musztry i taktyki.
Pierwsza Pomoc Adrenaliny — Sprawdź się w trudnej sytuacji, naucz udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie ratowniczym, weź udział w symulowanej grze terenowej, podczas której wraz z kolegami i koleżankami będziesz mógł się sprawdzić.

UWAGA:
- Obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Kolonii.
- Podczas obozu odpoczywamy od mediów! Telefony komórkowe są deponowane u wychowawców kolonijnych i wydawane 1x dziennie w wyznaczonym czasie, tel. do ośrodka 59/8115149. Z dziećmi i wychowawcami można kontaktować się w czasie ciszy poobiedniej - 14:30 - 15:30.

Programy fakultatywne

Bluza Moro Runowo Team 45.00 zł.
Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny....
Paintball XXL 250.00 zł.
Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.
Zamawiam - dieta bezglutenowa, bezlaktozowa. 200.00 zł.
Prosimy podać rodzaj diety.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 100.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

Ośrodek kolonijno-wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym. Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” i basenu - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, siłowni zewnętrznej, oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno-sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjonalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw.
W razie niepogody dysponujemy 1000 m kw pod dachem: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m, plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową 200 m2 wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Zakwaterowanie w namiotach 4 - 6- osobowych typu NS, wyposażonych w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Obok znajduje się miejsce na ognisko, umywalka polowa oraz namioty świetlicowe. Murowane sanitariaty znajdują się 80 m od obozowiska. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową. 
Na terenie ośrodka mieści się także Pałac, w którym znajduje się: duża i stylowa sala jadalna; hol z zabytkowym kominkiem; weranda - sala zajęciowa i gabinet lekarski.

Wyżywienie All - Inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej): śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!) Zdrowe przekąski (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności) z własnego ogródka stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych (prosimy o przygotowanie własnych bidonów),
suchy prowiant na drogę (przy transporcie). Pobyt rozpoczynamy kolacją, kończymy śniadaniem. Możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym).

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 25.06-05.07.2023
2). 06.07-16.07.2023
3). 17.07-27.07.2023
4). 28.07-07.08.2023
5). 08.08-18.08.2023
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

25.06

-

05.07.2023

01RACZ/23

2550.00

rezerwuję

06.07

-

16.07.2023

02RACZ/23

2550.00

[ zadzwoń ]

17.07

-

27.07.2023

03RACZ/23

2590.00

rezerwuję zostały 1-2 miejsca

28.07

-

07.08.2023

04RACZ/23

2590.00

rezerwuję

08.08

-

18.08.2023

05RACZ/23

2550.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

• Zakwaterowanie w namiotach NS 4-6-cio osobowych.
• Wyżywienie — Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska, obejmuje cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę. Dodatkowo dla wszystkich dostępny jest dystrybutor z wodą oraz wieczorna przekąska u opiekunów.
• Opiekę - wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna na ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku. Całodobowa opieka medyczna, lekarz pod telefonem.
• Realizację programu zgodnie z ofertą.
• Jednodniową wycieczkę nad morze do Łeby z plażowaniem. Basen na terenie ośrodka.
• Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille. Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne.
• Szkolenie z pierwszej pomocy połączone z grą terenową prowadzone na profesjonalnym sprzęcie przez kadrę medyczną.
• Powyższy program w tym Paintball 200 kul na osobę.
• Ubezpieczenie: NNW sport (20.000 zł).
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

• Dojazd na miejsce autokarem -  patrz zakładka transport.
PROGRAMY DODATKOWE:
• Paintball XXL - 250 zł.
• Bluza moro Runow Team -  45 zł.

Programy fakultatywne

Bluza Moro Runowo Team 45.00 zł.
Kultowa bluza moro kadry Runowo Team będąca obiektem westchnięć Adrenaliny....
Paintball XXL 250.00 zł.
Pakiet - 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie. Cykl zajęć obejmuje różne stopnie trudności przygotowane przez sędziów, trenerów i zawodników na najnowocześniejszym na Pomorzu polu paintballowym. Obiekt z różnego rodzaju przeszkodami, okopami, budynkami i samochodami z duża dawką adrenaliny. Dbamy o bezpieczeństwo!! - Jako nieliczni w Polsce posiadamy specjalne markery dla każdej grupy wiekowej w tym 0,5 cala o zmniejszonej sile rażenia - odpowiednie dla dzieci młodszych.
Zamawiam - dieta bezglutenowa, bezlaktozowa. 200.00 zł.
Prosimy podać rodzaj diety.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 100.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej